CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
18. únor 2013

@martina_81 děkuju 🙂

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 ahoooj, tak jaký byl víkend? Ještě máte tichou domácnost? 😉 No já si nemůžu stěžovat, až na ten obsazenej počítač. 😀 Jiří stíral podlahy, převlíkl povlečení ( i když jsem řekla, že to snad udělat můžu), umyl bez řečí nádobí a vařil mi jeden čajík za druhým. No prostě poklad. Jen jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. 😀 😀 😀

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 tak hledám nějakého toho gynekologa a můžu Ti říct, že jsem z toho pěkně rozčarovaná. 😒 Tak nevím, jestli raději nemám zůstat u toho svýho, i za cenu, že tam prostě budu muset dojíždět. 😒 Protože to zatím vypadá, tak jak říkám já, že každej doktor je skvělej, dokud Ti nic není, a když pak nastanou komplikace, tak se ukáže, jak je vlastně schopnej. 😒

petrufa86
18. únor 2013

@muddledgirl ano, genetiku a imuno dělají když se nedaří nebo když se podaří a dojde k potratu. U nás já bez nalezené příčiny a přítel při pohovoru spermio né špatný, ale mohlo být lepší. takže sme nasadili selen a zinek a čísla šly rapidně nahoru, takže doporučuju.
@antana123 já to říkala že ten doktor určitě koukal a na to srdíčko máš čas, já ho měla 7+3tt. Kdyby se něco dělo, tak už to bobek dávno vzdá. já s těma dvojčata začala krvácet v sobotu v 8 večer, ve 2 ráno jsme jeli na pohotovst a to bylo krve jak z prasete. Než jsme odjížděli z domu brala sem si vložku a když sme dojeli do Hradce, což je tak 30 minut cesty, tak vložka durch nacucaná a krev mě protekla až na rifle. Takže to bylo v neděli, v podnělí hcg šlo dolů, přitom oni mě tvrdili že krásně roste (debilové s prominutím) a ve středu na UTZ už nic. Takže si myslím že bobci odešli už v tu neděli v noci s tou krví. A jinak mě to krcácení zastavili během hodiny, pak už sem jen mírně špinila. 2xdenně mě dávali injekci na zastavení krvácení a posílení plodu + jsem brala ty svoje prášky (estrofem, utrogestan). Tak ono ze začátku to hcg stoupá rychlostí blesku a pak stanguje a nezvyšuje se. Já si myslím že to klapne.

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 děkuju je to celý nějaký divný ☹ ted sem měla hodinu silný bolesti jako na ms až do zad a zakrvácela sem tmavou krví bez cucků a už je mi zase dobře i krvácení je míň tak fakt nevím co to sakra je
já krvácím od soboty ikdyž mám léky tak pořád mi to pořád prostě příjde jako bych měla ms ale slabší než mívám

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 třeba mu to vydrží celých devět měsíců a pak bude pokračovat. Nene, komunikujeme už od středy. Víkend dobrý, v sobotu sme měli jet hlídat s Jardou neteř, protože ségra se švárou šli na ples a jeho nenapadlo nic chytřejšího než že řekl Jardovi ať jde s nima. A ten se toho samozřejmě chytnul, takže sem nakonec hlíddala sama. Oba přišli pěkně poupravený a ráno když Áňa v půl 10 přišla ať vstáváme tak to vypadalo že ji Jarda snad něčím praští po hlavě. Já sice taky nebyla extra vyspalá, ale nebyla sem vožralá. A jarda chrápal dál a Áňa tam kolem něj furt běhala a říkala strejdo, Javdo, vstávej. Takže docela sranda. No a v neděli sme u nich byly na oběd, on si dal 2 skleničky piva a byl zas jak přiožralej. A odpo sme jeli gratulovat dědoj, tak se přikrmil 2 panákama a 2 pivama a byl opět v tom samým. Taky v 9 hodin už chrápal a v půl 12 se mu udělalo tak zle že se vrátil do postele s belíkem 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ustál to. 😉 Tak sem mu ráno psala smsku jestli v práci žije když už tělo nemá chlast a jestli mu játra neskákaj v těle 3 metry vysoko když nemají přísun chlastu. tak mě napsal že sem blbá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Musíš vědět sama a nějaký doporučení od kamarádky, známý, kolegyně z práce nemáš?? To se pak líp hledá

