CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@kiara81 kdybych před skoro 14 dny nelhala s tou cystou tak bych to asi řekla.

lenda01
3. kvě 2011

@kiara81 te pic kocko 🙂 jak je po tele? 🙂 joooo jsem se te uplne zapomnela zeptat, jaky byly chlebicky a kolik jich bylo? 😀 no hele, rekla 16 proto, ze vcera melo osm a za den zdvojnasobuje.. takze dnes by melo 16 a to uz je ta morula.. ale ja tomu taky prd rozumim 🙂

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 joooo barak, to je dobra vymluva... 🙂 my kdyz se nas nekdo pta, proc nemame jeste mimco, tak rikame ze jsme karieristi 😀 to vis, maly mesto to je holt nestesti..tady vi kazdej vsechno.. grrr 🙂

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 copak malý město, ale já bydlím v malý vesnici 😀 a to je teprve drbárna 😀 . Ale na to mimčo se mě ptají spíš v práci na vesnici naštěstí ne.

sissi6
3. kvě 2011

@sissi6 A to jednou v práci si ze mě jedna ženská dělala srandu, že jsem tam nejhubenější a že jezdím největším autem, tak jsem jí na to odpověděla, že se mi tam alespoň vejde kočár na dvojčata 😀

sissi6
3. kvě 2011

Já už blbnu, si tady odpovídám sama sobě. Asi půjdu spát, jsem se nějak přežrala a je mě divně.

kiara81
3. kvě 2011

@sissi6 no tak řekni že si mysleli že je to cysta ale že to byl dost velkej folykul no a prostě ted to je těhu no...však to vypadá jako cysta ten folík....ted nevím co jsi říkala jestli tě bolí břuch no tak to při ovulaci je a někdo i odlívá

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 tak to jsi stastna zena, ze se na vesnici nestaraji 🙂 i kdyz tady uz to ted taky neni tak strasny, ale po svatbe se takhle ptali furt 🙂
jen si na nevolnosti zvykej... za chvilku prijdou a na dlouho neodejdou 🙂

kiara81
3. kvě 2011

@lenda01 no tak chlebíčky byly luxus měla jsem je i v posteli jelikož tam voněli no to jsem prostě neodolala jako čekat až si sednu 😀 jo a byly dva a výýýýýýborný fakt jo....jinak mě bolí břuch a už se těším do postele teda z gauče přesun nahoru 😀 no zítra taky si dám oddych a pak večer na noční n otak se děsně těším ...

lenda01
3. kvě 2011

@kiara81 jj tak to papani v posteli tam znam taky 🙂 to je jako dobrej veget papat v posteli... ale docela neprijemna poloha s tim zadkem nahoru, ne? me vzdycky boli kostrc a zada a nohy.. proste vsechno .. ale clovek neco musi vydrzet pro mimiska 🙂 tu nocni ti jako fakt nezavidim... ne ze budes nekoho zvedat z postele nebo tak.. jen nosit cajicky, pichat injekce a podkladat bazanty jinak nic 😀

sissi6
3. kvě 2011

@lenda01 oni mají spoustu jinejch starostí, tak to asi všechno nestíhaj 😀

@kiara81 jj chlebíčky mají výborný, taky jsem je jedla v posteli 🙂. Tu noční Ti teda nezávidím, hlavně se opatruj.

kiara81
3. kvě 2011

@lenda01 😀 no jo ale nemám zvedat těžká břemena tak bažanta si musí nasati sami 😀 naštěstí to tama moc nemáme nejsme na interně jinak maj cévku ...no a jinak budu mít krámy bolí mě břicho no co ...no mě docela brala kostrč jinak v pohodě jen pak jsem byla na nákupu jsem měla jako hlad..a tak jsem chodila jak duch abych ho nevyklepala kdo se na mě koukal si myslel že jse mse posrala

kiara81
3. kvě 2011

no nic jdu na kutě dobrou noc kočky

lenda01
3. kvě 2011

@kiara81 jooo to znam.. chuze jak pripo...na 🙂 clovek ma strach si psiknout a zakaslat aby ho nevykaslal... 🙂 a bricho jako na kramy po tom tak boli... takze zadny ze to dostanes.. ted to pekne dloouho nedostanes 🙂

lenda01
3. kvě 2011

@kiara81 dobrou noc.. @sissi6 i tobe dobrou noc a vlastne vsem.. taky se loucim 🙂

evik31
4. kvě 2011

krásné ráno přeji,koukám jsem dnes první 😀

evik31
4. kvě 2011

krásné ráno přeji,koukám jsem dnes první 😀
@lenda01 jinak kontrola zatím neproběhla je v pátek

kiara81
4. kvě 2011

já mám furt výtok se bojím že mi bobek uplave ☹ by měli dávat šputn na těch 14 dni 😀

michaela28
4. kvě 2011

@kiara81 neboj, určitě neuplave, ale musíš mu říct ať se drží 😉 A ten výtok máš po Utrogestanu nebo po čem???

kiara81
4. kvě 2011

@michaela28 já ti ne vím ale prostě cítím jak to ze mě teče...no asi moc plaším ...

michaela28
4. kvě 2011

@kiara81 Chápu Tě, jsou to nervíky, ale musíš poznat sama, jestli je to normální. Ale někdo to po utrogestanu má.

lenpet
4. kvě 2011

@sissi6 první den byl hrůza,dneska to bylo o 5 minut lepší,ale jako perfektní to bude až za dlouho.

