CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
30. čer 2011

@evik31 - držím palečky na zítra na OPU.Ono fakt nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě.Dr. jich vidí 10 a určo jich bude i víc -ale i tak to je krásný počet 🙂 ( já měla okolo 25 a k prdu - postupně se rozpadávaly,až zůstaly jen tři a ani z těch třech jsem těhu nebyla.... 😒 ). Tak hodně štěstí,ať jsou suprový vajíčka a ať se pěkně oplodní 🙂

@na_ty - velká gratulace ke screeningu 🙂 🙂 🙂 a další gratulka k holčičce 🙂 🙂 Budete mít páreček,to je krásný 🙂

@sissi6 - fakt máš vydařenou fotečku 🙂 Krsáně tam je mimísek vidět 🙂 Jo je to krásný zážitek 🙂

Já jdu teď 15.7. na velký utz po 30tt - tak jsem zvědavá,jak je miminko otočené.Jestli se od 20tt přetočilo - to bylo hlavičkou nahoru.Ale podle pohybů mě připadne,že je pořád stejně...

dasty79
autor
30. čer 2011

@lenpet - jo přesně tak, užívej si relaxíčku na vodě - to je nejlepší 🙂
Seš vyčištěná po laparce,ono to dopadne - jen to chce fakt vypustit z hlavy.
Já vím ono to nejde...

lenpet
30. čer 2011

@dasty79 ale už na to tolik nemyslím,si říkám,že je to stejně k prdu

samanta001
30. čer 2011

@na_aty jéé gratuluju k holčičce tak to máte určitě radost, že budete mít páreček...
@ivininka mě první injekci píchala ségra, je zdravotní sestra tak aby mi ukázala jak na to... , ale další už budeš zvládat levou zadní 🙂
@sissi6 to je dobře, že screening dopadl dobře jen tak dál! 🙂 a v kolikátým týdnu teď jsi?
@evik31 já měla vajuch 12 no a stačilo 🙂 to snad jen kiara měla takovou armádu 🙂

Zítra velký utz, moc se těším jsem hrozně zvědavá jak už je mimouš velikej...

sissi6
30. čer 2011

@lenpet co to bude si určitě říct necháme, já jsem zvědavá 🙂

@dasty79 děkuju, jj byl to krásný zážitek 🙂. Kam chodíš na velký UTZ, ke svému dr. nebo to se jezdí do Sanusu?

@samanta001 dnes jsem 13tt+2

dasty79
autor
30. čer 2011

@lenpet - tak si to užijte na vodě 🙂 Hlavně,aby vám vyšlo počasí - má pršet 😒

@samanta001 - tak to na tebe budu zítra myslet 🙂 Tak pak dej vědět,jak je prcek velkej a jestli má správnou polohu 🙂 Už přemýšlíš o porodu?Mě to začíná pěkně šrotovat a začínám se bááááát.

@sissi6 - na velký UTZ mě můj gynekolog řekl,že můžu buďto do Sanusu a nebo do Náchodské nemocnice.
V jeho ordinaci má jen nějaký základní utz...Už si zadej tt,ať vidíme jak ti to pěkně naskakuje 😉

dasty79
autor
30. čer 2011

@lintea - tys rodila v porodnici v Náchodě?

lintea
30. čer 2011

@dasty79 jj v Náchodě 🙂

sissi6
30. čer 2011

@dasty79 a kam jsi se rozhodla jít na velký UTZ? Týdny nastavím, ale ještě nevím kde se to nastavuje, večer na to kouknu, snad na to přijdu 🙂

na_aty
30. čer 2011

@dasty79
@samanta001
@sissi6 Holky, moc Vám děkujeme za gratulace k holčičce... To víte, že máme obrovskou radost, že k chlapečkovi budeme mít i holčičku... 😉 Dnes jsme byli synovi koupit koloběžku za vysvědčení, tak jsem tak pokukovala po holčičích věcičkách 🙂 Jsou krááásné, už se moc těším, až budu tu naši princeznu čančat 😉
Jak se daří Vám?

@sissi6 Už jste se dali do stavění garáže? nechceš nám sem dát nějaké fotečky domečku? 😉

sissi6
30. čer 2011

@na_aty už máte vybrané jméno pro holčičku? Základy garáže jsme vylejvali zároveň s barákem, včera tam přítel skákal s pěchem a dneska tam lepil ztracené bednění a já jsem si tam dala židli a vždycky jsem si tam šla na chvíli k němu sednout 😀. Teď nějak nevím, co bych sem dala za fotky domečku, nic nového nemáme, nahoře je hotovej sádrokarton, teď čekáme na schody nahoru máme objednaný dveře a obložky a z venku je to taky pořád stejný. Jo akorát máme dvířka v koupelně pod umyvadlem a v obýváku přidělaný gárnyže, dva lustry a jinak snad nic. Teď je na řadě garáž, ale do vánoc bych chtěla mít komplet hotovou a hlavně novou ložnici.

na_aty
30. čer 2011

@sissi6 To je super, to musí mít radost, že jsi tam aspoň s ním... 😉 Já byla takhle jednou s manželem na stavbě, nabíral tam kameny, tak jsem si tam sedla na kyblík a dávala mu je po jednom do kyblíku a najednou rup :o)), kybl pode mnou prasknul a já spadla jak švestka na zem 🙂 Tak mě nadal a od té doby také jenom koukám...
My taky co nevidět začneme se základy garáže..ale stavět ji budeme asi až příští rok..Sice nevím, kde budeme přes zimu parkovta, ale to se nějak vyřeší.. Asi bychom se honili, protože do září/října to dát pod střechu, když si to chce manžel stavět sám, tak to nevidím moc reálně..ale nechávám to na něm, ať se rohodne 😉 Já budu jen přihlížet...

