CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

jany74
22. čer 2012

@martina_81 Marti,tahle barva se mi líbí,nechceš ji zkusit? 😅

martina_81
23. čer 2012

@jany74 Ahoj Jani, kterou barvu myslíš? Asi jsi zapomněla přihodit odkaz. 😀

petrufa86
23. čer 2012

@martina_81 ahojda, zdravím. Tam je zae dneska ale pečák. Jsem radši zalezlá doma, venku máme 31 stupňů. Maxmálně pod pergolou dáme kávu

martina_81
23. čer 2012

@petrufa86 ahooj, my taky zrovna dali ledový kafe na balkóně a šli zase dovnitř. Jiří jde hrát, takže dnes už to asi tady nehrozí. 😒

petrufa86
23. čer 2012

@martina_81 Jirka jeden, si asi budeš muset ježíškovi napsat o PC nebo noťas.

martina_81
23. čer 2012

@petrufa86 nejsem závislák na pc, takže 1 fakt stačí. A když ho zaměstnám v kuchyni, tak se sem i dostanu. 😀 Teď jsem dosedla a už z kuchyně hučí, co tady do toho zase buším. 😉

martina_81
23. čer 2012

@petrufa86 Tak si představ, že Jiří už mi plánuje, kolik bude vážit mimčo. Ukazovala jsem mu fotku mimina v látkových plenkách a že má 2,5 kg a prý že to je málo a že naše bude mít 3,5 nebo aspoň 3 kila a že prý "neboj, já Ti to náplanuju", tak jsem se ptala, na kolikátý pokus se nám zadaří a prý "no teď, na první, přece se o Tebe nebudu starat 4x, nejsem blbej." 😀 😀 😀 To je hláška, co????

jany74
23. čer 2012

@martina_81 Ahoj Marti,já jsem úplně zapomněla.Vím jen,že je to Loreal Preference Féria P67 Pure Scarlett-velmi intenzivní červená.Ale rozhodni se sama,času máš na to dost. 😅 Tak se opatruj papa.

martina_81
23. čer 2012

@jany74 ahooj, na tu jsem koukala jako první, vždyť ji tady mám i v odkaze. 😉 Ale připadá mi tmavá.

petrufa86
23. čer 2012

@martina_81 a to neva, že ob buší celý dny hry??? To jo, to je hláška, a kdy se Vám to narodí a kolik bude mít cm už taky ví?? Tak se ho zeptej, když je takovej jasnovědec jestli najdu v úterý //. 😀 😀

martina_81
23. čer 2012

@petrufa86 zkusím se zeptat. 😀 Teda zdá se mi,že Tobě to nějak uteklo. A já teprve třetí den, nějak se to táhne. 😒

petrufa86
24. čer 2012

@martina_81 Jojo, uteko, dneska jsem už 11 DPO. Neboj, ono se to ze začátku vleče a pak to rychle utíká. Ale neboj, bobci už se zavrtávají, takže 🙂 🙂 😉

martina_81
24. čer 2012

@petrufa86 To si právě nejsem tak jistá, že se zavrtávají. 😒 Jak je v těch papírech napsaný,že špinění je známkou toho, že se zavrtávají, špinila jsi nebo ne? A budeš testovat dřív nebo to necháš až na krev?

martina_81
24. čer 2012

@littlemousecz ahoooj, tak už to máš taky za sebou, co? 😉 😉

petrufa86
24. čer 2012

@martina_81 Tak je ale napsaný, že špinění MUŽE znamenat implementaci. Takže můžeš špinit ale taky nemusíš!!!! A to že když špiníš je známka toho, že se to povede je podle mě nesmysl. Poprvý jsem špinila 11DPO a 13DPO jsem to dostala. Minule jsem nešpinila a byly //. Testovat mám vplánu jako minule, takže v úterý test a ve středu krev. 13DPO to je jasný, buď / nebo //. A co ty, dokdypak to vydržíš????

martina_81
24. čer 2012

@petrufa86 asi tak jako Ty, říkala jsem si, že když to nedostanu do příští neděle, tak zkusím testovat buď v neděli nebo v pondělí a ve středu mám jít na krev. S tím špiněním jsem se právě ptala,jestli jako musím špinit nebo nemusím.

