CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
22. led 2012

@petrufa86 Tak co? Už je MS tady?

petrufa86
22. led 2012

@evaav Mě vždy říkali zavolat a že se domluvíme kdy se krev vezme, ale vždy říkali sobota bere se krev v pátek, neděle, bere se krev v pondělí.

petrufa86
22. led 2012

@majka43 Co myslíš? Néééééééééééé. Pondělí to jistí, musím na vyvolávačku. Takže se nám KET krásně o 3 týdny prodlouží 😠 😠 Se z toho už fakt po....

martina_81
22. led 2012

@majka43 Ahooj,tak jak Ti je? Moc na Tebe myslím,at se zadaří. 😉 Jinak jsem se chtěla zeptat,jaký je rozdíl mezi těma morulkama a blastičkama (?),jak jsi tady nedávno psala?

majka43
22. led 2012

@martina_81 Po morulkách jsou už jenom blasty a ty jsou nejlepší.

anina32
22. led 2012

@majka43 No já nevím, ale podle mě jsou nejlepší morulky😉

majka43
23. led 2012

@anina32 OK beru 😉

majka43
23. led 2012

@petrufa86 Tak jak? Byla jsi na vyvolávačce?

majka43
23. led 2012

@montysek Tak jak ti je? Ty jsi dneska 5DPO jestli se nemýlím?

lenpet
23. led 2012

Zítra mám kontrolu u dr. a zjistím,jak dopadly výsledky z krevního obrazu.

@majka43 drž se at se maj dobře u tebe

montysek
23. led 2012

@majka43 Jj správně ! 🙂 Tak nějak normálně, nic zvláštního nepozoruju. 😒 A co Ty, jak si to doma užíváš? 🙂

montysek
23. led 2012

@majka43 Prosím Tě, taky bereš Prednison? Mě to do krve nevýjde - doberu ho o dva dny dřív než půjdu na krev, tak nevím, jestli to vadí nebo ne. 😕

majka43
23. led 2012

@montysek A co kdyby jsi brala jen půlku dávky? Já prednison beru už půl roku. Na imunologii mi řekla, že pokud se prednison nebere minimálně dva měsíce před transferem, tak že je stejně na nic.

anina32
23. led 2012

@montysek mě prednison zbyl, klidně ti ho pošlu jestli chceš, nic za to nechci.

montysek
23. led 2012

@anina32 Jé, Ty bys mi ho vážně poslala? To bys byla hodná ! A to já bych se s Tebou zase ráda vyrovnala,,,,, Na tento týden ještě mám ale příští pondělí bych tam musela jet jedině pro recept a ve středu znova na krev. 😒 Nebo tam můžu ještě zavolat, třeba by to nevadilo, tak bych Tě nemusela otravovat. 🙂

anina32
23. led 2012

@montysek mě zbyla krabicka a půl. Ty ho taky nebudes uz moc potrebovat protože se bere jenom do krve a pak uz jenom utrogestan. jestli chces pošli mi adresu.

montysek
23. led 2012

@anina32 Tak jsem volala do centra a mám zkusit říct mýmu gyndaři, který by mi ho mohl taky napsat,abych nemusela jet až do Jihlavy, tak mu zkusím zítra říct. 🙂

montysek
23. led 2012

@anina32 Aha, jen do krve jo, tak já teda nevím,,,, 😀 A myslíš, že by mi to stihlo do pátku přijít? A kam bych Ti měla napsat adresu - sem se mi nechce jí psát. 😀

anina32
23. led 2012

@montysek no já bych to poslala nejdriv zítra, ale do pátku snad jo. nejak by měli jit posilat zprávy aby sme to cetli jenom my dve ale nevím jak. nebo jsem na facebooku, Anna Břeská

montysek
23. led 2012

@anina32 😀 Víš co, já zítra ráno zkusím zavolat mýmu doktorovi a pokud by mi to nechtěl napsat, tak já bych Ti nějak tu adresu napsala jo, aby to nebylo moc komplikovaný. 😀 Ale děkuju, jsi moc hodná !!! 😵

littlemousecz
23. led 2012

@petrufa86 tak co, jak to vypadá? byla vyvolávačka?to je nahouby, že se KET kvůli tomu odloží

littlemousecz
23. led 2012

@anina32 @montysek holky, soukr. zprávy se posílají nahoře, jak je ta obálka, ale nevím,jestli musíte být přátelé nebo jestli můžete zprávu poslat komukoliv

majka43
23. led 2012

@montysek Obvoďák ti to napíše, to by neměl být problém a na zprávy nemusíte být přátelé.

