CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
10. čer 2011
holubice.petra
10. čer 2011

@sissi6 tak to jsi teda pěkná tajnůstkářka to bych nevydržela 😀

sissi6
10. čer 2011

@holubice.petra chci jim to říct za 14 dní to bude mít taťka narozeniny 🙂. Dneska když jsem jela od dr. tak jsem se stavila v práci s neschopenkou a pak jsem chtěla zajet navštívit mamku do práce a že bych jí to řekla, ale nakonec jsem tam nejela.

holubice.petra
10. čer 2011

@sissi6 tak to jo tak to bych taky ještě vydržela to bude ten nejkrásnější dárek 😀

sissi6
10. čer 2011

@holubice.petra to bude 🙂 a hlavně budu mít taky po screeningu

holubice.petra
10. čer 2011

@sissi6 ten bude v pořádku neboj se 😀

sissi6
11. čer 2011

@holubice.petra víc než screeningu se bojim toho, aby to miminko nevzdalo

dasty79
autor
11. čer 2011

@holubice.petra - tak to jsou taky pěkný kočárky 🙂

@sissi6 - neboj miminko je bojovníček 🙂

My jsme to taky oznámili všem až na začátku 13tt 🙂 Před 2 lety když jsme o mímo přišli,tak to každej věděl hned a pak to bylo hrozný zklamání a každej mě pak litoval a to bylo nejhorší....
Tak teď jsem byla doma jako s hroznou angínou a pořád dostávala další a další atb a bylo mě hrozně zle....a všechny nám na to skočili a já přitom doma zvracela 😀 Pak nám všechny řekli,jaký jsem tajnůstkáři...

@sissi6 - to bude mít taťka ten nejhezčí dáreček 🙂

A kdepak máme @lenda01 - dlouho tady nebyla...

@holubice.petra - tak v po držím pěstičky,a´t s prcek ukáže 🙂 Ať tam má,to co si přejete 😉

sissi6
11. čer 2011

@dasty79 to doufám, že je to bojovníček 🙂. Taky jsem to nechtěla říkat, kvůli tomu kdyby se něco špatného stalo, to by se mi pak říkalo o moc hůr a těžko bych to nesla.

lenpet
12. čer 2011

@dasty79 ahoj,já jdu 20,6,na kontrolu a pak se nějak domluvíme s dr.Ségra má až za 2měsíce,je 7mý měsíc.

A jak se daří ostatním těhulkám?

lenpet
13. čer 2011

Dobré ránko,snad tu někdo bude,když je venku pěkně.

rvasata
13. čer 2011

Krásný den holky,jak se tady máte?Dlouho jsem tady u Vás nebyla,co je nového?????

lenpet
13. čer 2011

@rvasata achojky,holka.Já jsem po laparce a nic nenašly.Nevím jestli je to dobře nebo ne.Lintea už je doma s mrnatama.

holubice.petra
13. čer 2011

Ahooojky holky tak hlásím že čekáme kluka 😀 😀 😀

sissi6
13. čer 2011

@holubice.petra moc gratuluju 🙂 jaký máte vybraný jméno

holubice.petra
13. čer 2011

@sissi6 děkuji jméno začneme teprve probírat 😉

rvasata
13. čer 2011

@lenpet:Tak to je určitě dobře,že nic nenašli,to je pořád šance na přirozené početí,tak buď moc ráda.Jo to vím,jsem jukla k ní do alba 🙂

na_aty
13. čer 2011

@holubice.petra Jééé, tak to Vám moc blahopřejeme k chlapečkovi v bříšku!!! :o) Já už se taky nemůžu dočkat, až mi Dr.konečně prozradí, co to bude... Ještě musím vydržet ale 14 dní!! ☹ A už cítíš pohyby? Já už více jak týden, je to úúúžasné 🙂 Manžel ale ještě nic necítí, když si dá ruku na bříško...je to ještě takové lehounké..

samanta001
13. čer 2011

@holubice.petra veliká gratulace k chlapákovi, tak ať se vám obou daří dobře. Já jsem jak dasty, taky bude překvápko 🙂

holubice.petra
13. čer 2011

@na_aty dekuji pohyby citim ale hrozne lehounce tak snad ''pritvrdi'' 😀 @samanta001 dekuji ja bych to asi nevydrzela 😉
Holky js porad nemuzu ani uverit ze cekame prcka clovek se na to tolik roku pripravuje s ted jsem z toho cela paf 😉 vsem to moc preji a snazilkam posilam milion tehu bacilu 😀

madlina
13. čer 2011

hezký večer,
jdu poprosit o podporu.A slibuju že budu informovat jak rosteme.Za hlásky děkujeme.

http://www.emimino.cz/souteze/foto/prejdi/fotka...

lenpet
14. čer 2011

@rvasata tak jsem si myslela,že to klapne,ale dneska jsem to dostala ☹ .Tak snad příště.
@madlina máš odemně hlásek.

Jinak přeju hezký den,já ho mám zkaženej.

samanta001
14. čer 2011

@madlina odhlasováno, moc pěkná fotka 🙂

samanta001
14. čer 2011

@lenpet nesmutni, však už je na tobě taky řada. Tak už začínáte s přípravou na IVF, nebo jak to máte?

lenpet
14. čer 2011

@samanta001 nevím,20,jdu na kontrolu a pak se teda uvidí,protože už i primář neví,včem je problém.Tak se uvidí.A jak ty?

samanta001
14. čer 2011

@lenpet neboj se nic, když jsi v pohodědě tak teď vlítnete do boje a určitě se musí zadařit. No my se máme pořád stejně, jen mimouš kope pořád víc, ale to je dobře. Zítra jdu na další sono srdíčka pač se minule dr. něo nezdálo, tak mám strach, ale na druhou stranu věřím, že to bude v pořádku.

lenpet
14. čer 2011

@samanta001 to víš,že to bude v poho.A máš nějakou fotečku?Tak koukám,že tu jsem jediná,která nic nemá.To je hrozný.

samanta001
14. čer 2011

@lenpet Ale nejsi jediná, vždyď říkám, že je teď řada na tobě lende a evíkovi... aspoň vám můžeme být podporou, že to v sanusu někam vede 😉 Žádnou novou fotku nemám jen to co je v albu, zítra si asi nechám nějakou novou udělat pokud to půjde.

lenpet
14. čer 2011

@samanta001 tak nám jí potom ukaž.Opatruj se

evik31
14. čer 2011

ahojky hlásím se po douhé době jakpak se tu máte 🙂