CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
6. říj 2010

Ahoj, @evik31 moje kolegyně byla n ivf taky kolem vánoc a byla tam i mezi svátkama, takže tam asi někdo bude.
@dasty79 děkuju, ale zatim je mi pěkně blbě 😝 jinak na te laparce jsem byla po 1 ivf, nejzijstili nic, jen to pidi ložisko endrometriozy.

rvasata
6. říj 2010

@dasty79 Ahojda,jojo příští středu UTZ tak jsem zvědavá 😎

rvasata
6. říj 2010

Krásné skoro poledne holky.Já si jako pořádk říkám,že když jsm podstoupila laparku a tak tak se to teďko prsotě podařit musí. 🙂

evik31
6. říj 2010

@rvasata co kuchtíš dneska

rvasata
6. říj 2010

@evik31 Jsem zkusila a stejně mě tam nikdo nezdraví tak na to fakt kácím.No rozmrazovala jsem mrazák.a můžu ti říct to byl hnus.Tak jsem povyházela věci a je tam prd,ale vyndala jsem sekanou tak tu s bramborem 😀

evik31
6. říj 2010

@rvasata jako myslíš vedle,no já nevím udělám asi čočku na kyselo a prdím na to 😒

rvasata
6. říj 2010

@evik31 jo vedle.Hmmm ta tu jsem neměla holka ani nepamatuju.To bych mohla zítra.čočku mám a párky koupím zítra v krámu

evik31
6. říj 2010

@rvasata no vidíš já se dala do praní už mě je konečně líp ledvina nebolí a na blindění mě už není tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží 😲 já jí nakonec nevařím manža psal ,že mám odpočívat ,že něco ukuchtí tak jsem zvědavá co si vymyslel 😀

evik31
6. říj 2010

@rvasata já jsem tě tam šla pozdravit 😀

rvasata
6. říj 2010

@evik31 no ten je ale hodnoučký.Tak to jsem teda taky zvědavá copak za lahůdky manželce chudince uvaří.

rvasata
6. říj 2010

@evik31 seš charakter

evik31
6. říj 2010

@rvasata to bude nějaká rychlovka,ale i to se cení,ale jelikož jsem ráno ještě blindila tak to vidím tak na suchý bramborky 😀

rvasata
6. říj 2010

@evik31 😀 😀 😀 Tak tomu se říká super jídlo.To si pošmákneš teda

evik31
6. říj 2010

@rvasata hele nech si toho joooooooooooo 😠

evaav
6. říj 2010

Ahoj holky,tak u nás se vařila bramborová kaše a uzená kuř.stehna.

evaav
6. říj 2010

@dasty79 -další IVF asi zatím ne,spíš ta laparoskopie a podle toho se uvidí co dál,teda jestli mi ji udělají 😒

evik31
6. říj 2010

@evaav jé to jsem dělala minulý týden k obědu 😉
jinak jsem se dozvěděla,že moje kolegyně v práci je těhule,tak koukám všem okolo se daří jen nám moc né ☹

evik31
7. říj 2010

Ahoj zdravím,
tak jsem tu dneska prvnní koukám 😲
jinak kameny se derou ven od včera jeden marně tlačím pořád řeže potvora a nechce ven,tak tu pochoduju cvičím ještě zkusím rotoped jinak teda nevím,anebo že bych šla běhat po schodech do 7. patra? 😀

rvasata
7. říj 2010

@evik31 no čao.No páááni ty budeš pak štíííhlá jako prut.no jen běhej,běhej.Sportek ke kamenům 😀

rvasata
7. říj 2010

Jinak přeji krááásné ráno

evik31
7. říj 2010

@rvasata no už jsem teda z toho nervozní asi se šprajcnul bestie 😒
co dneska vaříš

rvasata
7. říj 2010

@evik31 Takže zlato,abych to pochopila dobře.Oni ti je jako rozdrtili a ty je mušíš jajko vykakat? 😀 😀 .Nic mám ze včera 😀 😀

evik31
7. říj 2010

@rvasata jo kdyby vykakat tam je dírka větší to by bylo hej,ale já je musím vyčůrat a to je au au 😝

rvasata
7. říj 2010

@evik31 jo vyčůrat.No vidíš jaký jsem debil.Auauaua.No já si teda myslela,že je rozdrtí a tím šlus.Tak to držím palce

evik31
7. říj 2010

@rvasata no šlus to asi nebude páč řeže jak kráva 😠 jinak u nás dneska budou plněný bramborový knedlíky se zelím a uzeným už jsem to vymyslela 😀

rvasata
7. říj 2010

@evik31 žůůůva to je dobrota.Nechceš mi taky poslat?, 😀

evik31
7. říj 2010

@rvasata pošly si ppl 😀

rvasata
7. říj 2010

@evik31 jo PPL by se na mě vyserinkala.Nemá pořád čas. 😠

evik31
7. říj 2010

@rvasata tak to máš teda blbě zařízený holka 😎

rvasata
7. říj 2010

@evik31 jooo takový je život.Jsem to taková chudinečka