CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka tak třeba už svoje lhůty přehodnotila 🙂 taky přeju hodně štestí, ať je všechno v pořádku a příští rok ať se sejdem na jdiskuzi o přírůstcích

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz jjj mas pravdu ted jsem koukala na papir co jsme platili.

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 no jestli mají aktualizovanej ceník, tak tam je 3300,-

unkarka
8. čer 2012

@martina_81 jo jsem blba ty ceny jak tady pisete jsou v poradku mam v tom docela bordel omlouvam se.

littlemousecz
8. čer 2012

@unkarka to je v pohodě, holt je pátek a já mám taky v hlavě bordel 😉 Ještěže už v práci končím dneska. Budu si užívat víkend s injekcema a svým nejvíc "nejoblíbenějším" (myšleno velmi, ale velmi ironicky) obdobím v měsíci a budu doufat, že bude na dloooouhou dobu poslední....
Tak se holky mějte krásně a užívejte si sluníčko, pokud o víkendu nějaký bude

unkarka
8. čer 2012

@littlemousecz tobe taky krasny vikend a doufam ze slunicko bude ted u nas sviti ale je dusno tak neco prijde.

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz též se měj krásně a hezky píchej,budu na Tebe myslet, až budu přemýšlet, kterou si mám píchnout dřív. 😉
@unkarka v poho,nemusíš se omlouvat, v těch cenách máme bordel asi všichni. 🙂

petrufa86
9. čer 2012

@martina_81 jo, to vím, ona řekla jméno tý holky a šla dovnitř sestra.Tak tebe sem si teda nevšimla.Jen tý blondýny. Ještě Jarda říkal, týjo tak mladá, co tady dělá?? nás to stálo dokupy 11 1000 kč, takže 7800Kč je ICSI a 3300 je prodloužená kult.

montysek
9. čer 2012

@unkarka Ahojky, taky jsem chodila do Sanusu v Jihlavě ke Kučerovi a taky bych si na něj nemohla stěžovat. 🙂 Bohužel se nám taky IVF nepodařilo. 😒 Co se týče genetiky a doktorky z Jihlavy, tak se musím bohužel přidat k názoru @littlemousecz - 6 týden jsem žhavila dráty a tak jsem pani doktorku "splašila", že výsledky byly po tel. do 3 dnů doma ale jinak bych asi opravdu čekala jako ona,upozornili mě na to totiž i v Sanusu.A na imunologii asi pojedete do Prahy k dr.Malíčkové a ta je moc fajn, výsledky pošle do 2 týdnů na email. 🙂 Držím pěsti.... 😉

Jinak zdravím všechny ostatní bojovnice a držím pěsti co mi síly stačí !!!!!! 😵 😵 😵 😵

antana123
9. čer 2012

Ahoj holky zdravím po delší době 🙂
jak se jinak máte???
my v září bychom zase chtěli jít do Sanusu
jen se vás zeptám jestli to je pravda???tohle sem tady četla od jedné uživatelky

markiiii88
Tak včera na nás čekal šok....byli jsme v sanusu a tam nám řekli,že podle nové legislativy se IUI počítá jako jeden ze 4 pokusů,hrazených pojišťovnou a navíc léky s tím spojené nehradí,takže cena léků 6-12tis. to jsou ale bl......hlavně,že si platíme zdravotní pojištění. Mám PCO,máme se prý rozhodnout zda chceme podstoupit IUI nebo rovno IVF,tak nevím, poraďte.

montysek
10. čer 2012

@antana123 Ahojky, ty bláho, tak pokud je to pravda, tak by bylo určitě lepší zkusit rovnou IVF, protože při IUI je šance na úspěch 10 - 15%. Zkuš se na to ještě raději zeptat v centru sama a uvidíš co je na tom pravdy. 😉

petrufa86
10. čer 2012

@antana123 o tomhle nic nevím, takže neporadím. Ale jestli je to pravda,tak je to pěkně na ho...

