CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 já vím, že mě to pak chytne znovu, ale teď prostě vedeš 1:0 😀

antana123
27. srp 2012
littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 to video zajímavý teda je, ale z mýho manžela by 10 ml vyčištěnýho ejakulátu dostávali tak půl roku 😀 Ale jako pro páry, který jsou zdravý, by tam jistý zvýšení šancí oproti klasickýmu IUI být mohlo.

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz to jo no můj muž má spermio jako na spodní hranici ale prý v normě takže pro nás by to asi taky nebylo nevím no ale doufáme že po laparce to IUI aspo 3x vyzkoušíme

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz ted naposled měl jen málo toho spermatu norma je myslím 30milionu a on měl jen 6 předtím to teda nikdy neměl říkali mu že se to může stát že příště to může být zase ok ale pohyblivost měl nějakých 60%

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 no tak na tom nejste ještě tak zle. Manžel měl při IVF jen 0.5 milionu na ml a pohyblivost 40%, morfologii jen 4%. Tady by asi IUI bylo zbytečný si myslím. Ale třeba ho vyzkoušíme příště, než zase půjdeme do IVF.

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz u nás byla morfoligie myslím jen 10% jako žádná sláva ale řekli nám že se s tím otěhotnět dá u malýho měl ještě horší spermio a za 2 měsíce sem byla těhu

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 tak nám taky řekl doktor, že nemožný to není ani přirozeně, ale že si myslí, že za IUI by to byly vyhozený peníze.Volbu nechal ale na nás a my se rozhodli jít rovnou do IVF. Přece jen , když už na hormonech, tak ať to stojí za to a šance je vyšší 😉 (clostil mi moc nefungoval, takže by mě stejně čekaly injekce i na IUI, i když ne v takovým množství).
O další se budeme snažit asi hned po šestinedělí a když se do roka nepodaří, tak zajedeme do Sanusu a uvidíme, jestli IUI nebo zase rovnou IVF. Chtěli bychom děti brzo po sobě, tak snad se to podaří.

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz tak to vám držím palce my to chtěli taky začali jsme se snažit když bylo malýmu 5měsíců a už má 2 roky a nic ☹

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 no my počítáme s tím, že se budeme snažit tak ten rok a pokud nic, tak holt znovu Sanus. Dýl to přirozeně asi hrotit nebudeme. Když to vyjde do roka samo, bude to pak sice záhul, ale neskutečný štěstí. Možná bysme šli do Sanusu i dřív, ale pokud to půjde, tak chci aspoň do roka kojit a to by se stimulkou nešlo dohromady. Hlavně ani nevím, jestli by nám vůbec dřív schválila IVF pojišťovna. Kdoví, jestli nám to schválí po tom roce vůbec.

antana123
27. srp 2012

@littlemousecz jo stimulaci při koju určo né a s pojištovnou to nevím to ti neřeknu

littlemousecz
27. srp 2012

@antana123 no uvidíme, jak to všechno dopadne. Při mým štěstí bude další IVF a dvojčata a z plánovaných 2 dětí budou najednou tři 😀

petrufa86
27. srp 2012

@littlemousecz
@martina_81
@antana123 díky za držení palců a těšení se na //, ale je tem jen /, takže zázrak se nekoná ☹ ☹ ☹

antana123
27. srp 2012

@petrufa86 to mi je moc líto ☹

petrufa86
27. srp 2012

@martina_81 já jsem z nemocnic taky asi labilní, taky sem se málem rozeřvala když mě tam jarda vezl na laparku a řvala bych málem i teď jak byl 3x v nemocnici. Holt jsem na něm asi závislá 😀 😀 😀

petrufa86
27. srp 2012

@antana123 jojo, video je zajímavý, jen nevím, jak se ta metoda liší od IUI.

petrufa86
27. srp 2012

@antana123 díky, ale já s tou / nějak počítala. Ani slzavý údolí nebylo, jsem už asi na / imunní nebo nevím

littlemousecz
27. srp 2012

@petrufa86 a to sis dělala teď odpoledne?třeba je brzo ještě, zkusila bych ráno ještě jednou. a nebo se na to vykašli, vysaď všechny prášky, jestli nějaký bereš a nech to koňovi... Nebo se po IUI chodí taky pro jistotu na krev?

