CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
8. bře 2011

Tak je to dobrý, měla jsem strach, aby mě nenapsala další rehabilitace a já jí nemusela vysvětlovat, že jsem po ketu. Prý uvidíme jak mi dopadne toho 22.3 ten MEP-magnetická stimulace a pak mi když tak napíše něco dalšího. No to budu už mít po krvi a když budu těhu, tak na nic nepůjdu. Tak teď mám do 18.3 než pojedu na krev, krásný volníčko a nemusím nikam chodit.

tygr22
8. bře 2011

@evik31 to jo,to bude poklábosení 😀

evik31
8. bře 2011

@majka43 tak to jsi byla opravdu rychlá 😲
@tygr22 no jo ale to bude mýt ta druhá zase přístup k tvým soukromým informacím

majka43
8. bře 2011

@evik31 Já to mám k doktorům, tak 5 minut pěšky a ještě tam nikdo nebyl, tak to byl fofr.

majka43
8. bře 2011

Holky a Pája se tu neukázala pěkně dlouho. Prdí na nás.

evik31
8. bře 2011

@majka43 tak to máš dobrý já to mám 5minut zase k zubaři 😒 neukázala asi má málo času nebo chodí jinam

lenda01
8. bře 2011

tak konecne z prace doma a koukam ze se do vecera od kompu nehnu, protoze to bude tak hodku trvat, nez vas doctu 🙂

lenda01
8. bře 2011

@mitik ahojky a vitej.. moc drzim pesticky na pozitivni testik stejne jako @majka43 .. jste holky bojovnice, tak to urco dopadne 🙂 kdy ze se bude testit? at se mam na co tesiiiiit 🙂
@tygr22 uffff tak vitej zpet mezi nami 🙂 prosimte kdo to tam za tebe uradoval? to bylo siiiileny 🙂 tygr21 smazan z pratel a tygr22 jestli me potvrdi 🙂 bude pridan v pratelich 😀
@kiara81 muj nazor je ten, ze kdyz ted pujdes na KET a nevyslo by to (coz se nestane) tak ti neschopenku mezi tim prvnim a druhym nezrusi kdyz si reknes... ja tenkrat do prace mezi nima sla, protoze jsem nevedela na jak je to dlouho a hlavne ten druhej vychazel do dovci,takze to byla pohodicka 🙂

lenda01
8. bře 2011

@evik31 no ja si se Silhanem taky nesedla.. nevim proc, ale fakt mi nejak neprirostl k srdci.. nejradsi mam oba dva Stepany 😀

evik31
8. bře 2011

@lenda01 ahojda a vítej z práce tak jak bylo 😀

evik31
8. bře 2011

@lenda01 jinak mladej Štěpán je fajn se starým jsem zatím tu čest neměla tak nemohu posoudit jinak já chodím k Dejmkoj,ale trošku jsme na váškách zda v hk zůstanem tak nevím zatím jak to půjde pak dál

lenda01
8. bře 2011

@evik31 v praci to slo ale tuuuuze me to tam nebavilo 🙂 ale koho to taky v praci bavi, ze? 🙂 Tak ja uz v HK mela cest se vsemi co tam snad pracuji a Stepani mi prisli nejlepsi a ja bych HK nemenila, ale pokud premyslis o zmene a myslis ze jinde bude lip, urco to udelej, treba to zrovna bude lepsi a mimco bude coby dup 🙂 jak ty s temi tvymi kameny a s dalsim IVFkem?

evik31
8. bře 2011

@lenda01 nevím nás odrazují spíš ostatní i když pravda je ,že moc těhulek z hk tady moc nepotkávám tak uvidíme 😉
s kameny mám příjem v pátek,ale na výkend mě pustí dom av pondělí jdu na to tak jsem zvědavá a pak už snad budu moci taky bojovat 😉

lenda01
8. bře 2011

@evik31 no ja z HK tehu byla, akorat jsem neudrzela a ja si fakt nemuzu na chovani ani peci tam stezovat.. i kdyz Pardubky teda chvali o dost viiiiic 🙂 kdybych menila, sla bych tam, ale do Arlety urco ne ... na tu jsem necetla moc nic veci ☹
No tak to budeme bojovat spolu 🙂 ja jdu v pondeli na kotrolu, ale jelikoz jsem nedostala ms, tak se mi to taky odsouva ☹ chjo

dasty79
autor
8. bře 2011

Ahoj holky 🙂

Jak se tady máte????Co nového????

lenda01
8. bře 2011

@dasty79 co my jak se mame .. jak ty se mas? a jak se vam dvoum dari 🙂

dasty79
autor
8. bře 2011

@lenda01 - jak ty to máš?už přišla ms?a kdy bude ketík?

Já se mám výborně (ťuk,ťuk,ťuk) - dnes jsme byli za Šárkou pro výsledky nt screeningu a dopadl dobře,tak mě spadl kámen ze srdce.Akorát mimi se tam pořád mlelo a nechtělo se nechat změřit.Ale asi po 40minutách se podařilo a vše je v pořádku.Tak jsem moc moc šťastná.Byl se mnou manža na utz a byl dojatej - když nám prcek zamával 🙂

dasty79
autor
8. bře 2011

@lenda01 - teď to čtu - ještě nedorazila ms?a kolik dní to je po revizi???

dasty79
autor
8. bře 2011

Já Arletu taky nedoporučuju!

dasty79
autor
8. bře 2011

@evik31 - tak v pátek jdeš na kamínky?

dasty79
autor
8. bře 2011

a co @majka43 - kolik má embryjek v bříšku?

Já tady přes týden nebyla a nejsem v obraze......

evik31
8. bře 2011

@dasty79 v pátekmám příjem drtit se bude v pondělí ráno a vůbec se netěším 😝

evik31
8. bře 2011

@lenda01 do Arlety bych nešla určo je strašně drahá,já si na doktory taky stěžovat nemůžu i sestry jdou,ale rozhodila nás docela ta paní embryoložka no tak uvidíme ted jinak řeknu,že chci ICSIhned a né že bude čekat do druhého dne 😠

majka43
8. bře 2011

@dasty79 Mám tři, jak jsem si přála, ale jedno je prý pomalejší.

majka43
8. bře 2011

@evik31 Budem na tebe myslet, já na to mám čas.

majka43
8. bře 2011

@dasty79 A máš fotečku?

lenda01
8. bře 2011

@dasty79 no u me hruza des.. ms nikde takze v pondeli na kontrole dostanu vyvolavacku nebo mi dr. naordinuje estrofem abych to dostala.. pozitri uz to mam sesty tyden od revize a musim rict, ze to fakt uteklo ani nevim jak 🙂 nastestiiii 🙂
To se nedivim ze byl manza dojatej, je to zazitek i pro ne 🙂 se mnou manza taky chodil na ultrazvuky 🙂 posli nam fotecku toho vaseho fesaka nebo fesandy 🙂

lenda01
8. bře 2011

@evik31 a ktera embryolozka a cim vas rozhodila? ze nechala cekat vajucha do druhyho dne misto aby je hnedle oplodnila? to je totiz vazne divnej postup ☹ a ta Arleta to jsou teda ceny.. taky jsem na to koukala 😕

kiara81
8. bře 2011

@lenda01 no jo Silhan na mě furt že jsem měla Pátu moc mladá atd...no je to podivín

lenda01
8. bře 2011

@majka43 treba zrovna se to pomalejsi vzmuzi a bude to nakonec to vase miiimo 🙂