CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
22. črc 2011

@kiara81 tahle sestřička už mi myslím jednou krev brala a žádnou modřinu jsem neměla. To sakra některý sestřičky nevědí jak správně vzít krev 😠
Ať dobře pořídíš na sociálce, ale než tam půjdeš, tak si obarvy vlasy na černo a použij hodně tmavej make-up 😀

@dasty79 to jsem taky slyšela, že cikánům přidávali na pouť 😠

sissi6
22. črc 2011

@michaela28 taky gratuluju, teď už bude čárka jen sílit 🙂

kiara81
22. črc 2011

@michaela28 juu super a kolikátý jsi den po?????

michaela28
22. črc 2011

@kiara81 jsem 8. den po KET, 3 denní embrijka a měla jsem 25kový test, tak nevím 😒 . Jsem z toho dost zmatená.

kiara81
22. črc 2011

@michaela28 no tak to si myslím že se chytly já jsem testovala taky tak a měla jsem na testíku 10 slabého ducha a ty máš 25 tak to si myslím je super ....nebud zmatená bud štastná ale potichoučku........taky potichoučku gratuluju 😎

lenpet
22. črc 2011

tak jsem tam objevila //.
@michaela28 taky potichu gratuluju

montysek
22. črc 2011

Teda holky,moc nadějně to IUI teda nevypadá, podle toho, co tady čtu.... 🙄 😎 Tak uvidíme no... Jen doufám, že nebudu mít tento měsíc spoždění menstr.,aby jsem zvládla ty kr.testy před dovčou, jinak by jsme museli čekat na menstr.zase až v srpnu kvůli tomu.A pokud budou výsledky v pořádku,tak se jde hned na věc 😀 nebo pak nás čeká ještě nějaký vyšetření?

montysek
22. črc 2011

@holubice.petra To je ale pech viď? ☹ A byla jsi i na laparoskopii s chromopertubací? To víš, že to výjde! 🙂 Já mám dvě kamarádky, co byly na IVF a oboum se narodily prďolátka- jedna má kloučka a druhá holčičku. 🙂

montysek
22. črc 2011

@dasty79 Děkuji za uklidnění co se týče injekcí! 🙂 A moc gratuluji k mimískovi!! 🙂 To víš, že porod zvládneš,protože na konci toho všeho ti dají do rukou nádherný ,mžourající uzlíček, který Ti pak porod milionkrát vynahradí ! 😉

montysek
22. črc 2011

@michaela28 Také se přidávám ke gratulantkám...! 🙂
@lenpet Tobě také velká gatulace !! 🙂

samanta001
22. črc 2011

@zlatanka30 ahoj, můžu tě uklidnit obavy vůbec neměj já k němu chodila taky a můžu jen doporučit je fajn a to nemluvím jen za sebe... Nám k mimskovi pomohl, bude na světě za 6 týdnů, tak držím palečky ať pomůže i vám 🙂
@michaela28 to je úžasný, moc ti to přeju tak doufám, že čárečka bude jen sílit...
@lenpet a to by mělo být mimčo čí? Bývalého partnera nebo toho nynějšího?

michaela28
22. črc 2011

Holky moc Vám děkuju za podporu, ještě si to nechci moc připouštět, co kdyby 😒 , ale je fajn to někomu zdělit 🙂 , fakt díky

@lenpet ty jsi fakt docela éro, gratuluju, ale testy otcovství jsou docela drahý 😉

hanina82
22. črc 2011

Holky, všem kterým se na testíku ukázaly // tak moc gratuluju. Hezky si užívejte těhu a ať je vše v nejlepším pořádku 🙂

lenpet
23. črc 2011

@samanta001 to mimčo je novýho přítele.

Jinak přeju všem hezké ránko

kiara81
23. črc 2011

děvčata začíná mě to tady čím dál tím víc bavit..... 🙂

dasty79
autor
23. črc 2011

@montysek - díky 🙂 Jo jo porod musím zvládnout,to mě ani nic jiného nezbývá 😀
Źenská musí něco vydržet,aby se dočkala mimíska 🙂
Tys psala holubici.petre - že to je pech - jí ale nevyšlo IUI,ale pak IVF jí vyšlo a je taky těhulka
🙂

Pane jo,tady se začíná pěkně těhulkovat 😎

@lenpet - to bude mít jistě novej přítel po týdnu bydlení radost 🙂 z mimíska 🙂

lenpet
23. črc 2011

@dasty79 to má .Múžu vám sem hodit testíky?

sissi6
23. črc 2011

@lenpet pokud jste si to tak oba přáli, tak gratuluju ke //. Ale musím dodat, že jsi docela odvážná, já bych se po rozchodu tak rychle do novýho vztahu nehnala nebo bych se alespoň tak rychle k nikomu nestěhovala a už vůbec bych s ním po tak krátké známosti nechtěla mít mimčo.

