CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
31. led 2013

@martina_81 aha, tak ono je jedno kdo to dělá, hlavně aby to bylo úspěšné a za 14 dnů jsi našla // 🙂

petrufa86
1. únor 2013

@martina_81 tak co, už máš broučky u sebe?? 🙂

antana123
1. únor 2013

holky testy citlivost 25 a za týden KO

lenda01
1. únor 2013

@antana123 to sou ale krasny dalnice 🙂

antana123
1. únor 2013

@lenda01 děkuju 🙂

montysek
1. únor 2013

@antana123 Krásné, krásné,krásné 😵 😵 😵 Už se těším na fotečku z ultrazvuku a už jsem zvědavá, co čekáte! 😀

montysek
1. únor 2013

@martina_81 Držím pěsti až mi ruce modrají - aby to vyšlo !!!! 🙂 🙂

antana123
2. únor 2013

@montysek díky snad bude vše ok 🙂

martina_81
2. únor 2013

@petrufa86 @montysek @antana123 Ahooj,včera jsem pc ani nezapínala, tak píšu až teď. Ještě před transférem za mnou přišla embryoložka a rozplývala se (jako vždycky, tak nevím, jestli je to tak neobvyklý úkaz), jak to 1 embryjko je úžasný a že je tak ukázkový, že je to na fotku (kdyby měli nabitý foťák, tak mám fotečku) do knihy a že jestli teď neotěhotním, tak že už tomu fakt nerozumí. Tak jsem jí řekla, že to nám říká vždycky a zatím to moc nepomohlo. Tak uvidíme. Jinak ten 1 šampion byl 8mi buněčný a jeho "brácha" 6ti buněčný. 😉

montysek
2. únor 2013

@martina_81 Taky tam zavádějí embryjka docela brzo viď, že je nenechají dojít do blastocyst. 😒 A zavádějí to pod ultrazvukem? Moc, moc Ti opravdu přeji, aby to vyšlo a věřím, že to tak bude. 🙂 A kdyby náááhodou ne, tak až by jste vyčerpali zásobu, tak radím změnit car, kde dělají transféry až 5 den a pod ultrazvukem a to už určitě výjde. 😉

martina_81
2. únor 2013

@montysek Já se jí právě ptala, proč to nenechají dýl a ona, že jim je v děloze líp, než je trápit v laborce, tak že je lepší je zavést. No, minule jsme to vlastně měli stejně a uchytili se, jen nakonec nevydrželi, tak snad má pravdu. jinak při ET jsem měla transfér až 5.den. A v mrazáku máme ještě 3 E z toho 5.dne. Já je chtěla použít už teď, ale vymluvili mi to, tak v případě nouze příště. Pod ultrazvukem nezavádějí,což mě docela mrzí, ale jinak jsem s jejich přístupem a prací fakt spokojená. Díky za podporu, snažím se být v klidu a moc na to nemyslet. Fakt už nevím, čím bych tomu mohla pomoct.

antana123
2. únor 2013

@martina_81 moc držím palce ať to ted vyjde 🙂

martina_81
2. únor 2013

@antana123 díky moc. 😉

antana123
4. únor 2013

holky dnešní a v pátek KO 😵

martina_81
4. únor 2013

@antana123 už jsem Ti psala, že jsou nádherný, tak kontrola bude v pohodě, uvidíš. 😉

antana123
4. únor 2013

@martina_81 já vím děkuju to dávám pro holky co je nemám v přátelích 😉

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 no vidíš, tak tentokrát to musí klapnout, aspoň t to 8mi bunečný vydrží 9 měsíců. Ale jak píšeš říkají to vždycky. Ale tentokrát to dopadne, je to do třetice všeho dobrýho i zlýho. A už máš za sebou 3 dny a do krve zbývá už jen 11 dnů a do testování?? Kdypak to máš v plánu???
@antana123 tak to už jsou pořádný čárky. bobek se krásně vyvíjí. 😉

antana123
4. únor 2013

@petrufa86 díky 🙂

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 nj, uvidíme. 😉 Nemám v plánu testovat, po minulým ketu se bojím, aby to nebylo stejný, tak si říkám, že možná, když 14.února nepřijde ms, tak to zkusím - krev je 15ho. Nechci se zase předčasně těšit. 😒

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 jj, to tě chápu. Já si po2 a po3 taky dělala test až den před krví. Ale zase to bude 14týho a třeba ti valentýn přinese štěstí a budou //- 😉

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 jj, kéž by. 😉 Včera mě bolel podbřišek (a dneska vlastně taky) a Jirka si dělal srandu, že prý už koušou. 😀

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 To teda začali kousat nějak brzo 🙂 🙂 🙂 tak mě bolel pobbřišek vždy celých 14 dnů a teď mě bolel taky a to tak intenzivně že sem říkala že to musím stopro dostat a ono prdlačka. Jseš poslední v týhle diskuzi kdo není těhu a já věřím tomu že se to povede. 😉 Já už si v pondělí musela koupit těhu rifle, jen mě teda dost dostala ta cena a v pátek mě přišel balík s dalším těhu oblečením. Protože už enmám špek ale začíná se dělat pořádný břicho a v normálních kalhotách už mě břicho tlačilo.

