CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
3. čer 2011

ahodja děvčat atak mám nanučka u sebe ...no a ted zas čekat ....
@lenpet super zráva takže šup šup do snaženíčka

ivininka
3. čer 2011

@kiara81 držím palečky

lenpet
4. čer 2011

Ahoj holky,pustili mě dneska a bříško bolí.Na dommácí snažení se pustíme,až na to budu mít náladu.
@kiara81 gratuluju a pěkně se o ně starej.

sissi6
4. čer 2011

@lenpet vítej zpátky 🙂, tak to máš konečně za sebou, to seš ráda, co? Ale že to nic nebylo? A co Ti vůbec řekli, zjistili něco?

lenpet
4. čer 2011

@sissi6 vůbrc nic nezjistili,žádný srůsty,průchodnost na výbornou.Primář taky tomu nechtěl věřit.Ale jsem ráda,že jsem doma

kiara81
4. čer 2011

@lenpet no vidíš a tak půjdeš na akcičku??asi ne vid?? jj ten plyn bolí víc než ta laparka ....tak odpočívej

sissi6
4. čer 2011

@lenpet to věřím, že jsi ráda, že jseš doma, taky jsem se těšila domů mě z tý jejich postele hrozně bolelo za krkem. A tak co Tě v nejbližší době bude čekat? Mě při laparce taky na nic nepřišli, jen na ten myom, ale to si myslím, že mě o něm mohla říct dávno moje dr. protože ultrazvuk mi dělala.

lenpet
4. čer 2011

@kiara81 díky,odpočívám,ted na sexování nemám ani pomyšlení
@sissi6 taky mě bolí krk.No za 4dny jdu na vytažení stehů a za 14sdní se objednat.Primář už taky neví,jak dál.Jsem prostě unikát.

kiara81
4. čer 2011

@lenpet tak na sex to vím ale tak za týden to už bude dobrý ....mám 4 laparky zasebou tak vím co si ted prožíváš....nejlepší poloha je beruška..noho skrčit a do klubíčka....uvolní to napětí toho účinku vstřebávání plynu

lenpet
5. čer 2011

@kiara81 přesně do klubíčka.Ale já mám problém takovej,že ráda spím na břiše,a ted nemůžu.4laparky?tak to čumím.

Jinak přeju hezké sluníčkové ránko

dasty79
autor
5. čer 2011

Krásný sluníčkový dne 😎

@lenpet - jsem ráda,že jsi to zvládla a že ti nic nenašli 🙂 Tak co s tebou dál?

@kiara81 - pořádně odpočívej,ať se mrazáčkovi u tebe pěkně líbí 🙂

evik31
5. čer 2011

zdravím ženy jak ječ prej se nám tu narodila dvojčátka joooo 😀 😀 😀 😀
@lenpet tak se aspon třeba zadsaří doma

kiara81
5. čer 2011

@dasty79 ahojík snažím se fakt ted odpočívám dneska jsem byla na masáži hawai jako super odpočinek relax ....no ale zítra už jdu do práce tak snad se zavrtal a už si tam pomaloučku hoví...
@evik31 hojda no jak tos tebou simtě vypadá??????

holubice.petra
5. čer 2011

@lenpet ne neboj unikát nejsi mě taky na nic nepřišli...a na imunologii nám s manžou řekli že tak zdraví pár dlouho neviděli 😒 což mě moc nepotěšilo když mimčo nikde, nakonec to vyšlo na druhý pokus ivf...tfuj tfuj určitě ti to teď taky vyjde 😉
@kiara81 držím pěsti ať se nanuček hezky uvelebí v bříšku!

kiara81
5. čer 2011

@holubice.petra děkuji no cítím to nějak v kostech v dobrém tak snad se nespletu...🙂 a jak se máš ty???co mimísek???už cítíš pohyby???

evik31
5. čer 2011

@kiara81 vypadá to tak,že čekám na tu mrchu a pak bodám bodám bodám už jsou v ledničce a musím říct,že jsem koukala na ceník a zdražovalo se fest 😒

holubice.petra
5. čer 2011

@kiara81 no mám se celkem dobře nevolnosti už přešly jen vyjímečně ráno mě to přepadne tak je to ok...no pohyby vyloženě ještě ne ale něco málo už jo 😀 tak snad už tenhle týden 😉

lenpet
6. čer 2011

pěkné ránko,

Včera bylo domácí snažení,tak se uvidí,ale asi nic ztoho nebude.
@kiara81 tak se o ně pěkně starej.Máš jeden nebo dva?
@evik31 a ty ses zdržovala kde,žesi tu dlouho nebyla?

Musím do Sanusu na přelepení.

evik31
6. čer 2011

všude možně holka
@lenpet 😀

lenpet
6. čer 2011

@evik31 tak to je dobře,že si na nás nezapomněla.A co tedka vlastně máte v plánu?

ivininka
6. čer 2011

Ahoda, tak dnes vyfasovány injekce Menopr. Má nějaká šikovné zkušenosti??? Jsem zvědavá, jak si to budu píchat 😖

evik31
6. čer 2011

@lenpet psala jsem hore mám v lednici gonal a čekám na mrchu a pak už píchám 😉
@ivininka taky mám nafasováno ten jen čekat kdy začít 😒

lenpet
7. čer 2011

@evik31 aha,tak at brzo dorazí

mariiianka
7. čer 2011

Dobré ranko,tak jsem po dlouhé době zase tu.Holky nemáte některá zkušenosti se slabým špiněním a negativním testem?To se právě přihodilo mě.V pondělí jedu do HK,tak jsem zvědavá co mi řekne dr.

lenpet
7. čer 2011

@mariiianka vítej zpátky.Já bych ti ráda poradila,ale nevím jak.

mariiianka
7. čer 2011

děkuji.To nevadí,já si počkám na to pondělí. 😉

ivininka
7. čer 2011

@evik31 taky čekám, ale bude klasika, že si budu muset dojít na vyvolávačku MS a pak začnu. Jen hkledám ještě nějakého dietologa, měla bych trochu zhubnout, prý to může být překážka proč jsem přestala ovulovat.

lenpet
8. čer 2011

Tak koukám,že jsem první,tak všem přeju hezký den.
Zítra jdu na vytažení stehů.

majka43
8. čer 2011

Ahoj holky, tak jsem objednaná na imunologii a hematologii. Možná to ještě zkusím, uvidím, jak dopadne vyšetření. Jedna perlička: Když jsem se objednávala na hematologii, tak na konci hovoru říkam? A jsou to Pardubice a on, že Pelhřimov. Ještě, že jsem se zeptala, protože bych jela úplně jinam. Supr co?

lenpet
8. čer 2011

@majka43 tak at to dobře dopadne.A kde ses toulala?