CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
25. únor 2013

@sabcacech neboj, budou ok. 😉 Kolik jich ještě máte? Nechce se mi to tady hledat. 🙂
Tak mě o půl jedné sklátila taková bolest podbřišku, že jsem se nemohla ani pohnout, jen jsem ležela a skučela. 😒 Ještě teď tady lezu jak připosraná a přemlouvám se aspoň na sprchu, a pak doufám, že se mi to podaří zaspat. Bylo to stejný, jako pár dní po ketu, kdy mě stejně intenzivní bolest v noci vzbudila a bylo po spaní. 😖 Tak jen doufám, že si na to v pátek vzpomenu, abych se Vodičky zeptala, jestli je to normální.

sabcacech
26. únor 2013

@muddledgirl Máme v plánu přelom března- dubna, tak uvidíme, jak to nyní dostanu, mám volat. Jo musí, věřím jim, to ti mě přepadl nějaký splín ☹

sabcacech
26. únor 2013

@martina_81 Ještě jim máme 5 🙂 Taky jsem takovou křeč měla, ale bylo to ještě před testíkem a to jsem si myslela, že je to v kelu. To bude dobré. 🙂

martina_81
26. únor 2013

@sabcacech Já si myslela, že je to v háji, když mě to chytlo těch pár dní po ketu. A ono ne, tak to snad nebude nic špatnýho. 😉 A dáš 2 nebo 1? 🙂

petrufa86
26. únor 2013

@martina_81 jarda má chřipku a dostal prášky protože ho strašně bolí prudušky atd tak aby nedostal zánět a já jsem na tom podobně. Ale horečka 37st. naštěstí nepřesáhla. Ale já můžu prd. Max 4 paraleny denně a mám strašný kašel tak sem byla v lékárně a dostala sem kapky, ale ty můžu maximálně na noc abych se vyspala. Takže nic moc. 😝 😝 Panejo, to jsou ale sny 😀 😀
@muddledgirl ty co měl Jarda se brali 1 tableta denně od každýho.

martina_81
26. únor 2013

@petrufa86 To Ti teda nezávidím. No já si taky užívám. 😖 Ještě teď cítím celej podbřišek. Ale aspoň už můžu chodit. 😉

petrufa86
26. únor 2013

@martina_81 jojo, je to děs, ale nezbývá mi nic jinýho než to přetrpět a vyležet 😝 😝

sabcacech
26. únor 2013

@martina_81 Dáme 1, 2 by byli pro mě zátěž a mě se mimi chytá dobře, sliznici mám ok, tak není zatím důvod dávat 2, vše uvidíme při kontrole po MS. 😀 Holky, koukám, že jsme tu lazaret 🙂

muddledgirl
26. únor 2013

@petrufa86 Ahojky, tak jsem nakonec koupila selen a zinek a berou se každý jeden,jak píšeš.Díky.Ať Ti je líp!!!

muddledgirl
26. únor 2013

Je tu někdo s PCO a anovulačními cykly jako já? Přemýšlím o něčem co by mi v případě neúspěšného KET nahodilo MS/bez hormonů/..Ćetla jsem o kontryhelu...

petrufa86
27. únor 2013

@muddledgirl Díky. Já mám každý den něco. V pondělí bolest v krku, která zmizela, v úterý šílenej dávivej kašel a dneska pro změnu mega rýmu 😝 😝 😝 😝

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 Vážně? Já si taky připadám jak lemra. 😀 😀 Bolesti v podbřišku docela ustoupily, ale zato mě od rána bolí hlava a je mi na zvracení. Není den, kdy by bylo všechno ok. 😖 Jinak jsem se chtěla zeptat, bereš nějaký těhu vitamíny nebo doplňky? Můžu si na kartu z práce vybrat věci v lékárně za 1100, tak jsem o něčem uvažovala, kdyby bylo v pátek vše ok, protože to nechci nechat propadnout.

