CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
1. bře 2011

@sissi6 jenže tady přece nejde už jenom o mě ale prakticky o začínající život jeho dítěte který chce ....

sissi6
1. bře 2011

@kiara81 to máš pravdu, však ono ho to přejde a zase bude dobře 😉

kiara81
1. bře 2011

@sissi6 no to je to co si nemyslím....nad něj totiž nikdo nemá

lenda01
1. bře 2011

ahojky holkyyyy 🙂 uz jsem tu uz jsem tu 🙂
@majka43 zitra v jednu budu drzet pesticky aby bylo hodne rozmrazenych a kvalitnich mimisku 🙂
@kiara81 tyyy brdo to je kupa deti 🙂 ale zase tolik nerozhazuj, kdyz mrazi po 3-4 tak po tolika i rozmrazuji a kdyz budes chtit zavest jen dve, tak ty zbyvajici si myslim znovu nemrazi.. mne to tak alespon udelali a kdyz rozmrazili tri,tak to jedno skoncilo buhvi kde ☹ a ten domaci jako takhle trucuje? ten je ale palicatej 😀

kiara81
1. bře 2011

@lenda01 no kde se zas flákáš čeče...v pondělí máš čas???
jo trucuje jen at já nejsem žádnej inkubáror pro radost a pak se starej....

lenda01
1. bře 2011

@kiara81 no sim te, byly jsme na navsteve... uplne jsem uz mela abstak ze si tu s vami nemuzu psat... v pondeli makam ☹ jsem od pondeli do patku 7-15 ☹

kiara81
1. bře 2011

@lenda01 no a když uděláme v TU bordel ??? 😀 tak si nás musíš přece vyzvednout ne? 😀 a trochu zkráti dobu pracovní by nešlo?že by jsme přijeli s kolegyní

lenda01
1. bře 2011

@kiara81 no ja ale nepracuju v TU ale tady u nas, takze i kdyz budete delat v TU bordel ja se tam nedostanu ☹ no ja koukala ze se sem chystate... kruci jak to vymyslet ...??

lenda01
1. bře 2011

dobrou noc holky.. jsem total KO .. uz tu skoro usinam ☹

lenda01
2. bře 2011

dobreeee ranko holky 🙂
@na_aty jupiiiii stredaaaaa, lame se nam tyyyyden 🙂 akorat ja jdu za kolegu i v sobotu, takze tenhle tyden jestli preziju, tak uz preziju vsechno 😀
@majka43 v jednu drzim pesti 🙂 tfuj tfuj tfuj pro stesti 🙂

majka43
2. bře 2011

@lenda01 Dík.
Jedu na štítnou žlázu a až se vrátím, tak budu volat. Tak se mějte a piště ať mám co číst. Tak o půl dvanácté jsem zas tu.

tygr21
2. bře 2011

Přeju sluníčkový den 😎

Vy se vždycky rozepíšete,když já tu nejsem.Zdravím všechny

kiara81
2. bře 2011

@majka43 tyk budu držet pěstičky a hned nám musíš dát vědět .....
@lenda01 ale jdi ty...no zkus to vymyslet jinak bychom asi do TU nejeli a zůstali tady v Nováči ...
@tygr21 hojda tak Lenka asi nebude moct tak uvidíme ještě není pondělí tak by jsi mohla přijet až tím busem v 8:40...tak by jsme to tady probrouzdali

kiara81
2. bře 2011

holky ted mi příjde normálně ms nebo příjde dýl nebo dřív?? po těch kvantech hormonů

dasty79
autor
2. bře 2011

Ahoj holky.

@na_ty - já byla 3x na IUI a nic a pak 1x na IVF a taky nic 😒 Až pak přirozeně po přeléčení atb.
Jo máme za sebou imunologii,genetiku,krev rozebranou a udělaný všechny možný stěry co jdou....
Budete zkoušet všech 6IUI? Já IUI nějak moc nevěřím....Ale třeba zrovna vám to vyjde.

