CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
27. únor 2011

@na_aty jo a moooc pěkná barvička

na_aty
27. únor 2011

@kiara81 Já taky, ale velkou důvěru v to nemám... Dr.mi říkal, že zkusíme ještě tak 3 iui a pak to kdyžtak budeme řešit dále.. Kéž by se zadařilo při těch IUI!! ☹ Ty máš Páťu také přirozeně? Já mám s manželem už 6-ti letého syna, který se podařil na "první pokus", ale to mi bylo dvacet a manžel ještě nedělal řidiče.. Takže asi věk a to jeho povolání není taky nic moc... Jinak mně pořád říkají, že je vše super, tak nechápu, proč by to nešlo. Spíš si myslím, jestli nebudu mít nějakou "alergii" na embrya...či na spermie a nehubím je 😨 .. Jenže vyšetření na imunitu je drahé a dělají ho až po neúspěšném IVF.. Takže budu doufat, že IUI se zadří!! Ty jdeš zítra na odběr, viď? držím pěstičky a dej vědět, jak jsi dopadla!!

tygr21
27. únor 2011

Tak bramboráky se povedly,jdeme baštit,než mě to sní.Tak zítra

na_aty
27. únor 2011

@tygr21 Tak dobrou chuť!! Já si teď dovařila oběd do práce.. No jo, začíná zase bohužel pracovní týden... 😝
Dobrou...

tygr21
27. únor 2011

@na_aty tak at to tam přežiješ.

@kiara81 ty jdeš zítra na odsání,tak at máš hodně vajuch

sissi6
27. únor 2011

@na_aty mám za sebou 3 IUI

kiara81
27. únor 2011

@na_aty jj Pátik byl snad pořízenej mezi dveřma carcentra 😀 byla jsem už těhotná když jsme tam šli....půjdeme ted do školy ...no ale ted je to jinak no já jsem vpořádku ale drahá polovička není...já zas nechápu proč nás neposlali zrovna na IVF když vidí špatný spermiogram
slyšela jsem že se může i názor změnit tak se ješt zítra zeptám jestli by to opravdu nyní nepůjde no cítím se furt stejně takže se jich tam více neurodilo zítra dám určitě vědět
@tygr21 jj jdu já si myslím že jich tam bude ale nevím jestli budou k něčemu no a jako se s náma nerozdělíš s bramboráčkama????
jak to vůbce chodí při tom odebrání chlap jde první a pak se čeká nebo jdeme společně v jeden čas jen si nás rozdělí???nebo jak to vlastně chodí???

tygr21
28. únor 2011

Dobré ráno,

@kiara81 nejdřív jde chlap na odběr,si myslím

tygr21
28. únor 2011

To jste se moc nerozpovídali.

Těch bramboráků moc nebylo,ale byli dobrý

dasty79
autor
28. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@kiara81 - tak co?ještě pícháš?teď jsem tady od čt nebyla a nejsem v obraze...

dasty79
autor
28. únor 2011

@sissi6 - zatím jen špiníš?tak to naděje pořád je?

a co @majka43 - už seš zdravá?a jak ty pokračuješ?kdy bude ketík?

a koho jsem ještě propásla???????

co čeká @na_ty ???

tygr21
28. únor 2011

Dasty79......na mě si zapomněla ☹

dasty79
autor
28. únor 2011

@tygr21 - na tebe jsem nezapomněla 😀 tobě moc slušej tyhle šatičky 🙂 Krásná fotka!!!
Ale já se jen ptala,o co jsem za ty tři dny přišla - kdo měla nějakej zákrok,či kontrolu,...... 😀
U tebe vím,že čekáš na ms a jdete s přítelem na krev - vidíš,jak tě mám v merku 😉

majka43
28. únor 2011

@dasty79 Ketík bude ve čtvrtek.

dasty79
autor
28. únor 2011

@majka43 - užžžžž?to je super 😎 Tak to budu na tebe moc moc myslet.a už víš takhle předem kolika embryí?