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 To já při tom krvácení v noci měla taky šílenou bolest jako na ms která mě vzbudila a na záchodě ze mě kromě litrů krve vypadli i takový dvě sraženiny, to sem myslela že byly ty embrya, ale na UTZ ještě byly a když sem se o tom bavila s Vodičkou v Pardubkách, protože v HK mě k tomu nic neřekli jak kdybych byla nesvéprávná tak mě řekl že to vypadalo na sliznici. 😝 😝 😝 Jako docela hnusnej pocit když krvácíš jak blázen a do toho z tebe začně něco vypadávat 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Je to rpsotě divný, já krvácela v těch 8 večer, ale to sem měla jen takový 2 kapky na kalhotkách. Dr z HK mě řekl ať polknu 2 estrofemy a vypiju půl litru vody naráz a lehnu si. A byl klid. A v ty 2 hoďky to začalo a přestalo to až někdy ve 4, půl 5 co sem se dostala na pokoj a sestra mě píchla injekci. Po tý se to zastavilo okamžitě. Ale krve bylo požehnaně. Po vyšetření musel dr dokonce otírat podlahu, jak to teklo . No prostě děs 😔 😔 😔 😔 hele, ale takový případy jsou, že sou ženský těhotný, ale normálně krvácej. né tak silně, ale jo

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 tak já tolik nekrvácím ale šla ze mě světlá krev a ted tmavá ale bez kousků tak nevím prostě mi příjde že se to tělo chce něčeho zbavit

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 ze mě šla krev jak když pustíš kohoutek, takže si myslím že u tebe to bude v pořádku. Jen to prostě na začátku musí být komplikovaný,no. 😝

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 tak to jste měli veselej víkend teda.😉 No já už jsem na 100 % rozhodnutá, že toho gynekologa měnit nebudu, vždycky jsem s ním byla spokojená a když jsem teď četla,že za ním dojíždějí ženský až odněkud z pr*ele, protože si ho nemůžou vynachválit, tak já za ním těch pár kiláků taky dojedu. 😀 Než abych si z pohodlnosti našla nějakýho troubu, kterej je sice v místě bydliště,ale jinak je skvělej tak akorát na napsání antikoncepce. Jako číst některý ty názory na doktory je fakt mazec. 😀 😀 a ten můj má nejvyšší hodnocení z okolí. A taky je tam pozitivní to, že když se k němu objednáš na 10 h, tak většinou kolem té 10té fakt jdeš. Co vím, tak jinde to mají na gyndě bez objednání a když mi pak kámošky vykládají, že tam stráví celý dopoledne, tak to nechápu. 😖 To by mě asi mrsklo. 😠

petrufa86
18. únor 2013

@martina_81 to si piš 😀 😀 😀 ještě že teď už dlouho nic nebude, vlastně nás včera ukecávali na hasičský ples, který je 9.3.,ale nevím. Nemám co na sebe a kvůli 1 plesu se mě nechce nic kupovat. Sice 1 šaty mám, takový zlatý, ale jsem v nich jak marfuša. Velký prsa, pak veký břicho a pak nic. 😀 😀 😀 No vidíš a je rozhodnuto. Já mám taky gyndařku v Pardubkách, taky musím dojíždět. No právě u nás v Holicích je sice gyndař, je mu tak kolem 50, ale vypadá jak něco mezi ňoumou a slizounem a taky mě právě přijde že jediný co umí je napsání prášků 😝

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 snad máš pravdu 😉

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 tak to mě rozesmálo - velký prsa, pak velký břicho a pak nic. 😀 😀 😀 To mě se prsa už taky docela nalily a břicho mi kupodivu splasklo. 😉 Už pár dní po KETu mi Jirka říkal, jestli nemám nějaký velký břicho,jak mi zas asi po těch hormonech (moc jsem nejedla, tak z jídla to asi nebylo) vyskočilo, a teď nic. Je teda fakt, že už pár dní se do jídla přímo nutím, protože nemám absolutně chuť, ale zatím se držím, zhubla jsem asi jen půl kila. 😉

