CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
14. pro 2011

@petrufa86 měla jsem šílený bolesti břicha, měsíc mě posílali všude možně a nikdo na nic nepřišel. a můj gynekolog,kam jsem šla nejdřív,protože jsem krvácela a místo,aby to přestalo jako normální měsíčky,tak to bylo čím dál horší a když to trvalo 12 dní,tak jsem se vypravila za ním. Napsal mi Noretisteron na zastavení krvácení a prý mám pak přijít,že mě vyšetří. o pár dní později jsem tam šla znovu,vyšetřil mě a když jsem opět poznamenala moje bolesti břicha,řekl,že jsem asi něco špatnýho snědla a že si mám upravit jídelníček,protože tam,kde mě to bolí,žádný ženský orgány nejsou a sbohem. Když jsem jeho přístup pak líčila doktorce v lázních,tak málem omdlela. A jelikož bolesti byly čím dál horší,šla jsem k obvodákovi.ten mi nejdřív dal prášky na močák,že to bude asi zánět močáku,no ale poslal mě ještě na nějaký vyšetření. Obešla jsem si všechno možný a nikde nic. Jeden doktor radil teplý zábaly,druhý studený, jeden řekl,že to je močák,druhý slepák,už jsem byla zoufalá. přes den to ještě šlo,ale v noci to bylo strašný,řvala jsem bolestí a Algifen,co mi dal obvodák,moc nepomáhal. A protože mi pak šíleně vyskočila sedimentace,poslal mě ještě k jinýmu gynekologovi, pro jistotu. Ten do mě hrábl,že jsem se bolestí jen prohla a hned řekl,že tam bude zánět. A už to jelo. Na ultrazvuku řekli,že to vypadá na cystu a druhý den nástup do nemocnice. prý si tam chvilku poležím. Když mi pak sestra v nemocnici řekla,že mě budou druhý den operovat,tak jsem nechápala,nikdo mi nic neřekl. Takže laparka a 4 hodiny na sále. Naštěstí mě operoval suprový doktor,protože na ultrazvuku neviděli všechno a když mě otevřeli,tak nechápali,prý mě přivezli za 5 minut 12 a takový zánět ještě neviděl. A protože mi bylo jen 20 a už měli udělaný díry na laparku,tak mě nechtěl řezat úplně,takže si vyhráli a všechno vytahali těma dírkama,naštěstí pro mě, udělali výplach dělohy a 14 dní jsem byla na kapačkách. Ještě mě dostalo,když mi pak sestra soustrasně řekla,že jsem musela mít bolesti jak blázen,ale když jsem to všude říkala,tak jsem si připadala jak idiot,že si snad vymýšlím. Takže pravý vejcovod mi vzali úplně a levý je prý neprůchodný,protože jsem o měsíc později chytla jěště nějakou infekci,takže jsem byla v nemocnici znovu. No prostě mazec. A přitom stačilo,aby mě ten můj gynekolog poslal na ultrazvuk a nemusela jsem s tím měsíc chodit. Ale asi jsou i horší věci a můžu být ráda,že to dopadlo aspon takhle.

petrufa86
14. pro 2011

@martina_81 tak to je prostě hustý. Nechápu přístup toho doktora. Bolestí div nelezeš po stěně a on ti řekne, že jsi něco blbýho snědla. To v Sanusu při UTZ se mě doktor vždy ptal jestli mě něco nebolí jestli mě někde nepíchá atd.

martina_81
14. pro 2011

@petrufa86 no právě,vždycky jde hlavně o ten přístup. a Ty teda chodíš do Sanusu do Pardubic?

petrufa86
14. pro 2011

@martina_81 Jojo, do Pardubic 😉

martina_81
14. pro 2011

já si to myslela,když máš v profilu region Pardubice. 😉 No jako předsevzetí do novýho roku si dám, objednat se na konzultaci a úplně nejradši bych si to představovala tak,že bysme na jaře jeli na dovču a na podzim se snažili otěhotnět. Dobrý přání,ne? 😅 Jen přemýšlím,jestli půjdu vykrást banku a nebo šlapat. 🙂

petrufa86
14. pro 2011

@martina_81 Jojo, krásný přání. Tak to teda nevím, co je lepší. Řekla bych radši nezkoušet ani jedno. 😉

martina_81
14. pro 2011

no jo,snad to nějak zvládneme i bez toho. V nejhorším bych si půjčila od našich,určitě by nás podpořili. 🙂

littlemousecz
14. pro 2011

@martina_81 No asi bych taky nezkoušela ani jedno. Na jedno bych neměla žaludek a na druhý odvahu 😀

martina_81
14. pro 2011

@littlemousecz no já jsem na tom právě úplně stejně,proto jsem tak chudá. 😀 A ty jsi na tom,co se týče těhotenství,jak? Jestli se můžu zeptat? Nechce se mi to tady hledat,pokud to máš někde napsaný. Plánuješ,snažíš se nebo...? 😉

majka43
14. pro 2011

@anina32 Moc gratuluju, to bypdá slibně.

majka43
14. pro 2011

@petrufa86 Ještě pořád šance je.

majka43
14. pro 2011

@martina_81 Uvidíš, že peníze seženete, ale radši si vyberte nějakou levnější dovolenou, na první pokus se to nemusí podařit.

