CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
21. říj 2010

@madlina nejsi srabík já jsem říkala,že až půjdu příště na to tak testit nechci bud to dostanu nebo né 😉 držím palce

dasty79
autor
21. říj 2010

@madlina - ne nejseš srabík, seš dobrá!To já vždy testuju a pak jsem zklamaná...Tak to vydržíš až na krev?

@evik31 - a to vyšetření metabolismu, to ti dělali kde?a tam tě poslal gynekolog?

dasty79
autor
21. říj 2010

@lenda01 - tak zítra budu držet všechny palečky,ať máš krásný vajíčka 🙂

dasty79
autor
21. říj 2010

Včera jsem si udělala radost - koupila jsem si včera krásný rifle 😎 - za to jak jsem byla statečná - Já byla včera u zubáka a předtím jak jsme byli na ty imuno, tak nám nabrali 7 ampulek krve - a to je něco na mě, já takovej posera 😀 😀 😀 Já jednou málem omdlela a musela jsem si tam na chvíli lehnout a dát nahoru nohy 😀

dasty79
autor
21. říj 2010

Co plánujete vařit na víkend?????Já potřebuju zítra něco koupit,ale nevím co.
Teda vím co bude v ne - jelikož mě tady pořád všechny děláte chutě s těma řízkama 😀 ,tak bude krůtí řízeček
a bramborobá kašička 😝 Ale nevím co v so....?????Kdopak mě poradí?

evik31
21. říj 2010

@dasty79 ještě mě ho nedělali dají my teprv žádanky až půjdu toho 9.11. na kontrolu a dají mě to v nemocnici na urologii chtěj vědět proč se mě ty kameny pořád dělají,ale většinou posílaj prý do tunelu an to vyšetření a tam už pak příjdou na vše 😒

evik31
21. říj 2010

@dasty79 já přemýšlím v sobotu o segedínu,nebo špalíčkách s uzeným a špenátem

dasty79
autor
21. říj 2010

@rvasata - teď nevím, jestli jsem po víkendu psala o tom jak nám chutnali tvarohové trojhránky - takže úplně vynikající!!! 😝 😝 😝 Na mě teda dost sladký.Ale manža pořád chodil do ledničky a pořád si ukrajoval a když přijeli naši, tak se pěkně nacpali 😀 Vždycky si daj ke kafču tak 1 nějakej kousek a teď měl každej tři kousky 😀
A mamka hned chtěla receptík.Fakt to bylo výborný 🙂 Tak až na něco dobrého zase narazíš, tak to sem hoď ...

dasty79
autor
21. říj 2010

@evik31 - aha, tak takhle ty to máš a to ti zrovna pak toho 9.11. řeknou výsledek a nebo zase budeš čekat na výsledky?
Špenátek je zdravej a dobrej 😝 Segedín by si manža dal,ale ten já nerada 😠 Mě tam vadí zelí.
Já mám ráda zelí k masu,ale né v omáčce 😀 - tak to ne...

dasty79
autor
21. říj 2010

Tak jdu patlat jahodový knedlíky manžílkovi k véče

madlina
21. říj 2010

@dasty,tak to určitě nevydržím. 😉

lintea
21. říj 2010

Ahoj holky,
@dasty79 u dr. dobrý, jen juknul na UTZ, potrvdil dvě srdíčka a objednal mě na 1.11. pokud to bude ok. dostanu průkazku 🙂 Jinak rifle bych si taky potřebovala pořídit, ale teď už asi budu muset počkat, ještě že mám za ty roky nastřádáno, vytahuju teď hlavně ty poddajnější.Dvoje už mi nejsou 😝 , ale to byli uzoučký na tělo, do kozaček 😀
@lenda01přeju zítra hodně štěstí 😉

lintea
21. říj 2010

dneska jsem chvíli uklízela a bolí mě záda jak kdybych dřela celej den, doufám, že se to srovná nebo budu muset uklízet na etapy 😒

evik31
21. říj 2010

@dasty79 výsledek mě akorát řeknou jak dopadly ty ledviny,ale na tamto vyšetření mě teprv objednaj a daj žádanky

evik31
21. říj 2010

@lintea ahoj tak už jsou malý ryfličky jooooo 😀

lintea
21. říj 2010

@evik31 jj drobátko mi povyrostl zadek 😝

lenda01
21. říj 2010

@evik31 @lintea @dasty79 dekuji vam za podporu na zitra..budu ji potrebovat.. bojim bojim 🙂 jsme zvedava kolik vajicek bude 🙂
@madlina ja si minule test taky nedelala vubec, mela jsem strach z toho, ze bude negativni ... tak jsem vydrzela az do krve... a kdyz mi pak oznamili ze je to negativni, tak i presto, ze jsem to tusila, jsem to obrecela ☹ ale u tebe budou // to je jasny 😉

madlina
21. říj 2010

@lenda,kéž bys měla pravdu.

Pro jistotu jsem vyfasovala ve středu ompulku Puregonu.Kdyby to nedopadlo,tak před Dalším KETíkem píchnem trochu hormonů.

lenda01
21. říj 2010

joooo trocha hormonku nikdy neuskodi 🙂 kdovi jak se na nas ty hormony jednou promitnou, co? Ale kdyz to musi byt, tak clovek skousne ledasco 🙂

madlina
21. říj 2010

Ju ju,co bysme pro miminko neudělali,co? Jak tak pozoruju Adélku,si říkám jestli jsem se nezbláznila když chci druhý 😀 😀 😀 .Je to totiž pěknej čertík. 😀 😀 😀 😀

lenda01
21. říj 2010

@madlina ja kdyz vidim svoji neterinku, ktery ted budou dva roky, tak si rikam ze to je taky dobry cislo a neposeda a ze to je asi zahul hlidat ji furt a stale, ale matersky pudy jsou matersky pudy a chci mimco fakt cim dal tim vic.. 🙂

rvasata
22. říj 2010

Kráísné ránko holky.Hlásím,se že opočívám.JSem celá rozlámaná a tak utahaná.ale vydržííííííííím.

evik31
22. říj 2010

@rvasata čusík 😀

madlina
22. říj 2010

No jo @rvas,ono to nicnedělání unaví,To znám 😀 😀 😀

lenda01
22. říj 2010

ahojky holky ... tak to mam za sebou.. bricho me boli teda hodne moc, jak kdyby me do nej nekdo nakopl a to teda poradne nakopl, ale vajicek bylo 14 a zitra si mam volat, jak se podarilo je oplodnit 🙂 juuuu ja jsem rada, ze jich bylo ctrnact a ne dve jako minule 🙂

lintea
22. říj 2010

Ahoj 🙂
@lenda01 gratuluju, krásnej počet 🙂

lenda01
22. říj 2010

@lintea kujiiii 🙂

evik31
22. říj 2010

@lenda01 tak to jseš teda pořádná nosnice 😀

lenda01
22. říj 2010

@evik31 😀 to teda jo ... 🙂 jeste abych je dobre vysedela a mela z nich maly kuratka 🙂

evik31
22. říj 2010

@lenda01 neboj to dopadne 😉