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 mám, věř tomu 😉 . Ve sředu už by mohlo být i srdíčko, to bys měla být jako já když mě to potvrdli 7+3tt, ne??
@martina_81 tak kdybys mě viděla, tak bys jen a jen souhlasila. mě právě taky, sem se tuhle z osušky strojila do pyžama a Jarda mě říká, hmm, pěkný nalejváky máš (blbec jeden) 😀 😀 to tě snad ani nechci vidět v červenci. A já snad sebe taky ne. Doufám. že pak malinko splasknou. 😝 A už i to hnědý kolem bradavek, (nevím jak se to jmenuje) mám takový hnusně velký. Vypadá to jak kdybych odkojila 10 dětí 😝 😝 😝 😝 😝 Tak oni říkají že na začáku se břicho nafoukne, pak splaskne a pak že začně růst. Já to tak taky měla. Před Vánocema mega břicho že sem říkala že to snad ani neutajíme, pak splasklo a teď roste. tak to je jasný, to je těhu jako hrom. Měla sem to stejný. Oběd sem jedla na2x, večer měla chuť na to a na to tak sem na to vyndala maso a pak sem se v tom akorát nimrala. A třeba mě v puse rostl při večeři druhý krajíc chleba, který normálně sním. To já zhubla 4 kila.

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 no v sobotu mi říkala že jsme 6+1tt dle utz i hcg tomu odpovídalo takže ve středu bych měla být 6+5tt asi

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 aha, já myslela že 6+6tt. tak pokud jsi byla 6+1tt tak by srdíčko bylo, ted amělo být příští pondělí. 😉

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 no uvidíme pokud něco vyrostlo tak asi budou ještě čekat ale pokud nic neporostlo od soboty tak si myslím že to ukončí

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 tak když to stále roste a je tam plod tak si myslím že by to klapnout mělo. Jen mě není divný, že minule tam plod nebyl a najednou jo. Se asi musel ten dr nějak překouknout, ne???

antana123
18. únor 2013

@petrufa86 taky si myslím
pač ten samej co byl ve čtvrtek byl i v tu sobotu a on taky zase nic neviděl jen větší váček proto mě cpal na kyret ale sloužila i má dr. a ta si mě přišla zkontrolovat a ona už plod našla i mi ho změřila ale bez srdíčka

martina_81
18. únor 2013

@petrufa86 to jsou radosti,co? 😉 Zatím se tomu směju, ale myslím, že to bude taky ještě zajímavý. 😀 😀 A když tady pak vidím, jak mají některý holky obrovský břicha, tak z toho mám lehce strach. 😖

martina_81
18. únor 2013

@antana123 není nad "šikovný" doktory,co? 😖

antana123
18. únor 2013

@martina_81 no byl mladej asi čerstvej dr 😒

martina_81
18. únor 2013

@antana123 to mi připomíná toho polskýho debila, co mi vloni před laparkou dělal UTZ a řekl, že tam vidí divnej útvar. 😠 A když jsem mu pak po laparce řekla, že jsem začla trochu krvácet, tak z toho byl taky zmatenej a řekl, že to je divný. Nic víc! A když jsem z toho byla totálně na nervy, tak mě pak sestra ( ! ) uklidňovala, že je to po laparce normální.

antana123
18. únor 2013

@martina_81 bože oni jsou někdy na kopanec fakt !!!!

martina_81
18. únor 2013

@antana123 a představa, že bych toho debila měla u laparky (ujišťovala jsem se, že tam nebude) nebo bych ho chytla u porodu, tak to bych šla vážně radši do nemocnice do Ústí! Jenže jsem netušila, že se tam ti doktoři tak vyměnili a šlo to do háje. 😖 A pak takovým svěřuj svůj život nebo svoje těhotenství. Já když ráno koukala na ty názory na gynekology, tak jsem taky nechápala. Jedna paní tam psala, že byla u svýho dr. a on ji poslal do nemocnice, protože tam vidí cystu. No naštěstí v nemocnici přišli na to, že to není cysta, ale že je těhotná a čeká dvojčata. no chápeš to?

antana123
18. únor 2013

@martina_81 neuvěřitelný to je konec ☹

martina_81
18. únor 2013

@antana123 Proto jsem psala Peti, že si radši nechám toho svýho, i když za ním budu muset dojíždět, protože za ty roky si fakt nemůžu stěžovat. 🙂

antana123
18. únor 2013

@martina_81 hele pokus si spokojená tak nic neměň 😉 já taky dojíždím sice jen 15km ale sem ráda ona je fajn

martina_81
18. únor 2013

@antana123 já právě chtěla změnit kvůli pohodlnosti, abych nemusela dojíždět. Ale když jsem to tak ráno pročítala, tak jsem to přehodnotila. 😀 😀

petrufa86
18. únor 2013

@antana123 tak to je asi nějaký mladý blb, ne. No vidíš, tak kdybys dala na něj, tak jak to dopadne 😒
@martina_81 jojo,s uper radosti 😀 😀 😀 😝 😝