CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
20. črc 2011

@sissi6 a na císaře jdeš z jakého důvodu???jestli se můžu zeptat???
@lenpet no ted asi budu hodně upřímná ale nějak ty tvoje povídačky tady nesedí.......bud si z nás tady děláš blázny nebo nevíš kdy bylo včera ..promin ale nedokážu ti tady přát mimíska v tomhle stylu života ...předem se omlouvám ale já vždy píšu a říkám co mi mozek vymyslí

gammaray
20. črc 2011

@kiara81 dobrý...

hanina82
20. črc 2011

@majka43 Ahojky,taky jsem z prvu jezdila do Brna na Unicu, ale je to trochu z ruky a zabereš tím spoustu času, tak jsme usoudili,že do Jihlavy to bude po všech stránkách lepší, jak časově, tak i finančně(doprava) Teď si dáváme ještě pár měsíců a když se nepodaří, jako že spíš asi ne, tak Jihlava to jistí.Jo chtěla jsem se zeptat: musíš se předem objednat,nebo mužeš zrovna přijet, nebo jak to tam chodí?.
Všem holkám co čekají mimíska přeju hodně zdraví a pohodové těhu. 🙂

lenpet
21. črc 2011

@kiara81 tomu nerozumím.Prej si vymýšlím?

dasty79
autor
21. črc 2011

@sissi6- pokud už s tebou dr. mluvil o císaři,tak to tak bude neboj.A i kdyby ne,tak bys zvládla i přirozeně porodit.Každá to musí zvládnout 🙂 a na konci porodu je ta krásná naše vysněná odměna 🙂
Rodit chci v Náchodě 🙂 Ale nevím,jak to dopadne - mám z toho bobky (13.-25.9.je Náchod zavřenej),
musím se modlit,aby se chtělo mimískovi dřív.Jinak asi Rychnov.Fakt nevím.Slyšela jsem samý negativa na Trutnov,tak nevím kam by jsme jeli 😒 Ty budeš rodit kde???

dasty79
autor
21. črc 2011

@kiara81 - mě to taky nějak nesedí,to co tady lenpet píše. 😒 Ale když jí takovejhle styl života vyhovuje,tak prosím....To je každýho věc.Já se tomu taky divila,že najednou bydlí jinde a že najednou neví jestli nečeká mimíska s novým přítelem....Tohle taky není na mě 😒 Ale každá jsme hold jiná.A někdo pro mimíska udělá vše 🙂 Ale já bych takhle žít taky nedokázala....Ale lenpet je asi spokojená,tak ať je jí přáno 🙂

lenpet
21. črc 2011

Holky,tak sorry.Už nic psát nebudu,když si myslíte,že kecám

samanta001
21. črc 2011

@lenpet řekla bych, že si holky nemyslí, že kecáš ale hodnotějí tvůj styl života... Ono když se člověk snaží dlouhé roky o mimčo a navštěvuje car tak se předpokládá, že je to s někým koho ta ženská opravdu miluje a s kým chce to mimčo vychovávávat. Stát se může cokoli, do vztahů druhých člověk nevidí to je jasný... Ale skákat rovnou ze vztahu do vztahu a plánovat dál mimčo asi není to pravé ořechové...
@dasty79 já si myslím, že nakonec budu ještě přenášát, ikdyž bych to chtěla mít za sebou co nejdřív tak aby jsi mě ještě nepředběhla. Já včera vyžehlila dva koše hadříčků no a musím říct, že jak jsem se na to nejdřív těšila tak to pak bylo utrpení, vůbec to neubejvalo. Ještě musím tak dvě pračky vyprat, ale dnes na to není počasí tak to odkládám...

samanta001
21. črc 2011

@hanina82 do sanusu se nejdřív objednej, buď osobně nebo na tel.567 157 401, pokud se tě budou ptát k jakému chceš dr. řekni že Škurlu, chodila jsem k němu já, sestra i majka a všechny jsme spokojené. Ale Kučera je prý taky fajn co jsem slyšela.

