CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
14. říj 2010

@evaav Do Kostelce?No tak ti jsou vyhlášení o nich jsem uvažola.No hele ale i ona se musí zeptat.Aby i dr.viděl trošku snahu.Já se taky na vše ptám a jak píšeš tak takový Dejmka neznám.Hele my máme spermiogram skoro prdlačku a i přesto jsem chtěli udělat IUI a sám přišel teda s laparkou a tak a že i to bude dobrý pro případné další transféry a tak,že člověk nikdy neví.A bylo mě i jemu jasné,že IUI je v našem případě blbost,No nakonec stejně nic,když mám ty vejcovody srostlé.,..Jo zeptej se ho.Hele oni mají tolik ženských a když se ho nezeptáš tak co.Musí být trošku průbojná..Já si myslím,že by měla trošku přčístup změnit i ona.Prostě prát ptát ptát ptát.Já včera jsm si připadala jako blb,ale co od toho tam je a hlavně,na m je fakt milý,hodný usměvaný.Včera mi ukázal sliznici a kolik má jako kdybych to chápala 😀 😀 😀 a i laborantky na mě super.JSem si s tou co se stará o embyjka popřáli včera 😀 😀 A jsem se tam zakecala s nima.Kamarádky mi je líto,ale nemá tolik pokusu zase.(vím,je to horozný¨).Až tam půjde příště ptát,ptát,ptát na všechny ai všechny testy a oni jí je udělají.Genetika,umono.laparka....

rvasata
14. říj 2010

@evaav no hele tohel je běh na dlouho trať u někoho prostě na dýl.Ale musí bojovat všichni ne jen doktor.Hlavně ženská a chlap.Takže to je vše kolem kolem a všechno se vším souvisí

rvasata
14. říj 2010

kuwa mě bolí břicho jako před silnou MS se poseru

madlina
14. říj 2010

Krásný i když zamlžený den,

holky fakt je to o tom,ptát se,ptát se a ptát se.Ale když nevíš na co,je to těžký.Chodím k Novotný a ta mi vždycky všechno vysvětlí a popíše.Když od ní odcházím,mám hlavu jak pátrací balon.Ale jsem ráda.
Do Kostelce jezdila kolegyně z práce.Přešla do Sanusu v HK protože ji čeká IVF a v kostelci nemají smlouvu s její pojišťovnou.Slyšela jsem poslední dobou že ženský začínají nadávat na Kostelec.

rvasata
14. říj 2010

@madlina Ahojda bojovnice.Hele ono to je všechno hlavně o lidech a komunikace.Každý ti nesedne a hlavně dr. nejsou prostě kouzzelníci a není to hnedka všechno hotový a výsledky taky trvají dlouho.Hele já taky jak píšeš.Mě i Dejmek sám vše vysvětlí co ao jak.No jsem za to ráada,lae stejně odcházím a vím kulový 😀 No ono se ptát je vždy na něco.A co,že udělám ze sebe blbci,od toho tam dr. jsou,že 😎

evik31
14. říj 2010

ahoj zdravím,za chvilku jdu na kontrolu tak na vás jen juknu 😉
@madlina na kostelec jsem po nezdařeném ivf koukala,ale stačilo mě teda juknout na ceník děvčata to je mazec a to jsem nadávala jak je to v sanusu drahý 😒
jinak asi je to o tom ptát se,ale podle mě by lékař měl vše vysvětlit popřípadě říct další varianty a né jen tu nejhorší a nejdraší,myslím,že mají za to od nás peněz dost a neměly by zbytečně plítvat hrazenýmy pokusy,našimy penězy a především zdravím,protože co si budem povídat někdy jsme zralý z toho všeho na Bohnice a ono baštit pořád hormony taky člověku 2 x nepřidá

rvasata
14. říj 2010

@evik31 Jo Kostelec je dražší.Hele ono si nevybereš a jestli by se tot am povedelo...toť ví bůh a stejně tak by se to moho povést jinde.....To je příroda.No hele ale mě Dejmek vše řeken,vysvětlí i to IUI jsem plánovli i s tím spermio tak přeci nemá ke každé jiný přístup.Noooooo. 😀

madlina
14. říj 2010

Já si pro jistotu nechávám napsat u kdy mám nasadit jaký léky a kdy mám jít na utz 😀 😀 😀 .Vždycka mi to napíše .
Jsem se rozhodovala jestli mám jezdit za Novotnou do Pardubek nebo zůstat v HK a chodit třeba k Šilhanoj.Nakonec vyhráli Pardubice.Přeci jen mě zná a ví co mám za sebou.

rvasata
14. říj 2010

Kostelec dle mého byl super,ale už má Doležal jméno tak co.Oni profitují hlavně z darování vajíček do ciziny to je jejich hlavní přínos prachů takže ..... a zase když se to tam povede nadávat nikdo nebude a naopak bude.No joo noo.Třeba sousedka má z Arlety dvojčata kluky.Teďka na ně jukám z okna 😀

madlina
14. říj 2010

Holky je to běh na dlouhou trať a nám nezbývá než bojovat a doufat.

