CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
17. čer 2011

@kiara81 - potichoučku gratuluju 🙂 🙂 🙂
Supeeeeer,další těhulka 🙂

@majka43 - jo pěkně to letí 🙂 Věřím,že to ještě zkusíte a zadaří se.Na imunologii objeví třeba malý problémek,ten vyřeší a za chvilku nás budeš následovat 🙂 Moc ti to přeju kočko 🙂

holubice.petra
18. čer 2011

@kiara81 super gratuluji teď bude vše už jen dobré 😉

samanta001
18. čer 2011

@kiara81 přidávám se ke gratulacím!!! To se tady teda pěkně rozrůstáme a tak to má být!!!
Tak další bude Evík? Má k tomu momentálně nejblíž a pak další a další juchůůůůůůůůůůůů 🙂 🙂 🙂
My už máme od včera kočárek a moc se mi líbí, jsem nadšená. V noci už se mi zdálo jak jezdím s mimoušem. 😀

evik31
18. čer 2011

@samanta001 😀 😀 😀

kiara81
18. čer 2011

@holubice.petra
@dasty79
@samanta001 děkuji kočky moje .....a jaký máš kočárek????
ale je mi zle v noci je to mazec ....musím mít nasebe otevřené okno lahev s pitím usebe ...a ráno nanovo ale přes den je mi dobře ..až se mě bude staniční ptát jestli už mám koupenou dovču tak jí řeknu že ne že si budu kupovat kočárek 😀 jí klepne pepka

dasty79
autor
18. čer 2011

To je super,jaká tady je vlna těhulí 🙂
tak teď je na řade @evik31 🙂 a pak v závěsu @lenda01 a @lenpet 🙂

@lenda01 - jak ty kočko na to m seš?teď máte pauzičku od dr.?

@kiara81 - to je dobře,že ti je špatně 😀 Nezní to moc hezky,ale aspoň je vidět,že se prckovi u tebe líbí 🙂
Kdy jdeš na utz?

kiara81
18. čer 2011

@dasty79 no dík ale v noci je to dost nepříjemné..brala bych to přes den abych se mohla v noci prospat.... 🙂 a na UZ jdu 1.7. už se těším až uvidím bublinku to už by mohlo být i srdíčko že???

lenda01
18. čer 2011

@dasty79 no nevim nevim jak to bude s tim zavesem... nejak me opusti me bojovne sily ... vubec se mi do toho tretiho pokusu nechce ☹
jinak my ted stale jen jezdime k ty lecitelce, byla jsem tam uz trikrat a zatim z ni mam dobry pocit.. piju samy cajicky a nejim jogurty a vyhodili jsme na jeji doporuceni mikrovlnku...

lenpet
19. čer 2011

@kiara81 moc gratuluju,to je krásná zprávička.
Na-aty.....tipovala jsem kluka,jsem dobrá tipařka 😀

samanta001
19. čer 2011

@kiara81 máme Bami ozon, v červené barvě. Má velikou vanu a to byl hlavní důvod proč jsem ho chtěla.

dasty79
autor
19. čer 2011

@kiara81 - tak si vem po utz neschopenku,ať můžeš odpočívat ve dne.Já taky chtěla v práci vydržet do screeningu,ale nešlo to.Bylo mě tak blbě,že jsem zůstala doma jako s hroznou angínou 😀
Určitě už bude srdíčko 🙂

@lenda01 - určitě vám léčitelka pomůže a ani IVF nebude potřeba.Nám taky ten léčitel trošku pomohl - taky jsme nejedli mléčný výrobky 🙂 Uvidíš,že se teď v létě o dovče zadaří.Neupínej se na to a ono to dopadne 🙂

@na_ty - čeká kluka?????Nebo co to @lenpet píše?

