CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

samanta001
25. kvě 2011

@dasty79 to vyšetření je v pohodě, jen je hrozný, že se nemůže jíst ani pít. Když jsem šla na poslední krev tak už jsem měla mžitky před očima. Já tam přišla v 7:30 donesla jsem tam moč, vzala mi krev pak jsem vypila tu glukozu, není to zase taková hrůza jak se o tom mluví znám i lepší věci, ale dalo se to. Pak jsem tam šla v 8:30 opět na krev a potom ještě v 9:30 na krev a s močí to je vše.

Tak už mám nové vlásky a připádá mi, že mám hlavu o 5 kg lehčí 🙂 měla jsem vlasy hrozně hustý a do půl zad, teď je mám ke krku a prostříhaný, úžasná úlava když je venku takový horko.

lenpet
25. kvě 2011

@samanta001 tak to ti určitě sluší

na_aty
25. kvě 2011

@holubice.petra Gratuluji ke skvělým výsledkům ze screeningu 😉 Já byla teď v pondělí na krvi a na kontrolu jdu 1.6., tak tam se to dozvím...UTZ a měření NT šíje ve 12 týdnu bylo OK, tak teď také snad dopadne dobře...
Můžu se zeptat, na 3D UTZ jdeš sama z vlastní vůle, nebo jsi tam byla poslána gynekologem? Já dnes volala do Sanusu a to to doporučují až kolem 23TT.. Mohu se kdyžtak zeptat, kam na něj půjdeš? My bychokm o něj měli totiž taky zájem... Děkuju!!! 😉

holubice.petra
25. kvě 2011

@na_aty Děkuji 🙂 na 3D jdu z vlastní vůle 😉 většinou všude píšou že ho dělají od 15tt ale když jsem tam volala tak říkali že je to lepší až později až je mimčo trochu ,,macaté" a má svaly že je pak moc hezčí ale nakonec to risknu a půjdu v tom 20tt a uvidíme když na to přijde tak třeba bych šla ještě jednou později...já jdu nakonec do Kolínské nemocnice tady 3D fotky stojí kolem 400,- a i s DVD 1000,- 😀

na_aty
25. kvě 2011

@holubice.petra Díky za odpověď... 😉

ivininka
25. kvě 2011

@lenpet Neboj! Dej vědět,jak jsi dopadla. Hlavně se snaž být klidná!!!!

ivininka
25. kvě 2011

@sissi6 Já si právě také myslela, že půjdu nejdříve na laparku, byla jsem již i psychicky připravená, ale Dr. změnil plány 🙂 Snad se to vše povede a na laparku nebudu muset!

lenpet
26. kvě 2011

@ivininka to víš,že dám vědět.už se to blíží.
Tak koho uvidím 1,6,v Sanusu po 14,..hodině?

dasty79
autor
26. kvě 2011

Ahoj všem.

Co tady nového???

Kdepak je @lintea a její dvojčátka???????????????????????????

ivininka
26. kvě 2011

@lenpet Já tam jedu 31.5. už v 7:00hod. Budu na tebe myslet a brzo dej o sobě vědět! 🙂

samanta001
26. kvě 2011

@dasty79 ta má teď asi spooooooooustu jiných starostí než sedět u pc 😀

lenpet
27. kvě 2011

@dasty79 co by tu bylo nového,když tu nikdo není.Všichni byli venku,když bylo krásně.

U nás v noci pršelo,jak blázen.

na_aty
27. kvě 2011

Ahojky!!

Tak u nás se dnes pěkně zkazilo počasí... ☹ Včera jsem byla nakupovat, neboť přes bříško už nedopnu svoje normální kalhoty, tak jsem chtěla něco volnějšího a povedlo se. V Pardubkách v H&M těhotenskou módu nemají, tak jsem pak vlezla do Orsay a tam měli plno lehkých letních triček, koupila jsem si tam 3/4..ty mají místo pevného pasu vyšší pás přes bříško a pak jsem ulovila ještě šortky... Tak doufám, že se počasí zase vylepší a já to unosím 😉
A co Vy? jak se máte?

lenpet
27. kvě 2011

@na_aty tak hlavně,žes něco nakoupila.A co nového u mě?Psychicky se připravuju na středu,už se to blíží.

na_aty
27. kvě 2011

Ty jdeš ve středu na laparoskopii? Tak to na tebe budu myslet, aby to dobře dopadlo!!! Já jdu ve středu zase na kontrolu na gynekologii, tak snad bude taky vše v pořádku 😉 ..teď v pondělí jsem byla na tripple testech, tak se dozvím výsledky... Co dnes vaříš? Já jsem udělala čočku s volským vokem a párkem a sobě si udělám nudle s mákem, už jsem je dlouho neměla...

