CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
11. led 2012

@chilli009 a test nic jo????zkus ještě zítra do duphastonu chodí tak na 3 den mrcha né???já myslím že z toho opět nic nebude ale díky jsi hodná 😉

chilli009
11. led 2012

@antana123 test nic, asi je rozbitý 😀 , neházej flintu do žita, třeba se stal právě zázrak 😵

antana123
11. led 2012

@chilli009 😀 😀 😀 a nezkusíš testnout ještě zítra???no nevím uvidíme čas ukáže zítra už by měl slábnout si myslím pokud to je pregnylový dušík

chilli009
11. led 2012

@antana123 žádné slábnutí, pěkně bude sílit 😀 , jak jsem psala zítra to určo příjde, takže asi nemá smysl testovat - uvidíme 😀

montysek
11. led 2012

@chilli009
@antana123 Teda holky, vypadá to s Vámi nějak podezřele nooo....... 😵 😵

montysek
11. led 2012

@anina32 Děkuji, děkuji 🙂

chilli009
11. led 2012

@montysek se mnou ani ne 😒 , mrška určo dorazí, to by byla moc veliká náhoda a to u nás opravdu nehrozí 😠 , ale u anina32 tomu věřím více 😵

anina32
11. led 2012

@chilli009 no tak když mi věříš 😉 tak mi věř, že ti to určo vyjde 😉 držím všechno co mám, zítra dej vědět jak dopadl test 😉 😉 😉

anina32
11. led 2012

@antana123 Držím palce at to vyjde 😉

chilli009
11. led 2012

@anina32 jé díky, já se přehlédla , myslela jsem antana123 😀 , že má větší šanci na // a těhu, Ty už mimi máš v bříšku :o)

anina32
11. led 2012

@chilli009 V bříšku je, ale stejně mám pořád strach aby se něco nepokazilo 😉

chilli009
11. led 2012

@anina32 nic se nestane, neboj, špuntíkovi je u Tebe dobře 😵

montysek
11. led 2012

@anina32 Prosím tě, můžu mít ještě otázku? 🙂 Ty jsi měla zavedená dvě embryjka viď? A uchytlo se jedno že? A tak to jsi trochu špinila, když se to druhý neuchytlo?

anina32
11. led 2012

@montysek Já jsem trošku špinila asi dvě hodiny po ET, ale jenom na papíře jsem měla, na intimce nic, tak si myslím že to bylo spíš podrážděním při tom zavádení, jinak nic. Myslíš že bych měla špinit když se to druhý neuchytilo? Tak třeba na mě v pondělí na ultrazvuku ještě vykoukne překvapení 😉 ale to asi ne vyděla jsem tam jedno srdíčko. Já myslím že to embrijko je moc malinký aby to vyvolalo špinění když se neuchytí, to spíš že člověk začne špinit, že se blíží menstruace. Spíš se říká že se špiní, když se embrijko zavrtává, ale u mě nic takovýho nebylo. Taky se chystáš na dvě?

antana123
12. led 2012

Přeju dobré ránko 😉
@anina32 děkuju
holky byla to pregnylovka dneska zmizela takže se žádný zázrak nekoná 😉

chilli009
12. led 2012

Holky, tak MS nikde a test / . Dnes jsem 32DC a od 6.1. neberu Duphaston. Kdybych byla těhu, tak už by to tam bylo si myslím 😔

chilli009
12. led 2012

@antana123 😠 😠 😠 chjo, tak příště //

antana123
12. led 2012

@chilli009 to mi je líto ☹

montysek
12. led 2012

Ahoj holky, tak jsem byla dnes na kontrole a sliznici mám 12mm, folíků napočítal taky 12 o velikosti 18mm, takže večer píchám Pregnyl a v sobotu ráno mě čeká OPU, trochu se bojím ale tak snad..... 🙂

@anina32 Já nevím no, já myslela, že když se embryjko nechytí, tak musí nějak z těla odejít ven ale tak asi ne, třeba se to nějak teda vstřebá.Jj, necháme si zavést dvě a budu doufat, že se uchytí jedno. 😀

