CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
1. dub 2011

@kiara81 byla zlevněná,tak jsme letěli,aby jí ještě měli.Ještě nám chybí postel.Copak máš k obědu?Já květákovou polivku a obalovaný květák

kiara81
1. dub 2011

@lenpet dělám si krokety jsem sama doma přemýšlela jsem že zajdu na oběd ale lítím tady tak to nestíhám

na_aty
1. dub 2011

Ahoji´k holky!! 🙂
Jak se všechny máte? Omlouvám se, že jsem se Vám dlouho neozvala, ale večer mi bývá docela špatně, tak už ani doma nezapínám počítač a jdu si rovnou lehnout... Ve středu jsem byla u lékaře, mimíšek už má 15,1 mm 😉 a vše je zatím pořádku. Na další kontrolu jdu 20.4.. Jo, a termín porodu mi vychází na 11.11.2011.. To je datum 😉
Jinak Vás všechny moc zdravím, užívjte sluníčka a já jsem zase juknu...

kiara81
1. dub 2011

@na_aty ahojda ..no vidíš jááá to říkala že bude vše v pořádku...🙂 a datum je super ale kkéž by to tad dopadlo vid?jsem ráda že je vše v pořádku já to dneska mám dostat a stále se nikde nic neděje...jen mě pobolívalo břicho před 3 dněma a ted jako by slehla zem no když jí potřebuju tak jí dostanu hoodně brzo pak zas není sliznice a ted si dává načas ...

lenpet
1. dub 2011

@na_aty zdravím.datum je perfektnía mimísek je velkej.tak se šetři a nic moc nedělej.Zase jukni.

lenpet
1. dub 2011

@kiara81 at ti ms dorazí.

michaela28
1. dub 2011

Ahoj všechny, doufám, že nebude vadit, když se k Vám přidám. Od prosince 2010 chodím do Sanusu v HK. Mám za sebou 1. IVF a 2x KET. Vše zatím neúspěsně. Další KET mě čeká až v červenci. Chtěla bych Vás tímto poprosit, jestli některá z Vás doma neleží nepotřebný Prednison. Děkuju

na_aty
1. dub 2011

@kiara81 Díky moc... Jsi zlatíčko!! 😉 Na děložní sliznici je moc dobrý tento čajík od L.Mojžíšové: http://www.otehotnet.cz/caj-ludmily-mojzisove-k... , mně po něm krásně narostla. Tak ho zkus, jsou to bylinky, nic tím nezkazíš akorát to zase stojí korunky 😉

@lenpet děkuji... A co Vy? koukala jsem, ž nakupujete nábytek... Tak stále zařizujete, viď? No my teď doděláváme plovoucí podlahu v podkroví..Dělá ji manžel a musím ho pochválit, že mu to jde docela dobře.. Měla jsem z toho teda větší strach 😉 Zítra mám v plánu umýt další okna, musím postupně, protože to dá strašnou práci (myju je vlastně poprvé, takže sem tam je ještě nějaká ta malta apod.) takže to je náročné a já s nechci moc přetěžovat. Takže tak 3 max.... Zítra Vám to zkusím vyfotit a dát sem pár foteček::

lenpet
1. dub 2011

@michaela28 vítej,mě sice leží Prednison,ale nevím,jestli je budu potřebovat.A ke komu chodíš?
@na_aty my už máme všechno hotový,ted jen nakupujeme.Taky to budete mít hezký

evik31
1. dub 2011

Ahoj ženy konečně pátek jupí 😀 😀 😀
@lenpet pěkná skřín taky bych takovou potřebovala
@na_aty to je dost holka ,že jsi se na nás přišla juknout,jakto že nemáš doplněné u sebe v nicku kolikátý jsi týden takhle nás tu mateš a nejsme v obraze 😀 né dělám si srandu jinak teda užasný datum 😀
@kiara81 no asi to na tu simulaci vypadá 😀 jinak nechceš my taky přijít vygruntovat koupelnu,když už jsi jako v tom 😉 😉 😉 😉 😉 😉
@michaela28 ahoj a vítej já taky chodím do HK,prednison mám,ale sama budu potřebovat půjdem na 2ivf,ale zkus se juknout tady na neplodnosti do diskuze mám ,nemám léky tam holčiny nabízejí,když mají navíc

evik31
1. dub 2011

@michaela28 ted jsem tam jukla a hned na konci prednison nabízí nějaká holčina-jinak přesně se to jmenuje Mám ,nemám léky na ivf akorát to je po slovensky 😉

michaela28
1. dub 2011

@evik31 Děkuju moc za tip, hned tam juknu.

