CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
20. čer 2011

@samanta001 - prej častý utz není pro miminko dobrý.Přeci jen je to určité záření.No ten UTZ ve 30tt ten screening jsem myslela a tys psala,že jsi byla na utz minulý týden.Takže ten ve 30tt tě taky čeká,jako mě.
Na něj jdeš 1.7.?Jsem zvědavá,kdy já- to se zítra dozvím. CS píšou do průkazky - jestli už se otvíráš....

@lintea - hrozně to letí 🙂 Až budeš mít zase nějaký fotečky,tak nám je sem vlož k pokoukání 🙂
To je dobře,že vás nechaj v noci spát.Hlavně,aby jim to vydrželo 😀
Jo jo pěkně to letí,připadnu si jak velryba 😀 Pokud je takovýhle počasí,tak to mě vyhovuje.
Ale ty tepla ty mě dávaly zabrat - to jsem byla spíš doma zalezlá.

evik31
20. čer 2011

Ahojky
@dasty79
@lintea
@samanta001 kolik je folíků bohužel nevím jsem se v tom spěchu zapomněla zeptat přiběhl z operačního sálu tak to bylo takový šup šup 😝 ale hlavně že tam jsou 🙂 akorát musej dorůst takže mě přidal gonal a na ráno ještě jednu injekci jmenuje se cetrotide a ve středu znova kontrola a ultrazvuk,ale asi to je trošku rychlejší než s tím puregonem,protože tam jsem tak brzo na kontrolu nešla tak snad to bude lepší no uvidíme 😒

lintea
20. čer 2011

@dasty79 už si připadáš jako velryba, to brzo 😀 ty vedra stojí za prd, já jsem ráda, že mi těhotenství vyšlo na zimu, těch pár teplých dnů co jsem stihla bylo náročných 😝

holubice.petra
20. čer 2011

@evik31 já si taky dokupovala citrotide asi šest injekcí a 36hodin před OPU 10000jednotek pregnilu 😀 tak to už se ti to hezky blíží určitě bude vše v pohodě

sissi6
20. čer 2011

@samanta001 krásný kočárek 🙂

@dasty79 držím palečky, ať zítřejší kontrola dobře dopadne 🙂

@michaela28 hodně štěstí do dalšího KETu 🙂

@lenpet a jak Ty jsi dopadla na dnešní kontrole?

kiara81
21. čer 2011

@evik31 no hlavně že tam jsou...tak už se těším za tři týdny na TT // ........

samanta001
21. čer 2011

@dasty79 aha tak jsem zase o něco chytřejší, takže se neotvírám to je dobře 🙂 ty už snad ano? Ale s tím utz jsi mi teda dala brouka do hlavy, že to mimču škodí ☹ A na ten velkej jdu 1.7. to jsi pochopila dobře 🙂
@kiara81 jéje tady je někdo raní ptáče, jak se cítíš?

lenpet
21. čer 2011

@sissi6 byl tam mladej štěpán a řek my,že výsledky z laparky dopadli dobře,teda jak pro koho,ted nevědí problém,tak mě poslal na imunologii,co to je.Poradte,díky

Jinak přeju zapršený den

michaela28
21. čer 2011

@lenpet ahoj, imunologické vyšetření je takové, které má zjistit, jestli na sebe nejste s manželem alergičtí apod. Vyšetřují se oba partneři, tobě vezmou krev a manželovi sperma. Nevím, kam vás objednali nebo se objednávat budete. Dělají to v Praze a v Plzni. Máte-li doporučení je vše zdarrma,ale na výsledky se většinou docela dlouho čeká (asi 6 týdnů) a objednávají doba je někdy taky dost dlouhá. Kdyžtak si na netu zadej reprodukční imulogie a vše potřebné tam najdeš.

lenpet
21. čer 2011

@michaela28 moc děkuju.Jsme objednaný,teda ještě né,musím tam zavolat,do HK do nemocnice.A jak ty seš na tom?