@kiara81 - tak to gratuluju k tolika oplodněným embryím 🙂

@sissi06 - tak toho léčitele máš za chvilku - to jsem zvědavá na tvé pocity 😉

@tygr21 - kam se chystáš na výlet?

@majka43 - taky máš problém se štítkou?já taky....

madlina
2. bře 2011

Hojda,
tak konečně je mi líp.Včera to bylo děsný.Dneska jsem zvládla odvést Adi do školky a stavit se v krámě.na delší výlety si ale netroufám.Po včerejších třech rohlikách a dvou banánech jsem nějaká zesláblá. 😉

@kiara81,neboj i nepoužitý rozmražený embrijka se dají znovu zamrazit.Taky mi to tak párkrát udělali.

dasty79
autor
2. bře 2011

@madlina -copak ti je?

madlina
2. bře 2011

@dasty79, teď už snad nic.Ale včera jsem chytla nějakou běhavku.

lenda01
2. bře 2011

@madlina fakt se daji znovu mrazit? Chjo,tak to jsem prisla o jednoho mimiska :( o nejakym znovuzmrazeni se nezminili :(

lenda01
2. bře 2011

@kiara81 jako takhle rano s tim moc nevzmuzu :(

madlina
2. bře 2011

@lenda01,oni znovu zamrazují jen ty co jsou i po rozmražení dobrý.Ty co se po rozmrazení dál nevyvíjí,ty už nezamrazujou znova.

lenda01
2. bře 2011

@kiara81 s tou ms nevim,ale mela by ti asi dorazit..ja vzdy po OPU byla na transferu..uz te to boli aspon min?

kiara81
2. bře 2011

@madlina daj se znova??no tak to je dobrý...
jéé tak to je mi tě líto doufám že dnes je už lépe.. opatruj se...
@lenda01 no neva až nebudu mít Pátu tak přijedeme nebo ty sem ...hmm??a jestli to bude odpolko to neva
@dasty79 děkuji 😀

lenda01
2. bře 2011

@madlina aha..mne ani nerekli jak se vyviji to treti..ted uz je to stejne jedno..

samanta001
2. bře 2011

Ahoj holky, tak zase po delší době... vlezla na mě nějaká chřipečka tak jsem radši nevystrkovala nos z postele, ale už je to dbrý zdá se...
@dasty79 je ti ještě špatně? Já už jsem zoufalá, myslela jsem, že už ty nevolnosti začnou odcházet, když jsem dnes 13+3t a ono nic, včera jsem vyzvracela i suchej rohlík ☹

kiara81
2. bře 2011

@lenda01 no vychází mi to přesně na přelom měsíce což jdu už do práce ☹ a musím být v práci do doby než mi prodlouží smlouvu....

lenda01
2. bře 2011

@kiara81 no jasne,ja muzu taky klido dorazit to neni problem,jen musim nejak osefovat volno..

lenda01
2. bře 2011

@samanta001 jaj ty to mas taky vesely,ze te ty nevolnosti jeste tak trapi.. :(
@kiara81 tak ty musis do prace? Chjo to je taky komplikace,vid? Na kdy to tak vidis s KETem? Ze bysme do toho nakonec sly spolu?

kiara81
2. bře 2011

@samanta001 jéé tak to tě teda lituju ☹ ach jo fuj pryč tyhle nevolnosti

kiara81
2. bře 2011

@lenda01 no jestli to vše půjde tak jak má no tak koncem března pokud se zadaří budu už v práci no to budu vědět pak v polovině dubna nejhorší je že jsem zajetá s nechopenkou a pak za měsíc na ní půjdu znova no a peníze zas horší ...já nevím jediný co by bylo ještě dobrý je že mi dr. zakáže směny a budu nadále na neschopence to je jediný no ale pak nebudu mít žádnou mateřskou