CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

mitik
10. zář 2011

...jo,a zítra mají prý přijít bouřky,tak kdoví...🙂

mitik
12. zář 2011

ahoj holky,tak tady se snad od soboty nic nedělo,nebo mám nějaký problém já?No,volala jsem si na to hcg - je to 3400j.Doktorka Provazníková mi říkala,že by chtěl opět udělat uz,že už by určitě něco při takové hodnotě mělo být vidět.Tak nevím,v pátek mi ten uz dělal,viděl jen "možný náznak dutinky" a při odběru ten samý den hodnota,při které "už by mělo určitě být něco vidět."Nevyznám se v tom...

dasty79
autor
12. zář 2011

Ahoj holky.
Co tady nového?
@samanta001 - chudáku stále 2v1?
Moc všem děkujeme za gratulace.Nestíhám nic - doma bugr a Viktorka je na mě pořád napojená a pořád jen papká 😀 Zítra dám nějakou fotečku.
A co vy holky těhulky a snažilky?

dasty79
autor
12. zář 2011

@mitik - 3400 - to je pěkné hcg,ne?

montysek
12. zář 2011

@mitik Držím pěsti, ať vše dobře dopadne! 🙂 Já mám dnes po prvním IUI ale moc šancí tomu nedávám-no uvidíme. 🙂

sissi6
12. zář 2011

Ahoj holky, je tady nějak mrtvo. Já dnes byla na kontrole dr. říkala, že je hrdlo uzavřený a úplně vzadu, měla z toho radost a byla hodně překvapená, to asi opravdu nečekala, tak jsem ráda, že je to v pořádku 🙂

@mitik to určitě dobře dopadne 🙂 a kdy jdeš znova na UTZ?

@montysek hodně štěstí ať je IUI úspěšné 🙂

@dasty79 už se těším na fotečky Viktorky 🙂

mitik
12. zář 2011

@sissi6 na uz mám jít ve středu.Každý večer mě ale tak příšerně ke všemu bolí břicho.Holky,je teoreticky možné,aby hcg takhle stoupalo a na uz nebylo nic - třeba jako zamlklé těhotenství?

mitik
12. zář 2011

@montysek je to "běh na dlouhou trať".Moc na Tebe (Vás 🙂) myslím,hezky odpočívej,ať se zadaří a mimískům (mimískovi) se u Tebe líbí....🙂

holubice.petra
13. zář 2011

@mitik zamlklé těhu by bylo vidět....já bych se spíš bála mimoděložního....ale já si prostě myslím že bude vše ve středu v pořádku!!!
@dasty79 už se taky těším na fotečky!!

lintea
13. zář 2011

@dasty79 koukám, že už máš miminko u sebe 😲 tak moc moc gratuluju k Viktorce, ať Vám dělá radost, je to krásná beruška

mitik
13. zář 2011

holky,tak jsem to psychicky nevydržela a vzhledem k tomu,že doktorka je dnes u nás v Třemošnici,došla jsem si tam.Ochotně mi sama udělala uz - krásný pohled 🙂 - dutinka - váček a náznak srdeční akce 🙂).Jsem nepopsatelně šťastná,ale nechci to zakřiknout...

mitik
13. zář 2011

...jo,mimochodem,díky za držení palců a za to,že tu jste...

lenda01
13. zář 2011

@dasty79 ty brdo, to cucim jak to uteklo 🙂 moc gratuluju k dcerusce a at pekne roste a dela vam jen radosti 🙂

sissi6
13. zář 2011

@mitik tak to je krásná zpráva 🙂 , gratuluju 🙂

lenpet
14. zář 2011

Zdravím,
včera na skriningu a dopadlo to dobře.Pošlu fotku.

mitik
14. zář 2011

@lenpet nádherná fotečka 🙂

na_aty
14. zář 2011

@mitik Ahojda, tak jak jsi dopadla na dnešním UTZ?
@dasty79 Moooc gratulujeme k dcerušce!! 😉 Ať jste holky zdravé a ať Vám Viktorka dělá jen a jen radost a těšíme se na fotečky...
@lenpet Krásná fotka...gratuluji k výsledkům screeningu...
@sissi6 Super, že jsi OK a kontrola u lékařky dopadla dobře... Já jsem zvědavá příští týden na nás.. Zdá se mi, že teď vůbec nepřibírám, ale bříško mi snad roste, tak doufám, že malá bude velká "tak akorát".. No ve středu jdeme na UTZ, tak pak písnu, jak jsme dopadli..

