CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
9. bře 2011

@sissi6 - už se ti blíží pondělní návštěva léčitele 😵 těším se,jak budeš reagovat!!!
Máš volno na ten den?Kousek to je.A mě teda vždycky bolelo hodně břicho,
že jsem si pak musela jít lehnout,když jsme od něj přijeli.A spala jsem celý odpolko 😀

mitik
9. bře 2011

@lenda01 ahoj,no to právě nevím a řeším kdy.Na krev mám jít 17.3.11,tak uvidíme...

majka43
9. bře 2011

@madlina Přeju ti hodně štěstí a ještě víc zdraví.
@dasty79 Já ještě nevím, kdy budu testit.

dasty79
autor
9. bře 2011

@majka43 a kolikátý den jsi po transferu?

dasty79
autor
9. bře 2011

@madlina - všechno nejlepší k dnešním narozeninám 🙂 Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky 😵

majka43
9. bře 2011

@dasty79 Pátý, transfer jsem měla v pátek.

kiara81
9. bře 2011

@dasty79 odložili mi to kvůli ohss no 16 jdu na UZ a jestli bude vše ok tak pak na KET
JAKO HOLKY DNESKA RÁNO OPĚT PÁTIK SKORO 38 NO TAK JSME ŠLI K DR...A TA MI ŘEKLA ŽE UŽ TO MÁ NA PRAVÉ PLÍCI A ŽE TO VYPADÁ ŽE MÁ PRASEČI CHŘIPKU. DOBRÝ NE???

na_aty
9. bře 2011

@kiara81 Ahojky... Tak to mi je Pátika moc líto 😨 Už aby byl zdravý, není nic důležitější než zdravé a šťastné dítě. Můj syn bývá také často nemocný. Teď máme týden prázdniny, tak se drží (ťukám to do zubů, abych to hned nezakřikla)!!
Dala mi Dr.nějaké léky?

na_aty
9. bře 2011

@madlina Přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky .... 🙂

lenpet
9. bře 2011

Holky,jsem zpátky,ted jsem úplně někdo jinej.

@kiara81 to si děláš srandu,bobánek malej,ty doktoři taky hned nic nepoznaj

kiara81
9. bře 2011

@na_aty no my jsme byli týden ve školce od poloviny prosince jinak furt marodí jedeme do ozdravovny do Tater jako mě už asi odvezou fakt.....
@lenpet no hojda prosímtě co se to děje s tebou?no v pondělí ještě neměl takový kašel no a ted už tedachudák tak řápe...no a už to má na plíci no

na_aty
9. bře 2011

@kiara81 Můj syn měl v 1.pololetí zameškáno 96 hodin :o(...takže to taky nebylo moc lehké, musel toho hodně dohánět.. V druhém pololetí byl už týden doma taky..Je to hrůza, vždycky mi je těch dětí tak líto.. Na kdy máte naplánovanou tu ozdravovnu? To Vám doporučila doktorka? Tak hlavně, aby byl Pátik brzy fit!! 😉

kiara81
9. bře 2011

@na_aty no ozdravovnu ti žádnej dr. nenabídne to jse msi řekla sama...no jako mám taky strach jde do školy a jestli bude takto nemocnej tak do školy budu chodit asi já

lenpet
9. bře 2011

@kiara81 včera od odpoledne,jsem se nemohla přihlásit,tak mě ségra poradila,at si úplně všechno změním a jde to.Prominte ty zmatky,ale já zato opravdu nemůžu.Asi m ětu někdo nechce.Ráda bych nějak pomohla,ale nevím jak.

na_aty
9. bře 2011

@lenpet Ty máš teď pořád nějaké problémy, viď? tak třeba to teď už pomůže, když máš nový login 😉

lenpet
9. bře 2011

@na_aty doufámže už to bude dobrý,moc se zato omlouvám.Taky jsem se včera pěkně vztekala,když mě to nešlo se přihlásit 😠

na_aty
9. bře 2011

@kiara81 Copak o to, ona ta první třída se dohánět dá, ale pokud člověk musí chodit do práce, tak je to mazec.. Ošetřovák Ti dají na 9 kalendářních dní a pak nazdar..Já měla v práci docela problémy,ale naštěstí jsme teď OK (ťuk ťuk) a užíváme prázdniny. Já si vzala dovolenou a jsem se synem doma. Na stavbě máme malíře, včera to jen penetroval, ale dnes už začíná malovat, tak až to bude hotové, vyfotím to a hned Vám to ukážu... 😉

lenpet
9. bře 2011

Vítám ty dvě nové holčiny,ted nevím,jak se jmenujou

lenpet
9. bře 2011

@na_aty to budete mít krásný 🙂

na_aty
9. bře 2011

🙂 @lenpet Prosím Tě, neomlouvej se!!Asi se na Tebe opravdu někdo naboural a nějak Ti škodil.. Jinak si to nedovedu představit. Dneska jsem četla nějaký příspěvek od holčiny na jiné diskuzi a rozčilovala se kvůli tomu samému, a že ji nakonec ta osoba ještě začala pomlouvat a tak. Takže to u nebylo asi jenom tady na naší diskuzi. hlavně, aby Ti to te´d už chodilo bez problémů...

lenpet
9. bře 2011

@na_aty snad už to bude dobrý.Jsem ráda,že sváma můžu komunikovat

lintea
9. bře 2011

Ahoj holky, koukám kdo je tady nový a ona je to to tygr, si nějak nemůžu zvyknout 🙂

@madlina taky se přidávám ke gratulacím,přeji vše nej a hlavně zdravé miminko 😉

@majka43 přijde mi že jsem tu nebyla pár dní a ty už jsi pátý den po transferu, tak držím pěsti, chtělo by to už nějakou další těhulku 😉

lintea
9. bře 2011

@kiara81 koukám, že máš pořád nějaký starosti, já byla jako 12ti letá taky v ozdravovně, 6 týdnů, trpěla jsem na angíny a i když tam se mnou nedělali nic extra tak nevím jak je to možný, ale už jsem jí od tý doby neměla, třeba mu to taky pomůže

lenpet
9. bře 2011

V pátek ráno jdu na krev,uvidím tam některou?

majka43
9. bře 2011

@lintea No kéž by, byla bych nejšťastnější člověk na světě.
@lenpet Můžu si tě dát do přátel?

majka43
9. bře 2011

@kiara81 Já si myslím, že tu prasečí chřipku jsem si prodělala taky, podle příznaků co jsem měla. Byl to pěkný hnus, chudák malej, jestli to má taky tak.

lenpet
9. bře 2011

@majka43 budu moc ráda.

majka43
9. bře 2011

Co vaříte?

lintea
9. bře 2011

já dělám zapečený brambory, mám ráda cokoli z brambor 🙂

lenpet
9. bře 2011

Já zatím nic.čekám na telefon,abych jela k ségře(kté mladší),protože jí maj privézt pračku.Maj přijet mezi 9-14hod.Tak čekám