CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
2. črc 2012

@martina_81 jojo, grepový džus, kontyhelový čaj a červený víno
@littlemousecz gratuluju, tak aspoň někdo má //.

Týjo, to sou názory, bych vraždila. Sem měla chuť se tam přihlásit a vše jim tam od plných plic napsat. Lidi jsou fakt hovada nic jinýho. No a vidíte, my se snažíme od 23 kdy by si každý řekl je mladá, půjde ji to a co?? Kariéru neřeším a co mám ? Prd. Byh těm vtipným pisatelům přála aby si prošli tím samým, pak by určitě názor změnili. Já to říkám furt, kdo nezažije, nepochopí. A je to pravda

martina_81
2. črc 2012

@petrufa86 to je hnus,co. Taky jsem měla chuť reagovat, jenže to bys musela každýmu tomu debilovi zvlášť a na to nervy nemám. 😒 No Ty seš jedna z těch, co mají určitě špatný genofond,takže Tobě nepomůže ani to,že jsi mladá! 😀 😀 😀 Ne, ale vážně, ten špatný genofond mě fakt rozesmál. 😉

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 děkuju, snad to bude v pohodě. jak jsem psala, jásat budu, až budu vědět, že je všechno jak má a kde má být. přece jen jsem trochu skeptik a radovat se předčasně se bojím. ale jsem teď trochu klidnější a jsem ráda, že jsem testovala tak brzo (i když asi bych měla opačný názor, kdyby bylo na testu bílo). budu testovat zase zítra, jestli čárka sílí, tak snad jo.

littlemousecz
2. črc 2012

@martina_81@petrufa86 jo, špatnej genofond je fakt dobrej vtip.bych chtěla vidět toho genofonda, co to napsal

petrufa86
2. črc 2012

@martina_81 asi mám, takže kvůli němu budu do konce života bezdětná, ne?? Helem, mě včera mamča vyprávěla že u nich v práci byla kolegyně dcera před měsícem v HK na IUI. Povedlo se to a dokonce čekají dvojčátka, ale!! Oba dva dělají v Holicích v jedný firmě, která dělá tlumiče a takový ty blbosti a když doktor viděl jeho spg, tak mu řekl že doporučuje aby dal výpověď že jinak bude do roka neplodný. Jí v práci řekli že by měla dát výpovď protože tam spíš není než je, protože chodili na utz, vyšetření atd. A co je nejhorší že jim přišli i na to že mají z tý práce tak zamořenou krev že jim ji museli čistit.A když přišel dr výsledek jak hodně ji mají zamořenou tak si dokonce myslel že jsou oba feťáci a měli dost co vysvětlovat. Dobrý, co?? Já to říkám pořád že do 5 roků bude Car navštěvovat každý 3 pár.

martina_81
2. črc 2012

@littlemousecz viď? ten nemá chybu, pitomec. 😀 😀

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz já snad ani ne protože bych mu musela rozbít hubu

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no to je pravda, by si zasloužil ale. no ale spíš bych mu fakt přála, aby si tím prošel sám, nebo někdo z jeho rodiny aspoň

martina_81
2. črc 2012

@petrufa86 tak to je síla. Super,že se jim to povedlo, ale s tou prací mě to dostalo, pěknej hnus. 😖 Nikdy nevíš, v čem vlastně děláš.

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 tak to je teda mazec, s tou krví. a to jako v tý firmě nekontroluje hygiena pracovní podmínky nebo co? bych na ně poslala udání s výsledkama od doktora

petrufa86
2. črc 2012

@martina_81 No to nevíš, aby se člověk bál jít i k doktorovi aby ho za to nevyhodili.
@littlemousecz já nevím, co tam přesně dělají ale myslím si že je to spíš z těch věcí co vyrábějí a z těch přístrojů atd. A ta firma funguje už víc jak 15 roků, takže si myslím že prac. podmínky a všechno mají v pořádku.

