CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
1. kvě 2011

@kiara81 zitra a nebo v utery na tebe budu kocko moc myslet 🙂 at se bobek mamci poradne chytne a pekne se zavrta 🙂
@samanta001 dekuju ale ja to dnes dostala a zitra nejedu na krev ani do hk jen tady k obvodakoj a do hk jim pak mam jen zavolat vysledek.. je to jen formalita 🙂

kiara81
1. kvě 2011

@sissi6
@samanta001
@lenda01 moc holky děkuji jste moje zlata....
Leni ty jsi to dostala?? ?ale tak ted se bude dít co?rychle na stimulačku a šup šup na transfér.....??

lenda01
1. kvě 2011

@kiara81 ja uz vcera nebrala prasky, uz jsem je vysadila a dnes uz se to rozjizdi... ale dit se ted nic nebude... necham si od obvodaka srovnat tu stitnou zlazu do normy a navstivim tu zazracnou lecitelku a pak se zacnou dit veci 🙂 necham ted telo odpocnout 🙂

dasty79
autor
1. kvě 2011

@kiara81 - děláš dobře,že si to moc nebereš do hlavy 🙂 Správný přístup.Tak pak dej vědět,kdy bude KETík 🙂

@sissi6 a lenda01 - taky držím pěstičky na krev 🙂 ( i když lenda psala,že už výsledek ví.... 😒 ,ale třeba zázraky se dějí.A když ne teď tak příště určitě 🙂

@samanta001 - ahoj,jak se ti daří?Už kupuješ věcičky na holčičku?Já už jsem si objednala pěknou deku do kočárku přes internet - je taková pěkně teploučká.Na zimu bude super 🙂 A tak máte jasno,jak se holčička bude jmenovat?

dasty79
autor
1. kvě 2011

@lenda01 - kvůli ty štítce máš lepší když se objednáš přímo na endokrinologii 🙂
S tou ms mě to mrzí ☹ Ale až se ti srovná štítka,tak to vyjde,neboj 🙂

michaela28
1. kvě 2011

@kiara81 držím Ti moc palce na KET, ať to bojovníček vybojuje 🙂

michaela28
1. kvě 2011

Holky prosím Vás, nevíte, jak dlouho po laparoskopii se může na KET???

sissi6
1. kvě 2011

@lenda01 můžu se zeptat kam a k jaké léčitelce se chystáš?

@samanta001 a @dasty79 děkuju 🙂

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 ahojky... drzim ti pesticky na dnesni krev 🙂 ja porad verim, ze tobe to klaplo 🙂 Jinak k lecitelce se chystam k pani Stanikove do Bartousova u Jicinevsi... pry je vyhlasena.. mam doporuceni od kolegy z prace a i holky na netu o ni psaly... hodne z nich pry pomohla, holcine co jsem psala ja, tak ta psala ze jim a jeste asi trem holkam co vi nepomohla, ale jinak ze si ji pry chvali.. ona masiruje nejakym olejem ci co, takze je to na to jet tam ve starych hadrech, aby ti neznicila normalni obleceni, ze prej ten olej budes mit vsude... no dnes se tam chci objednat tak jsem zvedava 🙂
@kiara81 jestli si jdes pro snehulacka, myslim moc na tebe 🙂

samanta001
2. kvě 2011

@dasty79 no pokud to bude holčička tak to bude Simonka, ale jak jsem byla na tom sonu srdíčka tak jsem dr řekla ať mi to teda řekne a ona, že by se přikláněla ke klukovi, takže zase prdlačku vím 😀 ale už se ptát nebudu prostě to bude překvápko.Hadříku už mám tři pytle poděděných od ségry a sestřenky co jsem si vybrala a něco nového už taky mám, ale je mi jasný, že ve finále budu mít spoustu věcí který nebudou třeba spousta věcí mi bude chybět.Postýlku už máme ve sklepě, v sobotu jsem si koupila podložku na přebalovák tak už na něm manžel může začít pracovat. A ten kočárek Bambi ozon co chceme jsem sehnala o 2 000 levnějc než mají v Jihlavě tak mě to potěšilo. A jak u vás probíhají přípravy, kope mimísek? Mě hrozně málo, ale dr. říkala, že je to normální, když je to moje první a navíc nechodím do práce tak mimčo je kliďas. 🙂

