CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
26. dub 2011

@dasty79 jj jsem sestřička jsem ve fakultce v HK na kardiochirurgii...ale jinak to bylo ve vší slušnosti 😀 víš kočko já jako to fakt neřeším ted jsem koukala řádně do kalendáře a jdu ve čt.já už fakt to nehlídám ...uvidíme

na_aty
26. dub 2011

Ahoj děvčata... Tak jsem si dnes volala na výtěr z krku a mám tam streptokoka, takže musím užívat antibiotika ☹ Já už jsem z toho všeho tak unavená... a hlavně nešťastná.. Mám strach,aby to neuškodilo mimískovi v bříšku... Holky moje zlaté, kdy nám ta smůla už skončí abych si mohla začít užívat to naše vytoužené těhotenství? ☹ Doufám, že už ano..příští týden jdeme na ten kontrolní UTZ, tak doufám, že ten bude v naprostém pořádku...
Jinak taky je pod mrakem, takže počasí tak akorát dobré pro pěknou depku... No nic, mamka mi za chvíli přiveze balení antibiotik, takže je začnu užívat a zalezu do postele... Ach jo... ☹

toma75
26. dub 2011

Ahoj holky!
Tak jsem po IUI,ve čtvrtek jsem dělala test,to byl 14 den po IUI a jako vždy niiiiiicccc! ☹
Volala jsem do Sanusu,mně jen řekli at vysadim Utroš a mužu objednatse na dalši IUI.A to jsem řekla,že už nechci,to bylo třeti IUI.Už asi nema cenu takhle se trapit.
Tak jedině na IVF a to musime našetřit korunky........Tak nevim kdy to bude.Snad ještě letos ☹

lenda01
26. dub 2011

@sissi6 jj dvojcatka maji svoje kouzlo 🙂 a jak se jinak citis? tesim se na tvoje pondelni vysledky krve.. urco ti to klapne.. musiiii 🙂 nebo budes i testit driv? 🙂

lenda01
26. dub 2011

@toma75 ja bych to nevzdavala.. nez nasetrite korunky tak zkousejte IUI.. to zas tak moc penizek nestoji a je skoda jen tak mrhat casem... ja to soudim podle sebe.. prijde mi ze ten cas leti jako blazen a mimcu se k nam porad nechce...

dasty79
autor
26. dub 2011

@kiara81 - tak to máš v práci veselo 😀 Aspoň ti to pěkně utíká.Jsem zvědavá jak ve čt dopadneš.

@toma75 - já bych se taky na IUI vyprdla.Je to jako když sexujete doma,přijde mě to to samý.Akorát,že doma to nemáš tak naplánovaný,tak nalajnovaný.A máte hotový všechny možný vyšetření???Já bych se spíš pídila po genetice,imunologii,laparce,různé stěry,.....a pak teprv IVF.Proč jít zrovna do IVF,když může být malinký problém,který se dá přeléčit nějakýma práškama.....A pokud je ten malinký problém někde,tak ti ani IVF nepomůže 😒
Podívej na mě - stačilo přeléčení atb a šup a je to 🙂 A před tím 2IUI + 1IVF v předchozím CARu,1IUI v Sanusu a nic....a pak to najednou šlo,díky přeléčení. 🙂 Nevzdávej to a vyškemrej si všechna možná vyšetření.Na IVF můžeš jít vždycky.

@lenda01 a sissi6 - jak se cítíte?

@lenpet -tak držím pěstičky,ať ti ta práce dopadne

sissi6
26. dub 2011

@lenpet já bych byla ráda i za jedno, ale kdyby byli dvě to by bylo super 🙂

kiara81
26. dub 2011

@na_aty jééjej kočko tak to není dobrý ach jooo 😖 tak lež a určitě dr ví co ti dává aby neublížilo to miminku
@dasty79 no včera teda veselo bylo 😀 ale zas nebude holky se vrací na své..no my máme kolektiv nijaký...
@sissi6
@lenda01 no to budou u vás pěkné dálnice už se těším.....

sissi6
26. dub 2011

@dasty79 dvojčátka jsou úžasný 🙂

@lenda01 cítím se tak nějak normálně, občas mě pobolívá podbřišek a prsa mě teď dost bolí. Zítra ani pozítří testit nebudu, mám dovolenou,test nemám a nebudu mít teď 2 dny auto, přítel bude oba dny od 6 do 18 v práci, takže mi žádný test taky nekoupí a busem se mi do města nechce. Takže to nejspíš nechám asi až na pondělí na krev. A jak se cítíš Ty? Tobě ty výsledky krve taky musí dopadnout dobře 🙂

