CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
19. pro 2012

@antana123 Ahojky, tak sem po čase nakukuju a co to čtu děvče! Můj názor je ten, že pokud máte toho s manžou teď dost, tak bych skrátka vypustila a pomalu šetřila třeba na IVF a kdo ví.... 😉 Ale určitě bych to nezkoušela v Jihlavě, fakt ne. Podívej, já při dceři otěhotněla druhý měsíc snažení a o druhé dítko jsme se snažili 3 roky! Nikde nám nic nenašli, veškeré výsledky v pořádku ! V Jihlavě jsme podstoupili 3krát IUI, 1 IVF + 1 KET a nic ! Tak v čem je problém... zoufalství... pláč... Změna centra !!! 😵 A tam mi zjistili, že mám dělohu po císaři tak špatně zašitou, že mi tam nemohli dostat ani katetr! 😠 První pokus v jiném centru a jsem v 5 měs.! 🙂 V Jihlavě je velká chyba, že zavádí vše bez ultrazvuku, takže ani nevidí, zda to zavádí správně a taky nemají zvládnutou embryologii, zapatíš si prodlouženou kultivaci a tejně Ti zavádí embrya na ET nejdýl 4 den ráno a na KET nám zaváděli dokonce 3 a 4 buněčné embrya - smích... V tom jiném centru zavádějí až opravdu 5 den a jen blasty a mrazí až 6 den! A na tom hodně záleží, zvyšuje to úspěch. Vím, že to někomu v Jihlavě taky výjde, to určitě ale co tak zjišťuju, tak těch úspěchů nemají tolik... Co se týče adopce, tak upřímně Ti řeknu, že já bych do toho nešla, když už bych měla vlastní dítě i když jen jedno.Bohužel pracuji v zařízení, kde máme problémové děti a jsou mezi nimi adoptovaný a co si ty rodiče zkusí.... holt geny neovlivní nikdo a jak jsou ty děti na své adoptivní rodiče zlý, co všechno jsou schopný udělat.... Samozdřejmě, že jsou i hodný děti,který jsou za svou novou rodinu vděčný... já vím ale to člověk zjistí časem a pak už to vrátit nejde.Ale to je jen můj názor... Měj se hezky a přeji hodně štěstí, ať už se rozhodnete jakkoliv. 🙂

antana123
19. pro 2012

@montysek no já pokud bych šla do centra tak do Jihlavy už taky né spíš Brno Reprofit ale jak říkám zatím u nás u obou vede adopce ale moc díky za názor je potřeba to znát ze všech směrů a nechcem to uspěchat určo to chceme pořádně promyslet 😉

sabcacech
24. pro 2012

Všem snažilkám i těhulkám přeji krásné a pohodové prožití svátku vánočních a bohatého Ježíška.....

maky8
9. led 2013

Dobrý večer,nedávno jsem navštívily první pohovor v sanusu pce.Ted čekám až dostanu menstruaci a třetí den tam musím na krev,jen nevím jestli mám být na lačno a když to dostanu v pátek tak stačí na krev v pondělí?Nebo ještě v pátek?Jsem zmatená 😢

leny11
10. led 2013

Ahoj holky, tak jsem včera byla na konzultaci v Sanusu HK u Dr.Dejmka kvůli dar.embryím z konzultace mám divný pocit pan doktor na mě působil zvláštně asi neměl svůj den.Dal nám formulář kterej máme vyplnit a v podstatě teď záleží víc na embyologii jak se s nimi domluvíme jak vybrat fenotyp aby mimčo nebylo blonďatý s modrejma očima.Úspěšnost otěhotnění z dar. embryí je 50%, tak uvidíme jak se zadaří.

