CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
1. únor 2012

@majka43 jak píše montysek to že má člověk dítě neznamená že může mít jen tak další bohužel 😒

jany74
1. únor 2012

@martina_81 Opovaž se to vzdát Marti.A Jirka ať taky nemá depku.Jsou na tom i hůř.Neboj,to vyjde. 😀

antana123
1. únor 2012

@montysek ke kterému dr. chodíš????

antana123
1. únor 2012

my chodíme ke Škrlovi

majka43
1. únor 2012

@montysek Jo ze Sanusu. Měl pravdu, ale jestli ti něco najdou, tak tě zase budou objednávat a pak zase budeš čekat na výsledky. Mě to fakt trvalo od května do konce srpna.

montysek
1. únor 2012

@antana123 Já chodím ke Kučerovi.

antana123
1. únor 2012

@montysek aha tak to chodíme k někomu jinnému

montysek
1. únor 2012

@majka43 Aha, tak to jo.Ale jinak je teda pravda,že mě vezme tak brzy a že jsou i tak brzy výsledky jo? Kdyby mi třeba nic nenašla, tak je to jinak jak říkal jo? No, to už se mi líbí. 😀

majka43
1. únor 2012

@antana123 Já chodím taky ke Škurlovi, je supr, můžeš se ho ptát na co chceš.

majka43
1. únor 2012

@montysek Jojo, neboj.

antana123
1. únor 2012

@majka43 jo byl moc fajn a to by mi i to IUI dělál on???

majka43
1. únor 2012

@antana123 Jo v Jihlavě je to tak, že ke komu chodíš, ten ti dělá všechno. Ultrazvuk, OPU, transfer, IUI. Není to jak jinde, kde se na tobě střídají třeba 4 doktoři a pak prd vědí.

montysek
1. únor 2012

@antana123 Já taky jednou byla u toho vašeho doktora, protože Kučera tam nebyl a měl nějakou rýmu nebo co a huhlal a mluvil potichu...,tak jsem musela napínat uši. 😀 Akorát se mi u něj moc nelíbilo, že mi při ultrazvuku nic neříkal, to Kučera mi vždy říká co vidí... ale on byl tenkrát nějakej nachcípanej, tak asi neměl náladu moc mluvit. 😀 A taky jsem byla jednou u Fikera nebo jak se jmenuje, ten mi psal stimulku, pač Kučera tam zase nebyl. 🙂 Jj, to Ti bude dělat všechno Tvůj doktor. 😉

antana123
1. únor 2012

@majka43 aa tak to jsi mě potěšila to je super 😉

montysek
1. únor 2012

@majka43 Tak to jsem ráda, že mi nelhal. 🙂

majka43
1. únor 2012

@montysek Já se klidně Škurli zeptám co vidí a tak. Vždycky odpoví.

montysek
1. únor 2012

@majka43 Já jsem právě zvyklá, že Kučera mluví sám a ukazuje mi vše i na monitoru, že mi ho natáčí a tak víš.Tak jsem u toho Vašeho ani nedutala a čekala 😀 ale Fiker mi taky nic neříkal až po ultrazvuku mi řekl, že to bylo v pořádku.

martina_81
1. únor 2012

@jany74 ahoj Jani, Jiří depku určitě nemá,ale lehce mu sklaplo,pořád byl frajer a najednou se dozvěděl,že i kdybych byla já v pořádku,tak na to IVF musíme stejně, kvůli němu. A pořád ted řeší,jestli by se ty spermie nedaly nějak vylepšít,protože nemůže rozdejchat těch 8 tisíc za to "píchnutí spermie do vajíčka". 😉 A jak jsi dopadla včera Ty a jak to zvládáš? Moc jsem na Tebe myslela.
@petrufa86 minule se mnou sepisovala papíry taková suprová tmavovlasá sestřička a tahle byla vychrtlá blondýna a chovala se,jak kdyby jim šéfovala, vůbec mi nebyla sympatická. 😒 A když jsem viděla tu spoustu žen,všechny tak v mým věku,tak mi z toho bylo až úzko..... 😒
@montysek neboj,nevzdam to,urcite to zkusim. 😉 v pátek si domluvím se svým doktorem termín na tu laparku a pak se uvidí.
@antana123 no vidíš,tak to jsou skvělý výsledky. 😉

martina_81
1. únor 2012

@littlemousecz @montysek a co vlastně z té krve budou zjišťovat?

petrufa86
1. únor 2012

@martina_81 jojo, vždy jich tam je v čekárně požehnaně. Kup mu selen a zinek a ono se to zlepší. Tak blondýnky tam jsou 2, jedna mě přijde tak kolem 40 a má vlasy po ramena a druhá tak přes 40 a má delší bloňďatý vlasy a má ofinu.

martina_81
1. únor 2012

@petrufa86 díky za tip. 😉 Joo,to bude ta druhá,s ofinou, vypadá dobře,ale fakt mi připadá taková chladná,oproti těm ostatním. 😉

petrufa86
1. únor 2012

@martina_81 jj, je to možný, ale na mě si ani jednou žádná neotevřela pusu. i embryolog a laborantka u něho jsou fajn. tak to je ta napravo,ne?http://pardubice.sanus.cz/cs/centrum-asistovane...

montysek
1. únor 2012

@martina_81 Hele manžel měl teda spermio v normě ale musím říct, že se mu i tak každý měsíc zlepšoval a to opravdu docela dost a nic na to nebral ale je pravdou, že přestal kouřit už cca půl roku nekouří.S tim napichováním - ICSI, my to např.mít nemuseli ale přesto jsme to raději zaplatili, dokonce jsme měli PICSI i když díky sgp jsme to mít nemuseli.Já si říkala, že po tom všem co musím podstoupit by se pak třeba oplodnilo samo málo vajuch a bude mě to pak štvát a nelituju z 10 se nám jich oplodnilo 9. 🙂

jany74
1. únor 2012

@martina_81 Ahoj Marti,no u mně nic moc.Na kontrole mi řekl,že reakce na ty injekce nic moc,takže i těch vajíček tam asi moc nebude.Přidal mi ještě jednu injekci na ráno a v pátek znovu na kontrolu.Uvidím.A peníze,co jsme do toho vrazili se už teď pohybují kolem osmi tisíc.Ale s tím Jirka musel počítat ne?A to jeho léčení by stálo další peníze a o času ani nemluvě.Taky na Tebe myslím,tak zatím pa a zase se ozvu.
🙂

majka43
2. únor 2012

Holky kde jste dneska? Já jedu zítra na krev, tak se rozhodne. MS zatím nemám a test jsem už od toho jedenáctýho dne po KETU nedělala, tak držte palce, třeba se stane ještě zázrak.

antana123
2. únor 2012

@majka43 Ahoj zítra budu na tebe myslet moc 😉

petrufa86
2. únor 2012

@majka43 zítra na tebe budu myslet, dej určo vědět.
@montysek tak mě doktor říkal že největší vliv na to má právě to kouření, že pár piv za týden nevadí tak jako cigára.

jany74
2. únor 2012

@majka43 Taky zítra držím pěsti,všema deseti.

lenpet
2. únor 2012

@majka43 držím všechny palečky který mám,aby se to povedlo.
@montysek já jsem před otěhotněním taky kouřila,aby přestala jsem zedne na den.Občas mě přítel naleje pivko,ale jinak sama nepiju.

montysek
2. únor 2012

@majka43 Tak Majko, tfuj,tfuj, tfuj a vykroč zítra pravou !!!! 😵 Držím všechny čtyři palce - koukej !!!! 😀 🙂 🙂 🙂