lenpet
27. kvě 2011

@na_aty taky držím palečky,at výsledkou vyjdou dobře.Jojo,na laparku.Co dnes vařím?ještě nevím.asi knedlík s vejcetem.A nebo se stavím u tebe na nudle s mákem. 🙂

kiara81
27. kvě 2011

@ivininka jéé já tam jedu 30. na UZ
@lenpet budeš tam v pátek??? já asi půjdu na transfér v pátek

lenpet
28. kvě 2011

@kiara81 v pátek mě pošlou domů,ale nevím v kolik.

na_aty
29. kvě 2011

Dobré ráno holky 😉
Tak jak se dnes všechny máte? Už u nás konečně zase vykouklo sluníčko a hned se jinak vstává 😉

@dasty79 Ahojda, chtěla jsem se poradit, zda, když ležím a pak když se přetáčím na bok je normální, pokud mě začne bolet bříško... Tuhle jsem se chtěla otočit na levý bok a normálně jsem nemohla, vůbec netuším, co mi to může dělat.. Ve středu jsu na kontrolu, tak to asi řeknu doktorovi. Stává se mi to i když rychle vstanu, ale to zase není tak časté...horší je to spaní a bude asi hůř, co? :o)

toma75
29. kvě 2011

No u nas teda sluničko ještě spi,a nevypada na to aby vubec se probudilo,je zataženo.

na_aty
29. kvě 2011

No to u nás je krásný letní den :o)

samanta001
29. kvě 2011

I u nás je krásný letní den... 🙂 🙂

lenpet
29. kvě 2011

U nás už taky vykouklo sluníčko.

tak jsem ostříhaná,je to teda nezvyk,ale prej mě to sluší

dasty79
autor
29. kvě 2011

Ahoj holky 🙂

@kiara81 - držím palečky na utz 🙂

@lenpet - budu na tebe myslet,ať laparka dopadne dobře 🙂 A ať můžete už pokračovat ve snažilkování,ať se taky dočkáš malýho drobečka 🙂 Jo a dej fotečku nových vlásků.

@na_ty - já se v posteli pořád vrtím z boku na bok.Ale opatrně...Bříško mě nebolí.Bolelo mě při vstávání.
Ale teď se přetočím úplně na bok a pak opatrně pomalu vstávám.To já když vstanu rychle,tak se mě zatočí hlava,tak si na to dávám pozor.

@samanta001 - bereš magnezium?já se budu muset stavit u dr.,aby mě ho napsal.Bříško zatím netvrdne ťuk ťuk ťuk,ale občas mám křeče v lýtkách a je to teda nepříjemný.Tak mě včera manžel zajel pro magnesii a je to lepší 🙂

kharik
29. kvě 2011

ahojky holky, vetřu se sem, prosím o radu, 13.5. jsem byla na IUI a vzhledem k tomu, že MS nedorazila, jsem si udělala test a jsou tam //. co teď? asi mám zavolat do Sanusu a oni mě prohlídnou, vemou krev? nebo mám jít už ke svému dr.? Jaký je vlastně postup při //.
Děkuji za info

sissi6
29. kvě 2011

@kharik gratuluju ke // 🙂. Mě myslím říkali, že pak ke své dr. a do Sanusu jen zavolat, že to dopadlo 🙂

dasty79
autor
29. kvě 2011

@kharik - gratulace ke // 🙂 🙂 🙂 Já bych určitě do Sanusu zavolala,že jsem si dělala test a domluvila se s níma,jestli mám k ním přijet a nebo jestli jít ke své dr.Určitě tě budou chtít vidět - je to hlavně jejich zásluha,tak bych jim to 100% dala vědět.Budou mít taky radost,že se zadařilo 🙂

na_aty
29. kvě 2011

@dasty79 Díky za odpověď.. Já to radši řeknu doktorovi..Dnes jsem měla pocit, že mi bříško ztvrdlo..mám magnosolv, tak jsem ho vypila a pak už to bylo lepší.. Už abych cítila pohyby, hned bych byla klidnější, že je vše OK... 🙂

na_aty
29. kvě 2011

@kharik Gratuluji k // 🙂 Určitě do Sanusu zavolej a oni Tě objednají na krev a pak Tě předají zpátky do péče k Tvému gynekologovi...

lenpet
29. kvě 2011

@dasty79 bojím bojím,ale pak to bude dobrý.
@kharik vítej a gratuluju.
@na_aty pohyby už brzo ucítíš.