CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
16. čer 2011

@kiara81 kde máš fotku?

Jinak všem přeju hezký den
@michaela28 ty si tu dlouho taky nebyla,bid?

na_aty
16. čer 2011

Ahojky, také všem přeji krásný sluníčkový den. 😉
Dnes se mi opět zdálo (už podruhé!!! :o) ) , že se nám narodil chlapeček 😉 Takže to bude určitě kluk... Dneska jsem zaspala se synem do školy. Místo v 6,45 jsme vstávali v 7,15 a to pak byly fofry. Zvoní jim už v 7,35 takže jsme to měli co stihnout. Dneska jdou na pochoďák k prameni Chrudimky, tak jsem mu dala buřta na opékání, nějakou sušenku , čaj a pláštěnku a mazal :o)) Tak doufám, že nezmoknou...

na_aty
16. čer 2011

@sissi6 Tak to máte taky takový druhý domek :o) My zatím čekáme na povolení, ale rádi bychom to zimy stihli, abychom měli auto v garáži, protože u nás je strašného sněhu a teď, když bude mimi, tak bych nerada jezdila v omrzlém autě ☹ Tak budeme spěchat...
Já si to špatně přečetla.. 🙂 tak to se tšíme, až nám to taky prozradíš.... Koukala jsem, že jdeme na kontrolu ve stejný den.. také jdu 29.6 😉

lenpet
16. čer 2011

@na_aty tak hlavně,že jste to stihli.Hlavně aby učitelka je uhlídala.Snad nezmoknou,protože jsem se přichystala prát.Tak to se tam se Sissi určitě potkáte,tak pak nám dejte vědět.Já jdu na kontrolu 20,6.

na_aty
16. čer 2011

@lenpet Já chodím ke svému lékaři, tak do Sanusu nejezdím..byla jsem tam akorát jednou s manželem na tom vstupním pohovoru a Dr.Štěpán jr. mi dělal UTZ a říkal, že mám právě prasklý folikul, tak to vajíčko třeba stihneme, když se budeme doma snažit 😉 Tak jsem ho stihli...a pak jsem tam volala, že mám na testu //, tak jsem měla jít hned ke svému lékaři, protože mi tam žádný zákrok nedělali...
Tak hlavně ať Ti kontrola dopadne dobře a pak dej vědět, jaký budete mít další postup... Určo se to teď přes léto povede... 😉

lenpet
16. čer 2011

@na_aty no to doufám.Jsem zvědavá co nám dr.řekne.

sissi6
16. čer 2011

@na_aty jj druhý domek. My naštěstí povolení máme jsme to vyřizovali najednou s barákem, taky bysme to chtěli do zimy dát alespoň pod střechu, u nás je v zimě taky vždycky hodně sněhu, možná se ani v zimě do garáže s autem nedostanem.
To se ještě načekáte, než budu vědět co čekáme 🙂

@lenpet já jdu 29 na kontrolu ke své dr. a 28 do Sanusu

lenpet
16. čer 2011

@sissi6 tak potom hod fotečku

kiara81
16. čer 2011

@lenpet smazala jsem jí schválně .......nahodím jí až to bude vhodné

lenpet
16. čer 2011

@kiara81 ty se měníš?

sissi6
16. čer 2011

@lenpet asi před dvěma dny jsem dala fotečku do alba 🙂. Ty pak napiš, jak jsi dopadla na kontrole.

kiara81
16. čer 2011

@lenpet tak někdo mě pozoruje a pak šíří to co tady píšu..tak proto...
jinak dneska jsem si dělala zas test no a myslím že by měla asi čárka sílit ne?no já ji mám slabší než ten první test...tak nevím nevím je fakt že to je jiný test je to ten rapiclear...předtím jsem měla mamatest 10...no tak já nevím zítra snad ani nedospím 13hodiny

sissi6
16. čer 2011

@kiara81 na zítra budu držet pěsti, ať je krev pozitivní 🙂. Ty nebudeš moct dospat a já na výsledky krve nechtěla ani volat, jak jsem se bála 😀

kiara81
16. čer 2011

@sissi6 no já nebudu spát jsem na noční ...a tak snad budu spát zítra aspon do 12 at to zaspím trošku

sissi6
16. čer 2011

@kiara81 tak to jo, po noční se prospíš a pak se dozvíš tu skvělou zprávu 🙂

samanta001
16. čer 2011

@kiara81 trošku tě uklidním, mě čárečka taky slábla a krev byla pozitivní a pokud jsi měla rapiclear tak je to jasný, ten je totiž úplně na ho... já ho zkoušela taky a čárka žádná možná duch a na mamatestu se mi ukázala v ten samej den krásná čárečka 🙂

majka43
16. čer 2011

@kiara81 Moooooc gratuluju.
Já mám za sebou hematologii, výsledky budou za 5 týdnů.

lenpet
17. čer 2011

@sissi6 pak dám vědět
@kiara81 no prosím tě,tebe už taky?Tohle nechápu
@majka43 zdravím a jak ty?

dasty79
autor
17. čer 2011

Ahoj holky.
Co tady nového???

majka43
17. čer 2011

@lenpet Já zatím nic, v pondělí jedudo Prahy na tu imunologii. Uvidím jak dopadnou výsledky, pak se teprve budu rozhodovat co a jak.
@dasty79 Ahoj. Už se ti to pěkně blíží. Myslím porod.

majka43
17. čer 2011

@kiara81 Tak jak? Kolik máš HCG?

kiara81
17. čer 2011

holky je to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam krásně mi to sestřička zdůraznila do telefonu že jsem těhotnááááá...no mazec a HCG nevím kolik mám to neříkala ...za 14dní jdu na kontrolu 1.7....

kiara81
17. čer 2011

@majka43 no ahojda beruško ..no tak doufám že tam byla nějaká chybička aby jsi dotoho ještě jednou šla....a jak se jinak máš krom práce,???

majka43
17. čer 2011

@kiara81 Hurá, teď hlavně aby bylo všechno v pořádku. Půjdeš na neschopenku?
U mě pořád stejně. Naprd.

lintea
17. čer 2011

@kiara81 tak já chodím ve volných chvilkách číhat jak jsi na tom 😀 ještě jednou gratuluju, za 14 dní už tam bude krásná bublinka 🙂

na_aty
17. čer 2011

@kiara81 Mooooooooooooc gratulujeme!!! 😉 To je super zpráva!!!

kiara81
17. čer 2011

@majka43 jak to pořád na prd....to neeee koukni se na mě ....jakej jsem smolař ...a na neschopenku zatím nepůjdu je mi dobře sem tam teda žaludek obrácenej ale není to tak strašný já chci jít až budu mít po screeningu tak pak se hodím na neschopenku a samozdřejmě kdyby bylo něco špatně tak půjdu hned
@lintea
@na_aty holky moc děkuji jste zlatička

sissi6
17. čer 2011

@kiara81 gratuluju 🙂

toma75
17. čer 2011

@kiara81 Gratuluji!!!!!!!!
A držim ti palce!!!!!!!

lenda01
17. čer 2011

@kiara81 oooobr gratulka 🙂 mam z toho takovou radost 🙂 a doufam, ze uz jsem na rade 🙂