CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
17. bře 2011

@lenpet -fakt tam chodíš jak do sokola 😀 To máš dobrou práci 🙂

lenpet
17. bře 2011

@dasty79 dneska volno,ale zítra tu nebudu.

dasty79
autor
17. bře 2011

@lenpet - to máš práci na 4 dny v týdnu?a každej tejden můžeš zůstat doma kterejkoliv den chceš?

dasty79
autor
17. bře 2011

@lintea - jak se ti daří?a co miminka,ještě se jim nechce ven?některým dvojčátkům se chce o dost dřív na svět....
Krásně ti to uteklo,už to máš za pár 😉 a za chvilku budeš s prďolkama 🙂

lintea
17. bře 2011

Ahoj,
@dasty79 daří se docela dobře, začaly mi teď otékat nohy, už je to asi větší zátež, ale jinak to docela jde. Na svět se jim snad ještě nechce, minulý týden mi dr. říkal, že držím krásně a že bez utz by ani nebylo poznat že čekám dvojčata, bčicho prý nemám moc velký, no mě teda připadá velký už dost 😀 příští týden mám velký utz tak jsem zvědavá kolik váží a měří, pořád si nedovedu představit jak jsou tam porovnaný 🙂
Koukám, že už řešíte jména my je nemáme vybraný doteď, já nevím kdy to rozseknem, asi až budu muset vyplnit ten papír na jména 😅 😀
holky jak jste byly u toho léčitele, tak když nemáte jíst mléčný výrobky ani pít mléko tak co vám poradil abyste doplňovaly vápník, já jogurty jedla tak občas, ale teď ho musím mít každej den, miluju ten choceňský bílý, přidám si do toho kiwi nebo kakao a hrozně mi to chutná, a to ještě chodím upíjet mléko, nějak to asi potřebuju

zzzzuuuuzzzziiii
17. bře 2011

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam sem tak vpadam, ale 1.3.2011 jsem byla v sanusu v hk na iui a zadarilo se, tenhle tyden den co den zkousim a carecky jsou silnejsi a silnejsi - mam na vas ale prosbu - o tom mlece, co tu pisete. proc se v tehotenstvi nesmi? a mlecne vyrobky??? vubec??? 😲 diky za odpoved.

lenpet
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii vítej,já nevím,ale těhulky ti poraděj

lenpet
17. bře 2011

@dasty79 mám volno jenom ve čtvrtek ale v pátek jsem tam do 16.00hod,od 7.00hod.
@lintea ty máš tak pěkný pupík,můžu si na dálku sáhnout? 😀

lintea
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii já myslím, že můžeš být v klidu, to si jen holky psaly co jim doporučil léčitel když nemohly otěhotnět, že není dobrý si dávat do kafe mléko, ale já si tam dávala vždycky smetanu a teď se cpu jogurtama jako o závod a jsem taky těhotná. To spíš kdyby jsi nemohla otěhotnět, to pak zkoušíš v šechno možný 😉 já toho taky zkusila mraky 😀

lintea
17. bře 2011

@lenpet můžeš 😀 😀 😀

lenpet
17. bře 2011

@lintea tak jsem si sáhla,pěknej pocit,třeba takový budu mít taky.

lenpet
17. bře 2011

Holky,mě zmizly fotky z fotoalba

evik31
17. bře 2011

ahojky holky jakpak se tu máte 😉
@lintea koukala jsem do albíčka a máš teda pěkné bříško 😀
@lenpet to už zase nemáš fotky joo,teda jak ty to děláš 😲
@zzzzuuuuzzzziiii ahoj a vítej a gratuluju 😀

evik31
17. bře 2011

@dasty79 na kdy zatím nevím,ale mají volat zítra jen doufám ,že na ten termín nebudu mýt menzes jinak jsem zase v řiti 😖

lenpet
17. bře 2011

@evik31 nevím jak to dělám,zkusím je tam dát znova.Máš se dobře?

evik31
17. bře 2011

@rea73 jestli půjdem spolu nevím,ale jinak chodím do HK

evik31
17. bře 2011

@lenpet ale jo jdeto snažím se vás dočíst a všem odpovídám na etapy 😀

evik31
17. bře 2011

@kiara81 co ty máš holka zase s tou sliznicí to je na draka vid,to znám smůla se lepí na paty coooo,jako u mě je to k posrání ☹

majka43
17. bře 2011

@lenpet Do fotoalba se nesmí dávat fotky, co se netýkají miminka. Radši neblbni, nebo tě zase zrušej.

majka43
17. bře 2011

@zzzzuuuuzzzziiii Vítám tě tu.

majka43
17. bře 2011

@lintea Krásný bříško, ale jinak jsi pěkně hubená.

majka43
17. bře 2011

Dneska se nám někde ztratila Kaira.

dasty79
autor
17. bře 2011

Taky je u vás tak hnusně??? 😠 Tady pořád prší a prší a mě se chce spát 😀

@lintea - to je dobře,že se dvojčátkům ještě nechce ven.Jen ať ještě chvilku zůstanou u maminky v bříšku 🙂
No to nám právě ten léčitel neporadil - čím nahradit mléko.Vím,že se může kefír....Já to teda půl roku poctivě vydržela nepít mléko a nejíst jogurty,....Ale te´d to prostě nejde a já si občas musím dát jogurt- taky mě chutná ten modrej hustej choceňskej 😀

@zzzuuuzzzillli - mléko se nedoporučuje při dlouhodém snažení o mimíska.A když se otěhotní,tak by se nemělo dávat mléko do kafe = způsobuje potraty.A pít ho ve velkém množství taky asi to není to nejlepší - taky může způsobit potrat...

@lenpet - kam ti pořád ty fotky mizej??Nemělas tam něco,co sem nepatří a admin ti to smázli?
To máš blbý být v práci v pátek do 16h.To bys měla lepší pracovat po-čt.
Ale ty seš asi ráda,že tu práci máš,viď?

@madlina -jakpak ty se máš?dlouho jsi tu nebyla?už víte co budete mít?necháte si to říct?

dasty79
autor
17. bře 2011

@evik31 - tak držím palečky,ať jdeš na ten kamínek co nejdřív 😎

dasty79
autor
17. bře 2011

@zzzuuuzzzillli - jo a velká gratulace k // 🙂

lenpet
17. bře 2011

@dasty79 já jsem za každou kačku.
@zzzuuuzzzillli taky gratuluju.Můžu se zeptat,kolik ti je let?
Kaira..... 😲 😲

dasty79
autor
17. bře 2011

Tady dnes nikde nikdo 😕
Když je venku hnusně,tak co všechny děláte???
Tak já se jdu teda pustit do úklidu.

lenpet
17. bře 2011

@dasty79 já sjíždím dvd.U nás chčije

hanysek.hanysek
17. bře 2011

Ahoj holky. Snažíme se o druhé dítě. Myslela sem si, že s výrobou druhého miminka to bude rychlejší, než s prvním synem, ale nějak sem se spletla. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou nejlepší ovulační testy- zřejmě u mě ani tento cyklus nedošla ovulace, tak se chci zeptat, s kterým máte nejlepší zkušenost a jestli opravdu fungují. děkuji

majka43
17. bře 2011

@hanysek.hanysek Ahoj, kde jsi se ztratila? Já s ovulačníma testama zkušenosti nemám, tak neporadím.