anina32
2. črc 2012

@littlemousecz Já jsem prvně testovala snad šestý nebo sedmý den a to ten dušík vyskočil snad až po patnácti minutách a spíš jsem si ho představovala, pak jsem testovala obden, na tom druhém testu to už trošku viděl i manžel a až ten třetí šel vyfotit, to znamená 10- 11 den to bylo vidět na fotografii. Poslední test jsem si dělala ráno než jsem jela na krev, to znamená 14. den a taky to byl pořád ještě duch, nebyli obě čárky stejně silné. Záleží na testu, já používala mamatest 10 a ten je snad nejcitlivější. Jestli jsem dobře pochopila a ty jsi to fotila už sedmý den, tak to by ty dvojčátka mohli být 😉 😉 😉 A ty si měla pregnyl? Tady právě všichni píšou že ho měli a že po něm může bejt falešně pozitivní test. Já jsem asi jediná co měla místo něj Ovitrelle. Zkus tak po dvou dnech ještě jeden test a uvidíš jak zesílí 😉

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no je to pěknej bordel ale, člověk aby se bál někam i chodit do práce

anina32
2. črc 2012

@petrufa86
@martina_81 No tak jsem si to taky přečetla a ty názory 😨 😨 😨 😨 Nejlepší bylo to s tou umělou inteligencí, to abych se začala připravovat že porodím robota 😀 Já nevím, tohle asi ten kdo tím neprošel nepochopí. Taky jsem tam chtěla něco napsat, ale ty lidi by si to asi vysvětlit nedali 😕 Mě Dejmek při jedné z prvních návštěv řekl že za 50 let už lidstvo pomalu ani nebude mít ani jinou šanci na rozmnožování se než IVF.

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz to máš pravdu. Nejen že je neplodnost způsobena těma sračkama co jíme a dýcháme ale i tím kde pracuješ a co děláš. to je prostě děs běs.

littlemousecz
2. črc 2012

@anina32díky za odpověď. no já pregnyl měla, ale v neděli 17.6., takže je to od Pregnylu 14 dní, to už by pregnylovka být neměla, do deseti dnů by měl být z těla pryč. ale uvidíme, jestli bude zítra silnější. mamatest 10 mám taky. jj, focený je to 7. den po ET (ET bylo 24.6. a test 1.7.). mě to právě jen zajímalo, jestli si měla čárku dobře viditelnou nebo jen ducha. mě naskočila už zhruba po té minutě a vidět je krásně.
a jak se cítíš? mě teda ty horka dávají pěkně zabrat. potím se jak dveře od chlíva. a to ještě nejsem ani pořádně těhotná, nedovedu si představit, že bych byla v sedmým měsíci. zatím pozoruju jen větší prsa a bolest jako před menzes, to přičítám utrogestanu.

petrufa86
2. črc 2012

@anina32 jaban, robota, bude mít zuby a hned na tebe bude mluvit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já to říkám pořád, kdo tím neprojde, nepochopí o co jde. A je to pravda. A nejvíc miluju ty blbky co tady řeší to, že se snaží 2 měsíce a nejde jim to a už jsou z toho na zhroucení. A co máme říkat my s Jardou? Za chvíli už to bude 2,5 roku. Umělko se nepovedlo, KET skončil potratem dvojčat a ........... To já bych měla bý na zhroucení. 50 let?? Já si myslím že tak za 10 let.

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 asi tak, pak to dopadne jako v tom filmu, co nevím, jak se jmenoval, že se děti podle zákona musely počínat uměle a ta jedna těhotná, co otěhotněla normálně, měla zachránit svět 🙂 (nebo tak nějak to bylo,už si to moc nepamatuju)

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no ty děvčata, co se hroutí po dvou měsících taky miluju. mám takovou kamarádku, co se snažila tři měsíce a byla totálně psychicky vydeptaná, že to nejde, a že určitě budou muset na umělý. podařilo se jim to čtvrtej měsíc. já když jí řekla, že se snažíme už víc než rok, tak se málem zhroutila za mě. a to nevím, co by dělala, kdyby tady četla některý příběhy holek, co mají za sebou třeba 7,8 let snažení, několik IVF, IUI a všemožných vyšetrření.

anina32
2. črc 2012

@littlemousecz No určitě máš silnější čárku než já 😉 😉 😉 Ty vedra to je hnus velebnosti, pripadám si jak nadmutej vorvan, ruce nohy napuchlý, prsty nemůžu pořádně ohnout 😒 Ale už jen chvíli, podle počítadla 50 dní, a možná to bude dřív 😉

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz to máš pravdu, na jiný diskuzi kam chodím je holčina, která má dvojčata a povedli se až na 15 transfer. K tomu ještě absolvovali miliony vyšetření protože docházelo k potratům a .............