dasty79
autor
21. črc 2011

@samanta001 - proč si myslíš,že budeš přenášet?Teď má kolik to CS?Já od minulé kontroly CS 2.
Já doufám,že přenášet nebudu -ale to neovlivníme,jak se mimískům bude chtít 🙂 Já potřebuju porodit do 13.9. 😀 ,ať nemusíme jinam,než do Náchoda 😀 dle ms mám termín 18.9. a dle utz 14.9.
A co ségra?Ještě je 2v1? Mě žehlení teda vůbec nebaví.Ale ty pidi věcičky ty jo,ty docela jdou rychle a baví mě se v tom přehrabovat a rovnat si to a prohlížet si to.....

samanta001
21. črc 2011

@dasty79 CS stále 0, myslím si to protože ségra přenášela skoro 14 dní první mimčo, a druhá ségra má rodit každým dnem a taky to zatím k porodu ani nevypadá.

dasty79
autor
21. črc 2011

@samanta001 - ty můžeš být vyjímka 🙂 Jak se ti spí?Mě už hrozně....Už to nejde vůbec spát -jen trošku na boku...A už jsi byla na monitoru?a jak to probíhá?

lenpet
21. črc 2011

@samanta001 já jsem hned nechtěla mimčo,až dýl,ale nějak to šlo rychle.Já už ho znám dlouho,takže jsem věděla,dočeho jdu.

samanta001
21. črc 2011

@dasty79 taky špatně spím, jen na boku... Na monitoru jsem nebyla, ty už se tam chystáš? No byla bych ráda za vyjímku, ale moc tomu nevěřím. A co jména? My máme na holku stále Simonka a na kluka přišla změna bude to Matyáš.

dasty79
autor
21. črc 2011

@samanta001 - no já mám přijít 2.8. a to už bude prej asi monitor,jeslti to dobře spočítali...
Ale přitom jsem myslela,že se chodí od 36tt na monitor,tak nevím.
Jména - na kluka pořád Tadeáš a na holku nevíme - to furt ještě hledáme další jména,
ale stejně nakonec asi Nikolka... 🙂 Matyáš se teď hodně dává - pěkný jméno 🙂

samanta001
21. črc 2011

@dasty79 aha to já vůbec nevím my se o monitoru zatím nebavily. Tak pak povíš ty mě jak to probíhalo. 🙂

lenpet
21. črc 2011

@samanta001 Matyáš je pěkný.Mě se líbí pro holku Klára a Ester

hanina82
21. črc 2011

@samanta001 díky za info i za typ na doktora.

evaav
21. črc 2011

Ahoj Všem po dlouhé době Všechny Vás moc zdravím. Čtu si Vás průběžně takže všem čekatelkám Vydržte.
Snažilkám to samé .Já zachvilku letím do práce Verunka má prázdniny 😒 tak zachvilku dorazí babička,ježtěže jí mám.Příští týden mám volno tak asi ve čtvtek vyrazím s Verčou a našima na Moravu manžel volno nemá,ale aspons¨si od nás odpočine . Jinak u mě nic nového Vše při starém tak ještě jednou Všechny zdravím 😉

kiara81
21. črc 2011

@lenpet už delší dobu pozoruju tvé příspěvky ne nadarmo mi říkají Colombo a jako co tu jsi napsala v rozmezí 4měsíců je to co jsem ti napsala nyní na tvrdo...i to že ti vymazal někdo profil fotky atd...atd. aj..je nesmysl

kiara81
21. črc 2011

@dasty79 tak samozdřejmě když jí to vyhovuje ......já jen napsala to aby tady z nás nedělala blbce...a jsem ráda že si to nemyslím sama a její příspěvky zrovna tak....bud at je upřímná byt teda od jednoho přítele ke druhýmu to je každého věc a mimčo přeji každému ale co na světě nesnáším snílky.lidové vypravěče a lháře...jen aby byl člověk zajmavej já taky momentálně nemám co na srdci a ted sem tak trochu nepatřím ale abych si tady vymýšlela báchorky aby se semnou někdo bavil ...no nic už přestanu rejpat jsem si ulevila 😀 řekla jsem své
no a jak se daří tobě???povídej....už to máš za pár vid???se těším na fotečky mimíska zrovna dneska jsem si chovala drobka 3 měsíčního....už krásně žvatlá a směje se 😉

sissi6
21. črc 2011

@kiara81 na císaře bych měla jít kvůli tomu myomu, když jsem nedávno ležela v Sanusu, tak už primář říkal, že když se s myomem podaří otěhotnět, tak že ve většině případech se jde na císaře a teď dr. Šilhan mi řekl, že půjdu na císaře a i moje dr. říkala, že nejspíš to těhu bude muset být dřív ukončeno, že ten myom tam bude tlačit.

