CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
19. zář 2012

@martina_81 jo jsem ráda že to budu mít brzo za sebou a snad to bude k něčemu 😉

petrufa86
20. zář 2012

@martina_81 to máš pravdu. Já na tu naši diskuzi taky nechodím, všichni tam jsou těhu, včera další holčina // a ty 3 co neotěhotněli tak jedna tam občas napíše a ty 2 na MK nechodí. Takže občas tam něco písnu ale jinak ne, já zatím látkovky, nábytek, postýlku a oblečení fakt řešit nemusím. Ale dneska jsem se byla podívat na Ňáňu (Anička, moje neteř, ale říká si ňáňa) tak sem se zase trošku odreagovala. Je ji 17 měsíců a drčí, drčí a drčí nebo piští dokola a zvedá při tom hlas a ječí tete, tete, tete dokud za ni nepřijdu z obýváku do pokojčka, takže síla a pěkně zlobí mrška malá 😉

littlemousecz
21. zář 2012

@petrufa86 @martina_81 holky nebojte, však se taky dočkáte. Jednou to přijít musí.

petrufa86
21. zář 2012

@littlemousecz jen to jednou je v nedohlednu ☹ ☹ 😒

martina_81
25. zář 2012

@petrufa86 @littlemousecz ahoooj, tak jsem se zas po dlouhé době připojila. 😉 poslední dobou ten počítač nějak nevyužíváme, maximálně když hledám recepty na chlebíky. 🙂 Našla jsem super stránky a ty otvírám téměř každý den,protože některé recepty tam nemají chybu. Jirka přestal hrát tu svoji stupidní hru (konečně přišel na to, že to nikam nespěje) a já na koně už taky moc nechodím,když tady nemám co řešit. A koukání na cizí // se pro mě stává docela deprimující. 😒

petrufa86
25. zář 2012

@martina_81 pak mě musíš napsat ty stránky, taky chci k Vánocům pekárnu. Ale prosimtě, neříkej že Jirak konečně pochopil že hry jsou ztráta času??? A nenudí se teď?? 😀 😀 😀 Nápodobně, já sem taky moc nechodím, juknu co mě kdo napíše, na pár diskuzí kam chodím a mizím. A testy s // mě taky asi jednou zničí 😒 😒 😒

martina_81
25. zář 2012

@petrufa86 můžu ti říct,že jsem z té pekárny fakt nadšená, včera jsem dělala makový závin a dneska tam čumím na sladký rohlíky. A co je výborná záležitost, tak mazanec, ten fakt nemá chybu. 🙂 A kynutý těsto je z toho naprosto úžasný. Stránky Ti můžu napsat hned,ať se pokocháš. Teď jsem třeba koukala,že v tom dělají i pudink, rýžový nákyp nebo třeba francouzský brambory, fakt nechápu. 😀 http://domacipekarny.dama.cz/ Nenudí se, občas si zahraje nějakou hru,co má v počítači a jinak tam poslední dobou spíš vysedávám já, na těch receptech. 😀 😀 😀

petrufa86
25. zář 2012

@martina_81 díky za stránku. Já dělám pudink v mikrovlnce. Sousedka máý pekárnu tu obyč z tesca co chci já a ta v tom škvaří i sádlo. 😉

martina_81
25. zář 2012

@petrufa86 cože??? škvařit sádlo v pekárně? tak to je vážně mazec. 😀 Tak já se zatím držím chleba,mazance a těsta. chci vyzkoušet sekanou a příští rok marmeládu. 😉 Jak děláš pudink v mikrovlnce? to neznám.

petrufa86
25. zář 2012

@martina_81 jj, v pekárně a koukala jsem na ty stránky co jsi mě poslala a nějaká paní to tam taky psala že sádlo škvaří a bomba. JJ, to sousedka v tom taky sekanou dělá a prý je dobrá. Normoš, vezmu si skleněnou misku nebo tu plastovou dozu na jídlo a naleju do toho mlko. Dám do toho vukr, popř. vanilkový a dám na nejvyšší stupeň tak na cca 5 minut (dokud není mléko teplé), rozmíchám si ve zbytku mléka pudink, vyleju to tam a dám zpátky na tak 3 minuty, tak po minutě vždy otevírám a míchám aby se neudělali hrudky. Je to ani ne za 10 minut hotový.

martina_81
25. zář 2012

@petrufa86 tak to je zajímavý, ale na plynu mám pudink taky rychle, takže tohle mě nějak netrápí. 😀 ale ta pekárna je fakt dobrá věc. Jen kdyby to nebyla taková kráva velká. 😀 Musím ji pokaždé uklízet, protože jinak bych se v kuchyni už nepohnula. 😒

petrufa86
26. zář 2012

@martina_81 to jo, jen se pak malinko líp meje ta miska z mikrovlnky než hrnek. JJ, to já ji budu muset taky uklízet, teĎ sem byla ráda že sem tam vměstnala dolce gusto co sem dostala k svátku. 😉

littlemousecz
26. zář 2012

@martina_81 no já jsem na netu skoro pořád, kvůli práci... pekárnu máme doma taky, ale počáteční elán už mě opustil. To jsem pekla každej víkend něco. Teď když něco upeču jednou za měsíc, tak je to moc. Ale používám ji třeba na těsto na knedlíky, dukátový buchtičky, kynutý buchty. Jak se nahřívá, tak to tam krásně kyne a nemusím to hníst ručně.