@samanta001 - krásnej kočárek 🙂 Tak už máte vše????A jak se cítíš?
Já byla ve čt na to m testu na cukrovce a byl to teda pěknej hnus 😠
Moc dobře mě potom nebylo 😒

dasty79
autor
19. čer 2011

@lintea - jak si užíváš dvojčátek???Koukám,že už mají měsíc 🙂 Velká gratulace k malým narozeninám 🙂
To letííí.

lenpet
19. čer 2011

@dasty79 jsem se spletla.petra holucice čeká kluka,prominte.
@samanta001 kočárek pěknej
@lintea gratulka k narozkám dětí

kiara81
19. čer 2011

@samanta001 noo moc pěknej kočárek

toma75
19. čer 2011

Ahoj,holky!
Tady pišete o nejake lečitelce,take jsem u jedne byla ,ona je z Hradce,bydli u KB.
Slyšela jsem o ni jen pochvalu,tak jsem zkusila take.
Řekla,že musim vyčistit ledviny,slinivku a že aura je nekde mimo mně.Takže dala mně 4x kapky ruzne a 3 čaje.Zaplatila za věechno 1tisic korun.A měla jsem přijit na kontrolu za 3 tydny.No a nejak jsem to odkladala,to lečeni myslim.A pak řikam,když to nebudu brat jestli to pozna.
Tak jsem tam přijela a ona mně řekla,že se všechno už srovnalo a jsem vyčištěna i aura stala na misto.Prostě zazrak se stal.Strašně zklamana jsem byla,nic jsem ji neřekla.Ona chtěla mně dat dalsi kapička na dočištěni,ale nechtěla jsem to a řekla,že ji zavolam.Takže 1tis. v prdeli.Jsou to šarlatani.... 😖

dasty79
autor
19. čer 2011

@toma75 - asi jak kterej léčitel.Nám tamten nic nenutil.Jen nám doporučil co jíst a co nejíst,apod.
Já u něj byla spokojená.A znám i pár holek kterejm pomohl k otěhotnění.
(1000,-Kč byc hurčitě nedala...)

lenda01
19. čer 2011

@toma75 ahojky.. no tak takovej nazor jsem na ne mela taky nez jsem jela k tyhle vyhlaseny do Jicinevsi.. jezdi k ni zensky z cely republiky pro me to bylo hop nebo trop bo jsem si rikala, ze za to nic nedam a kdyz jsem si dala od IVF pauzu, tak jsem ji chtela nejak vyplnit.. tohle je starsi pani, ktera to dela ve volnym case, prijdes tam jen reknes ze jdes kvuli neplodnosti a ona ti rekne at si lehnes na bricho tam na tu jeji postel a vezme si na ruce nejakej olej s bylinkama co si vyrabi, kterej ma protizanetlivy ucinky a zacne ti projizdet vsechny ty mista a reknu ti.. je to zajimavy a to tak ze hodne.. presne tam kde jsou ty hormonalni cesty mi rekla ze je mam silene ucpany a ze se nedivi ze jsem o mimco prisla, protoze jsem v hroznym stavu... a presne tam kde byl problem tak ty jeji doteky hodne pichali a manzel rikal, ze jsem v tech mistech mela i rudy fleky... byla jsem u ni uz trikrat a chystam se pristi tyden zase, protoze pak bude az v zari... po posledni navsteve u ni jsem dokonce dostala menstruaci, kterou jsem nedostala dva roky... takze pro nas absolutne uspech .. 🙂 a nechce za to vubec nic, co ji tam nechas ji tam nechas.. davam ji dve stovky za navstevu...

lenpet
20. čer 2011

Ahoj holky,tak dneska jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá,co mě dr.řekne.

lenpet
20. čer 2011

takovou jsme měli včera duhu a pekla jsem koláčky

dasty79
autor
20. čer 2011

@lenpet - tak ať dopadneš dobře na kontrole 🙂 Hmmmm koláčky vypadaj dobře,hned bych si dala 😝

samanta001
20. čer 2011

@dasty79 no já bych řekla, že už máme všechno, jen dokoupit kosmetiku a nějaký kravinky do porodnice a je hotovo. Ještě teda manžel začal pracovat na tom přebalováku, tak jsem zvědavá jak to dopadne. A co vy? Už máte všechno?