antana123
10. čer 2012

@montysek
@petrufa86
jo taky si myslím že je to na prd že zrovna můžem jít do IVF
jen mi je divné že o tom ani nikde nic nepsali
díky zeptám se 😉

littlemousecz
10. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 tak jsem byla dneska na kontrole, zatím mi nechal dávku na 200 a jdu zase v úterý. Taky jsem dokupovala puregon 600 UI a platila jsem 1680,-. Tak já teda nevim, jak je to možný,že je to tak málo. Ale ne že bych se zlobila teda 🙂
Jak se cítíte vy? Já jse zatím pořád v pohodě, jen mě trochu pobolívá levá strana břicha.

petrufa86
10. čer 2012

@littlemousecz sem ti to chtěla napsat, neřeš to, že je to tak málo, pro tebe dobře, ne??? Já se cítím pořád stejně, zítra ráno přihazuju prednison a utrogestan. Tak to je dobrý znamení, že tě bolí levá strana břicha, to se dělají vajíčka. Jinak zase nám dneska letěl nad zahradou čáp. Že by nějaký znamení?? 😀

littlemousecz
10. čer 2012

@petrufa86 🙂 já viděla dneska dva čápy bílý a jednoho černýho, tak se asi začínám bát,aby ten náš byt nebyl malej 😀

petrufa86
10. čer 2012

@littlemousecz 😀 😀 tak do trojčat bych teda nešla ani náhodou 😀 😀

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 no já dobrovolně taky ne, ale stát se může všechno.... ale doufám, že ne mě teda 😀

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 hoky mám dotaz: Kolik vypijete denně vody? Mě řekli, že co nejvíc, během stimulky, ale já víc než 2 litry nedám, pak už mi to leze i ušima.

petrufa86
11. čer 2012

@littlemousecz já při stimulce vypila tak 2 litry a po OPU do transferu jsem pila tak 3 litry denně. Taky mě to lezlo ušima, ale snažila sem se, abych něměla OHSS. Vařila jsem si litorvý konvice čaje a věděla jsem že 3 za den musím prostě dát.
@martina_81 tak co jak dopadla kontrola?? A co dr. Provazník??

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 díky za zprávu, tak snad ty dva litry budou dost, já střídám vodu s čajem, když jsem pila jen čaj, tak už mě z toho bylo blbě, i když jsem střídala příchutě. Kdy půjdeš na KET, ve čtvrtek teda? A kdy ti budou rozmrazovat sněhuláčky?

petrufa86
11. čer 2012

@littlemousecz rozmrazovat je budou zítra, ve 13 hodin mám volat jak to s nima vypadá a tranfer bude pravděpodobně ve čtvrtek

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 tak držím palce, ať se to povede a snehuláčci jsou v pořádku rozmražený

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz no vidíš a mně třeba o pití nikdo nic neřekl. 😒 Ale snažím se dost, jak píše petrufa, vařím si čaj do konvice a leju to do sebe, ale stejně se mi to zdá málo, odhaduju to tak na 2,5 litru, jak kdy.
@petrufa86 ani mi nemluv, dr. Provazník ve mně moc důvěry nevzbudil. A taky dobrej zážitek. Sedíme tam v čekárně a najednou přiběhne menší chlap v riflích, s nagelovanejma vlasama a propoceným flekem na zádech na košili (asi tak moc spěchal) a začal si odemykat. A Jirka říká "že by doktor"? A já na to "tak to ani náhodou, podle té fotky bude vyšší, udělanej a rozhodně nemá tak tmavý vlasy" Přijdem tam a chlápek tam sedí, jak borec největší, na krku zlatej řetěz a on to vážně dr. Provazník. 😒 UTZ mi přišlo,že tak nějak odbyl, navíc řekl, že na levé straně jsou jen 4,tak nevím a jsem zvědavá, co mi řekne Vodička ve středu. Takže smíšené pocity a jsem z toho docela rozhozená. Navíc, když viděl na protokolu,že je to náš první cyklus, tak nám začal vysvětlovat, že není 100%,že se zadaří, ale že je to tak na 40 %, jak kdybysme to asi nevěděli. 😒

Jinak se mi po druhé injekci Gonalu (minulou středu) udělala menší modřinka a když jsem včera píchla Cetrotide asi o 3 cm vedle, tak se mi tak šíleně podbarvila červeně, no hnus. Čekala jsem,že na to Marcelka dneska nějak zareaguje, ale nic, asi jsou zvyklí na ledacos. 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 Mě to teda řekla sestra. A hodně o tom tady píšou holky v různých diskuzích. Tak se sanžím, ale je to děsný.
Mě se udělala modřinka po první injekci puregonu, ty další tři už zvládám bez modřin. Jsem zvědavá na ten Cetrotide. To jsou normální stříkačky s jehlama viď?