rvasata
14. říj 2010

@madlina Mě to píše automaticky.Asi když mě vidí 😀 😀 .Když sis ní spokojená.Ale je pravda,že na Novotnou slyším jen a jen chválu

evaav
14. říj 2010

@rvasata -no já jí to říkala ať se ptá o té genetice jsem jí také říkala a imuno no prostě vše co mě napadlo abych jí poradila,ona na to miminko čeká už asi osm devět let,ale až vlastně po mě co jsem s tím něco začala dělat se trošku rozhoupala jít k doktorovi mě připadá,že čakla na zázrak chápu pokud do ní furt hučeli,že je v pořádku 😠 Ale přece někde ta příčina být musí.Když jsem vyděla jak v úterý doktor si se mnou opravdu lámal hlavu a sám mi řekl,že fakt neví včem to může být,ale že prostě i po té lparce prostě budem na tom pracovat a hledat co se děje.protože,opravdu říkal,že byl přesvěčem,že se nám to povede i s tím jední embriem co jsem měla naposledy a neřekne nedá se nic dělat spíš musíme s tím něco dělat 😉
Ona ta moje kámoška taky byla orávená s přístupu sester na ambulanci když si čkala na výsledky po transférech,že ji vždy řekli jen negativní naschledanou 😔 tak jí ten přístup úplně prý rozhodil.Já teda jsem na výsledek čekala jen jednou to když to dopadlo 😕 dobře.Pak jsem si vždy volali,ale vždy mi to řekli docela příjemně i mi to vyznělo jakokdyž je to mrzí tak nevím,ale asi u mě je to jinak tak nějak to neprožívám hlavně jsem většinou už špatný výsledek i čekala 😔

madlina
14. říj 2010

Hodně mi pomohla když jsem tenkrát potratila.Chodila za mnou na pokoj a utěšovala mě.

rvasata
14. říj 2010

@evaav No tak od sestere nemůže snad čekat,že se s ní budou hodinu vykecávat.lítají tam jak ohadr na holi.Tak on to asi nebude Dejmek,ale sestry,že?no hele mě teda nesedí vůbec taková ta staraááá.Ta je tak nepříjemná no hnus fialovej.No mě taky řekli do telefonu negativní a šlus..Jediný mě utěšovala po první nezdaru když mě brala krev.Páč jsem se tam rozeřvala jako turek od okurek.Taková ta blondýnka 😀

rvasata
14. říj 2010

@evaav NO a ataky na co tak dlouho čekala?Oni se zázraky nedějou.Teda dějou,ale spoléhat na to se nedá.Musí se jim pomoct.

madlina
14. říj 2010

Já když čekám na výsledky po KETu a jdu na krev,setra se mě ptá jestli jsem testovala.Když jsem řekla že je to negativní,snaží se mě uklidnit že to ještě nemusí být jistý.Když volám pak na výsledky z krve,I negativní výsledky mi oznámý šetrně.

rvasata
14. říj 2010

@madlina Tak to je ta správná dr.Mě utěšoval při OHSS.Primář byl jak studenej čumák a Dejmek pak za mnou znova přišel a utěšoval histerku REnatku 😀

madlina
14. říj 2010

Prej histerku 😀 😀 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina Hele když to v HK zvedna ta stará tak prostě ti to řekne a jiný taky pěkně.No jak se takový výsledek dá říct.Já se vždycky modlím,ať to zvedne jiná než-li ta protivka

rvasata
14. říj 2010

@madlina Hele se nesměj.Fakt.Jsem je bavila i na sále.Asi proto si mě pamatujou i jménem 😀 😀 😀 no prý je semnou sranda a už mě jen viděla a jojojo paní Vašatová pan dr.Dejmek už jde.Já jsem totiž říkala před laparkou,že nevidím Dejmka a v žádmém případě mě neuspávají.no to víš se začali smát a Dejmek volal huž jsi myju ruce tak pak jsem v klidu udělala hajííííííííí 😀 😀 😀

rvasata
14. říj 2010

Sakra já se dneska rozjela.to jsou uplně slohové práce

madlina
14. říj 2010

Přesně vím o kerý mluvíš 😀 😀 😀 😀 .Vždycka když mi zvedla telefon,jsem zapoměla co chci 😀 😀 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina 😀 😀 😀 😀 jo já z ní koktám.no a vidíš jedena taková může znechuti celý Sanus a věřím v to.Včera si ode mě brala kartičku:no to byl výýýýýraz 😠

madlina
14. říj 2010

Rvas,taky jsem bavila sestry na sále.Jedna povídala že mě prej nemusej mos uspávat ,že jsem snad něčím nadopovaná a nic neucejtím. 😀 Pak už si nic nepamatuju. 😀 😀 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina 😀 😀 😀 No tak z nás dvou pohromadě by měli radost.O zábavu postaráno.Si to jen představ 😀 😀

rvasata
14. říj 2010

Jo a řekli mi,že jsem prej správná drbna.no toto.Jako kdybych hodně mluvila 😀

madlina
14. říj 2010

Codila jsem na stránky neplodnosti(bohužel už nefungujou) a všechny co jsme chodili do HK jsme věděli kerá sestra to je,všem byla nesympatická ale ani jedna jsme nevěděli jak se jmenuje.

madlina
14. říj 2010

Hezká představa nás dvou pohromadě.Však se můžem někdy sejít všechny co si tu datlujeme.

rvasata
14. říj 2010

@madlina No tak jméno taky nevííím.No ještě,že tahle neodebírá krev a tak.Teda mě alespoň nikdy.Protože by mě asid fakt odradila a totálně vyřídila.A určitě by mě píchla blbě 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina No a to není vůbec,ale vůbec špatný nápad.Se sejít,podrbat a tak. 😅