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 No právě, je to moc brzo, ale aspoň jsme se zasmáli. 😉 To jsi kupovala nový rifle? Za kolik? 😖 Vím, že jsou hodně drahý, takže osobně bych to řešila bazárkem a nebo z bonprixu, tam taky mají pěkný a ne moc drahý. Doufám, že pupík vyfotíš,ať mám motivaci. 😀 Motá se mi hlava, tak si jdu dát Utroš a na chvíli lehnu. 😉 Pak bych chtěla na procházku do Lidlu. Jirka sice mrčí, že bych měla asi spíš polehávat, ale myslím, že procházka po Lidlu mi neublíží a Vodička taky říkal, že malý procházky jsou v pohodě. 😉 Joo, a jinak, koupili jste teda nějakou tu pekárnu? Pořád se chci zeptat a vždycky na to zapomenu. 😒

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 jojo, nový, tady přes bazar bych asi nelajskla velikost. Myslela sem si jak se krásně vejdu třea do 42 a ono prdlajs. Mám 46 😝 😝 jsou mi sice trošku větší ale musím počítat s tím že ještě porosteme. Jsou z CA a stáli 1098 Kč 😝 😝 docela něpoměr když sem si kupovala přes net za 350 Kč. Je to polská výroba a ty samý si tam ségra kupovala za 800 kč, takže taky nepoměr. Ale objednala sem si přes net 11 věci, z toho bylo poštovný 140 a stálo mě to 4000 kč, což si myslím že jde. A vše sedí, jen si musím nechat kalhoty zkrátit a zůžit sukně, ty vypadají jako když mám na sobě pytel. jojo, pupajse vyfotím a hodím fotku. Jojo, procházky jsou hodně doporučovýny, protože se při tom prokrvuje děloha a při chůzi pracuje. Přitom když ležíš nebo sedíš tak ne. tak ať Jirka nebrblá. nene, nekoupili, když sem to podruhý říkala Jardovi že ji mají v Tescu za 600 Kč tak se na to moc netvářil, tak se mu říkala ať si trhne nohou a že ji nechci.

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 pupajs pro štěstí 😀 😀

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 Tak to je síla, ale nějakou takovou pálku jsem čekala. 😖 Ale těch 11 věcí za 4000 je super, to máš taky nový?. Tak doufám, že uděláš přehlídku a nafotíš. 😉 No já mu taky říkám, že ležení je stejně naprd a že mě to ani nebaví. Tak mi pak zas předhodí (naštěstí jen žertem), že se vůbec nesnažím. 😒 Vždyť já nehodlám nikde hopsat, jen se projdu po Lidlu, nahážu pár krámů do koše a nechám se odvézt domů. 😀

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 ty seš teda rychlík. To máš obě focený teď? Že na té spodní vypadá větší. 😀 Ale možná je to jen zkreslený tím, že je zblízka. 😀 😀

petrufa86
4. únor 2013

@martina_81 jojo, jsem stahovala fotky tak sem se rovnou vyfotila. Je to focený dneska odpoledne. Na té spodní asi vypadá větší že je to zblízka. jojo , vše je nový a je to z dudushop.cz. Mrkni, mají tam moc krásný fotky. tak přehlídku možná, ale bez hlavy. 🙂 🙂 tak mu vysvětli že ležením si těhotenství nevyležíš. Že je to prostě daný, bu%d to klapne nebo ne.

martina_81
4. únor 2013

@petrufa86 Jj, určitě tam kouknu, až zas budu mít volno u pc. Včera to tady Jiří blokoval celej den až do nočních hodin a dneska má volno, takže taky nic moc,ale zítra už jde zase do práce a víkend má denní, tak budu mít času.... 😀 😀 Tak jsem v Lidlu pořídila vše až na noční košilku, která byla samozřejmě beznadějně vyprodaná. 😠
Joo, to mu říkám taky, že když to bude šampion, co má vydržet, tak se prostě udrží. 😉 😉

petrufa86
5. únor 2013

@martina_81 v Lidlu to je s nějakýma věcma beznadějný. Některý jsou za 5 minut po otvíračce vyprodaný a nějaký tam straší ještě 14 dnů po konci nabídky.