CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 Nevím, já tomu ještě nerozumím. 😀 😀 😀 Tak od rána jsem sice nic nejedla, ale vesele si tady stahuju recepty, co bych mohla Jiřímu udělat. Nedávno jsme se bavili o bavorských vdolkách a teď jsem zrovna narazila na nějakej recept, tak už to mám vytisklý a o víkendu vyzkouším. jestli to zvládnu. Normálně mi začla vadit Jirkova toaletka. A to jsem mu ji sama kupovala. 😉 Ale jak mám citlivější nos, tak je to fakt hrůza.
@alice31 ahooj, tak to toho máš teda taky hodně za sebou, co? 😒 Moc přeju, aby to tentokrát vyšlo. 😉 Kam chodíte do caru?

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 jojo, ze začátku to je děs, to máš jak 3 nosy do kupy, ale přejde to 😉

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 já jsem jen zvědavá, jak s tím žaludkem na vodě zvládnu zítra tu cestu do Pardubek. 😀 😀

alice31
28. únor 2013

No, něco už jsme zažili, a to jsem nezmiňovala dvě inseminace. Chodíme do Sanusu-Hradec.

martina_81
28. únor 2013

@alice31 a jak jsi tam spokojená s přístupem doktorů a tak celkově? 😉 Já tam byla vloni v létě po transféru na odběr krve, protože v Pardubkách měli dovolenou a vůbec se mi tam nelíbilo. 😖

alice31
28. únor 2013

Celkem jsme spokojení. Je teda pravda, že když jsme po třetím pokusu nedošli ani k transferu, tak jsme
byli naštvaní a uvažovali, jestli je vše tak jak má, zda to dělají vše správně, ale pak jsme vychladli a uvědomili
si, že kdybychom šli jinam, tak začneme úplně od nuly znova a tady už o nás plno věcí vědí, takže je to snadnější
a snad už na dobré cestě po takové době. Doktor i sestry jsou příjemní.

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 to vydržíš. Mě bylo vždycky taky na zvracení, nakopávalo mě milion věcí, ale v autě sem měla klídek. A kdyby ne, tak si nezapomeň kamaráda pytlíčka 😀 😀 😀

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 Kamaráda pytlíčka jsem si chtěla vzít už minule a zapomněla jsem. 😒 Tak si ho musím hned nachystat, pro jistotu a klid duše. 😀 Zas mě dneska chytla křeč a chodím tady shrbená jak idiot. 😒 a od rána jsem zvládla jen jogurt a pár piškotů, tomu říkám výživa. 😖

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 to víš, boban se pořádně zavrtává a dělá si místečko 😀 😀 😀 jojo, to je vyvážená strava pro prďolu 😀 😀

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 teď jsem vylezla z vany a připadá mi, že si tam dělají místo aspoň trojčata, jak mám velkej pupek. 😀 Přidala jsem k tomu ještě chlebík a chystám se na banán,neboj. 😉

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 jj, je to jak sem říkala, nejdřív máš břicho strašně nafouklý, pak splaskne a teprve až potom začne růst. Měla sem to tak taky. No tak vidíš, tak to s tím jídlem zase tak špatný není. Já jsem dělala k večeři rybičkovou pomazánku a nepovedla se. Kvůli rýmě nemám chuť a lehce sem ji přesolila 😖 😖 😖 😖 😖

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 Hmm, taky mám ráda rybičkovou pomazánku, ale teď bych si asi nedala. 😉 Jsem ráda, že mi dneska Jirka nebude smrdět s večeří.Volal totiž jeho táta, že se jim něco pos*alo v hospodě, tak jestli by nevystoupil tam a spravil to. Tak dostane i večeři, aspoň nějaký pozitivum. 😀

petrufa86
28. únor 2013

@martina_81 a copak jsi mu plánovala k večeři že máš strach že by ti smrděl???

martina_81
28. únor 2013

@petrufa86 má v lednici ještě guláš. 😉

sabcacech
1. bře 2013

Dobré ránko, bojovnice 😀 a maminky 😀 tak mám doma super lazaret 😒 já trombo, bábinka nějakou chřipku, mužík něco se šlachou v lokti a pro změnu synáček si natřískal koleno, tak včera jsem s nima trávila večer na ortopedii 😕 😀 😀 😀 já se musím už smát 😀

martina_81
1. bře 2013

@petrufa86 tak mám pocit, že je to v pr*eli. ☹ ☹ Máme sice váček i plod, ale nemáme srdíčko. Vodička byl dost zaraženej, ale snažil se mě uklidnit, že na to má teoreticky ještě pár dní, tak musíme počkat. ale chtěl dneska krev, v pondělí musím znovu (naštěstí jen u nás), aby porovnali hodnoty hcg a ve čtvrtek na UTZ. A když začnu krvácet, tak je to jasný. Ale mám prý být v klidu a nestresovat se. Ale jak to mám asi tak udělat, to už neřekl. ☹ ☹

jennyska
1. bře 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze CAR Sanus - rady, postupy, návody, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma CAR Sanus stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

petrufa86
1. bře 2013

@martina_81 Ale prosimtě?? ☹ a kolikátý tt ti vypočítal??? Mě ho potvrdil až v 7+5tt, předtím sem tam byla o 2 týdny zpátky, což bylo 5+4tt a to byl vidět jen gestační váček.

