CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
31. kvě 2011

Ahoj holky 😉
@kiara81 Jsem ráda, že máš k tomu takovýhle přístup a nadhled...Je to určitě lepší, než se na něco vázat... Hlavně, aby Tě ty záda přestaly bolet, protože to je utrpení. Já v práci kolikrát protrpěla celý cen a pak má člověk náladu pod psa ... Myslíme na Tebe a budeme držet pěsti!! 😉
Dneska je zase vedro..sluníčko mám ráda, ale teď v takovém hicu teda trpím.. Včera jsem prala prádlo a všela jsem ho ven a normálně jsem si během toho stačila spálit nohy ☹ V noci mě to bolelo jako čert!! Už chápu, že je něco pravdy na tom, že je člověk v těhu citlivější k UV paprskům.. já tedy ano.. Doufám, že jsem tím nijak neublížila tomu broučkovi v bříšku.. Zítra už jdu na kontrolu, tak se dozvím výsledky z trippletestu a chtěla bych zkusit doktora, jestli by mi neprozradil, co to bude 😉 Jestli to tedy už poznat bude... No uvidíme, zítra dám určitě vědět...

samanta001
31. kvě 2011

@mariiianka určitě se k nám můžeš přidat tady to nikomu vadit nebude 😉
@na_aty no já mám taky ráda sluníčko, ale chodit s tím pupkem celé léto nebude asi žádná sranda 😒
A holky co jste těhu, budete se přes léto koupat? Jsme to řešily se ségrou ta má termín konec července a tak jsme se shodli, že by to nemělo ničemu vadit, co myslíte?

lenpet
31. kvě 2011

Pěkné ránko,
@mariiianka vítej,každá snažilka je tu vítaná.
Holky,tak zítra to nastane.Snad na mě nezapomenete.

holubice.petra
31. kvě 2011

@samanta001 já sse koupat asi budu jinak bch v tom horku umřela...tady na netu jsem našla spešl tampony kterémůžou používat těhule aby nechytily zánět...už jsem si je koupila i v lékárně jsou v krabičce po 4ks a stály 55kč 😉 to jsou oni http://www.lohmann-rauscher.cz/enid/D_msk__hygi...

na_aty
31. kvě 2011

@holubice.petra Děkujeme za tip a radu 😉

lenpet
31. kvě 2011

@holubice.petra užij si koupání,já takovýhle teplo moc nemusím.

holubice.petra
31. kvě 2011

@lenpet já taky moc ne hlavně teď se mi na sluníčku točí hlava...a proto se chci osvěžit koupáním..

lenpet
31. kvě 2011

@holubice.petra to mě stačí,když jsem u vody,tak se smočím,,ale do bazénu,mě to nějak neláká

mariiianka
31. kvě 2011

Ahoj holky,no koukám tady to pěkně žije 😉 .

lenpet
31. kvě 2011

@mariiianka víš to,někdo chodí do práce a když je takhle hezky,tak jsou holky venku.Můžu se zeptat,kolik ti je?

mariiianka
31. kvě 2011

Mě je 31 a už 2,5 roku se snažíme o mimi,ale bohužel zatím bez úspěchu

lenpet
31. kvě 2011

@mariiianka mě je 32 a doma se snažíme 3roky a v Sanusu 2 roky a zatím nic.Zítra jdu na laparku,aby něco zjistili

mariiianka
31. kvě 2011

lenpet,my do sanusu chodíme od dubna,a asi bych hned chtěla zázraky co 😒 .Dělali nám IUI a teď cekáme,ale nedávám tomu moc šancí ☹ .Vše naznačuje tomu že to brzy dostanu,ale beru to tak nějak v poho...........zatím

mariiianka
31. kvě 2011

jinak tobě držím pěstičky 🙂

lenpet
31. kvě 2011
petissek
31. kvě 2011

Ahoj holky, omlouvám se že vám sem lezu, ale nevím kde jinde se zeptat. Šla jste některá po opu na neschopenku?Dnes mi doktor říkal že většina holek to tak dělá. A kdo vám ji vypisoval, sanus nebo obvodní gynekolog? A jak jsou na tom Pardubice se psaním vycházek na neschopence? Omlouvám se za tu palbu otázek, čeká mě první ivf v sanusu tak zjišťuju co a jak 🙂

verry
31. kvě 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Má sanus v pardubicích v létě nějak dovču, jako že by měli zavřeno třeba týden či dva.. víte to některá, prosím????? 😨

lenpet
31. kvě 2011

@petissek já jsem si neschopenku nebrala,já teda chodím do HK ale vypsat by ti jí měl Sanus.Tak at ivf dopadne dobře
@verry tak to nevím,promin

na_aty
31. kvě 2011

@verry Ahojky...Já to bohužel taky nevím... A co jinak, jak se máš? 😉 Zítra jdu na kontrolu, tak Ti pak napíšu co a jak a jak jsme celkově na tom a hlavně, všechno budu chtít vědět...jak probíhala ta laparka atd. atd.!! :o)
Tak zatím... Zítra Ti písnu...

