CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

unkarka
8. čer 2012

ahojky zdravim vas ja jezdim do Sahusu do Jihlavy a je to tam docela fajn.Mame po neuspesnem IVF ale snad v cervenci nas ceka dalsi.

martina_81
8. čer 2012

@petrufa86 Tak to jsou teda pálky!!! V tu dobu už jsem byla vevnitř, vycházela jsem tak 9.20 a čekárna plná, ale nějak jsem se nerozhlížela a valila jsem pryč. Jo, na Provazníka jsem teda zvědavá, na té fotce, co má na stránkách Sanusu vypadá hodně dobře, tak snad se nebudu moc červenat, až budu roztahovat nohy. 😀 Takže taky dobrý zprávy, že? Myslíš, že se mi ještě nějaký vajíčka můžou utvořit? Já myslela, že teď už jsou utvořený a už jen porostou.

martina_81
8. čer 2012

@unkarka ahooj, též zdravím. 😉 Přišla jsi k nám pokecat?

petrufa86
8. čer 2012

@martina_81 ve skutečnosti vypadá malinko jinak. tak my když jsme tam seděli, tak višla jen blondýna s chlapem a šla tam holčina s hnědýma vlasama. a po ní já. Nene, já myslím, že se dělají po celou dobu a postupně rostou.

unkarka
8. čer 2012

@martina_81 ahojky no kdyz jsem nasla tema Sanus tak jsem prisla kouknout mezi vas 😉

littlemousecz
8. čer 2012

@petrufa86 no já jsem trochu nerozhodná, pořád si říkám, že když to zvládnou ostatní, tak já taky, ale pak si uvědomím, že mám dva psy a byt bude ve třetím patře bez výtahu ☹ tak nějak jsem rozhodnutá, že když budeme mít embryjek málo, půjdeme do dvou rovnou. Kdyby jich bylo hodně, tak bych párkrát asi zkusila jen jedno a až třeba na třetí čtvrtej pokus dvě. Kamarádka byla na odběru minulej týden, ale na ET nešla. Měla OHSS. Ale za to má teď krásných 22 mražáčků. Vajíček měla 32.Byl to ale prý dost záhul pro tělo.

martina_81
8. čer 2012

@petrufa86 no a já byla mezi něma. 😉 Když jsem šla dovnitř, tak učila tu blondýnu, jak si to má píchat, a pak, když jsem měla po UTZ a ukazovala to mně, tak tam šla ta hubená hnědovláska. A s ní se tam cpala dovnitř i ta jedna sestřička, tak si z toho dělali srandu.
@littlemousecz 32 vajíček? A vy mě taky utěšujete,jak je 8 krásný číslo. ☹
@unkarka a budeš jen koukat nebo Tě i něco zajímá? 😉 Kolik Ti je let a kdy jste měli to neúspěšný IVF?

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 8 je krásný číslo, 32 je extrém, když si uvědomíš, že jeden folík měl 2 cm. Měla břicho jako balon,musela do sebe nalít skoro 5 litrů vody denně, málem zkolabovala a po OPU byla půl dne na kapačkách. Je to už týden a ještě se z toho vzpamatovává. Takže 8 jekrásný číslo a třeba ještě nějaký narostou. Ono se říká, že čím je jich víc, tím sjou méně kvalitní (samozřejmě neplatí u každého).

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz Tak nejsem blázen. Mně se zdálo,že Vodička říkal,že potřebuje, aby měly 2 cm, ale zdálo se mi to nějak extrémně veliký. Fakt 2 cm? Já myslela,že ty vajíčka budou miniaturní a ne takoví obři. 😒 Ale 32 je vážně síla, ale to snad ovlivňuje i doktor množstvím toho, čím stimuluje,ne? Jinak teď přemýšlím, čím to asi tak odsávají??? 😖

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 no 2 cm nemají ty vajíčka přímo, ale ty folikuly, co v nich mají být vajíčka. taky se může stát, že budou prázdný. Měla by to ta dávka ovlivnit, ale některý tělo na to holt reaguje takhle přemrštěně a ani snížením dávky se to už pak úplně nezastaví.. Já myslím, že tam spíš je problém, že šla na první UTZ pozdě, prý až 7. den cyklu, takže 5 dní po začátku stimulace.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka ahojky, vítám tě tady, taky chodíme do Jihlavy. Ke komu chodíš?