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 Je to děs, včera večer od půl 10 do čvrt na 12 sem si připadala jak před umřením. Ale žáídný kapky, žádný paralen. Zalezla sem pod deku a peřinu a potila se. A ráno sem se probudila jako by nic jen s tou rýmou. Ta mě začala už v noci a měla sem tak ucpanej nos že sem myslela že vytáhnu vysavač a tu odsvávačku hlenů co sem koupila bobkoj a vyzkouším ji na sobě. Tak na bolesti hlavy sem se za začátku trpěla taky. A ještě zvracení, jo?? Řekla bych že to vypadá dost dobře a těhu problémy se již dostavují 😉 😉 Neberu, do 13tt jsem brala obyč kyselinu listovou a pak už ne. I dr mě to povrdil že to je pak zbytečný brát že už všechny důležitý orgány jsou vyvinutý. Hodně se říká že se po vitamínech rodí velký děti, někdo ti zase řekne že to není pravda. Ale dr mě říkala pokud mám pestrou stravu a jím ovoce a zeleninu že není potřeba žádný vitamíny brát. Takže vždycky když se mě sestra zeptá jestli mám nebo beru vitamíny tak řeknu že jo a je to. To radši za těch 1100 kč kup věci pro prcka nebo pro sebe poporodnický vložky, jednorázový kalhotky atd.

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 To je docela drsný, když si nemůžeš ani nic vzít,co? 😖 Já si právě říkám, že vitamínů mám snad dost - baštím grepy, pomeranče, dávám si citrón do čaje. Nj, tak to asi nechám na později a nakoupím tam kdyžtak mastičky a krémy, času dost. Jen jsem si říkala, že když se tam budem v pátek stavovat, tak že bych si taky něco vybrala. Mám tam objednaných 5 krabiček Acidofolanu na Jirkovu kartu. 😉

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 tak na bolest v krku můžu septisan, na kašel kapky tussin ale jen v nejnutnějších případech a jinak paralen, ale já se tím moc nechci ládovat, takže fakt jen v nejnutnějších případech. My hodně jíme jablka, hrušky, hroznový víno, banány, citron taky do čaje, tak si říkám že vitamínů mám habaděj. Tak ono budeš ráda že ti bude těch 1100 stačit na všechny ty propriety.

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 To je asi fakt, i když momentálně ještě moc netuším, co bych tam měla kupovat. 😉 Nemůžu se dočkat toho pátečního UTZ.

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 toho máš - bepanthen nebo sudocrem, nůžtičky na nehty, ohebný teploměr, líh na pupík, kapky na čištění očí, do zásoby sirup na případnou virozu, pupík na boelní břicha a ........ Jojo, to já se prvního utz taky nemohla dočkat 😉 Týjo, mě z toho jebne, sem si musela jít vzít vložku. 3x za sebou sem si kechja, potom pořádně zachrchlala a 2x sem si cvrkla. 😝 😝 😝 A víš co mě na to řekla moje milá ségra když sme spolu mluvili po telefonu?? Ať si zvykám, že ona se ke konci přestrojovala třeba 3x denně. Protože jak už malá byla dole a kopla ji do močáku, tak moč prostě jela a nezastavila se 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 Nj, to já si pak udělám seznam, než tam nakráčím. 😀 Tý brďo, jako fakt, jo? Tak to jsou teda vážně těhu radosti, tohle. A to já zrovna včera říkala Jirkovi, že jsem zvědavá, co všechno mě ještě čeká. 😉 😉 No tak už se těším. 😀 😀

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 já si udělala seznam všeho co budu pro bobka potřebovat a mám to na 3 malý stránky a to tam nemám oblečení 😝 😝 Jo, jako fakt. Prostě sem kejchla 3xza sebou a cítila mokro 😝 😝 😝 Jojo, se těš, celý těhu jsou nějaký radosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 na 3 stránky??? To asi moc roztahuješ,ne? 😀 😀 No mě stačila švagrová, když mě strašila s porodem. 😀

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 nene, neroztahuju a mám tam samý důležitý věci, žádný blbiny. Hmm, tak tyhle kecy miluju. Když ženský straší ostatní porodem. 😠 😠 😠 😠