Na-aty.....jak to probíhalo?to jsem slyšela furt:dopln chleba,pečivo,připrav na rozpek,nakrájej chleba,přivezli zákusky atd.

Ve zkratce,o se tu děje?nemám ted přehled.Děkuju

na_aty
4. kvě 2011

@lenpet Ahojky, tak máš teď ze začátku honičku, viď? To mi je líto... Ale nic se neboj, za chvíli se do toho dostaneš a vše Ti půjde jako po másle!! 😉 Hlavně aby Tě to bavilo a byla jsi v práci spokojená!!

JInak my máme za sebou screening v 1.trimestu. Dr.měřil šíji mimíska a naměřil 1,3mm a říkal, že je to naprosto OK, ale ještě tam neměl výsledky krevních testů, to si mám zavolat příští týden. Na UTZ jsem ale viděla pěkného raráška.. 🙂 Holky, to bylo tak legrační, nevěřila bych, že 6,6 cm prcek se dokáže tak hýbat, kopat, mávat ručičkama... Úplně jsem zírala..Dr.mi ukázal i plný močový měchýř..takže jsem to měla s výkladem a bylo to super.
23.5. mám jít na odběr krve v 2.trimestru (tripple test) a pak 1.6. na kontrolu, takže až za měsíc... Ale ono to uteče jako voda.. Jsem stále na neschopence, sice se už cítím lépe, ale každý den prosedět v autě dvě hodiny při cestě do a z práce, to se mi opravdu nechce a Dr.mi stejně automaticky prodloužil neschopenku, tak co bych to pokoušela.. Budu doma, odpočívat...
Holky, jak to je s výplatou nemocenské? Posílají to každý měsíc aspoň pravidelně nebo třeba s měsíčním zpožděním? Já s tím nemám žádné zkušenosti, za ty tři roky, co jsem v práci jsem měla akorát ošetřovák na syna a to bylo v pohodě..Tak, jestli mi písnete některá z Vás Vaše zkušenosti, budu ráda...

na_aty
4. kvě 2011

Do fotoblogu jsem přidala fotky z dnešního UTZ...
A moc děkujeme za chválení našeho domečku, kuchyně atd... Jste zlatíčka a těší mě to tím víc, že jsem to všechno vymýšlela sama...A většinu věcí jsme se snažili nakoupit vždycky v akci, většinou v Hornbachu..Manžel vždycky prskal, když jsem objevila něco na letáku a chtěla jsem tam pro to jet, ale pak se to vždycky hodilo a pár korunek jsme tím taky ušetřili a ve finále se nám to podařilo docela i sladit...
No a myslím si, že strejda se s tou kuchyní fakt "vytáhl"..Já jsem z ní nadšená, protože je o hodně prostornější, než mám teď a myslím, že se mu opravdu povedla... takže díky díky...

kiara81
4. kvě 2011

@na_aty ahojík no vidíš jsi měla zbytečné starosti ...jsem ti to říkala že vše bude ok 🙂 jinak neschopenka no já dostala neschopenku za prosinec až koncem února pak se to srovnalo na ten datum a každý měsíc....

jinak po tom crinonu jsem fakt děsně ospalá bych furt chrupala...ty jo a čekají mě dvě noční no to jsem fakt nadšená ....jinak se snažím ležet dneska jsem si mysleela že si schrupnu po obídku ale furt mě někdo volal tak jsem byla opět vzteklá grrrrrrr jinak se necítím nijak úplně normálně jen včera mě bolel břuch a dneska jsem jako by nic...no tak jsem na to všechno zvědavá .....

@lenpet neboj za chvíli tam budeš řádit jak černá ruka....a housky jen lítat s rohlíkama 🙂

sissi6
4. kvě 2011

@kiara81 neboj, ze mě to taky pořád teče, to je ten utrogestan

sissi6
4. kvě 2011

@na_aty koukala jsem na fotky z UTZ a jsou moc krásný a domeček taky🙂 . Jen se na práci vyprdni a pěkně odpočívej, zvlášť když musíš takhle dojíždět. Taky jsem všechno do domečku vymýšlela já, občas jsme se kvůli něčemu pohádali, ale nakonec mi přítel řekl ať to objednám, že mu to je jedno.

rvasata
4. kvě 2011

Krásný den holky moje zlatý?Co je nového?

kiara81
4. kvě 2011

@sissi6 no jo ale já utroš nemám já mám jednou denně crinone....no uvidíme jsem v práci tak jsem docela ráda tolik na to nemyslím no ale zas si říkám že jsem docela blázen...jednu holčinu jsem odsuzovala že 3.den šla nakupovat a já jdu druhý den na noční asi to je tím že už to tak neberu drastycky....a jak ti je?mě bolí záda jako sfina zas ta moje hrudní to mám zas od úrazu ulevuju si levou ruku tak vše jde napravo a pak trpí hrudní a krční no mamka mě snad zítra promasíruje a zas jemně odblokuje.....

kiara81
4. kvě 2011

@rvasata já jsem včera po KETu no tak uvidíme ted je fáze čekací 🙂 a jak ty jak se máš?