CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
3. črc 2011

@evik31 na spaní to je dobře.

evik31
3. črc 2011

@lenpet no koukám,že tu všechny spinkají 🙂

lenpet
4. črc 2011

@evik31 to jo.Když je takový počasí,akorát na spinkání.

Taky prší a je hnusně,a u vás?

evik31
4. črc 2011

@lenpet tady je hnusně pořád 😖 snažim se uklízet abych měla na zítra naklizeno a nemusela nic dělat

lenpet
4. črc 2011

@evik31 já se flákám.Sbírám síly na čtvrtek.Jdu do nový práce.prosím tě,nevíš jak se jmenujou ty svatební šaty,jak měla Milagros v Divokým Anděle?Nemůžu je najít.Dík

evik31
4. črc 2011

@lenpet tak to opravdu nevím,copak budeš se vdávat 😀 a co ségra ještě je pořád celá

evik31
4. črc 2011

no nic jdu si vzít utrogestan a hodit dadáka 😀

lenpet
4. črc 2011

@evik31 zatím né,ale kdyby.Ségra je ještě celá,za měsíc,prej

michaela28
4. črc 2011

Holky nejdete náhodou někdo 7.7 do Sanusu, že bych se tam s někým potkala 😉 .

lenpet
4. črc 2011

@michaela28 ahoj,náhodou nejdu,škoda.A co tam stebou budou dělat?jdeš na kontrolu?

michaela28
4. črc 2011

@lenpet jdu na kontrolu sliznice před KET. Tak třeba někdy příště 😉

lenpet
5. črc 2011

@michaela28 tak at to dobře dopadne

Jinak přeju hezké ránko

kiara81
5. črc 2011

@lenpet já mám doma jedny svatební šaty ...kdyby jsi chtěla ...

dasty79
autor
5. črc 2011

@evik31 - tak pěkně odpočívej 🙂 ,ať se Cyrílek s Metůdkem pěkně zavrtaj 🙂

lenpet
5. črc 2011

@kiara81 to až časem,prej.Jinak mám velikost 36nebo 38.Ale dík

lenpet
5. črc 2011

Holky,kam se nám ztratila tabulka?Ted tam bude hodně změn

lenpet
5. črc 2011

Tak holky,dám si ještě polívku a jdu chrnět,tak dobrou s kobrou

lenpet
6. črc 2011

Dobré ránko,koukám,že jsem první.

evik31
6. črc 2011

taky hlasím pěkné ráno 😀

lenpet
6. črc 2011

Koukám,že bude pěkně,tak jsem se dala na praní

samanta001
7. črc 2011

ahoj, tady je zase mrtvoučko, ale vůbec se nedivím když je venku tak krásně a navíc byli ty svátky tak určo jezdíte po výletech. To jen já pořád sedím doma ☹ Ale abych si nestěžovala tak mi manžel taky udělal radost, vzal mě do kina na véču a ještě se pustil do vytváření přebalováku, no a musím ho pochválit je fakt pěkněj až budou přidělaný dvířka tak vložím fotku.

evik31
7. črc 2011

no neboj já jsem tady já určo po venku nechodím 😖 já si půjdu tak maximálně uvařit čaj s medem a citronem

evik31
7. črc 2011

no fotku určo hod koukala jsem,že tam ještě nemáš fotku něčeho cos pořídila pro mimi 😲 no nekecej,že ještě nic nemáš tak šup šup a fotíme joooo at se můžu aspon pokochat,když nic jiného

lenpet
7. črc 2011

Ahoj holky,nejste ještě sežehnutý tím vedremMto je děs.Za chvíli jdu pro masko a na pivko,už se těším.

na_aty
7. črc 2011

Ahojky holky 😉 Dnes byl po dlouhé době krásný letní den, co? 🙂 Bylo to super, hlavně tedy navečer, tak teplý večer už dlouho nebyl. My byli dnes v Pardubicích na UTZ u prof.Eliáše a dopadlo to výborně, mimi je zdravé a je to prý krásná holčička... Dal nám i DVD záznam, tak jsem na to doma ještě pak zase čučela 😉 Byl tam se mnou manžel i syn, tak koukali s otevřenou pusou 🙂 Minulý týden jsme měli 390 gramů a dnes 509 gramů, dopovídáme 22TT+3 ale podle délky stehenní kosti už 23TT+2, tak bude mít asi dlouhé nožky 😉 Tak jsem ráda, že to máme za sebou a že to dopadlo dobře... Už jsem koupila i nějaké hadříky, abychom neměli všechno klučičí po Matýskovi, tak až budu mít více času, dám sem nějakou fotečku...
A co Vy, jak se máte? Poslední dobou tady je docela tichoučko po pěšině 😢

lenpet
8. črc 2011

@na_aty ahoj,tak to je dobře,že je to v poho.Kdo by byl doma,když je venku teplo.Takže ty budeš mít modelku?

dasty79
autor
8. črc 2011

@na_ty - gratulace k super výsledku z utz 🙂 a ke krásné a zdravé holčičce.
No včera přes den bylo na mě moc teplo,to jsem byla zalazlá doma...,
ale večer to bylo super.To jsme s manžílkem poseděli na terásce u vínka a bylo to fajn.

@lenpet - tak co práce?teď jsi byla někde na konkurzu ne?

@evik31 - tak pořádně odpočíváš?a kdy jdeš na krvičku?Moc moc moc držím pěstičky 🙂
Jistě se Cyril a Metoděj pěkně zavrtávaj 🙂 🙂 🙂

lenpet
8. črc 2011

@dasty79 včera jsem byla uklízet,a zatím dobrý.Jen tam maj tu uklízecí mašinu,jak maj všude v marketech,ale oni maj bez šnůry a já mám se šnůrou,takže hrůza.Vzdala jsem to a jela jsem růčo,hadr a koště.Zatím si nikdo nestěžoval.Ty se šetři.A co fotečka?

evik31
8. črc 2011

@dasty79 ahoj jo pořád odpočívám,ale už se snažím trošku fungovat nuda je hrozná ☹ na krvičku jdu 19.7. tak uvidíme doufám,že to do té doby nedostanu 😒 posledně jsem to dostala asi 10 den po etu

lenpet
8. črc 2011

@evik31 to výjde