montysek
23. črc 2011

@dasty79 Ahojky,to jak jsem psala holibici.petre,že je to pech,tak to jsem myslela to, že jim z vyšetření také nic nenašli a přitom musela podstoupit tohle všechno.Ale že je těhulka jsem nevěděla, já to tu totiž moc nepročítala,tak děkuji za info! 🙂 A holubici.petre moooc gratuluji !!!! 🙂
@lenpet Ahojky,já myslím,že se na testíky všichni rády kouknem !! 🙂 Tak si těhu krásně užívej,třeba to tak všechno mělo být a on je ten pravý..... 🙂

kiara81
23. črc 2011

@dasty79 no jo každý strůjce svého štěstí 🙂

lenpet
23. črc 2011

to jsou oni: 😀

dasty79
autor
23. črc 2011

Testíky pěkný 🙂 Ale na mě tohle je trochu moc.... 😖
Já tohle prostě nemůžu pochopit - začít si s novým chlapem a hned s ním čekat dítě 😖
Asi jsem jinááááá

dasty79
autor
23. črc 2011

@lenpet - tak ať jsi šťastná 🙂 ´
Miminka by se měla rodit z lásky 😉
A co na to nový přítel???
Nebude si dělat test otcovství?

mariiianka
23. črc 2011

@lenpet taky gratuluju,já bych po takový krátký chvíli neměla na to odvahu,ale to je každýho věc.Jaký si to kdo udělá,takový to má,tak hodně štěstí

lenpet
23. črc 2011

ahoj holky ja sem libor ta lenka vam pekne keca. Tohle dokazala po dvanacti letech anizby neco rekla

evik31
23. črc 2011

ahojky tak po delší době se jdu juknout co tu nového už je to u mě lepší a začínám se těšit na ket ,i když ten neúspěch stále bolí,původně jsem nechtěla ani psát jen se podívat co nového,ale nedá my to nenapsat
teda
@lenpet tohle je teda mazec to ti povím,přeju ti tvé vytoužené štěstí pokud je to teda pravda,ale na druhou stranu je mě jasné,že jsi svého přítele podváděla asi zřejmně dýl,když už si těhu a bydlíš u něj a tohle já prostě nesnáším,vím jak taková zrada blízké osoby bolí,nechápu to když se zakoukám někde vedle bože to je tak těžké tomu druhému to narovinu říct!Ano bolí to taky ,ale radši budu upřímná než někoho vodit za nos tohle my je prostě proti srsti 😠 přeju druhým štěstí ,protože i já chci ,aby mě bylo přáno,ale nadarmo se neříká boží mlýny melou pomalu,ale zato jistě.Ale to je věc tvá,ale narovinu,já bych se tím ani nechlubila,samozřejmně ti přeju poklidné těhu a mateřství 😉
Ale ted mě tak napadá,že ani nevím komu tu píšu,když nám tu píše Libor,akorát přemýšlím kterej to teda je ten bývalý či nový přítel(sorry ale fakt nevím) 😀 a včem že nám tedy Lenka kecá Libore 🙂

majka43
23. črc 2011

Kdoví jak to všechno je, jestli ty testy někde neokopírovala. Myslím, celou dobu, že nám Lenpet trochu lže. Libor je ten bývalý, pokud se dobře pamatuju. Asi se chce dělat důležitou.
@evik31 Přeju hodně štěstí na KET.

lenpet
23. črc 2011

@evik31 v čem kecala? například: na zahájení rybolovu byla jen přes noc pak byla u toho svýho novýho, to že ji nikdo neměl rád, za to si mohla sama, naschváli jí nikdo nedělal,do práce nechodila, celou dobu jsem jí živil jen já a ještě k tomu jsem přistavoval a předělával barák a platil všechno v sanusu,měla se jak prase v žitě a nakonec ještě sama utekla.

mariiianka
23. črc 2011

@evik31 vítej zpět,to je dobře že jsi zase mezi námi 🙂 .Tak teď už bude jenom lépe.Tak jsem se tady začetla a šílený .Nemám slov 😒

kiara81
23. črc 2011

@lenpet a tohle je zase co???jéžiš už asi všichni toho tady máme plný zuby ....bud at se Ty Libore přihlaš na svého nicka nebo sem Vy dva už nelezte ....fakt to je silný kafe pro nás tady normální .....a co se snažíme otěhotnět se svým parnerem ty jako pro mě kurva šukáš kde se dá a jsi těhotná a bůh ví jestli to jsou tvé testy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!