CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 tak to máš blbý a radši bys měla sedět doma, abysme si to léto ještě užili 😀 no já doufám, že u nás pršet nebude, tady se za celej tejden napršelo dost. a navíc chce přijet brácha se synovcem do bazénu, to by se jim déšť asi nelíbil.

martina_81
27. črc 2012

@littlemousecz dobrá,tak já dneska nikam nepůjdu. 😉 U nás to teda zatím vypadá dobře,ale to včera taky a pak se to během chvilky otočilo a bylo hnusně, jako celej týden, tak nějak všelijak. 😒

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 ale klidně běž, třeba zjistíš, že to nebude tebou, ale něčím jiným 🙂 Mě by popravdě deštík nevadil, aspoň by se trochu pročistil vzduch. Místama mi to taky jako léto nepřipadá. A jsem docela ráda,že největší břicho budu mít přes zimu (ťuk ťuk, snad to dobře dopadne)

petrufa86
27. črc 2012

@masel to my povídej. Ze soboty na neděli mě přijali, v pondělí odebrali krev, nikdo neřekl ani slovo jak to dopadlo, kdybych se někdy v 6 večer nezeptala sestry, tak nevím nic. Řekli že krásně stoupá. Přitom v pc museli vidět, že sem 14 den po transferu měla takové a takové hcg a že prostě klesá. Takže já naivně věřila že je to ok a když sem šla ve středu ráno na UTZ tak mě dr řekl že tam prostě nic není. A při příjmu sem se dr ptala co tam vidí a on mi řekl uvidíme v pondělí. Mě to mohl narovinu říct, že je to na hovno (pardon) a bylo to. V tu chvííli bylo úplně jedno jestli by mě to řekl v noci nebo až ve středu. Takže tímhle přístupem mě HK Sanus docela zklamal. Když sem tam byla v říjnu na laprce tak dobrý a najednou tohle.
@martina_81 prednison se vysazuje hned po pozitivní krvi, estrofem taky jen ti tak do 12tt zůstane utroš. A co // sílí???
@littlemousecz prej jak hastroš, kdyť to tričko vypadá hezky 😉

Jinak hlásím že dnes ráno dorazila MS, takže 2, snad tentokrát úspěšný pokus (co se týká IUI ne, pozitivního výsledku) je tu.

martina_81
27. črc 2012

@petrufa86 S tím Prednisonem jsem si to myslela, ale Estrofem prý tak do září, říkal Vodička, když bude Ket úspěšný. Už jsem se včera v lékárně ptala na doplatek,když jsem tam byla pro ty tt, tak 86 Kč a na Utroš 27. Novotná mi napsala recept,že když bude krev v pondělí pozitivní,tak si to mám vyzvednout,ať je nezatěžujem v Hradci.Čárka stejná jako včera, jsem byla v noci 4x čůrat,takže ranní moč u mě moc koncentrovaná není. 😠

antana123
27. črc 2012

@martina_81 to je úúúúúžasný na gratulace počkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@petrufa86 sama nebudeš ještě tady straším já a já tady budu snad věčně ☹

petrufa86
27. črc 2012

@antana123 jakpakto, kdyť v září jdeš na laparku a pak hned skáknete so Sanusu, ne???
@martina_81 Já jsem teda taky ten estrofem měla slíbenej na hodně dlouho. Takže to vypadá že budeš mít estrofem a utroš do konce 12tt. Ale jestli tam ta čárka je, tak je jedno jestli máš moč pořádnou nebo slabou.

antana123
27. črc 2012

@petrufa86 hned né po laparce se určo nesnaží to je pauza od snažení né???nevím jak dlouho a pokud budou průchodné tak ještě zkusíme snažení doma s clostilem a pak až sanus

littlemousecz
27. črc 2012

@martina_81 z toho si nic nedělej, důležitý je, že nějak masivně ta čárka nemizí. já když měla testovací mánii, tak jsem chytala amok pokaždé, když byla slabší, než minule a furt jsem to studovala, ale nakonec jsem zjistila, že je fakt prostě nejlepší dělat dest ráno ob dva dny. Četla jsem někde na netu na jiným fóru odpověď od doktora na otázku o sílení a slábnutí čárky a říkal, že hladina kolísá a jediná důležitá věc je, že tam ta čárka je. Ono prý kolísá i to vylučování hcg do moči, jediná spolehlivá hodnota je z krve. Třeba budou dvojčátka 😉 Já jak jsem pře ET pořád nevěděla, tak jsem si po ET přála, aby se udrželi obě, ale jsem šťastná i za to jedno.
@petrufa86 jo, vypadá hezky a je hrozně pohodlný, ale jak ho nosím skoro pořád, tak mi už leze krkem 🙂

petrufa86
27. črc 2012

@antana123 To jo, to máš pravdu, měla by jsi mít nějakou pauzu, já se na to ptala doktora, jak dlouho nemáme sexovat a on mě říkal že pokud se na to budu cítit a nebude mě to bolet takže to můžeme zkusit už tak za 2-3 týdny po laparu. ale tak v listopadu by to dopadnou mohlo.
@martina_81 jojo, já se na to taky minule ptala. Utroš 28 kč, pojišť. 165,20 Kč Prednison 35 Kč, pojišŤ 141,86 Kč a Estrofem 88 Kč a pojišť. 165,20 Kč. Jinak sem teď koukala na svoji kartu života u svý pojišťovny a vyšetření těch 8 ampulí krve stálo 7500 Kč 😝 😝 😝 , tak sem zvědavá, co mi tam v pondělí řeknou, jdu na kontrolu. A jinak na poplatcích jsem od ledna zaplatila 1359 Kč a z toho 969 Kč se mi započítává do limitu

petrufa86
27. črc 2012

@littlemousecz tak budeš muset asi skáknout pro nějaký volnější trička nebo tuniky abys nevypadala jako hastroš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antana123
27. črc 2012