michaela28
21. čer 2011

já jsem na imunologii zatím nemusela, když teď nevyjde KET tak si vyžádám doporučení sama, ale určitě bych šla jen do Prahy nebo té Plzně. O vyšetření v HK jsem nikdy od nikoho neslyšela. Většinou se to pak léči Prednisonem a gum. sexem asi tak 2-3 měsíce 😉 .

lenpet
21. čer 2011

@michaela28 to jsme taky sexovali s gumou,ale teda mezi námy děvčaty,nic moc 🙂 A kdy ty jdeš na Ketík?

michaela28
21. čer 2011

@lenpet čekám jen na MS, měla by tak do týdne dorazit a pak huráá na to 🙂 No, chápu, že to není nic moc, ale jinak se to asi nezjistí a nevyléčí 😒 .

lenpet
21. čer 2011

@michaela28 to máš pravdu.Ale už vím,že otěhotnět můžu.Tak at ms brzo dorazí

dasty79
autor
21. čer 2011

@sissi6 - díky 🙂 kontrola dopadla dobře 🙂 Kdy ty jdeš k dr.?tebe teď čeká screening,ne?

@samanta001 - tak jsem zpátky od dr.Zase mě napsal magnézko a mám se šetřit.
Dnes jsem měla to CS2 - takže malá odchylka tam je - tak proto se šetřit.Ale radči mě
taky udělal utz a čípek je ok - nezkracuje se 🙂 ťuk,ťuk,´tuk
Takže to nebudu přehánět ani s úklidem.Jinak u nás v Náchodě 13.9. malujou
porodnici a do 26.9. nepřijímaj rodičky - tak to bude sranda 😀 Buď prcek bude chtít
dřív na svět a nebo pojedem někam dáááál 😀

@lenpet - my byli na imunologickém vyšetření v HK ve fakultce.Nabrali nám oboum
asi 6 ampulí krve a asi 1,5měsíce jsme čekali na výsledky + manža ještě sperma z domu...
A zrovna nás taky dr. ještě poslala na genetiku - to vám nedali doporučení?
aby vám to nedali v Sanusu příště a zase jste nečekali další měsíc....
Na imunologii zkoumaj jestli nejsi alergická na sperma,na vajíčko,apod.
a budou vám dávat tisíc otázek jaký máte doma choroby - včetně prarodičů,apod....
My nakonec měli imunologii a genetiku úplně v pořádku - jen skoro ty 2 měsíce čekání
😖

dasty79
autor
21. čer 2011

@lenpet - gratulka k dobré kontrole.Jeďte na dovču a ono to dopadne 🙂
i bez pomocí dr. 🙂 Budeš čekat na výsledky imunologie a bum - budeš těhulka 🙂
A jak to máš s prací????teď seš na neschopence?

na_aty
21. čer 2011

Ahoj holky!!

@samanta001 Neboj nic, UTZ miminku určitě neškodí. V poradně se obvykle používá i UTZ přístroj na poslech ozev plodu a to DR.dělá při každé poradně, tak tohle je mimísek akorát ještě vidět..Určitě nemusíš mít strach, že by mu to nějak ublížilo.. 😉
Já včera celé odpoledne proležela...nějka mě "táhlo" bříško.šlo mi to až do třísel, tak jsem se docela bála, ale někde jsem četla, že to je tím, jak se napínají děložní svaly, tak to snad bude OK. Rozpustila jsem si ještě magnoslov a dnes je mi OK. Mimísek kope o sto šest, tak jsme snad v pořádku...
@lenpet To je super, že KO dopadla dobře...Třeba tam je opravdu jen nějaký malý háček v imunitě a vyřeší to léky a za chvíli budeš také těhu!! 😉 Moc Ti přeji, aby Ti to taky konečně dopadlo!!

kiara81
21. čer 2011

@samanta001 no jo měla jsem noční ☹ a dnes jdu na další... 😕 jinak no když se vzbudím tak mi je špatně a v noci je mi zle ale jinak nevím že bych byla těhu....

