CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
25. únor 2011

🙂 @majka43 Moc držím pěsti,dej vědět.Doufám,že už se Vám všem začne jen dařit.Holky moccccccccccccccc Vám to všem přeju.

majka43
25. únor 2011

@kiara81 No ono se to svatbou někdy zkazí, řeknou si už jí mám pod čepcem a začnou vyskakovat, ale to tě nechci odradit, ty musíš vědět, jestli za to stojí.

tygr21
25. únor 2011

Pája1......kdepak ses toulala.Tu fotku mám z plesu.

majka43
25. únor 2011

@paja1 Díky moc a ne že se na nás vyprdneš a přestaneš sem chodit. Jak to vypadá s adopcí?

paja1
25. únor 2011

@kiara81 Moc ti držím pěsti,tak alespon pěkné kvalitní a pak se chytnou.je tu dost holek co se i mražáčky zadaří.Moc držím pěsti. 🙂

paja1
25. únor 2011

@kiara81 Ty se máš budeš pěkná nevěstinka,všechny jsou pěkné.Já bych se vdávala hned,ale už jsem . 🙂

paja1
25. únor 2011

@tygr21 Já jsem po tom svém dlouhém volnu ted měla hodně směn i dnes mám po celodenní šichtě.A Kačka byla nemocná tudíš jsem na počák moc nechodila má ho v pokojíku.Příští týden už bude ve škole tak kouknu častěj a něco i písnu.Zatím . 🙂

na_aty
25. únor 2011

@kiara81 Prosím Tě, hlavně, když se máte rádi.. Teď už Vám to vydrží napořád!!!

majka43
25. únor 2011

@paja1 Poslala jsem ti něco mailem, tak mrkni.

paja1
25. únor 2011

@majka43 Právě to řešíme a asi příští středu jdu na sociálku i s manželem tak pak dám vědět jak to vypadá a pokračuje a co vše je třeba.Nejvíc mám strach jak bude komunikovat manžel,není na takové vyřizování.ale co naděláme.drž se.

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 jj, dej ať se koukneme!! 🙂 inspirace se vždycky hodí...

sissi6
25. únor 2011

@na_aty jj dám. Váš domeček vypadá, jako kdybyste tam už bydleli, my fasádu budemí mít až kdoví kdy

sissi6
25. únor 2011

@na_aty taky se ráda různě inspiruju na netu

majka43
25. únor 2011

@paja1 On to dá, neboj.

tygr21
25. únor 2011

@paja1 držím palečky

tygr21
25. únor 2011

Tak se sváma rozloučím a jdu se koukat na........velebnosti,velebnosti,už se slíkaj.Ano Slunce seno erotika,tak dobrou a zítra naviděnou

kiara81
25. únor 2011

@majka43 já vím ono se nám to asi zkazilo poprvé ale ted ví že mám svůj byt a že můžu kdykoli odejít 😝 no to předtím jsem nemohla tak si byl mnou jistej ...no uvidíme šaty jsou za pár kaček kdyžtak budou ve skříni já se teda dotoho nehrnu chtěl mě prý požádat o ruku ale bál se že furt melu že se vdávat nechci
@paja1 děkuji kočko ale když já si myslím že jsem takhle hormonálně připravená že je větší úspěch no ale tak příroda je proti ....a tobě přeji at ti daj to nejkrásnější miminko 🙂 bude se mít u vás dobře brouček jo a vdávat se můžeš znova jen tak na potvrzení 😉
@na_aty no napořád ne ...smrt nás rozdělí jsem říkala že si ho znova vezmu až budu na smrtelné posteli to už pak je jistota že to bude až do skonání 😀
já jdu zas odpočívat byla jsem se psema celkem rychlovka ale mě bolí fakt každej krok pokud to bude zítra horší jedu do sanusu at mi to odsají protože to fakt bolí....

kiara81
25. únor 2011

@tygr21 pááááá jdu takéééé velebnosti 😀

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 No my jsme to vzali tak trošku od konce.. :o)) Kluci, co nám dělali vnitřní omítky měli čas a dali nám slušnou nabídku, tak jsme ji udělali.. Ale je fakt, že kdybychom ji nedělali, tak bychom už dávno bydleli...

lintea
25. únor 2011

@paja1 po porodu se to snad srovná, zítra si koupím 70% čokoládu a pak si taky občas dopřeju 😀

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 jj, internet je velká dávka inspirace... Já si udělám nějakou představu podle toho, co jsem kde viděla a pak hledám co nejpodobnější věci..ale je to někdy těžké... Jakou budeš mít kuchyň?

na_aty
25. únor 2011

@kiara81 Ahojky a odpočiň si... Kdyby Ti bylo fakt hodně zle, radši si opravdu zajeď do sanusu, aby se na Tebe mrkli..Já s tím teda nemám žádné zkušenosti, ale lepší je planej poplach než přijet pozdě..

lintea
25. únor 2011

@majka43 koukala jsem ti do alba a ta fotka jak tam ten tvůj papouch baští řízek je fakt dobrá, ani by mě nenapadlo že se na to vrhne 😀

madlina
25. únor 2011

týýýjo si dělate srandu,ne? 🙂 Kdo to má po vás dočítat? 😀 😀 😀 .Jsem to jen v ryhchlosti prolítla.

@kiara81,hypertimulák jsem měla taky.naštěstí jsem taky nemusela do špitálu ale každej den jsem chodila na kapačky.Hodně pij,ale opravdu hodně a ono se to srovná.

sissi6
25. únor 2011

@na_aty no my taky skáčem z jednoho do druhýho. Kuchyň máme rustikální, už je skoro hotová, jen něco doobjednávali tak čekáme až jim to přijde a pak to dodělají, ale snad příští týden už přijedou. Pak dám fotku až bude hotová. Jakou kuchyň budeš mít Ty?

madlina
25. únor 2011

@tygr21,super nábyteček do předsíně.

majka43
25. únor 2011

@lintea řízky má moc rád, když je smažím, tak se nehne z kuchyně a mele Tany papat, počká jo.

na_aty
25. únor 2011

@sissi6 no my jsme si vybrali takovou moderní kuchyňku..Dělá nám ji strejda, tak jsem si mohla navymýšlet :o)... Budu mít takovej tmavší korpus a dvířka platinově bílá a potravinovou skříň odstín jarní zeleň :o).. Mám to vyfocené ve foťáku, tak to zítra třeba stáhnu, abyste se mohli juknout... Bude taková jednoduchá, nic extra...ale těším se, až v ní budu vařit!! Já se už strašně moc těším na stěhování...jen to finální uklízení mě to kazí... 😠

na_aty
25. únor 2011

Holky, já se pro dnešek loučím..už mám manžu doma, tak abych se mu šla věnovat 😵 .... Hezky se vyspěte!! Dobrou...

kiara81
25. únor 2011

@madlina no mě je divný že si mě nepozvali zítra na uz jako během 1 dne mám 10 folykulů navíc no taky říkala sestřička no budu se snažit snad nebouchnu 😀 a ty jsi taky nemohla hned na ET ??a za jak dlouho jsi byla na KET ? a to ti vyšlo napoprvé?promin že se ptám ale to víš já musím mít taky všechno 😀