majka43
14. pro 2011
martina_81
14. pro 2011

@majka43 to my nějak nároční nejsme,takže nějaká drahá dovolená nepřipadá v úvahu. Jen bysme prostě aspon jednou v životě to moře chtěli vidět,at víme,co na tom všichni mají. 😅

majka43
14. pro 2011

A teď vám napíšu něco o mě, psala jsem to už včera dvakrát, ale nešlo mi to odeslat.
První IVF , jsem samoplátce, v Brně za 100 tisíc, myslela jsem, že na další už peníze dohromady nedám. Druhé IVF s darovanýmy oocyty, 60 tisíc, zase nic. Třetí IVF to samé,zase 60 tisíc. Pak jsem přešla do Sanusu, zkoušela jsem nastimulovat s vlastními vyjíčky, jenom jeden folík, bez vajíčka, asi 20 tisíc. Pak už jenom čtyři kety s darovanými embryy, ty vyšly s lékama tak po devíti tisících. Teď mě čeká KET za 19 tisíc, protože ho zdražili. Jsem stará, bez peněz, ale po tom všem to přece nemůžu vzdát, když už v tom mám S cestama a lékama 300 tisíc a když mě teď na imunologii řekli, že mám vysokousrážlivost krve a že jsem s tím ani otěhotnět nemohla.
Uvidíte, že na další pokus určitě seženete. Mít miminko je jako droga.

majka43
14. pro 2011

@martina_81 Já byla s přítelem v létě v Chorvatsku, sice autem, jídlo jsme si vzali sebou, ale vyšlo nás to dohromady na 16 tisíc.
No a pak ještě v jižních čechách a tam nás to vyšlo na stejný peníze, ale to jsme sebou jídlo netahali. Tak že cizina vyjde klidně jako u nás.

montysek
14. pro 2011

@martina_81 Ahojky, tak to je teda ten Tvůj bývalý gynekolok pěkný hovado a lituju ženský,který k němu chodí k volovi! 😠 Holka, já taky u moře nebyla a ani teda nechci, já nesnáším horka,takže mám obavy,že bych tam omdlévala. 😀 Měla jsem možnost jet i zadarmo na 2 dny do Itálie ale nee,tam mě nikdo nedostane. 😀

montysek
14. pro 2011

@petrufa86 Počkej na krev a uvidíš ! 😉

martina_81
14. pro 2011

@majka43 my chcem letecky,protože přítel ještě neletěl a já,když mi byly 4 roky,takže taky nic moc. 😉 Ale co jsem koukala cenově,tak je to opravdu jak dovolená u nás. No uvidíme,snad to nějak dopadne.

martina_81
14. pro 2011

@majka43 ted čtu ten Tvůj odstavec,kolik v tom máš peněz a nechápu. To snad ani není možný,ne??? No to by si měli přečíst všichni ti,co si myslí,že se jen rozhodneš mít dítě a je to. Moc Ti přeju,aby Ti to konečně vyšlo!!!

majka43
14. pro 2011

@martina_81 Díky, snad teď už jo.

martina_81
14. pro 2011

@montysek vždycky říkám,že každej doktor je dobrej,když Ti nic není. A pak,když je nějaký problém,tak se teprve ukáže,jaký má kvality. Později jsem se dozvěděla,že toho pochybení měl víc,ale fakt jsem tenkrát neměla náladu to nějak rozpitvávat. Na našeho obvoďáka taky každej nadává,taky nic moc,ale byl to zrovna on,co mě tenkrát poslal znovu na gyndu. a nebýt něho,taky by to asi dopadlo jinak. Takže to máš fakt těžký,asi si doktora moc nevybereš. 😉

martina_81
14. pro 2011

@majka43 zrovna jsem Ti koukala do profilu a chtěla si Tě přidat,když mi přišla Tvoje zprávička. 😉 Díky. Vypadáš moc sympaticky. 😅 Proč nemáš fotku normálně v profilu?

majka43
14. pro 2011

@martina_81 Jsme malý město a ještě jsem prodávala v obchodě a tak mě hodně lidí zná a nechci, aby o tom někdo věděl.Proto i profil mám jenom pro vás.

majka43
14. pro 2011

@martina_81 A vidíš jak jsem po těch stimulkách ztloustla a nejde to dolů a nejde.

martina_81
14. pro 2011

@majka43 tak to mě nenapadlo. Já si říkám,že nikdo z mýho okolí by na tyhle stránky stejně nešel,takže strach,že by mě někdo poznal,nemám. Tak děkuji za důvěru. 🙂

majka43
14. pro 2011

@martina_81 Jsme tady všechny na jedný lodi, tak ve vás důvěru mám.

majka43
14. pro 2011

Jinak už jsem objednaná na 3.1 na UZ, tak uvidíme co cysta. Když bude vše v poho, tak by mohl být transfer kolem dvacátého. Snad nedopadnu jako teď.

majka43
14. pro 2011

Kdo do toho jde v lednu se mnou??? 🙂 🙂 🙂

chilli009
14. pro 2011

@montysek Ahojda, tak jsem byla dnes na krvi a sestřička mi říká, že mám přijít příští Čt na UTZ a pak se uvidí zda dostanu domů pregnyl nebo ne, ale IUI až v lednu. Koumala jsem nad tím v práci a tak volám do Sanusu a říkám sestřičce, že bych chtěla na UTZ ve St, že když beru clostík, že bych mohla třeba zafungovat a stihlo by se IUI a ona, že jo, že se uvidíme ve St. V Pardubicích jsou pouze do 22.12., takže buď to výjde nebo příště. Jdu si kapku zacvičit podle Mojžíšový. Co je nového u Vás?