@antana123

@chilli009 A co si dojít na krev? Nebo se poradit s doktorem?

antana123
12. led 2012

@montysek moc ti držím palce at ti to výjde 😉

anina32
12. led 2012

@montysek Tak ono to embrijko měří 0,1 milimetru, a pokud z tebe odejde tak to asi bez mikroskopu nemáš šanci poznat 😕 Držím palce at to v sobotu dobre dopadne, z OPU strach neměj, uspí tě a o ničem nebudeš vědět 😉

montysek
12. led 2012

@anina32 No právě, já se bojím toho uspání ale tak snad to bude dobrý. 😀

jany74
12. led 2012

@martina_81 Ahoj Marti,tak jsem našla odvahu se přihlásit.Tak se prosím ozvi.Zatím tu nikoho jiného neznám.

littlemousecz
12. led 2012

Ahoj holky, tak jsme byli v úterý na genetice a teď budeme 6 týdnů čekat na výdledky. To je fakt hrozný. Co jim na tom trvá tak dlouho? Je to děs, jak se musí pořád na něco čekat... Napřed každej měsíc čekání s nadějí a pak zklamání, pak čekání na výsledek, jestli jsou oba v pořádku, teď genetika... A co teprve pak.... čekání na MS aby se mohlo začít, čekání,jestli budou vajíčka, jestli se je podaří oplodnit, jestli se budou vyvíjet,jestli se uchytí, jestli se udrží... Se asi z toho zblázním.
Držím všem palce, ať se letos podaří // a násedně miminka. A hlavně co nejmíň čekání a pevný nervy.

martina_81
12. led 2012

@jany74 ahoj Jani, tak to je super. Jinak neboj, brzy se seznámíš,stačí se jen někoho na něco zeptat a je to. 😉 Holky tady jsou moc fajn. 🙂
@littlemousecz ahooj,6 týdnů je teda sakra doba. My jdeme za 14 dní na první konzultaci,tak jsem taky zvědavá,jak se to bude vyvíjet a co se bude dít. Předtím jsem na to nějak nemyslela,ale ted,když jsem konečně udělala první krok,tak je to horší.
@montysek uspání je to poslední,čeho bych se bála. 😉 Bude to v poho,neboj.

martina_81
12. led 2012

@petrufa86 ahooj,díky za zprávičku. No každopádně,poprvé pojedem autem,tak v klidu omrknem terén tak,abych pak sama trefila. 😉

antana123
12. led 2012

@montysek uspání zvládneš neboj 😉
@jany74 Ahoj vítej 😉
@littlemousecz to je ale dlouhý čekání 😒
jinak já jsem ted nějaká poslední dobou pořád v depce pořád přemýšlím jestli si nedat pauzu od snažení docela mi to leze na mozek a navíc náš sexuální život je na bodu mrazu nějak už toho mám dost já vím že nás čeká ještě dlouhý boj ale nevím jestli na něj nenabrat víc sil měla jste takové depky taky některá???

chilli009
12. led 2012

@montysek
na krev to asi nemá smysl, když test nic neukazuje 😠 , uvidíme, když to cca do neděle nedostanu, tak zavolám do sanusu, ale ona mrška určo dorazí co nevidět 😀 , někde jsem četla, že někomu se // ukázaly na testu třeba až po 14dnech od vynechání MS, tak kdo ví 😵 😀
jinak co se týče Tebe, tak na Tebe budu myslet a neboj odsátí bude vpohodě ( já osobně se uspání bojím šíleně, ale co by pro mimi člověk neudělal 🙂 ) no a po zavedení hlavně klídek ať na testíku naskočí krásné // 😵

martina_81
12. led 2012

@jany74 Jani,pošli mi mailík na tinka.top@seznam.cz a já Ti pošlu něco hezkýho,to budeš koukat. 😉

martina_81
12. led 2012

@antana123 to bude v poho,neboj, depky má občas každej a ještě při tom šíleným počasí. jestli chceš rozptýlit,tak mi napiš mailík a já Ti něco pošlu. 😉