na_aty
31. kvě 2011

@lenpet Ať Ti to zítra dobře dopadne!!!! 😉

samanta001
31. kvě 2011

@petissek ahoj, já neschopenku měla už od vyndání vajuch a ještě jsem jí neukončila pač se zadařilo, takže bych do neschopenky určitě šla znovu, ale jsou holky co chodily normálně do práce a i tak se zadařilo je to asi individuální, když to má přijít tak to prostě přijde. Záleží jen na tobě jestli si jí necháš napsat. Jinak já jí měla normálně ze sanusu.
@verry Netuším jak je to v Pardubicích,ale v Jihlavě mívali dovolenou dva týdny 😒 Myslím první dva v červenci to byli.
@lenpet držím palce ať ti ta dlouho očekávaná laprka dobře dopadne.
@holubice.petra díky za radu o těch tamponech jsem vůbec nevěděla.

sissi6
31. kvě 2011

@lenpet na zítra budu držet pěsti, ať laparka dobře dopadne 🙂

@na_aty Tobě taky ať vše dobře dopadne 🙂. Zítra jdu taky na kontrolu, nikdy jsem si nemyslela, že se k dr. budu těšit 🙂

@mariiianka vítej mezi náma 🙂

@petissek já jsem neschopenku po OPU ani po ET neměla a nastěstí se zadařilo 🙂. Přeju hodně štěstí ať IVF dobře dopadne 🙂

holubice.petra
31. kvě 2011

@petissek já jezdím do Pardubic...jsem si po opu vzala dovolenou a po ET neschopenku vycházky jsem měla od 10-12 a od 15-17 a po potvrzení srdíčka mi dali vycházky neomezené (poradila mi to sestřička a tak jsem se zeptala doktora a vůbec to nebyl problém)...jo a neschopenku mi vydali v Sanusu a když mě převedli k mému dr.tak jsem si jí jen přenesla 🙂
@samanta001 není zač je bezva že se člověk může alespoň trochu chránit před infekcí já na to narazila na netu tak předávám info dál myslím že je to dobrý 😀

petissek
31. kvě 2011

Holky moc děkuju za odpovědi 🙂 .

@holubice.petra A na potvrzení srdíčka se ještě chodí do sanusu nebo už ke svému?

Já jsem osvč, takže to mám takový složitější, ale nějak to vykoumu 🙂 . Moc gratuju všem co se zadařilo, snad nám to taky vyjde 🙂 . A všem ostatním hodně štěstí 🙂

holubice.petra
31. kvě 2011

@petissek ještě do Sanusu 😉 ze Sanusu mě odeslali k mému dr.kolem sedmého týdne...

petissek
31. kvě 2011

@holubice.petra Tak jsem zase o něco chytřejší, děkuju 🙂 . S těma vycházkama jsi mě potěšila, doufám, že primář nebude nic namítat 🙂 .

holubice.petra
31. kvě 2011

@petissek no uvidíš ono to je všude jinak jak jsem koukala tak některé holky to mají celkem omezené...přeji hodně štěstí záleží opravdu na doktorovi...

petissek
31. kvě 2011

@holubice.petra No právě..představa léta s vycházkama 4 hodiny denně...snad bude mít primář rozum 😎 . Ale co bysme pro mimísky neudělali že...

ivininka
31. kvě 2011

@kiara81 Já tam byla dnes a v páte jedu zas a pokud neproběhne ovu, tak ještě v pondělí. Dnes jel se mnou manžel, ať taky vidí, co člověk, tedy žena, musí podstupovat 😉

ivininka
31. kvě 2011

Hoj holky, tak dnes KO v Sanusu po lécích na podporu OVU. Zatím to vypadá, že neproběhne ☹ Od dalšího cyklu čekají injekce. Vůbec si nedokáži představit, jak si je budu aplikovat. Jehly mi nevadí, ale sama si je píchat? Tak to bude boj! 😢