CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
23. srp 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@anina32 mooooc gratuluju 😵 😵 😵 😵
@petrufa86 a tobě držím palce at najdeš na testíku // 😉
@littlemousecz neboj na NT se budeš kochat jak povyrostlo 😉

littlemousecz
23. srp 2012

@anina32 gratuluju a přeju hlavně zdraví a ať jste oba v poodě.

petrufa86
23. srp 2012

@anina32 už sem ti to psala v úterý do zprávy, ale ještě jednou moc gratuluji. tak to je dobrý, nejenže s porodem pořád otáleli, ale pak nakonec tohle. Ale věřím že i přes ty komplikace co nastaly jsi ráda že máš malého u sebe. Přeji ať Vás co nejdříve pustí domů a až se vrátíte domů tak budu/budeme čekat na fotečku mrňouse. 😉

petrufa86
23. srp 2012

@antana123 díky moc, kéž by // 🙂 byly.

martina_81
23. srp 2012

@anina32 tak to sis teda užila, ale jak píšeš, určitě to stálo za ten krásnej výsledek. 🙂 Moc gratuluju a přeji, ať jste oba v pořádku a těšíme se na fotečku. 😉

martina_81
23. srp 2012

@petrufa86 kdy budeš testovat? Ať vím, kdy se mám připojit. 😀 😀 Minule mě dostal Jiří. Seděl tady mezi denníma,tak jsem to ani nezkoušela a když jsem se sem dostala po třech dnech, tak mi říká: "Jak to,že tam už nechodíš každej den jako dřív?" No tak za prvé už tady nemám co řešit,takže jen nakukuju,jak jsou na tom ostatní a za druhé, než se ho pořád doprošovat,tak to radši nic. Včera mu taky říkám "pustíš mě tam na chvilku?" a pokaždé se mi dostane odpovědi "za chvilku" Jenže jeho chvilka je někdy zatraceně dlouhá, tak to většinou vzdám a jdu pryč. 😒 a počkám,až odjede k rodičům, jako teď.

petrufa86
23. srp 2012

@martina_81 mám v plánu zítra, ale mám z toho strach, protože pajjaa co byla na IUI po mě se to povedlo. Prostě se bojím toho že sem natěšená na // a pak budu zklamaná až uvidím /. A co v práci, už sis zvykla po takový pauze?? A co lázně, jak jsi se rozhodla??

martina_81
23. srp 2012

@petrufa86 Nj, počítat musíš s obojím. ☹ Ale moc ti přeju, aby tam ty // byly a udržely se. 😉 v práci jsem si ještě nezvykla, pořád mě bolí nohy jak blázen. 😒 A zítra na 3 denní, to bude fantazie, nesnáším to vstávání ve 4 ráno. ale zas mi to pěkně utíká a na září jsem šéfové nahlásila dovolenou,tak to taky proflákám. 😀 Nikam se sice nechystáme, kromě víkendu v Ostravě u příbuzných, ale co s tou dovolenou budu dělat? Šetřit ji nějak nemá smysl a i kdyby se pak nezadařilo, tak mi v lednu naběhne nová. Na lázně kašlu, měsíc bych to tam nevydržela. A taky nejsou prachy. Radši zajedem s Jirkou někam na výlet. 😉

martina_81
23. srp 2012

@petrufa86 ? nespletla jsi to? já teď koukala na tu pajjuu a má tam napsaný,že je to negativní. 😒

petrufa86
23. srp 2012

@martina_81 já sem chtěla napsat nepovedlo, někam se mě zatoulalo ne-povedlo. týjo, to si nedokážu představit vstávat ve 4 ráno. 😠 😠 😠 😠 😠

martina_81
23. srp 2012

@petrufa86 njn, co naděláš, to jsou prostě 12ky. A dřív se tam dělalo buď od 5- 17 h a nebo 7.20-19.20. Takže na pátou vstávat ve 3 a když jsi přijela po té směně na 7.20,tak to byla akorát sprcha a postel. 😀 Na těch 6 je to takový ideální a to vstávání se zhruba 7x do měsíce dá vydržet, člověk je rád,že má nějakou práci.

petrufa86
23. srp 2012

@martina_81 já jsem na 12náctky chodila v minulý práci vždy po odpolední směně a když na mě vyšla sobota i neděle tak sem se z toho vzpamatovával ještě ve středu. jojo, s tou prací máš pravdu.