littlemousecz
24. čer 2012

@martina_81 @petrufa86 ahoj holky, tak máme dva bobky v bříšku. jeden horší, jeden lepší. ten třetí to vzdal a zůstal v buněčné fázi,takže mražáčky nemáme žádný. Celej den jsem se válela venku pod slunečníkem, Honza natíral v budoucím bytě trámy a starala se o mě tchyně. Ona je asi fakt víc nervózní, než já. To bylo pořád jak ti je?Nevstávej, všechno ti donesu. Nenos nic. Ale zase je to od ní hezký. Ale když jsem se jí zeptala, jestli ona veděla přesně na minutu, kdy otěhotněla a jestli se taky přestala kvůli tomu hejbat a nechala se od všech obskakovat, tak se začala smát, že už toho teda nechá 😀

martina_81
24. čer 2012

@littlemousecz to je super, jen škoda, že nemáte žádný mražáčky, ale to stejně určitě nebude potřeba!!! 😉 máš suprovou tchyni, nedokážu si představit, že by ta naše čarodějnice kolem mě skákala. Tak si to pěkně uživej a nech se obskakovat. My jsme si to doma taky přehodili a je mi to až trapný, ale na druhou stranu co? Poprvé v životě je o mě takovej zájem, tak si to musím užít. 😀 😀 Ani na začátku vztahu nebyl takovej jako teď. To je pořád "nepotřebuješ něco, nechceš něco donést?" A když se náhodou nezeptá, tak jen zaťukám na zeď a přiběhne. 😉

littlemousecz
24. čer 2012

@martina_81 jo, je fakt, že kdyyž u jsme toho tolik musely vytrpět, tak máme právo být opečovávaný. tchyni mám suprovou. mám ji ráda. je z toho všeho ale chudinka taková smutná, jak kdyby za to mohla ona, že má Honza špatný spermio.

petrufa86
24. čer 2012

@martina_81 Špinit nemusíš. Každá jsme prostě jiná, některá špiní a má //, některá nešpiní a má /. některá má bolesti břicha a má //, některá nemá bolesti a má /. takže ????????? Tak ono se říká že utrošem a hlavně estrofemem je MS bržděná. I když můj případ to tedy není. Já to po ETu přes utroš dostala a to ještě o 2 dny dřív.
@littlemousecz Škoda, že nemáte mrazáčky, ale oni nebudou potřeba, takže..... Jojo, po tom IVF se člověk prostě kontroluje víc než při klasickým otěhu, u toho ani nevíš že se to povedlo a děláš všechny věci. Takže tě teď čeká 14 nejdelších dnů v životě, co???? Já to taky říkám, že všichni kolem mě jsou víc nervozní. Ségra mě taky dneska říkala, tak co v úterý mám čekat smsku nebo mejla jako minule??? Tak sem ji říkala že ještě nevím. Prostě komedie, no
@martina_81 Proč by ti to mělo být trapný??? Pořád obskakuješ ty jeho, tak jednou může on tebe, ne????? Stejně pokud se to povede, jako že povede tak budeš celých 9 měsíců na kontrolce a budě tě stejnak muset obskakovat, tak ať se to pořádně naučí. 😀 😀 😀 😀 😀

martina_81
24. čer 2012

@petrufa86 už jsem si říkala, že ses dlouho nezapojila. 😉 prostě mi je blbý, že ležím na gauči a on kolem běhá s mopem a stírá podlahu. Co se týče vaření, tak se skoro zdá, že ho to začlo bavit, tak snad mu to vydrží. 😉 Dokonce jsme vytvořili i buchtu - on to v kuchyni míchal dohromady a já mu na pc četla ingredience. 🙂 S těma nervózníma lidma jsi mi připomněla jeho tátu. Den před transférem mu to Jirka řekl, protože táta se konečně po půl roce zeptal, proč jezdíme do Pce a od té doby se ptá pokaždé, co tam Jirka jede, což je od té doby asi 5x, tak už mi to taky leze na nervy, i když mu hned řekl, že to budeme vědět až za 14 dní. 😠

martina_81
24. čer 2012

@petrufa86 to já mám celou dobu bolesti břicha a bradavek, tak jsem zvědavá, co z toho bude. 😀 😀

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 no já doufám, že mražáčci nebudou potřeba. jasně že se hlídám,nic těžkýho nenosím, co nemusím, nedělám, ale tchyně už to trochu přeháněla (i když s dobrým úmyslem), podle ní bych měla od teď ležet až do porodu asi 😀 (a to je prosím vystudovaná MUDr.). moje máma nevím,jestli je nervózní, je s tátou na rybách v Norsku a vrátí se až ve čtvrtek, tak ani pořádně neví, co se děje, jen že jsem byla na odběru v narkóze. počítám, že mě čeká ve čtvrtek nebo v pátek pěkná zpověď 🙂. brácha to zatím neví, jen to, že se nám nedaří, tak z té strany je klid.
jo kdyby 14 dní, na krev mám jít až 17.července, do té doby bude sanus zavřenej kvůli těm oknům. říkal doktor, že kdybych to nemohla vydržet, tak mám zajít za svou gyndr, ať mě tu krev vezme, ale asi si vystačím s TT a zajedu až tam. ke svý mám jít určitě jen v případě, že to dostanu, abych si byla jistá, že je to negativ a mohla vysadit utroš (to se doufám nestane). doktor mi povolil utroš v poledne jíst, ať to prý vyzkouším, jestli mi z toho nebude blbě (většině ženskejch prej jo, ale já ho jedla včera ráno před ET i v poledne a nic mi z toho nebylo), ráno a večer mám normálně zavádět.