na_aty
14. zář 2011

Jo holky, budu prodávat těhu džíny H&M ve vel. 38 a 40, tak kdybyste měli zájem, tak písněte... 😉

dasty79
autor
15. zář 2011

Ahoj tety koníkovky.Všem moc děkujeme za gratulace a všem přejeme též vytoužená miminka.
Toto jsem já Viktorka 🙂 a všem tetám posílám pusinku 🙂

na_aty
15. zář 2011

@dasty79 Ahoj Viktorko, děkujeme a přejeme Ti samé krásné dny !! :o) Ať jsi zdravá, krásná a šťastná...

dasty79
autor
15. zář 2011

@na_ty moc děkujeme 🙂 a za pár týdnů se těšíme na fotečky tvého mimíska 🙂

dasty79
autor
15. zář 2011

@samanta001 - a co ty???už máš jistě mimíska u sebe 🙂 Moc se těším na fotečky a na váhu a co nakonec máte 🙂 Jsem napnutá teta koníkovka 🙂 Držím palečky,ať je vše v pořádku 🙂

sissi6
15. zář 2011

@dasty79 Viktorka je nádherná 🙂, gratuluju 🙂 a jak jste to krásně stihli do náchodský porodnice 🙂

@na_aty děkuju 🙂 . Ať ve středu utz dobře dopadne 🙂

mitik
15. zář 2011

@dasty79 Viktorka je krásná,nádherná.Gratulujeme!!!Ať je zdravoučká,šťastná a ať dělá radost tatinkovi a mamince 🙂.

mitik
15. zář 2011

@na_aty ahoj,o pár řádků výše jsem psala,že jsem na uz byla už v úterý.Byla tam dutinka,váček a náznak srdeční akce 🙂.Nádherný obrázek 🙂.Teď půjdu příští středu 21.9.

lenpet
16. zář 2011

@dasty79 gratuluju,pěkná holčina.
@mitik gratuluju k váčku a k srdíčku

toma75
16. zář 2011

Ahoj,holky!
Před tydnem jsem odešla ze Sanusu ke svemu dr. ,protože čekam MIMINKO!
Měla jsem 3xIUI,1IVF(3xKET) a nic.....
Tak jsme si chtěli dat pauzu i kvuli penezum a za dva měsice po poslednim IUI jsem objevila na testiku //.
Štěstim jsem brečela,protoze uz nejsem nejmladši,všechny kamaradky maji děti.
A ted ja si těšim až budu vozit kočarek.
Takže zazraky se deji.....

holubice.petra
16. zář 2011

@toma75 moc moc gratuluji já to říkám pořád že zázraky se dějí 😀 😀 tak si hlavně užívej těhulkování 😉

mitik
16. zář 2011

@toma75 moc gratuluji,je to velký zázrak
Holky,tak to vyhlíží,že je vše zase v p....i (omlouvám se,ale musím být sprostá).Musela jsem na pohotovost do Hradce,protože špiním a cítím křeče.Šilhán mi dělal uz a viděl gestační váček,ale bez srdeční akce (doktorka Provazníková mi naznačovala,že vidí náznak srdíčka).No,prý mám čekat,jestli se rozkrvácím a kdyžtak přijet na "výkon".Špiním stále,tak čekám,že se to co nejdříve rozjede...Je to tenký led,já vím,ale druhou revizi v tak krátké době po sobě (měla jsem ji v březnu)...

montysek
17. zář 2011

@mitik Ahoj, tak jak to s tebou vypadá? ☹ A špiníš tmavou krev nebo světlou? Já v těhu taky špinila a byla jsem i hospitalizovaná v nemocnici kvůli tomu ale dopadlo to dobře.Prý se to stává, když se mimís víc zavrtává a udělal se mi tam i malý hematom, který šel ven tim špiněním.Držím pěsti,aby to nakonec dobře dopadlo!!