littlemousecz
24. srp 2012

@petrufa86 tak co, zkoušelas testovat nebo ještě vydržíš?

petrufa86
24. srp 2012

@littlemousecz chtěla jsem ráno zkusit když se potřebovala na záchod, šla do nočního stolku do krabičky mamatest a ejhle, ona prázdná. A to sem si myslela že tam 1 mám z minula. Nemám. A do města se dostanu až v pondělí odpol, takže test budu dělat v úterý. Ale tak vydržela jsem to 15 dnů, tak ty 3 dny už taky nějak přežiju 😉

littlemousecz
27. srp 2012

@petrufa86 tak to naštve co? Těším se na zítra na // 🙂

martina_81
27. srp 2012

@petrufa86 ahooj, tak já se připojuju jen kvůli Tobě,abych zjistila,jak jsi dopadla a ono nic, Ty nemáš test. 😀 to je hrozný,takhle nepřipravená. vidíš, a já jich mám asi 5 v zásobě. 😒 Zítra se též těším na //. 😉

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz na zítra držím palce 😉
@martina_81 jak se jinak máš???pořád čekáte na výsledky nebo budete mít ještě nějaký vyšetření???

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 palce musíš držet @petrufa86 🙂 mě zítra nic nečeká, mě až NT screening 4.9., to bych ty palce ocenila 😉

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz sakra překliklo to bylo na @petrufa86 🙂 no neboj budu ti držet palce to jdu akorát na předoperační do brodu 😀

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 já si to myslela, žes to tak nemyslela 😀 tak to si budeme držet palce navzájem, aby obojí dobře dopadlo 😉

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz jasně určo to bude ok 🙂
ale musim říct že se mi na tu laparku vůbec mecjce už at jsem doma ☹

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 to celkem chápu, však to uteče... já se na jednu stranu na screening těším, že zase uvidím bublinu, ale na druhou stranu se bojím, aby to dobře dopadlo. Holt možnosti jsou vždycky minimálně dvě....

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz neboj já věřím že to bude ok 😵 závidím ti ale v dobrém

martina_81
27. srp 2012

@antana123 ahooj, no hodně pracovně. 😖 Dává mi to docela na prdel, nějak pořád nemůžu chytit tempo. Teď jsem měla 3 denní a včera jsem usnula u televize o půl osmé, jak jsem byla hotová. A jinak výsledky genetiky budou 11. září a 1. října jdem na tu imunologii, takže si ještě počkáme. 😖 Ale co se dá dělat, nějak to vydržíme, jestli nepadnu v práci. 😀 😀 Laparku zvládneš, neboj. Já se taky bála a ještě jsem takovej posera,že jsem se málem rozbrečela,když mě tam Jirka nechával, nemocnice úplně nesnáším. ☹ ☹ ☹

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 však já ti taky závidím to dítko, který už máš 🙂 Zdravá závist není na škodu 😉

antana123
27. srp 2012

@martina_81 hele no tu únavu chápu já dělala taky 12 a byla jsme mrtvá .-(
no počkáte si jako my třeba se nám to pak povede spolu

jinak slyšeli jste už o nové metodě IUI jmenuje se to IUTPI
tady je video

https://www.youtube.com/watch?v=jJ6tbJcaGC4
antana123
27. srp 2012

@littlemousecz jo jo já vím že oproti vám mám výhodu že už jedno mám ale až budeš mít mimčo na světě a ono bude ve věku jako náš malý tak pochopíš proč i on toho sourozence potřebuje jakože fakt ho už potřebuje a prostě já jako žena po něm toužím 🙂a máš pravdu zdravá závist je normální věc 🙂

antana123
27. srp 2012

já miluju jak bývá paf z miminek i kočárky chce vozit je to moje zlato pořád říká že chce mít doma taky miminko asi jsme ho nakazila 😀 😀 😀

martina_81
27. srp 2012

@antana123 mně to dřív nevadilo, ale teď si nějak nemůžu zvyknout, po tom válení doma. 😀 to video je zajímavý. 😉

antana123
27. srp 2012

@martina_81 si zase zvykneš za chvilku 🙂
jo taky jsem hleděla ale ta metoda než dojde sme to bude 100let a jsem zvědavá na kolik to výjde teda