dasty79
autor
2. kvě 2011

@samanta001 - tak přeci Simonka,nezměnili jste to?a kluk?No to je teda dobrý,když jeden doktor řekne to a druhej doktor zase to.....Já jsem ráda,že mě takhle nezmátli.Fakt je lepší mít překvápko 🙂 Vem si to,kdybys počítala s holčičkou,mělas vše růžové a pak to byl kluk 😀 Holka v modrým může být,ale kluk v růžovým to je divný...Proto já začínám kupovat neutrální věcičky.Kámoška mě taky něco dá 🙂 My máme jasnýho Tadeáška a když to bude holka tak Nelinka a nebo Nikolka - to se ještě uvidí 🙂 Postůlky my budeme mít dvě - jak bydlíme v barářku,tak abych měla jednu dole v obýváku a druhou v ložnici -ale ty budou taky poděděný,tak to je dobrý.Akorát do nich koupím nové matrace a povlečení.Přebalovák mě manža udělá -ale v létě ho budu muset popohnat,aby to nebylo až bude dítě chodit do školy 😀 má dost kšeftů.A kočárek tu červenou barvičku?my máme bloklej ten PEg Perego takovou žluto-zelinkavou barvičku a na 99% to tak zůstane,asi měnit nebudem.Zrovna k tomu mám bloklej i fusak.Deku do kočárku jsem objednala z firmy Fantom Vrchlabí - takovou nádhernou dvoubarevnou měkoučkou a teploučkou 🙂
No a chystám se taky do Polska na nákupy - tam něco vyjde levnějc.A taky sleduju akce na plínky -abych je koupila v akci - holky mě doporučujou Pampersky. Mimísek kope jen trošku - spíš se to tam pořád tak vlní a bublá - ale cítím to 🙂 Ale pořádnej kopanec ještě ne.Mě v pá dr. řekl,že mám placentu ve fundu - to je ve předu,ne?Tak proto to asi není tolik cítit.Ale kopanečků si ještě užijeme až až -až nás budou kopat do močáku 😀 Já taky do práce nechodím,ale snažím se chodit každej den na prochajdu s bafanem 🙂 abych se doma jen neválela.
A kolik máš nahoře?Já 4kg 🙂 A máš nějaký spešl chutě?Moje mimčo moc kliďas není - při každým utz kope jak o život a předvádí se a nechce spolupracovat s dr. 😀 , tak snad až se narodí tak to bude hodný miminko 🙂

samanta001
2. kvě 2011

@dasty79 my bydlíme sice v bytě, ale taky budu mít ještě koš v obyváku poděděný 🙂 . S barvou kočárku pořád nevím jsem hrozně nerozhodná, ale ta črvená asi vede, není to divný kdyby to byl kluk viď? Já zatím nepřibrala nic, nejdřív jsem hubla takže jsem se teď jen vrátila na svojí váhu, ale počítám, že to teď přijde a budu pěkně nabírat, chutná mi úplně všechno,ale speciální chutě nemám.

lenda01
2. kvě 2011

ahojky holky, tak krev negativni a ve stredu ve 13:30 k lecitelce..tesim se a bojim zaroven 🙂

dasty79
autor
2. kvě 2011

@samanta001 - jo ono to chce mít mimčo pěkně na očích 🙂 Růžovej kočárek ten by byl asi blbej na kluka.Ale červenej určo být může 🙂 Znám spoustu maminek,co mají červenej kočárek a vozej v něm kluka 🙂
Tak to seš dobrá,že jsi nic nepřibrala.Já pořád ulítávám na polívkách na vývarech a na kefíru se salátem - to musím mít každej večer.Ale sladký zas tak nějak moc nemusím a maso taky ne....

@lenda01 - tak to mě mrzí,že je krev negativní ☹
To jsem zvědavá,co ti řekne ta léčitelka.Ale pokud máš špatné hodnoty štítné žlázy,tak si myslím,
že ti ani ona nepomůže.Tam bych šla až po srovnání štítky 🙂

@sissi6 - a co ty????jak jsi dopadla na krvičce?

@kiara81 - a jak ty?kdy bude ketík????

kiara81
2. kvě 2011

@lenda01 no to se budou dít věci už se na ně těším...a hlavně aby jsi byla v pořádku ...když není jedno vid tak se sejde další kravina...ale to bude dobré .moc ti to přeji
@dasty79 no jako nevím jestli to je až zas tak dobře jelikož abych pravdu řeka tak zapomínám na léky no jako pří 3směnném provozu je to docela obtížné ale tak snad ten jeden zapomenutý prášek nevadí....
@michaela28 moc ti děkuji 🙂
no a jinak jde se na věc zítra už v tam mám být v 7:30 a transfér do 9hod. no tak uvidíme mám toho tolik že snad mi to uteče...a nebudu na to myslet ...stejně jako nyní...
mám tam tři bojovníci zítra prý vyberou toho nejlepšího doufám že to bude holčička chich...Páta chce ségru prý kluci moc zlobí 🙂 😀

kiara81
2. kvě 2011

@lenda01 nemáš se čeho bát ....hurá do toho 😎

lenpet
2. kvě 2011

Ahoj moje holky,tak jsem se vrátila ze školení a zítra v 6.00hod.už budu pracující člověk.Jenom jsem to přelítla,ani nevím,kdo kam půjde.Koukám že Kiara jde pro miminka,tak držím palečky.