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz mně to právě psala akorát petrufa, v Sanusu nikdo nic neřekl, tak se taky snažím. Ale přijde mi, že jindy snad vypiju i víc, když se na to tak nesoustředím a neleju to do sebe skoro násilím. 😉 Ten Cetrotide je stříkačka s vodou, vedle je ampulka s práškem, kam tu vodu stříkneš, natáhneš vzniklý roztok a pícháš, je to v poho, měla jsem z toho větší strach. Jen okolí vpichu mi první den hodně nateklo, ale rychle to ustoupilo a teď to jen zčervená a skoro to ani nesvědí. 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 tak snad to zvládnu taky. U toho puregonu jsem se taky až divila, že to píchnutí vůbec nebolí.Zítra jdu zase na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi Dr. řekne. Včera toho tam ještě moc neviděl, byl to teprve třetí den injekcí. Snad už zítra nějaký folikuly napočítá. Byla to taky sranda. Měli jsme zpoždění, protože jsme stáli v nějaké vesnici kvůli jakýmusi procesí asi půl hodiny, dorazili jsme do sanusu, jazyk až ke kolenům a když jsem se omlouvala sestře, že jdeme pozdě, tak povidala, že to navadí, protože doktor taky ještě nedorazil 🙂 Pak nás pozvla dovnitř, doktor byl oblečenej jak na tenis, postěžovali jsme si navzájem na dopravu, udělal ultrazvuk a za pár minut jsme zase šli. Měla jsem pocit, že snad přijel jen kvůli mě.

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz tak to je krásný. 😀 to víš, že to zvládneš, když jsem to zvládla já. 🙂 Tak jsem si zrovna zalila další konvičku čaje, dnes teprve druhou, díky výletu do Sanusu,ale to určitě doženu. Už se mi trochu nafouklo břicho a chvílema to jakoby "tlačí". A taky mě totálně přešla chuť na sex, což u mě není normální. 😒 Ale po odsátí až do výsledků krve se asi stejně sexovat nemůže,ne? Tak mi to aspoň nebude líto. 😀

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 no nic jinýho mi stejně nezbyde že jo 😀 já mám v sobě ranní hrnek čaje (no hrnek, má asi třičtvrtě litru, tak spíš hrnec 🙂). A půlku petky s vodou, takže asi litr a půl odhadem. Ale už teď jsem přepitá 😝
já zatím změny na břiše nepozoruju, kromě bolesti na levé straně, nebo spíš je to takovej vnitřní tlak. Ale zatím je asi brzo. Spíš pozoruju změny na pleti...aneb puberta se vrací 🙄 . Já většinou kolem červené společnice chuť na sex nemám. Asi proto, že dost trpím a krvácím silně. Tak uvidím, jestli chuť přijde nebo ne. To nevím, jestli se může nebo nemůže, ale asi to nebude úplně příjemný po odsátí a po ET by to bylo zytečný riziko asi.

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz tak to já teď po letech zkusila ms, jakou běžně zažívají všichni okolo. Vždycky totiž krvácím jak blázen, super tampón mi v nejhorším dni stačí tak na 20 minut a trpím u toho taky jak pes,takže mě pak vytáčí,když mi švagrovka řekne, že jí na celou ms stačí pár vložek a kámoška si bere mini tampón na celej den, no chápeš to??? 😠 A já teď po té laparce konečně zažívám něco podobnýho,než se mi ms rozjede,tak je konec. 😀 Jen kdyby to tak vydrželo... Takže Tobě o sexu nic neříkali? Vím jen,že v tom protokole je napsaný, že poslední sex by neměl být déle než 7 dnů a méně než 2 dny před odběrem. A po OPU si to nedokážu představit a po transféru už to je zakázaný.