@petrufa86 já se modlím za prosinec kéž by něco do vánoc vyšlo no uvidíme 😉

petrufa86
27. črc 2012

@antana123 tak v listopadu se objednáš do sanusu, nejpozději v prosinci udělají kdyžtak IUI a v prosinci pod stromečkem budou // 😉

antana123
27. črc 2012

@petrufa86 jééé to by bylo super 😵 😵 já už se začala i dívat po práci pro případ že to nevýjde tak už nakukuju ale zatím v mém oboru nic 😒

petrufa86
27. črc 2012

@antana123 já taky sháním a nic moc. Samý připlblbý telefonování. Já to nesnáším když mě někdo volá a kvůli něčemu otravuje a ještě abych to dělala já. Brrrrr

martina_81
27. črc 2012

@petrufa86 @littlemousecz nebojte,holky, jsem v klidu, taky jsem v tom příbalovým letáku četla, že na intenzitě čárky nezáleží a že hladina kolísá a podle toho se to zbarvuje, důležitý je, že tam něco je, tak počkáme na pondělní verdikt. 😉
@antana123 pokud ti při té laparce nebudou nic zásadního dělat, tak byste třeba tu pauzu ani mít nemuseli,ale to by vám řekli v Sanusu.

petrufa86
27. črc 2012

@martina_81 jj, důležitý je, že tam // jsou a je to. V pondělí nebude výsledek jiný než pozitivní a hcg nejméně 1800 😉 😉 😉 😉 😉

antana123
27. črc 2012

@martina_81 no uvidím ci mi řeknou po zákroku a pak jdu určo i na kontrolu ke své gyyn po zákroku né???
jinak krev bude určo pozitivní 😵 😵 😵 to je super těhulko

martina_81
28. črc 2012

@antana123 jj, po laparce se pak chodí na kontrolu na gyndu,jestli je všechno v pořádku. Já šla pokaždé po 14ti dnech po propuštění z nemocnice, tak uvidíš. jsem zvědavá,co Ti teda budou dělat. 😉 A hlavně moc přeju, ať to k něčemu je a vyjde to. 🙂

antana123
28. črc 2012

@martina_81 to jsem zvědavá taky a díky 🙂
holky já nevím co semnou je ale na 10dc špinění 11dc krvácení a dnes 12DC zase špniním co to zase je 😲

petrufa86
28. črc 2012

@antana123 tak to ti teda holka neporadím, mě se tohle nikdy nestalo, já mám vždycky klasickou MS.

antana123
28. črc 2012

@petrufa86 mám nervy aby se to nějak neposralo před tou laparkou ☹ ☹ ☹

petrufa86
28. črc 2012

@antana123
@antana123 já bych být tebou naběhla v pondělí ke gyndr, aby se to za ty 2 měsíce stihlo nějak, třeba práškama pořešit. 😉

antana123
28. črc 2012

@petrufa86 ono je to vždycky trochu a pak konec jdu tam 6.8 tak se jí zeptám pokud teda se to nerozjede víc to bych tam šla dřív

littlemousecz
30. črc 2012

@antana123 @petrufa86 @martina_81 ahoj holky, jak se máme? mě je dneska pěkně blbě, jsem si včera dala k večeři topinky s česnekem a v noci jsem oka nezamhouřila a k ránu jsem si už přála, abych se konečně poblila a měla pokoj. Ale nakonec se blinkání nekonalo, zato blbě mi je ještě teď a ke všemu jsem nevyspaná.
Jo a v práci jsem musela s pravdou ven v pátek, protože jsme měli poradu s ředitelem a objednal mi kafe... No málem jsem vrhla 😀 Tak už to aspoň ví a jsem v klidu...

antana123
30. črc 2012

@littlemousecz Ahoj nevolnosti to je něco mě se to drželo až do 20tt tak snad to nebude tvůj případ 😒
jinak se mám docela fajn 😉
jen ten můj graf si ze mě dělá srandu no asi je ovu dnes 😀

littlemousecz
30. črc 2012

@martina_81 tak jak to vypadá? umírám zvědavostí 😉

petrufa86
30. črc 2012

@littlemousecz Já jsem byla dneska na hematologii a vše je ok. Kromě těch 2 mutací mě z krve nic jinýho nezjistili. Jinak teď si píchat fraxiparin nemusím protože neberu prášky obsahující estrogeny. A jinak dneska večer pícháme první injekci merionalu, tak jsem taková lehce nervozní. Já topinky nejím, teda ty smažený klasicky na pánvičce a oleji. Z toho se mě dělá blbě jen vidím jak to v tom oleji plave. takže max na sucho v topinkovači. A co jinak na to v práci říkali??? Já miju už snad 3 měsíce, to dýl, od toho 2 povedenýho transferu bezkofeinovou a pohodička. A spím jako špalek, kde sou ty doby kdy sem čuměla v 1 do zdi. A přidal se i Jarda, protože ho často pálela žáha po normoš kafi a má taky klídek.
@martina_81 nenapíše a nenapíše, potvora jedna 😉 😉

martina_81
30. črc 2012

@littlemousecz @petrufa86 zázrak se asi nekoná, zrovna jsem se tam dovolala (po hodině) a hcg mám jen 46,takže znovu na krev, ukecala jsem to na pondělí, abych nemusela do Hradce,ale do Pardubic. ☹ ☹

petrufa86
30. črc 2012

@martina_81 To si děláš prdel??? To není možný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 moc mě to mrzí, nebudu ti mazat med kolem huby, protože to sama nemám ráda, ale je to fakt málo, já měla 14 den 1781 Hcg,ale to byly dvojky. Ale i tak.