petrufa86
27. srp 2012

@littlemousecz nene, v 5 ráno když sem potřebovala na záchod. Mě dr ředkl od 27-29týho udělat test, pokud bude negativní vysadit prášky a pokud pozitiivní tak radši dorazit na odběr kve abysme něco nezanedbali. Jojo, prášky sem už vysadila

littlemousecz
27. srp 2012

@petrufa86 aha, já že si psala, že se pro test dostaneš až dneska odpolko, tak jsem myslela, že sis ho rovnou udělala. No tak to prostě nech koňovi no. A když si vysadila prášky a nedorazí MS, tak to bude jasný 🙂

petrufa86
27. srp 2012

@littlemousecz půdodně jo, ale sousedka ještě doma včera 1 vyštrachala tak mě ho dala. Uvidíme, vždycky po vysazení utroše sem to do 2 dnů dostala, teď jsem měla ale místo toho duphaston tak nevím u toho jaká je čekací doba.

littlemousecz
27. srp 2012

@petrufa86 tak to je hodná sousedka 🙂 Tak uvidíš no.Já myslím, že hormony jsou v tom stejný, tak by to mělo bejt podobný ne?

petrufa86
27. srp 2012

@littlemousecz jojo, sousedce zbyl a už ho nebude potřebovat. tak ho darovala. Já taky myslím že je to na stejný bázi, jen ten duph... se polyká, nezavádí

martina_81
27. srp 2012

@petrufa86 tak to mě teda mrzí. 😖 Tak zkusíte další IUI? Jinak já to video viděla a myslím,že rozdíl je v tom,že místo 1 ml jako při IUI Ti tam stříknou 10 ml, takže tím pádem je větší šance. Aspoň tak jsem to pochopila z toho, co říkají,ale jak to je doopravdy, to netuším. 😒 a jinak jsem koukala na ten Tvůj fotoblog a překvapilo mě,že nemáte imunologii, já myslela, že vás Vodička taky hned poslal na oboje. 😒

martina_81
27. srp 2012

@petrufa86 joo, taky jsem takovej závislák na Jirkovi, nevydržela bych bez něho delší dobu. 😖 Až mě to někdy fakt sere.

petrufa86
27. srp 2012

@martina_81 já s tím tak nějak počítala, takže ani slza neukápla. Jojo, taky se mi zdál jen rozdíl v těch ml. Právě že neposlal, říkal že nás pošle jen na genetiku, že i kdyby něco našli na imunologii že by mě stejně dali jen prednison a ten mě dá i tak. Nene, v tuto chvíli další IUi zkoušet nebudeme, dáváme si pauzu. Tak na imunologii asi zkoumají krev a Jirka má mít asi spermoníky, ne???

petrufa86
27. srp 2012

@littlemousecz jak to vypadá, tak jsou v tom pořádný hormony. Naposledy jsem prášek měla včera večer, ráno už ne a dneska jsem to v 7 dostala. takže rychlost neuvěřitelná 😒

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 no tak to je fofr teda.
jo a v tom novym IUI je ještě ten rozdíl, že ti jakoby uzavřou čípek tou věcí a chvíli ho podrží, aby spoermouši nevytekli, když jich tam pošlou tolik a dostali se až do jakési té dutiny u vaječníku nebo co. Aspoň tak nějak jsem to pochopila. Jako že nemusí plavat skoro vůbec, protože když jich tam šoupnou tolik, tak to děloha nepobere a dostanou se dál.

petrufa86
28. srp 2012

@littlemousecz tak s MS to byl planý poplach. V 7 večer na záchodě ze mě šel nějaký hlen a v tom narůžovělá krev. tak sem si říkala že je MS tady a do rána na vložce ani kapka krve. Ale břicho mě normoš večer bolelo jako kdybych to dostala a dokonce sem si musela vzít ibalgin. Tak jako nevím co to má znamenat? 😖

littlemousecz
28. srp 2012

@petrufa86 tak se to třeba rozjíždí nějak pomalu, po tom duphastonu. Uvidíš, co bude dál. (a mě takhle začalo špinění při těhu, pak nic a pak hnědý špinění a pak konec 😉 )