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 a čím to odsávají radši ani nechci vědět 😀

unkarka
8. čer 2012

@martina_81 nene nebudu jen koukat 😕 no tak od začatku.jmenuji se Vladka jsem z Humpolce a uz jsem stara bréca 😀 36.O mimíska se snazime 7 let a teprve ted jsem dokopala manzela k navsteve Sanusu.Prvni neuspech jsme meli ted v kvetnu takze ted cekame na vysledky imunologie a genetiky a jak budou vysledky tak muzem zacit s novym pokusem.Jinak zmrzlinky bohuzel nemáme zadne tak vse nas ceka od zacatku ☹ littlemousecz ahojky ja chodím ke Kučerovi a jsem s ním spokojena.Akorat ty ceny mě děsí ale to uz k tomu asi patri.

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz to je fakt, necháme se překvapit a stejně budem chrnět, tak to naštěstí ani neuvidíme. 😀
@unkarka 7 let je hodně dlouhá doba. 😒 Tak snad se brzy zadaří. To vám tu imunologii a genetiku dělali hned po prvním neúspěšným IVF? Nebo si můžete říct sami,že ty testy chcete?

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka já chodím k Fikerovi, je to sympatickej chlap. tak držím palce na další pokus. Pokud půjdete na genetiku k Dr. Hořínové, tak upozorňuju, že ji pak budete muset o výsledky uhánět. Je trošku divná, ale asi tomu rozumí, co já vím 🙂

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81já si myslim, že někdy je lepší nevědět 😀, nás teda na genetiku poslal doktor už před IVF, ale zatím nás neposlal na imunologii, to prý se uvidí,jestli se nepodaří 1.IVF.

unkarka
8. čer 2012

@martina_81 nene sami nas poslali na testy ale az po prvním neuspech myslim ze by to mohli delat hned.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka no a ty ceny, je to děsný, zvlášť když člověk žije v nevědomosti a má pocit, že to platí pojišťovna, tak je to pak docela překvapení. Moje máma i tchyně z toho šly do kolen. Taky si mysleli, že to hradí pojišťovna. Jenže když pojišťovna platí jen ten základ a to ostaní, co zvyšuje šanci na úspěch (a ne málo), si člověk musí zaplatit. Asi hodně málo holek, co jdou na IVF je v takové fin.situaci, aby to neřešily, ale stejně si naprostá většina utrhne od úst, jen aby se to povedlo.

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz jj u te jsme byli v ponděli a muzu rict ze prijemnejsi doktorkujsem jeste nezazila.Ten jeji pristup se nam opravdu libil a mam si k ni volat 18.6 ze mi hned rekne vysledky.jinak ja jsem na neschopence jelikoz jsem kvuli IVF prisla o praci tak ted jsem doma v klidu zadnej stres tak snad se vse zadyri.

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz no ja kdyz nebudu pocitat naftu,benzin tak jsme za IVF dali 19000.Hruza des ale zas kdyby to vyslo tak jakakoliv cena by nas nezajimala. 😒

unkarka
8. čer 2012

@unkarka muzu se zeptat kolik vas stala prodlouzena kultivace?

unkarka
8. čer 2012

ja poslala dotaz sama sobe uz asi nejsem normální 😀

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz kolik vas stala prodlouzena kultivace?

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka no mě zase moc nesedla a o výsledky jsem ji musela uhánět, říkala do 6ti týdnů, že je pošle a ještě skoro tři týdny po uplynutí té doby jsem ji uháněla, než je poslala....ale je to věc názoru. Každej se nemůže zamlouvat každýmu. Myslím, že @montysek taky na výsledky čekala docela dlouho
Já teda chodím do práce a na odběr a transfer si budu brát týden volno, tak snad to dobře dopadne a nebudou nějaký komplikace.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka já teď stimuluju na 1.IVF, takže nevím, ale podle ceníku by to mělo být 4800,- myslím. Když koukneš na Sanus Pardubice, tak tam mají komplet ceník a měl by být platný pro všechny sanusy.

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz hmmm tak to nevím jestli to plati my platili 7800.ale asi to je podle toho co s tim delaji.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka a benzín radši nepočítám, nás každá cesta vyjde cca na 400,-. Zatím jsme tam byli 7x a minimálně ještě počítám 5-6 návštěv.

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz je tak me rikala ze vysledky 14 dni tak jestli nebudou tak budu asi neprijemna 😎 jinak ti přeju hodně stesticka at vam vse vyjde a vse dopadne dobre a brzo at tady cteme jen same dobre zpravicky.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka tak kecám, v ceníku je PK za 3300, 7800 je tam za ICSI - to je injekční vpravení spermie do vajíčka, nedělali vám tohle?
odkaz na ceník: http://sanus.cz/cs/centrum-asistovane-reprodukc...

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz @unkarka nám říkal dr.,že za prodlouženou kultivaci chtějí asi 3600,-, tak jsem zvědavá, kolik to nakonec bude dělat.