ivininka
30. čer 2011

@holubice.petra Děkuji, ale já posera si nechala i dnes píchnout od manžela 😉 Na druhou stranu má pocit, že je toho všeho součástí a připadá si důležitě 😀

ivininka
30. čer 2011

@dasty79 Děkuji, ale jak vidím tu injekci u břicha, hned to bolí víc. Jsem posera a to jsem si tooolik věřila 😢

ivininka
30. čer 2011

@samanta001 😀 Zvládám, ale vše připravit a včeličku dá manžel a já hrdinsky zavřu oči 😀

sissi6
30. čer 2011

@na_aty tak hlavně, že se Tobě ani miminku nic nestalo, davej na sebe pozor. Přítel taky chce stavět garáž sám, snad to stihne dát pod střechu. A jak Vy už se stěhujete?

@ivininka to máš šikovnýho manžela, mě kdyby měl včeličku píchat přítel, to bych se asi nedočkala, protože bych ho musela křísit 😀

dasty79
autor
1. črc 2011

@sissi6 - ve 20tt jsem byla v Náchodský nemocnici na UTZ a teď jsem taky objednaná tam.Připadne mě zbytečný kvůli 10minutám jet do Sanusu.....Tam nechám místo snažilkám - ať je brzo vezmou 🙂
Včera jsi psala,že jsi 13+2 a teď koukám,že ti to nějak špatně ukazuje - 13.týden??? 😒 To by měl být už 14tt 🙂

@lintea - a byla jsi v Náchodě spokojená?odkud ty seš?

@ivininka - neboj ty další injekce už zvládneš 🙂

lenpet
1. črc 2011

@dasty79 snad bude pěkně,abych se mohla opalovat.

Přeju hezký den

sissi6
1. črc 2011

@dasty79 já jsem tam vyplnila předpokládaný termín porodu a takhle mi to naskočilo, dnes jsem 13+3, tak nevím jak to změnit, aby tam bylo 14.

na_aty
1. črc 2011

@sissi6 Ahojky...garáž určo stihnete, neboj..základy už máte, tak jste o hoodně napřed než my 😉
My čekáme teď na dveře a obložky do přízemí, pak se na chodbě dokončí německá omítka, sestavíme veškerý nábytek co zatím máme a šup stěhování je na řadě 😉 Už se moc těším.. V pondělí si pojedeme pro židle kuchyně, pak koupit ještě 2 barové stoličky a bude to jakžtakž vybavené k používání. Ještě bychom rádi do zimy upravili trošku okolí venku...musíme dodělat terasu a chtěla bych i chodník, abych nemusela pak s kočárkem na jaře jezdit blátem... ☹
Jinak u nás se dnes pěkně ochladilo, ale je příjemně, neprší a to je hlavní... Dnes máme s manželem 5-leté výročí svatby, dostala jsem kráááááááásnou kytičku (jsem ráda, že na mě nezapomněl 🙂) a večer půjdeme asi na večeři...

na_aty
1. črc 2011

@sissi6 jooo, a už jsem si také konečně nakoupila záclony... Včera jsme byli v Jysku, tak tam měli za 150czk krásnou ušitou záclonu..zrovna i rozměr se mi hodil, tak jsem si dvě hned koupila a no zbytek jsem dokoupila u nás.. Tak teď to dát jen tchýni, aby mi je ušila nebo také přemýšlím nad tím, že bych si koupila šicí stroj 😉

lenpet
1. črc 2011

@na_aty gratuluju k výročí.

dasty79
autor
1. črc 2011

Ahoj všem 🙂

Kdepak máme holky z dnešních kontrol? @kiara81 a @samanta001 - jakpak jste dopadly na UTZ?

@sissi6 - tak to seš asi 13tt,ne?Pokud ti podle poslední ms vychází takto datum porodu,tak to tak je 🙂

dasty79
autor
1. črc 2011

@na_ty gratulace k výročí 🙂 Užijte si véču 🙂 Jo a jakto,že Maty měl vysvědčení už minulý týden?Teď mě to tak nějak došlo....

lenpet
1. črc 2011

@dasty79 ona se tu dlouho neukázala i Majka.

sissi6
1. črc 2011

@na_aty snad to stihneme. Jak vypadá německá omítka? To slyším poprvé. Tak to já budu muset jezdit blátem ☹ , zámkovka letos už v plánu není. My budeme mít jen závěsy, na ty už mám látku koupenou, nakonec jsem jí objednala přes internet a vyšla o hodně levněji, teď už jen to dát mamce, aby to ušila.
Gratuluju k výročí 🙂

@dasty79 nevím, asi to tak bude

samanta001
1. črc 2011

Ahoj holky, teprve jsem přijela byla jsem ještě na drbu, tak jen na skok a zase letím. Mimouš už má 1 680g a 31cm 🙂 všechno by mělo být v pořádku, jen stále neleží hlavou dolu 😒

dasty79
autor
1. črc 2011

@lenpet - ona majka asi nemá tak nějak co psát....čeká taky na výsledky ...

@samanta001 - gratulace ke kontrole 🙂 a k pěknému obříkovi 🙂 🙂 🙂
Třeba se ještě přetočí a když ne,tak bude císař....
Jsem zvědavá na nás - jakou polohu budeme mít my 😎

lenpet
3. črc 2011

Zdravím,
taky je u vás tak hnusně,jako u nás?

evik31
3. črc 2011

@lenpet jojo je ,je to na spaní prostě 🙂