littlemousecz
2. črc 2012

@anina32 🙂 tak přeju, ať to hezky s Petříčkem zvládnete. snad ty horka trochu poleví. jediná možnost je přes den spát a jít večer ven se vyvětrat. kdybych nemusela do práce, tak to asi tak budu praktikovat. jsem byla předvčerejšky venčit ve tři ráno psa a to bylo tááááák příjemný. krásně teplo, ale ne horko, lehkej vánek. no nádhera. akorát byla tma no 🙂

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no myslím, že ty holčiny, co se hroutí po dvou měsících by už byly dávno v Bohnicích na uzavřeným oddělení, kam by nesměli chlapi 😀.

petrufa86
2. črc 2012

@littlemousecz No to jo, ale chápešt to? Kor v dnešní době když ti doktor řekne že i zdravým párům to trvá rok a oni se hroutí po 3 měsících?

martina_81
2. črc 2012

@petrufa86 15tý transfér? Tak na to bych asi psychicky už neměla, ještě s tím vším okolo. ☹ ☹ ☹ Je to děs, co všechno se děje. ale v těch komentářích v článku měl asi pravdu ten,že proto se cikánům tak daří rozmnožovat, protože na to jdou už od puberty a jedou jedno děcko za druhým. a hlavně se nestresují nějakou prací. No vidíš, a jsou zdraví, protože nechoděj do práce, kde by jim nějaký sračky znečišťovaly tělo. To je teda spravedlnost. 😒

anina32
2. črc 2012

@petrufa86 Holka nevzdávej to, mě ti je vždycky tak líto, když ti to nevyjde 😢 , když jsme do toho šli vloni spolu, tak jsem byla přesvědčená že to budeš ty komu se zadaří dřív. Ale nic není ztraceno, sama si psala že i z iui můžou být dvojčátka, moc bych ti přála aby si se taky dočkala 😉

littlemousecz
2. črc 2012

@petrufa86 no nechápu, já to třeba ten rok vůbec neřešila a nechávali jsme tomu volnej průběh. jako že jsme prostě sexovali, když jsme měli chuť. ten druhej rok jsme začali sex trochu přizpůsobovat ovulaci a asi až po dalším půl roce jsem to začala řešit s gynDr. Do Sanusu jsme šli v podstatě po 2 letech a 3 měsících snažení. No a pokud to teď vyjde, tak na 3. výročí svatby (a začátku snažení) v srpnu budeme moct slavit dvojnásob

anina32
2. črc 2012

@littlemousecz No to je právě to že já už ani spát nemůžu 😒 Do postele chodím až kolem půlnoci, dřív by to nemělo smysl, v jednu už jsem vzhůru, musím na malou, pak tak do čtyř koukám do stropu a nemůžu usnout, mezi tím jdu tak zase 2x na wc, pak se vzbudím tak v šest, a když je dobrej den tak pak ješte na 2 hodky usnu, ale né vždycky. Ale to se dá zvládnout, až se narodí tak taky budeme v noci vzhuru 😉

petrufa86
2. črc 2012

@martina_81 jo a z těch 15 transferů bylo asi 5 potratů. takže z toho bych už asi byla zralá leda tak na Bohnice. Ale já to nechápu, podívej se na ty cikánky. některý 150 kg, hulej, chlastaj, zdravě nežijou a dětí mají plnej barák. Já neříkám teda že jsem hubená, ale nekouřím, piju jen občas a jím tak normoš. Ale jím i hodně ovoce, zeleniny, luštěnin a ..... Jo a ještě k tomu berou 60 tisíc měsíčně od státu
@anina32 já to nevzdávám, ale víš jak.... Taky sem si myslela že aspoň ten 3tí transfer vyjde a ono prdačka. Já vím, že IUI je taky dobrý. Ale je tam malá šance úspěchu a pochybuju že se povede když umělko nevyšlo.
@littlemousecz my to taky ten první rok neřešili, sexovali jsme taky když jsme měli chuť, žádný ovu testy, měření bazální teploty a......

littlemousecz
2. črc 2012

@anina32 no ber to jako tréning 🙂 no a když nemůžeš spát, tak si sedni aspoň k otevřenýmu oknu na chvíli a pak si jdi teprve zase lehnout, třeba to pomůže