majka43
28. únor 2011

@dasty79 11DC jsem měla sliznici 8,5mm, tak myslím, že dobrý. Měla jsem strach, že po těch horečkách nenaroste a já jí mám nejlepší jakou jsem kdy měla. Minule byla 8,5 až 14 den. Kolik embryíí to ještě nevím, mám si ve středu zavolat, kolik se rozmrazilo, ale chtěla bych tři.

majka43
28. únor 2011

@tygr21 Co dneska vaříš?

dasty79
autor
28. únor 2011

@majka43 - no to je krásná sliznice 🙂 Určitě to tentokrát dopadne!Jéééé trojčátka 😎 to by bylo radosti a starostí,ale krásných 😵

dasty79
autor
28. únor 2011

Já vařím těstoviny se šunkou a se sýrovo-smetanovou omáčkou 🙂

tygr21
28. únor 2011

@dasty79 😲 tak to čumím,teda koukám 😀

@majka43 zbyly ty vepřové nudličky,tak to mám bez vaření.A co budeš kuchtit ty?

Kaira šla dneska na odsání,že jo?

dasty79
autor
28. únor 2011

@kiara81 - dnes má OPU?????tak to tfuj,tfuj,tfuj - ať má krásný počet vajíček a ať se všechny pěkně oplodní 😎

majka43
28. únor 2011

@tygr21 Já si udělám zase řízek, po tý dietě minulý týden mám na něj chuť a je to rychlý. Pořád se ještě snažím ležet. Nemůžu se nějak zbavit ještě kašle, ale ustupuje, tak snad to bude do čtvrtka OK.

dasty79
autor
28. únor 2011

@majka43 - jen odpočívej,ať se mimísci můžou pěkně zavrtat 🙂
Řízeček je dobrej 😝

evaav
28. únor 2011

Dobré ránko tak dnes mi malá zůstala doma včera a přez noc tak kašlala a ničím to nešlo sklidit,tak jsem vyrazila hned ráno za doktorkou a prý na průduškách nic nemá,ale je zahleněná akrk má červený ,se ani po té noci nedivím.Tak říkala at radeji alespon dva dny zůstane doma a pak se uvidí,ještě,že mám tu ou mamku,že mi příjde pohlídat já mám odpolední směnu a ošetřo si nechci brát,já myslím,že to á zase vliv na ní změna počasí a že bude dobrá snad 😒 hlavně hlídám teplpty,ale nemá doporučika mi doktorka stoptusin takjsem zvědavá jak zabera,ale zatím moc nekašle,ale v noco jsme se ani jedna moc nevyspali tak je ted zničená na gauči. A já pak hurá do práce,to budou výkony 😒
Taky mi říkala doktorka,že měla včera večer službu v nemocnici a co tam bylo dětí s ošklivím kašlem a několik zápalů plic,tak jsem si říkala at je raději doma.
Jinak nevařím nic máme od včera králíka a bybička mi přinese oběd se školky.

tygr21
28. únor 2011

@majka43 tak at ti je líp,čtvrtek je daleko,to vyležíš.

Dneska nám příjde kámoš vylejt podlahu,a půjdem koupit plovoučku,ale ještě nevíme jakou

tygr21
28. únor 2011

Evaav chudinka malá,at se uzdraví,bobánek malej

majka43
28. únor 2011

@evaav Tak ať se malá brzo uzdraví, já s kašlem bojuju už týden.

evaav
28. únor 2011

@majka43 -dík ale moc nemocně se nechová je ted unavená,ale už moc nekašle jen aby to nebyl klid před bouří 😖

majka43
28. únor 2011

Tak jsem se přežrala, udělala jsem si k tomu ještě okurkový salát. Mám ještě od včera polívku, ale tu si dám až odpolede.

tygr21
28. únor 2011

Tak se sváma zatím loučí,jdu pro pečivo,i když se my nechce,ale venku je krásně.Koukám,že trpím samomluvou 😀