CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
28. únor 2011

@kiara81 To hádání s chlapem neřeším.To jsou prostě chlapi.Taky říkám,že můj je zlatý ,ale taky je u nás výměna názorů.A tak to asi má být.Dnes je zlatý,dostala jsem nádhernou kytku,až mě to dojalo.Ale to je chvilkové. 😀

paja1
28. únor 2011

@majka43 To né,musíš věřit a doufat,moc Ti to přeju.hlavně myslet pozitivně,podle mě se nesuď,já jsem vyjímka.

kiara81
28. únor 2011

@na_aty no musím si projít ms pak se objednat 12DC pak pregnyl no a pak KET tedy možná pokud nebudu mít doznění hormonů z téhle mega reakce 😀 pak otěhotním normálně a já dítka v mrazáku chich

kiara81
28. únor 2011

@paja1 jůůů vidíš no já dostala držkovou .....tak to je hodnej

paja1
28. únor 2011

@kiara81 Jo i takové záztraky se dějí.přála bych ti to.tak se hlavně dej brzy dohromady at můžeš na KET.

sissi6
28. únor 2011

@na_aty už od ledna mám schoválené IVF, teď se musím objednat na 20 - 22 DC, takže bude další boj 😉

na_aty
28. únor 2011

@sissi6 Můžu se zeptat, kolikrát jste zkoušeli IUI? My máme trošku pomalejší spermijky, ale i přesto nám to bylo doporučeno ( ještě min 3 IUI a pak IVF)...Co Vy máte za problém?

kiara81
28. únor 2011

@paja1 děkuji jsi zlatíčko....

majka43
28. únor 2011

@paja1 Když já mám pořád zvýšený teploty, ale odložit to nemůžu.

tygr21
28. únor 2011

Vy teda jedete

@kiara81 a jaká setřička tě probouzela?

kiara81
28. únor 2011

@tygr21 jéé já se probudila sama ...fakt nic nevím ani nevím že mě dávali na postel ani nevím že mi měřily tlak nic jsem to fakt celé zaspala

lenda01
28. únor 2011

@kiara81 tyyyy blaaaaaho to je ourodickaaaaa 🙂 obr moc gratuluju 🙂 ze to odsati nic neni? me po tom taky nic nebylo jen me trosku potom bolelo bricho jak pri ms... jsem zvedava az si zitra budes volat jak se podarilo je oplodnit 🙂
@majka43 zadny nerviky, to jen skodi.. pekne klidek a pohodicka.. ja ti zavidim ze uz jdes na KET 🙂

tygr21
28. únor 2011

@kiara81 hlavně že máš velkou úrodu.Jak si to udělala.

sissi6
28. únor 2011

@na_aty my máme za sebou 3 IUI. Už po 2 IUI jsme měli schválený IVF, ale protože se máme stěhovat, tak jsem to chtěla o měsíc posunout, tak jsem si řekla ještě o 3 IUI. My máme spermie kvalitní, problém je asi u mě, protože mám myom, kterej tam nejspíš překáží.

kiara81
28. únor 2011

@lenda01 nooo to je dost taky kde lítáš simtě....jako na to odsátí už nikdy nejdu bolí mě břuch víc než po laparce....
@tygr21 no to já ne to doktroři to udělali hlavně Šimurda z HK 🙂

na_aty
28. únor 2011

@sissi6 Aha...tak to jo..IVF se určitě zadaří... 14.3. jdeš k tomu léčiteli, viď? Snad si to nepletu...Naklábosíme toho tady denně hodně a někdy už v tom mám zmatek, kdo co má 🙂 Já jdu 14.3. na cvičení s Jarmilou Novotnou v Pardubkách )metoda L.Mojžíšové)... Mám sedavé zaměstnání a dost mě pobolívají záda a kostrč, tak se při tom snad napravím a mohl by se mi srovnat i cyklus...

tygr21
28. únor 2011

Tak se loučím,čau

na_aty
28. únor 2011

@lenda01 Ahojky.. Co v práci? Já jsem ráda, že už je zase o den blíže k víkendu 😀 Příští týden mají děti u nás prázdniny, tak budu také doma...Holky, já se tak těšíííííííííím 🙂

na_aty
28. únor 2011

@tygr21 Už utíkáš? ☹ tak dobrou noc...