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 Vezmi si, že můžeš mít i nějaké komplikace, které ti samozřejmě nepřeju ale může se stát že třeba budeš muset 2 měsíce jen ležet. tak ať si zvyká, protože 2 měsíce nemít setřeno, tak to vypadá jako někde u cikánů. No vidíš už i buchty peče, panečku 😀 😀 😀 Bolest bradavek prý způsobuje utroš a bolest břicha samozřejmě zavrtávající se bobci, ne????? Jardoj už z toho taky hrabe, dneska ráno jsme se váleli v posteli a on mě najednou začal klepat na břicho a říká, bobci, haló, jste tam, vstáváme, už je ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@littlemousecz tak to se máš, to bude a co ti dělali, a jak ti to dělali a ty sis píchala injekce?????? Tak na krev si můžeš skočit sama jako samoplátce, stojí to cca 200 Kč.

Jinak se musím pochlubit že sem si v sobotu píchla sama injekci. A zase taková tragédie to teda nebyla. Takže už vím, že když Jarda nebude doma že si ji sama píchnu.

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 jj, už se na ten dotazník těším, já si říkala, že tu krev nějak do 17. vydržím, bude mi zatím stačit jen TT, ale když to bude o nervy, tak na tu krev skočím dřív no.Spíš budu mít brzo cukání na TT než na krev.Vvidíš, jak jsi šikovná, za chvíli si budeš píchat sama všechny ani u toho nemrkneš. Honza taky na bobky mluví, včera večer je přemlouval, ať tam hezky zůstanou, že se u nás budou mít dobře..
Mě od rána tak nějak popichuje v břiše, tak doufám, že je to tím, jak se bobci zavrtávají. Prsa mě taky trochu bolí, ale to připisuju tomu utroši, protože mě bolely už před ET.
@martina_81 jen ať se stará, nebude na škodu, dkyž si na to zvykne.

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz No vidíš, já poprvé testovala 9tý den a přesvědčila sem se že to nemá cenu. Pořád sem čekala že ta druhá čárka naběhne a ono prdlajs. takže sem se zařekla, že dřív jak 13tý den do ruky TT nevezmu. A vidíšě, podruhý i teď jsem to vydržela 😉 😉 😉 😉

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 no tak já to třeba taky vydržím, ale bude to boj no. mám předběžně naplánovaný, že budu testovat nejdřív 6.července 🙂 apak as ještě párkrát, než půjdu na krev. ale jestli dodržím plán, to netuším, Honza by to chtěl vědět nejradši hned, tak ten mě teda v čekání moc nepodpoří 😀

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz vydržk, vyplatí se. Nestojí to za to se nervovat ☹ ☹ ☹ ☹ A ty jsi doma nebo už v práci?? Vydrž do 7mýho, to má Jarda narozky, třeba ti to přinese štěstí 😀 😀 😀 😀 to Jarda naštěstí o testování nemluví, ví že si to prostě udělám podle sebe. Jen se dneska ptal. Tak co, už zítra??

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 s tím Jardou jsi mě teda pobavila. 😀 😀 To Jirka mi jen hladí bříško a když jdem spát, tak "jim" dá pusinku. joo, taky jsem na to ráno myslela, že zítra už budeš testovat. Já nevím, jsem odhodlaná vydržet do neděle, protože taky vím, že dřív to určitě nemá význam, ale taky bych to nejdradši chtěla vědět hned teď. 😉
@littlemousecz tak to on se Jirka stará, fakt si nemůžu stěžovat. 😉 A co se týče testování, tak je tak nějak v klidu, ani se neptá, kdy to budu zkoušet a jestli vůbec. Kdybych nedostala k narozkám od kolegyně z práce TT, tak si je snad ani nekoupím, nevím.

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 uvidíme, snad vydržím. jsem v práci, bohužel. ale je mi fajn, aspoň se nenudím. Já za ten týden doma přečetla snad 10 knížek, už mě to ani pak nebavilo.
@martina_81 no já mám dva testy doma, pro jistotu. měla jsem někdy docela rozhozenej cyklus, tak abych věděla, jak na tom jsem. ale většinou jsem to oddalovala a než jsem se rozhodla testovat, tak mrcha přišla. zajímavý je, jak si jsou chlapi jistí, že to prostě vyjde hned napoprvé a nehodlají si připouštět neúspěch.Honza je prostě přesvědčenej, že to nemůže dopadnout jinak, než úspěchem. Ale asi je to dobře, nebýt toho jeho optimismu, tak budu mít asi pořádnou depku. tu už mám beztak z toho, na kolik mi spočítali novou kuchyň... 98 tisíc bez spotřebičů (mě málem hráblo).