CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
7. led 2012

@hanucha Byli jsme na 3 IUI, které nedopadli, potom jsme podstoupili IVF a naštěstí se podařilo na první pokus 🙂

majka43
7. led 2012

@antana123 Teď to v Jihlavě stojí 18800, ale na jaře to ještě stálo 7800. Ale ty to potřebovat nebudeš. Spermie se hodně mění, stačí aby měl před odběrem chřipku a nebo se zlil a pak je to naprd, ale když bude zdravej a nebude před odběrem dva týdny pít alkohol, tak to bude v poho.

majka43
7. led 2012

@montysek No vajíčka jo, ale za embrya, když někomu zbydou a už žádný děti nechce, tak nedostane nic. Ty doopravdy daruje. Kdyby to tak nebylo, tak bych za ně neplatila jenom 7800 předtím, teď už je to dražší.

majka43
7. led 2012

@montysek Za darovaná vajíčka jsem dávala v Brně 60 tisíc a v Repromedě mi je nabízeli dokonce za 120 tisíc. V Reprofitu vyjdou na 90.

antana123
7. led 2012

@majka43 díky no ale když by byl v pořádku tak už bych přece byla těhu né????víš já ted každý měsíc na těhu testu měla dušíky a ty nesílili potom přišla MS a byl konec dr. mi řekla že si myslí že je to tím že mě oplodní špatná spermie přeci když by byl ok tak bych už byla těhu né???to je teda palba 😲

majka43
7. led 2012

@antana123 Uvidíš až jak dopadne, hlavně když víš, že je třeba i jiná možnost, tak se nebudeš pak stresovat. Už tady bylo hodně holek co měli chlapi špatný spermio a už mají mimča. Oni vyberou ty nejlepší a bude to.

antana123
7. led 2012

@majka43 díky za uklidnění 😉 víš když nám dr. řekla že je to bez šance že sami nesplodíme tak jsme na tom byli oba dost špatně ☹ ☹
u malýho měl 8%zdravích spermií a udělali jsme ho na druhý pokus s léčbou a ted nic no doufám že nám pomůžou
a vy máte co za problém jestli se můžu zeptat??

petrufa86
7. led 2012

@martina_81 To s tebou bude jezdit pokaždý? se mnou byl přítel jen na vstupním pohovoru, odsátí, trransferu a když měl odpolední. Kdyby se mnou jezdil pokaždý, což bylo někdy i 3 týdně na UTZ tak by mu asi v práci za chvíli řekli nashledanou

hanucha
7. led 2012

@petrufa86 to máš pravdu. Taky jezdím sama

petrufa86
7. led 2012

@hanucha Přítel se mnou byl asi 3x když sem šla na UTZ a doktor mu říkal ať jde se mnou do ordinace a on říjak ne díky, nepotřebuju se dívat na tvoje roztažený nohy. 😉 a jak se v tobě hrabe. Já si počkám až na porod. Prostě mu to přijde divný aby na mě čučel. Na jednu stranu se mu nediváím. Já bych asi taky na něj nekoukala kdyby se mu hrabali třeba v zadku 😀

hanucha
7. led 2012

@petrufa86 😀

antana123
7. led 2012

holky a jezdí se tam fakt tak často????jako budu jezdit sama řidičák mám auto taky,jen nevím co s malým toho nemám kam dát jelikož jsme se sem přistěhovali tak rodinu máme 200km to nevím jak to budu dělat 😲

petrufa86
7. led 2012

@antana123 Když sem si začala píchat injekce tam jsem v jednom týdnu byla na UTZ 3x. V pondělí, ve středu a v pátek a další pondělí jsem šla na OPU. Co s malým? normoš ho vzít s sebou. Víš co chodí do Pardubc ženských s dětmi. Když jdou do ordinace tak jdou děti s nima nebo je nechají u sestřičky a ta je ochotně pohlídá nebo nějak zabaví.

hanucha
7. led 2012

@antana123 opravdu jo. Jezdíš na UTZ, krev prostě pořát něco 😒

antana123
7. led 2012

@petrufa86 aha no já se právě bála aby mi k vůli němu nenadali že ho mám sebou 😒
@hanucha jo tak při HP jsem s tím počítala že tam budu často a to HP to se děla jen odběr z krve nebo i utz???

antana123
7. led 2012

@petrufa86 hmmm to je fakt často ale pokud ho budu moct vzít sebou tak se to dá

petrufa86
7. led 2012

@antana123 Proč by ti měli nadávat? Jak to máš udělat, když máš manžela v práci a nemáš hlídání? Si pamatuju že před měsícem tam přišla do čekárny taková rodinka. Matka asi 120 kg, otec a syn ustrojený jak socky největší a to dítě tam začalo strašně řvát, běhalo sem tam, schazovalo ze stolků všechny letáky aá.... Všichni tam po nich koukali a oni nic. Kdyby mě to nebylo trapný tak bych jim něco řekla. Tehdy jsem byla ráda že sem šla hned na řadu 😉

hanucha
7. led 2012

@antana123 to se děla z krve

antana123
7. led 2012

@petrufa86 no ono to je těžký takhle s dítětem ale když bude sestřička ochotná ho zabavit to on se rád necha a ani se nebojí 😀 😀 😀 😀 tohle nesnáším když si ty děti dělaj co chtěj to je hrůůůza 😒

antana123
7. led 2012

@hanucha aha díky se ptám jak trotl ale už jsem to zapoměla

hanucha
7. led 2012

@petrufa86 někdy tam fakt chodí hrozný socky

antana123
7. led 2012

a co tam ty lidi dělaj????jako léčí se na neplodnost????takovýhle totiž na tohle jak být rychle těhu mají štěstí aspon z okolí to tak znám

hanucha
7. led 2012

@antana123 jo asi se léčí 🙂

antana123
7. led 2012

@hanucha zajímavy 😀

petrufa86
7. led 2012

@antana123 Já vím, že je to naprd tahat dítě k doktorovi, ale když tam měla manžela tak mohl jít s ním na chodbu nebo tak. A nejlepší bylo když tam jednou do čekárny vlezla asi tak 80 babka s dědkem. Sem si v duchu říkala co ty tady asi budou dělat ,, 😀 😀

hanucha
7. led 2012

@petrufa86 😀 😀 😀 😀

antana123
7. led 2012

@petrufa86 😀 😀 😀 😀

beatris
7. led 2012

@sissi6 Velká gratulace ke Kubíčkovi 🙂 🙂 🙂
Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka a pěkně si to užívej - hrozně to letí 😉
Už se těším na fotečky.A jakej byl porod?

antana123
8. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂

petrufa86
8. led 2012

@antana123 Nazdárek 🙂