na_aty
21. čer 2011

@kiara81 Ono se to časem poddá a nevolnosti ustoupí 😉 Mě teď začaly bolet kyčle. Přibrala jsem nějkaých 4,5-5 kg, tak to je asi tím. A v noci nemůžu spát a přes den jsem díky tomu tak strašně unavená, že jsem včera proležela celé odpoledne ☹ I večeři mi nesl manžel do postele. Kdy jdeš na kontrolu a UTZ? Co Pátik, už jsi mu řekla, že bude mít sourozence? 😉

kiara81
22. čer 2011

ahojda tak holky dnes v noci obrovská bolest břicha a ted jsem začala krvácet....jedu do sanusu

gammaray
22. čer 2011

@kiara81 držím palce !!!

na_aty
22. čer 2011

@kiara81 Teda holka, nestraš mě, to se mi vůbec nelíbí!! Tak tfuj tfuj, ať to nic není a jste v pořádku!!! Moc na Tebe myslíme a držímě pěsti, aby to nic nebylo!!

lenpet
22. čer 2011

@dasty79 taky se objednáme do Fakultky v HK.Genetiku už máme za sebou,taky nás tam chtěl poslat,ta dopadla dobře.Jsem bez práce na pracáku,ale něco se rýsuje.
@na_aty taky bych už byla ráda,kdyby to vyšlo.

A jak se těhulky cítíte?

@lintea nádherný fotečky
@kiara81 at to nic není,dej potom vědět,držíme všichni palečky

holubice.petra
22. čer 2011

@lenpet my jsme byli taky na imunologii v HK 😉
@kiara81 jejda snad to nic nebude 😒

lenpet
22. čer 2011

@holubice.petra a kde to tam je,to máme jít na gynekologii?

sissi6
22. čer 2011

@dasty79 gratuluji ke kontrole 🙂. Na screening jedeme 28 a hned druhý den jedu na kontrolu ke své dr. takže miminko uvidím dva dny po sobě, už se nemůžu dočkat 🙂

sissi6
22. čer 2011

@kiara81 držím pěsti, ať to nic není a jste v pořádku

@lenpet nechceš si ještě nechat vyšetřit štítnou žlázu?

holubice.petra
22. čer 2011

@lenpet ne ne je to na imunologii já se tam moc nevyznám ale myslím že to byla budova č.17 ...to by ti pak asi poradila kiara ta myslím dělá ve fakultce 😉
My byli u této a ordinuje snad jen v úterý nebo tak nějak
Burešová Eva MUDr. PhD.
Pracovny lékařů
Ústav klinické imunologie a alergologie
+420 495 832 697 * buresova@fnhk.cz

kiara81
22. čer 2011

@gammaray
@na_aty
@lenpet
@holubice.petra
@sissi6 holkdy jsem jak přejetá parním válcem ted jsem vstávala....UZ .prý slinice je vysoká a je tam stín maliličká bublinka to je asi těhu....říkal že prostě naprostý klid ale důležitý je že neleju...a vypadá to jak se tam zabydluje tak to prostě tento problém dělá ale v noci fakt to byla taková bolest že jsem si říkala že je fakt asi konec a pak když jsem vyděla krev tak ....no ale jen špitním zvýšil mi estrofen....pokud neustane tak jdu na neschopenku...mám prostě jeden velký problém proč prostě nemůžu jít na neschopenku že když jsem mu to řekla tak mě plně chápe....takže budu poctivě ležet a pátek rozhodne.....

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@kiara81 ahojky, ja vas tady holky obcas sleduju, protoze moje miminko je taky z hradeckyho sanusu, byly jsme v breznuna IUI. Taky jsem ze zacatku spinila a letela o vikendu do sanusu, tam mi rekli, ze se miminko zabydluje a ze se to muze stat, ale chce to opravdu odpocivat!!! Dostala jsem leky, co jsem brala do konce 12 tydne. Pokud by byl problem, ihned bych sla na rizikovku, prece jen cloveku to za to nestoji, o jedno miminko jsem uz prisla a neprala bych to ani nejhorsimu nepriteli. Drzim ti palecky.