martina_81
10. led 2013

@maky8 ahooj, ke komu v Pardubkách chodíš? 😉 Mně tenkrát dr. (chodím k Vodičkovi) řekl, že mám přijet 3.-5. den cyklu a když jsem pak dorazila (tuším, že to bylo 4.den), tak jsem chytla zrovna Marcelku a ta na mě, že jsem měla přijet 3. den a prý 2 hodiny po probuzení. 😠 Ale nevím, jestli jsem byla na lačno, to si tam zkus zavolat. 🙂

martina_81
10. led 2013

@leny11 ahooj, tak hodně štěstí. 🙂 S HK nemám zkušenost, byla jsem tam jen jednou a nepůsobilo to tam na mě moc dobře. 😒
@antana123 @petrufa86 @littlemousecz ahoj holky, je tu dost mrtvo, ale i tak hlásím, že další KET nás čeká následující cyklus, což znamená transfér začátkem února. 😉 Mohla jsem jít už teď, ale když jsme byli v Pce, tak už jsem byla 13tý den. 😒 No ale kdo to mohl vědět, že? A taky jsem počítala s tím, že mi dá zase Estrofem, ale prý to není potřeba, že sliznice je ok. Tak doufám, že nekecal. 🙂 Jirku teda poslal k obvodnímu dr., ať vyřeší tu štítnou žlázu, co mu na imunu nevyšla dobře a taky zrovna odevzdal vzorek spermatu, že udělají kultivaci a zjistí, co tam má špatně. Ale každopádně na embryjka to nemá vliv, tak jsem byla ráda, že se můžem zase pohnout dál. 😉

antana123
10. led 2013

@martina_81 jůůůů super Marti budu ti moc držet palce 🙂
já zase dušíkuju nevím co sem komu udělala že to mám pořád dokola jsou strašně slabí mám 3dny zpoždění tak myslím že to nevěstí nic dobrého ☹

martina_81
10. led 2013

@antana123 jj, díky moc. A Tobě to takhle dělá? Ale třeba se nakonec taky zadaří,ne? 🙂

antana123
10. led 2013

@martina_81 jj to mám už po několikáté ☹

petrufa86
10. led 2013

@leny11 já byla v Hk hospitalizována 2x a poprvé dobrý a podruhý katastrofa. Mám z toho stejný pocit jako Marťa, Pardubky mě přijdou rodinnější. A jinak od Dejmkovi sem to slyšela že je to takový bručoun a za celou návštěvu řekne kromě pozdravu sotva 3 slova. Nevím, ale na mě by takovej doktor nepůsobil dobře. 😠
@maky8 myslím že když to dostaneš v pátek tak na krev v pondělí a jinak na lačno být nemusíš 😉
@martina_81 včera sem si říkala že ti musím napsat jak to s váma vypadá a jak Jirka dopadl na tý urologii a jak řeší šítku.. No vidíš tak to je dobrý že to na embryjka vliv nemá. A teď to určo vyjde, víš co se říká do 3 dobrýho i zlýho.
@antana123 Co bys prosimtě chtěla 3 dny po zpoždění. Já měla dálnice 9 dnů po zpoždění.

Jinak hlásím že máme za sebou screening a dopadl na jedničku. Mozek, páteř normální, srdce má 4 oddělení který má mít, žaludek, srdce, močák v pořádku, ruce máme, nohy máme a ... Jediný co nebylo vidět tak nosní kůstka protože bobek nespolupracoval a chrápal. Máme 7,12 cm a jsem 13+2tt. A termín porodu se nám z 20.7. posunul na 17.7. A jinak riziko na Dawna he 1:18 561 na Edwardsed 1: 46 843 a na Patauův syndrom 1: 146 521. 🙂 🙂 Tak mě zase spadl kámen se srdce. Hlavně aby na velkým UTZ ve 20 týdnů byla nosní kůstka a těhu si začnu na 100% užívat 🙂 😉