@dasty79 to s tím Náchodem vychází pěkně blbě, ale třeba se opravdu mimískovi bude chtít ven dříve a stihnete to v Náchodě. Já bych asi taky chtěla do Náchoda a když by měli zavřeno tak asi Hradec, ale nevím, zas tak moc jsem o tom ještě nepřemýšlela, přeci jen to je ještě dlouhá doba.

@samanta001 a @dasty79 holky, máte vybraný pěkný jména 🙂

kiara81
21. črc 2011

@sissi6 no jo ten myom zatracenej....tak doufám že to bude v pořádku a nebude nějak dělat problémy...já jsem taky po císaři a myslím že bych neměnila 🙂 ale nevím nerodila jsem přirozeně tak nemohu porovnat ale i druhé dítko budu mít císařem tak ani nepoznám... 😢

sissi6
21. črc 2011

@kiara81 taky doufám, že to bude v pořádku, protože ten myom pořád roste 🙂. Po císaři se, ale musí s druhým mimčem asi 2 roky počkat, viď? Nám právě dr. když jsme byli na screeningu říkal, že jestli chceme druhý, tak že se máme snažit hned, že by to pak už nemuselo jít, ale to ještě nemluvil o císaři. Pak ještě říkal, že ani tomuhle těhu nevěřil, že se to povede.

sissi6
21. črc 2011

@kiara81 teď koukám co sem tam dala za blbýho smajlíka. A jak jste na tom vy? Jedete na dovču, nebo bude další ket?

holubice.petra
21. črc 2011

@sissi6 dva roky čekat? tak to jsem nikdy neslyšela....nějaký čas asi jo ale ne na roky....
@kiara81a jak to je teď s tebou ty nejdeš hned do dalšího KETíku??
@lenpet tak jsi těhu nebo ne? přijde mi že se bavíš že jo...tak jsem z toho taky nějak zmatená...

sissi6
21. črc 2011

@holubice.petra já myslím, že jsem slyšela, že po císaři se musí dva roky počkat s dalším, ale nejsem si jistá.

lenpet
21. črc 2011

@holubice.petra nevím,nemám test.
Nechci z vás dělat blbce,Pardon,jestli se předvádím,to nechci ☹

dasty79
autor
21. črc 2011

@kiara81 - ty 4 měsíce to zas až tak nesleduju.Ale teď od té lenpet laparky - pak se doma hrozně snažili o mimíska a pak najednou má novýho chlapa a bydlí jinde a teď neví jestli je těhotná - tak to jsem tomu už nějak přestala rozumět 😒 😒 😒 No ale nechme jí - je to její život.
Ty máš teď dovču?a někam jedete???Jééé to už má ta kámoška 3.měsíčního?to je ta,co jsi se bála aby ti neporodila v autě? 😀 to to teda letí.Jo já se už nemůžu dočkat,ale bojím se tak trošku porodu,jak to zvládnu...

@sissi6 - a ty jsi zatím nepřemýšlela o jménech?jen tak tajně v hlavě?to já měla nějaký tipy,ještě než jsem byla těhu 😀 Tak jaký se líběj tobě?No HK ten prej moc nechce brát rodičky,když rodí v termínu.Ty to maj hlavně uzpůsobený pro předčasně narozený drobečky,tak aby jim tam mimča narozená v termínu neblokovala místo...,takhle nám to říkala porodní asistentka na kurzu.Takže Trutnov,Rychnov,Vrchlabí,Jičín.....
Vrchlabí a JIčín jsou daleko,Trutnov nechci po zkušenostech kámošek,takže asi Rychnov,ale to neznám nikoho kdo tam rodil.....

@kiara81 - a tys měla u císaře celkovou anestezii a nebo spinál?

dasty79
autor
21. črc 2011

@holubice.petra ahojky @kiara81 - jde do ketíku po dovče 🙂 Teď nabírá sílu 🙂