petrufa86
23. led 2012

@anina32 @ majka43 @martina_81 Taky si myslím, ale ve vývoji jsou nejlepší blastocysty. Podívej, jak jsem dopadla. Já blastocysty a nic, ty moruly a jseš těhu.
@montysek Mě sestra říkala, že pokud doberu Prednison 2-3 před krví že to nevadí, ale že Utrogestanu musím mít zásobu, ten že dojít nesmí.
@majka43 @littlemousecz Néééé, takže sem byla ráno na vyvolávačce. Doktorka mě udělala UTZ, tam samozřejmě nic a pak mě sestra píchla agolutin. JInak říkala, že už to tam je na MS připravený, takže bych to měla co nejdřív dostat. Doktorka si myslela že ji jdu oznámit že jsem těhu a jdu na 1 kontrolu. A ono prdlačka. Jinak sem se bavila se sestrou a ta mě říkala ať zkusím cvičit Mojžíšovku, že to pomáhá uvolnit dno. a hodně ženských po tom otěhotní. A taky říkala že v dost rehabilitacích jsou už fyzioterapeutky který jsou zaměřený taky na pánevní dno a ty že taky dost pomůžou. Nezkoušeli jste tu Mojžíšovku někdo?
@anina32 @montysek. Když si chcete psát jen vy 2, tak stačí stisknout tu obálku s šipkou. Pak se ti nahoře objeví červená 1 že máš IP zprávu A tam si pak můžete psát jako na e-mailu. 😉

martina_81
23. led 2012

@petrufa86 ahooj, já tu metodu Mojžíšové cvičila po operaci a pak v lázních,dost mě do toho tlačily, koupila jsem si tenkrát i knížku, jenže mě to dlouho nebavilo. A navíc tenkrát sestra,co to provozovala,byla dost daleko od mého bydliště,takže z toho stejně nic nebylo. A když stejně nemám vejcovod,tak si myslím,že to v mém případě nemá význam. Ale prý s tím Mojžíšová byla dost úspěšná.

petrufa86
23. led 2012

@martina_81 Tak to nevím, jestli vadí že nemáš vejcovod??? 😖 Já bych taky musela do Pardubic což je 23 km jedna cesta což se mě moc nechce. Ale sestra říkala že na netu je do i s videem a že se to z toho dá okoukat a že stačí tak 1/2 hoďky denně třeba večer při telce.

littlemousecz
24. led 2012

@petrufa86 No já jsem se o Mojžíšovku zajímala, i doktor v Sanusu mi o tom říkal. Ale taky řekl, že aby to mělo smysl, musíš k někomu, kdo je na to pořádně proškolenej. Dělá se u toho mobilizace páteře a pokud k té mobilizaci nedojde, tak je to cvičení nahouby. Většinou ale prý stačí tak tři návštěvy u terapeuta (skrz vyšetření a první instrukce a mobilizaci) a jinak se cvičí doma. 23 km je v pohodě, já mám nejbližšího 60.

majka43
24. led 2012

@montysek Tak jak je? Máš nějaký příznaky?

majka43
24. led 2012

Holky mám depku, že to zase nevyjde.

littlemousecz
24. led 2012

@majka43 Ale no ták, hlavu vzhůru a myslet pozitivně. Já vím, že se mi to lehko řekne, nejsem ve stejný situaci, ale aspoň to zkus. My ti tady všechny držíme všechny palce, co máme, tak to by bylo, aby z toho nic nebylo. Mysli na něco hezkýho a nevzdávej to.