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 No ona volala zrovna v pondělí, když jsem měla ty šílený bolesti, tak jsem jí úpěla do telefonu, tak pak zahlásila, že to mě čeká ještě porod a tlemila se. 🙂 Tak se opravdu těším,co všechno mě ještě čeká. 😀 😀

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 hmm, fakt vtipný, takový ženský bych vraždila. Včera mě přišli prostěradla, povlečení a peřina a polštář, nevím, jestli jsi koukala 😉

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 To víš, že jsem koukala. I když mám pocit, že občas mi něco unikne. 😒 To máš všechno s medvědama? 😀

petrufa86
27. únor 2013

@martina_81 s medvědama mám jen to jedno povlečení a 3 hlavy medvědů jsou na tý rychlozavinovačce

martina_81
27. únor 2013

@petrufa86 nj, teď na to koukám znovu. 😉 U nás si sousedi přivezli miminko včera, tak máme v baráku veselo. a největší bomba byla, když mi Jirka říká, že neví, jestli je to jejich, nebo mají jen někoho na návštěvě, s kočárkem a s miminkem. Tak jsem chytla záchvat smíchu, protože on byl první, kdo mi hlásil, že sousedka má pupek jak blázen, protože na 3 krále (6.ledna nebo jak to vychází) šmíroval kukátkem. 😀 😀 No já kdybych ji potkala na chodbě, tak ani nevím, že vedle nás bydlí. 😒 Ale ta jeho paměť kolikrát fakt nemá chybu. Hlavně, když mu 1 věc musím opakovat 20x, to je někdy fakt o nervy. 😖

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 hmm, tak to je hustý.Aha,aha,on šmíruje kukátkem, jo.Pacholek jeden 😀 😀 😀 😀

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 nj, je to zvědavej chlap. 😀 Teda letos vážně asi bude plodnej rok - v práci se nám vyskytly 2 těhule během týdne. 😀 😀 a mně je zas dneska pěkně blbě a už hodinu přemýšlím, jestli budu něco jíst nebo ne. 😒 Co Ty, už je Ti líp? 😉

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 týjo, tam za chvíli nebude mít kdo pracovat 😀 😀 😀 V rámci možností už jo. Kašel nemám, v krku mě nebolí, jen ta blbá rýma kdyby už zmizela 😝 😝 😝 😝 A včera mě docela dost vystresvala jedna holčina co taky chodila na IUI k Vodičkovi. Jak sem byla přichcíplá tak bobek od pondělka do včerejška vůbec nekopal. Teda on zas tak extra ještě nekope, ale sem tam jo. Krom vaření celý den ležíme a nic neděláme a ona mě napsala že když se 1 den neozve že bych měla hned letět k doktorce. Mě to teda přijde dost přehnaný. Kdyť má zatím 14 cm a myslím že se do dělohy v pohodě vejde, tak nemá zapotřebí 20x denně kopat. Si teda myslím

alice31
28. únor 2013

Ahoj, tak bych se taky ráda přidala do debaty. Ono to pomůže si vzájemně předat zkušenosti.
S manželem se snažíme už přes tři roky...podstoupili jsme dvě ivf s mými vajíčky, ale ani v jednom
případě to nedošlo do fáze přenosu. Jednou byla vajíčka nekvalitní a podruhé bylo málo a i se
pak přestaly vyvíjet, takže taky přenos nebyl. Tak jsme přistoupili na možnost darovaných vajíček, protože
to doktor doporučil, vzhledem k tomu, že jich mám málo a i nekvalitní.... Takže se dárkyně stimulovala
a při odběru zjistili, že neměla žádné vajíčko, což nás neskutečně zklamalo a fakt jsme to nečekali, protože
to vlastně dopadlo ještě hůř než u mě. Ale sebrali jsme psychickou sílu a ted začínáme znovu s jinou dárkyní,
více vyzkoušenou a plně věříme, že teď už se na nás štěstí usměje....