CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 neboj to uteče 🙂 . ET mi dělal Šilhan. Kdo Tobě dělal KET?

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 no nam obema co jsme tam byly delal transfer Dejmek a shodly jsme se ze to bylo docela huste bolestivy.. takovej divnej tlak a pak jeste tak hodku nebo hodku a pul to fakt neprijemne bolelo... pro ty doktory uz je to takova rutina, ze se s tim fakt neprdi, pritom ten transfer je nejdulezitejsi.. ☹

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 když jsem byla na UTZ ještě při stimulaci, tak jednou jsem byla u Dejmka a i UTZ mě od něj bolel ☹ . Při ET mě nic nebolelo i jsem byla ráda, že tam je Šilhan, před OPU jsem se ho ptala, jestli OPU bude dělat on a když říkal, že jo, tak jsem byla docela klidnější, vím, že se tady na něj docela nadává, ale já si zatím nemůžu stěžovat.

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 me Silhan taky nesedi, protoze pro me je nositelem spatnych zprav.. je na to holt klikar ☹ ale je pravda ze ten Dejmek je asi horsi.. delal mi prvni dva transfery a oba nedopadly a ted ten ctvrtej delal taky, takze je mi jasny jak to dopadne ☹ chjooooo

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 teď to dopadne neboj 🙂. A třetí transfér Ti dělal kdo?

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 treti transfer mi delal Stepan ml. a bylo to nesrovnatelny.. i na ty posteli na tom sala me nejak naklonil abych mela zadek vejs a nejdriv zkusil tu cestu jestli je pruchodna az pekne k ty sliznici a nic tam neprekazi a pak teprve sla embryolozka pro prdolky a pak je tam zavedl ale uplne tak ofafrne ze jsem vubec nic necitila.. priste si zase reknu jestli by to nemohl transferovat nekdo jinej nez dejmek ☹

lenpet
23. dub 2011

Holky,mě dělali transféry všichni dr.a až na ten první se žádný nechytli.Ale nevím,kdo ten první dělal.Obou to vyjde,nebojt ese

rea73
23. dub 2011

Ahoj holky.předělávali jsme net ale moc jsem na vás myslela.všechno nedočtu ale
@sissi6
@lenda01 jsou po transféru tak supr.Budou ty velikonoce tak se zadařit musí holky.jdu se pokusit ještě dočíst.

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 mě Šilhan ještě před ET udělal ultrazvuk potom říkal, že nejdříve zavede zkušební katetr a pak teprve dr. Zadrobílková šla pro embryjka. Nejdříve mě na tom lůžku naklonil, že jsem ujížděla, tak mě dr. Zadrobílková říkala čeho se mám držet, pak mě teda dal o kousíček níž. Při tom zavádění jsem taky vůbec nic necítila, ani potom mě nic nebolelo.

na_aty
23. dub 2011

@sissi6 Jee, tak to se taky moc tesim na fotecky... My se budeme stehovat asi az o velkych prazdninach.
Ja ted nemuzu nic moc delat, max.utrit prach, takze vse je ted na manzelovi a babickach.
Okna uz jsem mela skoro vsechny umyte z toho nejhorsiho, ale jeste dvě se mají myt a pak jeste 6 stresnich oken.
Ale na to si netroufam, protoze u toho clovek zatina brisni svaly, jak se to musi lestit, a to ja nemuzu.
Dneska jsem poprve po prijezdu z nemocnice varila a musim rict, ze jsem toho mela plny kecky.. ;o(
O pul dvanacty jsem musela zalehnout a vstavala jsem az kolem jedne,kdyz prisel manzel a nandal obidek.

No a jak Vy? Uz bydlite? Drzim pesti, aby vam s @lenda01 KET vysel!!

sissi6
23. dub 2011

@na_aty děkuju za držení pěstiček 🙂. My už měsíc bydlíme 🙂. Hlavně se šetři ať jsi Ty i mimčo v pořádku 🙂

kiara81
23. dub 2011

ahodja děvčata jen vás tak dpozdravím jsem na noční bleeee ale je zatím klídeček...uvidíme co přinese ještě zbytek noci

kiara81
23. dub 2011

jo zapomněla jsem si vzít polední estrofem nevadí to?

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 tak to je stejnej super pristup jako u mladyho stepana.. ja uz dejmka na transfer nechci... on to pekne odflakuje a to me stve ☹

lenpet
24. dub 2011

Zdravím,včerejší grilovačka super,ale něco mě nesedlo 😝 .Ještě,že mě nevidíte 😀

kiara81
24. dub 2011

tak to je Kubík

lenpet
24. dub 2011

@kiara81 krásnej.a to seš ty?Nepoznala jsem tě.Moc ti to sluší s mimčem

kiara81
24. dub 2011

@lenpet jj to jsem já 🙂

lenpet
24. dub 2011

@kiara81 fešanda..Peču něco na zítra,tady je malá objednávka,to je první zkouška.

kiara81
24. dub 2011

@lenpet no mnamka...já to neřeším, nemám na to čas

lenpet
24. dub 2011

@kiara81 to mě to baví,něco upíct,ale jenom když je příležitost

sissi6
24. dub 2011

@kiara81 krásnej Kubík, moc vám to sluší oběma 🙂

sissi6
24. dub 2011

@lenpet taky jsem včera pekla, poprvé jsem si troufla na medovník ze 6 placek a musím říct, že se povedl, dneska jsem byla celý den u našich, tak jsem ho vzala sebou a měl úspěch 🙂

lenpet
24. dub 2011

@sissi6 tak na medovník bych si netroufla.

A jak se těšíte na výprask,zítra?

sissi6
24. dub 2011

@lenpet mě to koledování rok od roku přijde trapnější, my na to prdíme, naštěstí nemáme zvonek a když jsou schopný přijít tací, který nejsou schopný odpovědět na pozdrav, když je potkám, tak se na to můžu vys...t

sissi6
24. dub 2011

Zítra ráno akorát asi upeču z listovýho těsta slanou roládu, kdyby náhodou přišel kamarád a třeba soused, ale jinak nikomu otevírat nebudu. Chtěla jsem to upést ještě večer, ale když jsem chtěla odjíždět od našich, tak mě bylo tak nějak dost slabo, že jsem řáda, že jsem dojela domů a teď mě zase bolí břicho, tak si půjdu asi brzo lehnout.

sissi6
24. dub 2011

@lenda01 tak to jsi mě potěšila, že tohle je super přístup 🙂. To se Ti nedivím, že už Dejmka na transfér nechceš, mě stačil na ten ultrazvuk.

lenda01
24. dub 2011

@sissi6 jooo tak ty mi s tema velikonocema mluvis z duse, tohle vzdycky rikam mamine, proc tem lidem otvira, kdyz ji za celej rok ani nepozdravi... je to jak novodoba zebrota... ☹ grrrr ja velikonoce nenavidim 🙂
jinak se drz, u me dnes zaclo spineni a ne testiku snehobilo, takze u me je konec... o tom vic ti drzim pesticky 🙂

lenda01
24. dub 2011

@kiara81 moc ti to s Kubikem slusiiiii teticko 🙂

sissi6
24. dub 2011

@lenda01 to jsem ráda, že nejsem jediná s tím názorem na velikonoce. Žádnej konec ještě není, to jen bylo na test brzo, za pár dní se ty // objeví 🙂 . Děkuju za držení pěstiček 🙂 . Včera jsem počítala kdy bych měla dostat ms a dopočítala jsem se toho, že tak zítra, ale asi to teď těma hormonama bude celý rozházený.