antana123
1. bře 2013

@martina_81 hele kolikátý tt jsi ???myslím že na srdíčko je čas

littlemousecz
2. bře 2013

@martina_81 já bych ještě nestresovala. jsi měla KET 1.2. ne? To jsi teď +- 6tt od MS, to se ještě může srdíčko objevit. Mě teda potvrdil Dr.v Sanusu srdíčko 5tt+6, ale hrozně se tomu divil, že je to příšerně brzo. I sestra pak chtěla vědět, na kdy mi řekl, že se mám objednat a koukala jak puk, že už nepřijdu, protože máme srdíčko. Takže hlavu hore a neházej flintu do žita 😉

sabcacech
4. bře 2013

@martina_81 Taky bych ještě neplašila, já měla ET 25.11, 20.12 váček, plod, zatím bez SA, byla jsem 6+5tt, 27.12 už bušilo. Tak ještě máte čas

petrufa86
4. bře 2013

@martina_81 tak co, jak to vypadá s krví?? 😉

antana123
4. bře 2013

Ahoj holky 🙂
@martina_81 jak to s tebou vypadá a neplaš ještě 🙂

martina_81
6. bře 2013

@petrufa86 @littlemousecz @antana123 @sabcacech No teď už to řešit nemusím. ☹ Jirka mě zrovna přivezl z nemocnice..... O víkendu se mi bolesti zhoršily, v sobotu večer jsem málem omdlela (ještěže mám Jirku) a celou noc jsem bolestí nespala, takže jsme se v neděli odpoledne se sbalenou taškou (pro všechny případy) vydali do nemocnice. A verdikt? Krvácení do břicha a mimoděložní těhotenství. Což je u mě docela paradox, když nemám vejcovody. A embryo, na který jsme se ještě v pátek v děloze dívali, bylo pryč. Takže ještě večer mi dělali laparku a bylo po všem. Jen ta arogance a necitlivý přístup doktorů - chlapů mě vytáčely, nikdo nebyl schopný říct, co se vlastně stalo a jeden dokonce posměšně řekl, že by ho zajímalo, co tam "pan kolega" v pátek viděl. Až pak přišla normální chápavá doktorka a vysvětlovala mi, že to embryo se zjevně zahnízdilo v rohu dělohy a tím, jak rostlo, tak prostě "vyskočilo" ven, takže věří tomu, že v pátek tam ještě bylo. Takže takhle my jsme zase dopadli.... ☹

montysek
6. bře 2013

@martina_81 To je mi moc líto ale věřím, že až se rozhodnete pro další pokus, tak že to už musí vyjít! Stejně je ale zvláštní, že ten dr. neviděl, že to embryo se uhnízdilo v rohu dělohy, to je přece vidět a je to nebezpečný.Já jsem tam totiž měla myom a u něj jakousi dutinku a taky to bylo hned vidět, kde to leží a báli se, aby to nebylo druhé embryo, takže jsem chodila na ultr.do týdne dvakrát a oni to sledovali, jestli to roste... Říkali, že kdyby to bylo embryo, které by rostlo... tak že by nastalo krvácení a mohlo by jít o minuty, že bych to nemusela přežít, tak to jsi měla velké štěstí... 😕

montysek
6. bře 2013

@martina_81 A to mi tenkrát ještě dr. řekl, že kdybych nebyla těhotná a měla tam jen tu dutinku vidět, tak že by mi vzali krev na HCG a pokud by se potvrdilo, že to je embryo, tak by na nic nečekali a šlo by to ven.Jenže jak jsem těhotná byla, tak museli postupovat takhle.

martina_81
6. bře 2013

@montysek Je to zvláštní, nic neříkal, ale bolesti jsem měla už od pondělka, takže to nebylo ok. 😒 Ten dr. v neděli taky říkal, že je to hodně nebezpečný, takže proto mě hned večer vzali na sál a jsme rádi, že jsem to zvládla aspoň já. Tak snad už mám smůlu vybranou a příště to bude dobrý. 😒

antana123
6. bře 2013

@martina_81 ach je mi to strašně líto 😔 😔 😔
chápu jak ti je já to zklamání zažila už 2x věř mi že čas to zahojí ....

antana123
6. bře 2013

Ahoj holky

antana123
6. bře 2013

my se s Martinem dohodli že to vzdáváme definitivně
už žádné léky, vitamíny,snažení a nic chceme žít jak normální lidi
ale ráda bych tady zůstala a sledovala vás pokud můžu