sissi6
26. dub 2011

@kiara81 kdyby si měla pravdu 🙂 , já tomu moc nevěřím ☹

lenda01
26. dub 2011

@dasty79 dekuji za optani, citim se fajn, akorat silene netehotne ☹ ale kdyz to nedopadne ted, dopadne to priste, ja uz jsem pripravena na vse 🙂
@na_aty jaj ty holka nase.. pekne se kuryruj at ste s mimiskem oba v poradku.. a neboj se nic, mimco bude v poradku 🙂
@kiara81 ona tady u nas bude nejaka dalnice?pokud vim, tak dalnice tu povede az v roce 2020 🙂 o jiny dalnici nevim ani s zadnou jinou uz ani nepocitam 😀
@sissi6 ty mas teda nervy ze zeleza 🙂 ja bych do pondeli nevydrzela ani za nic a hlavne ja pak kdyz se to dozvim az tam, tak bulim a bulim uz v sanusu, takhle uz jsem vybrecena a je to lepsi... ja ti ale fandim ze netestis aspon to budes mit hezci prekvapko 🙂 no a ty bolesti, to jsou normalne krasny tehu priznaky.. jupiiii 🙂

lenpet
26. dub 2011

Holky,nestíhám dočíst,dostavěli jsme další dvě skřínky,zítra to doženu.
Jestli zítra někdo někam jde,at to dobře dopadne.

sissi6
26. dub 2011

@lenda01 to nevim jestli to jsou těhu příznaky, prsa mě bolí vždycky před ms, ale teď bolí možná o něco víc. To mě hned v sanusu řeknou výsledky? Já myslela, že si tam pak budu volat. To snad ani nechci, aby mě to tam hned řekli, abych nešla ven s brekem ☹

kiara81
26. dub 2011

@sissi6 o mé pravdě co já řeknu se zeptej Naty.... 😉
kámošce jsem řekla že je těhu ...taky byla ....a o tom že jsem již před 12týdnem věděla i co čeká už nemluvím...a jsou i další a další ted čekám na další co porodí ale vlastně já to vím bude to holčička.... 😀
@lenda01 ty asi dostaneš na holou fakt ty potvůrko podivná jooo budou dálnice ale ve tvých rukách a na záchodě nad kelímkem s močí ty inženýrko tejfarová 😀

lenda01
26. dub 2011

@sissi6 ne ne nevedi je hned... ale kdyz si zaplatis 100,- tak jsou do dvou hodin a ja blbka si tam nevolam ale vzdy se tam za dve hodky stavim... a pak jdu s brekem ☹

sissi6
26. dub 2011

@kiara81 co si řekla Naty?

sissi6
26. dub 2011

@lenda01 radši si zavolám, po telefonu to bude lepší, to neuvidí jak bulím

lenda01
26. dub 2011

@sissi6 myslis to jak bulis radosti, jo? tak to oni videj urco radi slzy stesti 😀
@kiara81 juuuu ja a inzenyrka 🙂 takhle hezky mi jeste nikdo nerekl ... kujiiiii 🙂

sissi6
26. dub 2011

@lenda01 myslím slzy smutku ☹

lenda01
26. dub 2011

@sissi6 ale prd... zadny takovy reci uz nechci ani slyset.. budeme se bavit radeji o necem jinym at na to nemusis furt myslet, ju? 🙂

sissi6
26. dub 2011

@lenda01 jsem připravená na nejhorší. Asi fakt radši změníme téma.

kiara81
26. dub 2011

@lenda01
@sissi6 booože holky já se z vás asi picnu... 😀 no a Naty se zeptej co jsem jí řekla...

lenda01
26. dub 2011

@kiara81 hele vedmo, me si taky rekla ze urco ms dostanu a prd 🙂 takze na me ty tvoje vize neplati ☹ 😀

kiara81
26. dub 2011

@lenda01 hele jo ale jako kdyby jsi poslechla doktora tak to dostaneš sice nevíš kdy ale dostala by jsi to..no takže to že si ordinuješ sama to už já neovlivním vime???? 😀 😀 😀 😀

lenpet
27. dub 2011

Pěkné ránko,
@kiara81 vědmo,můžeš mě říct,jak mi dopadne laparka?
@lenda01 nevěš hlavu,bude to dobrý.

A kde máme Rvasu,ta už na nás zapomněla

kiara81
27. dub 2011

@lenpet 😀 já si myslím že bude vše v pořádku...jak jinak že?? 🙂

lenpet
27. dub 2011

@kiara81 jak to ale myslíš?Bude to v pořádku,že mě něco najdou,nebo že mě nic nenajdou.Tot otázka

majka43
27. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem z práce doma, teď teda jdu na pracák, že od prvního nastupuji. Doufám, že se tam nic nedozvěděli.
@lenda01 Práce dobrá, ale náročná. Chodím na čtyřiadvacítky.
Dasty, nikde neběhám, vzdala jsem to.
Teď už deset dní čekám na MS, nevím co se mnou je, nikdy se mi to nestalo, asi to bude přechod.

evik31
27. dub 2011

ahojky holky jak se tu pořád máte 😉

kiara81
27. dub 2011

@majka43 no jen aby to nebylo těhu...to by byla paráda....