petrufa86
10. led 2013

ještě sem zapomněla na fotečku 🙂 🙂

martina_81
10. led 2013

@petrufa86 no já mám z Tebe takovou radost, holka!!! 😅 😅 😅 No já jsem na ten KET zvědavá, ani to nechci nikomu říkat (kromě práce a vás tady), ať zas nejsou všichni zklamaní, když to nevyjde. Jenže u našich to asi neutajím (i když jsem neřekla ani mamce, že už máme výsledky a byli jsme v Sanusu), protože tatík dělá tam jako já a občas se střídáme, sice ne tak často, ale těžko budu říkat, že mám pořád dovolenou. 😒 No uvidíme.
@antana123 tak jednou by to mohlo vyjít a ne pořád takhle strašit, ne? 😉

petrufa86
10. led 2013

@martina_81 neboj, tobě to vyjde příští měsíc a budeme mít zase radost my z tebe. Doufám, že to @antana123 klapne a tobě taky a budeme komplet 🙂 🙂 😉 Je mě to jasný že se nechceš chlubit když už to 2x nevyšlo. A kolik ještě máte zamrazýno? nějak si to už nepamatuju.

antana123
10. led 2013

@martina_81 no mohlo 😉

martina_81
10. led 2013

@petrufa86 nj, snad to dopadne. Máme jich ještě 5.

antana123
10. led 2013

@petrufa86 krásné mimčo 😉
@martina_81 vám budu držet palce ať to klapne 😉

petrufa86
10. led 2013

@martina_81 já myslím a doufám s tebou že ano 😉 😉 A 5 mrazáčků je fajn 😉

maky8
10. led 2013

@martina_81 Díky za info,jezdím k paní doktorce Novotný 😉 Dnes jsem to dostala tak tam ráno pofrčim a radši na lačno 🙂 Přeji pěkný večer 😉

antana123
10. led 2013

@petrufa86 no víš u Šími to bylo jinné na 26DC sem měla dálnice a ted pořád slaboučké a i u Šími jsme se cítila jinak jako ted ☹ no uvidíme ale na ms to zatím nevypadá

petrufa86
10. led 2013

@antana123 věř tomu že pokaždý to nemůže být stejný, to by byla jen nudná rutina. No vidíš na ms to nevypdá, takže žádný stres, mimču to nesvědčí 😉

antana123
11. led 2013

Přeju dobré ránko 🙂

littlemousecz
11. led 2013

@martina_81 tak to je super, budu držet palce, aby to tentokrát vyšlo.
@petrufa86 gratulace ke screeningu, to jsou bezvadný výsledky.
@antana123 já myslím, že ta čárka sílí. Držím úplně všechny palce i ostatní prsty a končetiny.

antana123
11. led 2013

@littlemousecz děkuju 😵

anina32
11. led 2013

@leny11 Já si na Dejmka nemůžu stěžovat, vyšlo nám IVF hned na první pokus 😉
@petrufa86 No to je nádhera, ted už to bude určitě v pořádku, myslím na tebe 😉 😉 😉

Jinak holky včera mi přišel dopis ze sanusu, složenka za mrazáčky na dalši rok 2100,-

montysek
11. led 2013

@antana123 Držím pěsti co mi síly stačí - koukej ! 😀 Mě u dcery ještě 20 den po vynechané MS vyšel test negativně ale to jsem jěště nevěděla, že jsou v testech rozdíly a kupovala jsem co tu běžně mají a to 20 a 25 až teď po letech jsem se na diskuzi poučila a pro 10 kový jsme museli jet až 25km od nás. 😀 😒

@littlemousecz A co Vy, nechali jste si říct pohlaví nebo to chcete nechat jako překvápko? 🙂

@anina32 A budete nechávat dál mrazit? Uvažujete ještě o 3 děťátku? 🙂

petrufa86
11. led 2013

@anina32 panejo, tak snad dlouho u ledu nebudou 🙂 🙂 snad je ještě použijete, ne?? A co s manželem, lepší??

antana123
12. led 2013

@montysek moc děkuju 🙂
dneska jsem netestla jsme na víked u rodičů testovat budu v pondělí ms zatím nic tak snad.....

antana123
13. led 2013
montysek
13. led 2013

@antana123 😵 😵 😵