CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
14. črc 2011

@majka43 - to je fakt,vám je genetika k prdu.....Přes léto si užijte dovču, vše v klídku přeléčíte
a pak se zadaří 🙂

@lenpet - vždyť jsi měla novou kuchyń a podlahu v obýváku,atd.,ne?

@madlina - prej se se ségrou nevidíte?Tak jakpak ty?ještě se holčičce nechce za váma????

sissi6
14. črc 2011

@majka43 tak to je dobře, že to ještě zkusíš, teď Tě přeléčí, tak to potom určitě dopadne 🙂

@dasty79 děkuju. Určitě jsem klidnější, ale dneska ráno jsem ještě spinila, ale dr. říkala, že tam žádnou krev nevidí, tak to snad bude dobrý.

@lenpet kam jsi se odstěhovala, taky jsem myslela, že jste si předělávali bydlení.

samanta001
14. črc 2011

@dasty79 teď půjdu po 3 týdnech a pak už po týdnech...

@sissi6 no ještě nejsem na konci těhu, takže abych se nedivila jak to vyskočí najednou 🙂

@majka43 to je skvělá zpráva, že je tu další naděje a ještě to zkusíš, přeju hodně štěstí...

@lenpet teda to jsou novinky, ty se odstěhuješ a nikdo nic neví, tajnůstkářko 🙂 Ale se sestrou přece musíš být aspoň v kontaktu a vědět jak se má a jestli se ti nenarodila další neteřinka...

majka43
14. črc 2011

@sissi6
@samanta001 No ještě to teda asi zkusím i když překročím limit 45 let, který sem si dala.

lenpet
14. črc 2011

holkysice jsme předělávali byt,ale spíš jenom on.Doma jsem na to už neměla nervy.Bydlím v Jaroměři

lenpet
15. črc 2011

Přeju hezký den

dasty79
autor
15. črc 2011

@lenpet - ty ses odstěhovala z HK do Jaroměře?Vždyť už jste to měli skoro hotový,ne?
Na co jsi neměla nervy na předělávání bytu?Tak teď přítel předělává sám?Já tomu teda
vůbec nerozumím 😒
To my stavěli před pár lety barák a to byla teprv zkouška vztahu a někdy nervičky,ale vše jsme ustáli 🙂 🙂 🙂

evik31
15. črc 2011

ahojky holky zdravím po delší době,ale nějak u mě nebyla a zatím ani moc není nálada na psaní,jelikož jsem trochu víc zašpinila a obávám se ,že o výkendu přihlásí mrcha mrchovatá ☹ takže jsem to už i trochu obulela 😢
@dasty79 já bych spíš řekla,že se asi
@lenpet s přítelem rozešla jestli jsem to dobře pochopila jestli né tak se hrozně omlouvám 😒
@majka43 držím moc pěsti ,aby ti to vyšlo věř že vím jak se cítíš,taky mě to neustále ty nezdary sráží víc a víc na dno ☹
jinak přeju všem co jsou těhu moc a moc štěstí,važte si toho děvčata 😉

kiara81
15. črc 2011

@majka43 ahooooj no tak to je super zpráááááva.....

sissi6
15. črc 2011

@samanta001 to už určitě nebude tak hrozný 🙂

@majka43 to je dobře, že to ještě zkusíš 🙂

@lenpet ani já tomu nerozumím, taky jsme stavěli barák a jak píše @dasty79 někdy to bylo napínavý, ale nastěstí jsme všechno ustáli 🙂

@evik31 nějaké zašpinění snad nic neznamená, věř, že to bude dobrý, v úterý se budeš radovat z pozitivního testu 🙂

lenpet
15. črc 2011

Holky,já tomu taky nerozumím,ale stalo se to,ted je to lepší.chová se ke mě úplně jinak než bývalý

dasty79
autor
16. črc 2011

@evik31 - ještě neházej flintu do žita.Špinění nic neznamená

Včera jsem byla na utz a mimísek má 1900g a je hlavičkou dolů a je vše v pořádku,
tak jsem ráda 🙂

@lenpet - tak to mě je líto,jeslti jste se rozešli ☹ Akorát nechápu jaký bývalý se k tobě chová líp.....
Ale asi o tom nechceš mluvit....... Tak ať je líp 😉

madlina
16. črc 2011

Čusík dámy,
hlásím že jsem ještě 2v1 a jesště chvílu tak vydržím.Každej mi říká že nemám moc velký pupík ale já si připadám jak tank.příští týden mi v poradně dr.bude mimčo vážit a měřit.Typovala tak 3 kila,tak jsme zvědavá.
Co se týká ségry tak vím jen že se rozešla s přítelem a našla si jinýho.

evik31
16. črc 2011

@dasty79 bohužel špinění přešlo v slabší krvácení takže jsem to už ořvala ☹

samanta001
16. črc 2011

@evik31 a volala jsi do sanusu? Neměla by jsi třeba zvíšit dávky utroše nebo co bereš? Tak to aspoň tenkrát dr. říkal mě, že pokud přijde krvácení tak mám sama navíšit utrogestan.

madlina
16. črc 2011

@evik31, taky bych volala dr.nemusí to znamenat nic špatnýho.

evik31
16. črc 2011

@samanta001 mě jen loni řekli,že jemám brát dál a nevysazovat to bylo vše navíšit utrouš asi né vždyt beru už 3x denně 2 tablety

lenpet
16. črc 2011

Ahoj holky.
@evik31 třeba to nic nebude

evik31
16. črc 2011

@lenpet no uvidím je fakt,že loni to byl mazec když jsem to dostala a ted je to spíš jen krvavé špinění,ale náděj tomu moc nedávám

dasty79
autor
16. črc 2011

@evik31 - ještě není nic ztraceno.Hlavně nic nevysazuj

@madlina - už se ti to blíží 🙂 Tak se nám pochlub pupíkem 😀

evik31
16. črc 2011

@dasty79 né nic určo vysazovat nebudu aspon né do krve

lenpet
16. črc 2011

@evik31 držím palečky,kdy jdeš na krev?

evik31
16. črc 2011

@lenpet v úterý

lenpet
16. črc 2011

@evik31 tak to budu držet palečky,kočko

evik31
16. črc 2011

@lenpet no palečky držet můžeš,ale myslím,že i tak se nezadařilo jelikož mrcha dorazila ☹

lenpet
17. črc 2011

@evik31 to mě je moc líto. ☹

samanta001
17. črc 2011

@evik31 já taky brala 3x deně po dvou, ale i tak mi říkal že v případě krvácení zvíšit. Každopádně bych asi zavolala dr. a zeptala se.

evik31
17. črc 2011

@samanta001 jenže já už mám normální menzes se vším všudy,mě řekli jen nevysazovat a užívat jinak utruš polykáním,jako mám to hodně pochybovala bych že se něco udrželo ☹

lenpet
17. črc 2011

@evik31 to mě je líto

lenpet
18. črc 2011

Přeju zamračené ránko