Chodím k dr. Dejmkovi, teď jsme musela na konizaci děložního čípku, proto musím mít pauzu do července. Doufám, že už to klapne máme ještě 7 mrazáčků (-:

michaela28
1. dub 2011

@evik31 promiň, že otravuju, ale já to nějak nemůžu najít, pomůžeš mi prosím 🙂

evik31
1. dub 2011

@michaela28 najed si na neplodnost jako jsme my snažilky ze sanusu 😀 a jak tam jsou ty názvy skupin tak tam je jedna která se jmenuje Mám,nemám lieky na ivf? kouknu se ještě kolikátá je od shora ,ale je určo na 1 stránce

evik31
1. dub 2011

@michaela28 tak je 7 od zdola nad ní je diskuze IVF duben 2010 tak to snad najdeš 😉

evik31
1. dub 2011

@michaela28 jinak nevadí,já taky chodím k Dejmkoj a zatím vypadá ,že na ivf půjdem taky v červnu 😀

michaela28
1. dub 2011

@evik31 už jsem to našla na té holčině napsala, jsi fakt moc hodná 🙂 . A ty už dětíčky máš ?

evik31
1. dub 2011

@michaela28 jsem koukala,že už si to našla pomáhat si musíme 😉 bohužel zatím žádné nemám a ty?

michaela28
1. dub 2011

@evik31 Já taky ne, a doufám, že už se to brzo změní. Začali jsme teprve v prosinci, ale stejně je to dost náročný na psychyku a peněženku. Jak dlouho tam chodíš? Doufám , že neva tykačka??? 🙂

evik31
1. dub 2011

tak děvčata kdepak se flákáte jindy tu drbete a dneska nic ,to zas čekáte až tu nebudu coooooo 😀
a dočkáte se 😉 za chvilku jdu popřát tatkoj je mu dnes 63 se mě otěcko holt narodil na apríla 😀

evik31
1. dub 2011

@michaela28 tykačka určo neva .já si na to nepotrpím 😀 chodím tam od lonského března a zatím jsme zvládly jen jedno ivf a ke ket nedošlo jelikož se mě přestaly všechny 4 po rozmražení vyvíjet 😒 a ted už se dost dlouho léčím s ledvinou mám kameny mám jít do nemocnice na drcení,ale pořád mají rozbytý přístroj,ale jak to budu mýt za sebou tak se hned na to vrhnem

evik31
1. dub 2011

@michaela28 psychyka je hrozná a peněženka taky nic moc při 1ivf jme měly puregon píchala jsem si ho 14dní a nechaly jsme tam se vším všudy 30 000,- 😖 ted mám na 2ivf předepsaný gonal tak jsem zvědavá jestli se budou tvořit folíky rychlejc měla jsem jich hodně ,ale rostli pomalu ☹ taky doufám,že to bude moje poslední ivf jinak nevím teda

michaela28
1. dub 2011

@evik31 toho nevyvíjení po rozmražení se dost bojím, je to na nicm, když už tam jsou a pak tohle ☹ . Já měla ted špatný čípek, tak jsem musela na konizaci. Dr. říkal, že ty špatné buňky zabíjeli ty embria, tak snad se teď zadaří. Piju čaj od L. Mojžíšové a beru vitamíny a Pangamín, ať jsem nachystaná 🙂.

lenpet
1. dub 2011

@evik31 tak přejem tatkoj vše nej k narozkám.Užijte si to
@michaela28 můžu se zeptat,kolik ti je?

lenpet
1. dub 2011

@michaela28 já jdu 4.4. na konzultaci,jak dál a jinak půjdu na 3tí odsání vajuch

evik31
1. dub 2011

@lenpet ahoj kdepak si se flákala ještě jsem doma čekám na manžu 😀
@michaela28 nejhorší je ,že za to zamražení zaplatíš a pak máš kulový co 😒 tipla bych,že ti je 28 a odkud jsi jestli to není tajné 😉

michaela28
1. dub 2011

@evik31 jo, jo je mi 28 a jsem z Lázní Bělohrad a co vy holky??? 😉

lenpet
1. dub 2011

@evik31 uklízela jsem v ložnici,budem sestavovat skřín.
@michaela28 mě je 32 a jsem z hradce Králové

kiara81
1. dub 2011

no tak děvčata tak já jedu pro Pátu a koupím itěhu test jako tohle není normální nikdy jsem cyklus neměla takhle jako tento měsíc...jsem sice 28dc ale to už bylo tak že ráno jsem to dostala ani jsem se mohla zvednou zpostele...mám cykly tak že 27%28DCto dostanu...jinak pádím ven pak vás dočtu večer páááá

lintea
1. dub 2011

Ahoj holky 🙂 @dasty já už se včera nedostala, manžel mi frnknul na dva dny tak jsem večer pekla, vařila a pak utahaná padla do postele 😀 jinak stále 3v1 a doufám, že ještě aspoň měsíc vydržím, i když už to začíná být náročný.
@evik31 koukala jsem, že ještě pořád čekáš na ty kameny, to je fakt hrozný jak si dávaj na čas, mě by to dost mrzelo, když už bych se těšila na další ivf