lenda01
2. kvě 2011

@dasty79 i ja jsem zvedava co mi rekne... treba mi rekne ze jsem vadnej kus a ze mi neni pomoci 😀 a jsem zvedava jestli nam taky zakaze nejaky papani a tak... no budu vas hnedle informovat 🙂
@kiara81 no ja jsem hrozna posera...ja bych te tu holt potrebovala abys me do vseho postrcila a kdybych se chtela bat abys me hnedle sprazila 😀 a zitra v devet na tebe budu myslet 🙂 a vecer az nam tu budes psat, tak uz budete 2v1 🙂

lenda01
2. kvě 2011

@lenpet no super, blahopreju k praci.. takze az si v tescu neco koupim od peciva, bude to tebou upeceny? juuuu tak to se uz tesim az neco ochutnam 🙂

kiara81
2. kvě 2011

@lenda01 😀 jj na to jsem dobrá 😀 ale sama se sebou kolikrát nevím si rady ...no snad tomu tak bude 2v1 no ale víš jak moc šancí tomu nedávám...ale uvidíme že???
@lenpet no super blahopřeji tak už se těším na houstičky .....a moc děkuji

lenpet
2. kvě 2011

@lenda01 bude to odemně.Snad to nezvorám.

@kiara81 tak přijedte,a já vás obsloužím 😀

dasty79
autor
2. kvě 2011

@lenda01 - to jsem zvědavá,co ti řekne ta léčitelka 🙂

@kiara81 - tak zítra držím pěstičky,ať vyberou toho nejlepšího bojovníčka 🙂 a ať se pořádně zavrtá 🙂

@lenpet - taky si přijedu něco dobrého koupit 🙂

@sissi6 - tak jak ty?už někde slavíš?????

lenda01
2. kvě 2011

@lenpet no tak to budou extra vypecene housticky... uz se na ne ted tesim.. kazdopadne at se ti v praci libi 🙂
@sissi6 uz nas nenapiiiinej 🙂 koliiiiiiiik hCG mas v krvi?????? 😀

lenpet
2. kvě 2011

Holky,děkuju,budu se snažit

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 to mě mrzí ta negativní krev ☹ . Děkuju za držení palečků 🙂 ať dobře dopadneš u léčitelky budu na Tebe myslet 🙂. Prosím Tě proč by si měla být vadnej kus? Já co byla u léčitele tak od té doby nejím kuřecí maso, rajčata, nepiju mléko a jogorty jsem měla tak 2 a kafe jsem měla asi 1 bez mléka a půlku jsem vylila.

@kiara81 na zítra držím pěstičky 🙂 . Já tam na ET měla být taky v 7:30 a v 9 už jsem byla po ET na pokoji.

@lenpet gratuluju k práci, ať se Ti tam líbí 🙂

sissi6
2. kvě 2011

Tak jsem vás dočetla a teď jak jsem dopadla, krev je pozitivníííííííí huráááááááá 🙂 , já tomu pořád nemůžu uvěřit a když se nad tím zamyslím, tak mám slzy v očích.

sissi6
2. kvě 2011

Teď se budu bát, aby bylo všechno v pořádku, 17.5. jdu na kontrolu.

dasty79
autor
2. kvě 2011

🙂 🙂
@sissi6 - supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 Mám z tebe velkou radost!!!!!
Moc ti to přeju!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavně se šetři.A pozoruješ na sobě nějaké změny?
A tobě zaváděli jedno nebo dvě?Dvě,viď?Jaký máš hcg?
Potichoučku gratuluju 🙂 🙂 🙂 Tak se šetři 🙂

lenpet
2. kvě 2011

@sissi6 no to je bezvadná zpráva,gratuluju

sissi6
2. kvě 2011

@dasty79 moc děkuju 🙂 . Podbřišek na levé straně mě občas pobolívá a prsa mě docela bolí, jinak nic. Zaváděli mě 2 embrya. Když jsem si do Sanusu volala kvůli výsledkům, tak sestřička říkala něco o 230 nebo 250 já to moc nevnímala, protože jsem si říkala, že to je v pr...li. Mě to přišlo strašně málo, sem si hned vzpoměla, jak jste tady někdo psal o hcg kolem 800 nebo 1000 no a pak teprve řekla, že je to pozitivní.

@lenpet děkuju 🙂