lenda01
28. únor 2011

@kiara81 no ani mi nemluv, ja jak chodim do prace tak absolutne nezvladam a uuuplne vas zanedbavam az je mi z toho smutno ☹ no hele ono kdyby si nebyla takovej maximalista a spokojila se treba se ctrnacti vajuchama jako jaaaa, tak by te to tolik nebolelo ..ale to ty neee, ty jich musis mit 32 😝 😀 ja ti je teda ooobr moc preju jen ti nezavidim ty bolesti co mas ted..brrr ☹ co skoro manza uz procitnul a omluvil se 🙂
@na_aty juuuuu ja ti zavidim ty prazdniny 🙂 ja ani nemluvim, nejak se v ty praci ne a ne zabydlet ☹ chjo ja chci byt zase tehulkaaaa 🙂 ale mas pravdu budu na to koukat pozitivne, zase o jeden den bliz vikendu .. jupiiiiii 🙂

na_aty
28. únor 2011

Holky, tak já jdu dneska taky spát..je mi nějak divně od žaludku..tak se jdu vyspat 😉 Mějte se moc a moc pěkně a zítra napísanou!! 🙂

lenda01
28. únor 2011

@na_aty dobrou noc..zitra uz je uuuutery tak at ho prezijeme 🙂

na_aty
28. únor 2011

@lenda01 jj, přesně tak... už aby byl pátek!! 🙂 Dobrou...

lenda01
28. únor 2011

chjo kdyz tu jsem vsichni spi ... jsem to ale smolarka 🙂

kiara81
28. únor 2011

@lenda01 no jo už vidím jak ti je smutno ty jedna zlobivá 😀 tak víš co když chci hodně mám málo a když chci málo mam toho až nad hlavu....no to jsem prostě já...víš co zas ty vajucha ne¨musí být kvalitní zítra mi řeknou že zbyly jen 4 a budu ráda ....a chlapa co jsme přijeli viděla jen jít na záchod ale já vydržím nemluvit takže on přileze ....on to totiž nikdy nevydržel
co vlastně děláš za robotu???
@na_aty dobrou noc a co že ti je divně????hmmm????

lenda01
28. únor 2011

@kiara81 no je mi smutno... radsi bych tu s vami cely den klabosila ... 🙂 budou kvalitni neboj se nic.. ale co budes delat s triceti detma to mi povez... 🙂 si budes moct otevrit materskou skolku 😀 co ja delam za robotu? no ani se neptej, strasne popularni a lidi nas maj ooobr moc radi 🙂 uz nemusim vice napovidat, ze? Policie ČR jest muj chlebodarce 🙂

lenda01
28. únor 2011

@kiara81 a s tim chlapem pekne vydrz ... neustupuj 🙂

lenda01
28. únor 2011

padim do hajan 🙂 dobrou noc a zitra povidejte a piste at mam co cist 🙂 pa pa

kiara81
28. únor 2011

@lenda01 no když si to tak vezmeš tak jsem taky státní tak to jsme na stejné lodi 😀 no hele já můžu každý cyklus po dobu 30 měsíců zkoušet jestli to vyjde to je dobrý ne?nechám si asi pár zmražených nějaký rok co kdyby náhodou a pak řeknu at to zlikvidují....
jo a víš co by jste si měli vymazat z auta?chránit a pomáhat ...mě bejvalej řezal tak jsem ho pak udala a peníze dělají své a já to oprohrála i když jsem měla v ruce lékařské zprávy....tenkrát mě napadl taky chlap pronajímali pokoje a co si myslíš policajti na mě no a co máme jako dělat??,já od krve no to jsem myslela že mě klepne tak jsem říkala at počkaj aspon venku než si odnesu do auta pár věcí...pak odjeli v klidu no a já měla zlomený obratel jela jsem jen tak pak na pohotovost že mě bolí záda a už jsem se odtamtud nezvedla ....nooo tak dobrou ale ty sedíš u stolu tak to je dobrý 😀

lenda01
1. bře 2011

@kiara81 jj to je pravda jsem na jedne lodi, ale ja jsem na te vic se potapejici.. to co se u nas deje je hruza des ☹ furt jen poslouchat setrete setrete setrete a zrusime vase oddeleni a furt to stejny dokola ... a pak ma bejt clovek v praci v klidu... chjo ☹ ja bohuzel nesedim jen za stolem, jsem normalne i v tereneu ... a ten napis pomahat a chranit je fakt super..to bych seskrabala hnedle ☹ jenze to nejde ☹ to co se stalo tobe, to domaci nasili, to je jako fakt hodne probirana tematika a je hrozny ze te to potkalo... ja z toho mam husi kuzi jen na to myslim a muj nazor je ten, ze ty policajt fakt neudeli v tvem pripade co meli a ted uz budes na vsechny koukat stejne, ale to tak proste je ... lidi nas nemaj radi...
tyyyy jo to mas super, ze muzes tricet mesicu mesic co mesic zkusit jeden KET a nemusis se nervovat protoze vis, ze je jeste dalsi bojovnicek v mrazaku 🙂 a to by bylo aby to nedopadlo kdyz mas tricet pokusu 🙂 jsem napnuta az si dnes budes volat jak se jim dari a kolik se jich oplodnilo jen IVF.. my meli vzdycky vsechny ICSI.. tak drzim pesticky 🙂