dasty79
autor
20. čer 2011

@samanta001 - dá se říct,že jkažtakž to taky budeme mít.Korbička nám má přijít tento týden.+ si vyzvednu u jedné paní autosedačku.Akorát ještě chůvičky - to nevíme jaký.Ale asi Philips Avent.Vy máte jaký?
No a plíny už mám docela pořádný zásoby - měli akci 😀 ,tak jsem toho využila.
Jen chybí ta kosmetika + taška do porodnice...
Kdy jdeš na UTZ?Já jdu zítra do poradny,tak se bojím aby bylo vše ok.....(jak mě minule vystrašil.Ale docela odpočívám,tak snad ťuk ťuk ťuk )

lenpet
20. čer 2011

@dasty79 poprvé se povedly.Na kontrolu jdu ve 14,45hod.tak pak dám vědět

michaela28
20. čer 2011

Ahoj holky, tak jsem byla v pátek u svýho gyn. a teď čekám na MS hurá na KET. Už se těším, doufám, že mám na co. MS čekám tak do týdne.

@kiara81 moc gratuluju a v tý práci to moc nepřeháněj. Nestojí to za to.

samanta001
20. čer 2011

@dasty79 já byla na utz minulý týden u mojí gyn a ještě na sonu srdíčka. UTZ byl v pořádku a se srdíčkem se musíme ještě ukázat až se mimouš narodí ☹ A 1.7. jdu na S3 do nemocnice tak už se těším, že se dozvím kolik mimouš váží a měří 🙂 Dělá ti tvůj doktor utz při každé návštěvě? Chůvičky doma nemáme, budeme je mít od známého, ale jaká je to značka nevím. 😒 Nakupovat plíny v akcích je nejlepší řešení, my máme sice možnost je brát přímo od dýlera, ale myslím že když se chytne dobrá akce tak se to vyplatí víc, takže se na to asi vyprdnu. A ty se ničeho neboj, určitě bude všechno v pořádku.

evik31
20. čer 2011

@lenpet já mám kontrolu za sebou ajsem ko jsem si posadela teda v té čekárněod 8 do půl 10mazec teda a hodně lidí 😝

dasty79
autor
20. čer 2011

@lenpet - tak ať je vše v pořádku 🙂

@michaela28 - tak hurá do ketíku,ať nám za chvíli nahlásíš // 🙂 Teď se to tady těhulí,tak ať jsi další na řadě 🙂

@samanta001 - tak to je super,že máte vše v pořádku utz,i srdíčko.Neboj,bude to určitě ok.To nám nikdo srdíčko nikdy nekontroloval.Co to je S3???Ne mě dr. dělal utz jen z kraje těhotenství asi 1-2 a pak ve 20tt a teď bude okolo 30tt.Akorát při minulé kontrole,jak jsem si stěžovala na bolest podbřiška,tak radči utz kontroloval čípek a ten byl ok 🙂 Zítra mám jen poradnu (moč,tlak a dr. mě jen prohmátne a zkontroluje čípek).Kolik máš teď CS?No plínky jsem na doporučení kamarádek koupila Pampers a 1ks mě vyšel na 3,-kč 🙂 Vám to vychází za kolik?Seš zaregistrovaná u DM jako těhulka?Mě poslali takovej bloček se slevama a něco se tam vyplatí 🙂

@evik31 - tak kolik máš folíků???

lenpet
20. čer 2011

@evik31 tak to snad bude lepší.
@dasty79 pak dám vědět

samanta001
20. čer 2011

@dasty79 právě, že co vím od ségry a kamarádek tak jim taky dr. utz nedělá, ale mě při každé poradně, ale jsem ráda, že se na mimouše můžu kouknout. S3 je třetí screening. První byl ve 12tt, druhý ve 20tt a teď poslední ve 30tt. Co je to CS? V průkazce mám tuhle zkratku psanou a proškrtlou jako 0, ale nevím co to znamená 😒

@evik31 a jak jsi u doktora dopadla? Už máte nějaký termín?

lintea
20. čer 2011

Ahoj 🙂
@dasty79 máš přehled, jj už jim je měsíc. Hrozně to uteklo, přijde mi, že je máme už dlouho 😀 ale nestěžuju si, užívám si to, zatím jsou to takový mazlivý miminka a v noci nás nechají spát, doufám, že to vydrží 😉
Tobě už se to taky pěkně krátí, jak se cítíš?

@evik31 koukám, že už jsi se konečně dostala k dalšímu pokusu, tak přeju hodně štěští 😉