martina_81
27. zář 2012

@petrufa86 @littlemousecz holky, co se tady zase děje? 😠 připojím se a prý že mám víc jak 20 upozornění na fotoblogy, rozkliknu to a nestačím se divit. Co to je zas za hnus? ☹ ☹
Jinak ještě k té pekárně, těsto na buchty je z ní fakt super, to má Míša pravdu. A vzhledem k tomu,že Jirka je dost mlsnej,tak i kdyby mě elán opustil, tak péct budu muset stejně. 😀 😀

petrufa86
28. zář 2012

@martina_81 Dobrá debilita, co?? já jsem se po 2 dnech připojila a mám jich 40. A včechno skoro je že se to líbí tomu a tomu a tomu, Prostě když já dám u tvýho fotoglogu že se mě to líbí tak to přijde všem tvým přátelům. Dobrá kokotina, co???

petrufa86
28. zář 2012

@littlemousecz tak já těsto na knedlíky atd dělám zatím v robotu co sem dostala k Vánocům

littlemousecz
28. zář 2012

@petrufa86 no já mám taky robota, dostala jsem ho k narozeninám. Ale zatím ještě pořád nebydlíme v novým bytě, ale ve starým stavení a je tam zima a vlhko, tak mi těsto nechtělo kynout.

antana123
1. říj 2012

Ahoj holky hlásím se po delší době byla jsme u rodičů u Zlína a pohoda co je tady nového???
jinak ty nové fotoblogy teda fakt děs ☹
a ve středu nastupuju na tu laparku tak u se mi to blíží snad to dobře dopadne

antana123
1. říj 2012

@littlemousecz jůů ty seš za chvilku v půlce to letí 😲
@petrufa86
@martina_81
taky mě ty // na testu tady deptají ☹

littlemousecz
1. říj 2012

@antana123 jj, letí to hrozně rychle. ale jsem ráda, nemůžu se dočkat, až bude na světě 😉 Hodně štěstí na tu laparku.

antana123
1. říj 2012

@littlemousecz to chápu já byla na Šímu taky hodně nedočkavá 😀
díky🙂 jsem připravané i na nejhorší zprávy jsme fakt rozhodnutí pro t adopci i většího dítěte takže tohle nás jen posune dál 😉

littlemousecz
1. říj 2012

@antana123 no on je každej posun dál dobrej. Hlavně se neplácat na místě, to je pak na budku.Hlavně, když se něco děje.

martina_81
2. říj 2012

@petrufa86 @littlemousecz @antana123 holky, tak já mám po včerejšku totálně po náladě. ☹ Ořvala jsem to už včera,ale stejně jsem to ještě pořádně nepřekousla. Byli jsme na té imunologii a děs. Tu hromadu zkumavek při odběru krve jsem zvládla, ale když mi pak dr. řekla,že výsledky budou za 10-12 týdnů, to už jsem nějak rozdejchat nedokázala a sotva jsem vyšla z ordinace, tak jsem se rozbrečela. Představa,že na vánoce místo transféru budou teprve výsledky imuna - a to ještě s trochou štěstí,byla v té chvíli naprosto šílená. A Jirka nějak nedokázal pochopit, že o co mi vlastně jde, tak bude transfér o 3 nebo 4 měsíce později, než jsme předpokládali, vždyť je to jedno ne. Snažil se mě uklidnit a zvednout mi náladu,ale mně v tu chvíli připadalo,že 3 měsíce jsou celá věčnost. Takže když výsledky budou v pořádku, tak transfér možná v únoru. ☹ ☹ a když nebudou, tak v nedohlednu......

antana123
2. říj 2012

@littlemousecz díky 🙂
@martina_81 já to chápu já bych to taky ořvala je strašný jak to všechno dlouho trvá ☹a člověk pořád čeká je to na palici.....

martina_81
2. říj 2012

@antana123 já myslela,že výsledky budou tak za měsíc, jak u té genetiky. A dr.,když viděla moji reakci (asi jsem vypadala dost šokovaně) na těch 12 týdnů, tak se mi snažila vysvětlit, že ty testy jsou složitý,že se to dělá na 3 etapy a že to není tím,že by tam jen seděla a pila celý dny kafe... Jenže já si v tu chvíli představila, jak dlouho zas budu muset čekat a měla jsem co dělat,abych se nerozbrečela už před ní. ☹

antana123
2. říj 2012

@martina_81 je to děsný ty procedůry než se člověk může začít snažit ☹

martina_81
2. říj 2012

@antana123 štve mě, že jsem mohla mít všechno hotový ještě před IVF, při čekání po laparce. 😖 Je to fakt hnus, pořád jen na něco čekat. ☹

littlemousecz
2. říj 2012

@martina_81 jo, to znám, já čekala na genetiku 9 týdnů místo šesti a byla jsem z toho nešťastná. Však to rychle uteče, neboj.

antana123
2. říj 2012

@martina_81 neboj po tomhle už budeš mít klid

martina_81
2. říj 2012

@antana123 já vím,jen se bojím toho, jestli něco najdou a budem čekat ještě dýl. 😒
@littlemousecz když já byla tak nějak natěšená na ten prosinec,takže představa toho,že nejdřív v únoru se mi zdá hodně v nedohlednu. ☹