CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
6. bře 2013

@martina_81 omylem sem zmáčkla líbí se mi 😖 to jo, to je jako já. Když sem tam v půl 4 ráno přijela dr udělal utz a já mu říkám jak to vypadá co tam vidí a on mě na to odpoví že se uvidí v pondělí z krve. A to sem tam přijela v neděli ráno. Mohl rovnou říáct že je to v hajzlu, ale že se to musí potvrdit krví. Je to prašt jako uhoď jestli by mě to řekli v neděli ráno nebo ve středu. A to mě ještě mazali med kolem huby jak to je super, přitom hcG pěkně klesalo místo aby stoupalo. Propouštěcí zprávu posílají poštou, jo? Co to je za noviny. Já při laparce dostala do ruky a při potratu nic (taky dobrý). Já jsem se právě pak taky objednala k Vodičkovi aby mě řekl co a jak a vše mě vysvětlil co se stalo, proč se to asi stalo, co bude následovat. Při tý konzultaci jsem u něj strávila asi tak 45 minut. Se divím že mě ty baby v čekárně nesežraly.

martina_81
6. bře 2013

@petrufa86 hele, v poho. 😉 No ve Svitavách dostaneš taky propouštěcí zprávu do ruky, když jdeš domů. Proto jsem na to koukala, jak trubka. Jenže v tom Ústí je to jak na běžícím pásu, ráno v 8 řeknou 6ti lidem, že jdou domů a dr. prostě nemá čas ty zprávy psát, takže to píše třeba až večer nebo jak má čas, chápeš to? No je to tam fakt docela zajímavý. Ani vyšetření mi dneska nedělali. A čekala jsem, že mě pustí tak nejdřív v pátek. Tak mě med kolem huby nemazal, naopak, hned v neděli při tom vyšetření řekl, že to vypadá na krev v břiše a mimoděložní těhu.

littlemousecz
6. bře 2013

@martina_81 aha, tak to je blbý, že tak dlouho. No tak budeš mít pak aspoň miminko míň zimní a užiješ si jarní kočárkování 😉 Je to ale pech, když už se tak hezky uchytilo, že zrovna na tak blbým místě. Chjo...

petrufa86
6. bře 2013

@martina_81 hmm, tak to je hustý, to teda nechápu. Kolik musí utratit na poštovným když takhle x lidem posílají zprávy. Ale zase dostat ji poštou je lepší než vůbec. Mě uělali vyšetření při přijetí, potom mě vzali krev v pondělí, to mě tvrdili jak to krásně stoupá. Ve středu sem šla po vizitě na UTZ a ejhle tam nic. Nabrali krev, výsledky byly za cca hoďku a když viděli že to klesá tak mě pustili domů. Chtěli až odpoledne, ale já řekla že tam nebudu už ani minutu. Počkala sem až Jarda dorazil a jela domů.

sabcacech
6. bře 2013

@martina_81 ☹ ☹ Nyní jsem si to přečetla, je mi to mocccc líto, ach jooo.

martina_81
6. bře 2013

@littlemousecz když já si chtěla užívat "letní bříško". ☹
@petrufa86 Je to prostě síla, ten jejich přístup. 😒
@sabcacech díky, už je to lepší. 😒

littlemousecz
6. bře 2013

@martina_81 já myslím, že si budeš užívat jakýkoliv bříško. 😉 Já jsem třeba na jednu stranu ráda, že mám největší bříško teď v zimě. Oteklý nohy mám až teď těšně před termínem, je mi i tak pořád hic, tak si nedovedu představit, jaký by to bylo v létě, když bude parno. Ale já si vždycky přála jarní miminko, tak jsem spokojená.

sabcacech
6. bře 2013

@martina_81 Přečetla jsem si jak se k tobě chovali, to je masakr, konkrétně na gyndě a u těhulek bych očekávala mnohem jiný přístup a pokud vím zprávu o propuštění ti musí dát, protože se do 3 dnů musíš s ní hlásit k mudr. No jooo, naše slavná zem. 😠 😠
Budeš užívat... já původně měla rodit v srpnu, syna mám v září a pokud se to povede, jsme v zimě, ono si nevybereš. 🙂

martina_81
6. bře 2013

@sabcacech Se zprávou půjdu až za 14 dní na kontrolu ke svýmu gynekologovi, takže dřív ji teoreticky nepotřebuju. nj, co chceš za přístup od arogantních chlapů? 😠

sabcacech
7. bře 2013

@martina_81 jj, někdy si fakt říkám, že když nerodili, ví prd jak maminám je, co žena musí vydržet. No jo, dodatkové plemeno 😀

martina_81
7. bře 2013

@sabcacech no když si vzpomenu, jak mi vloni po laparce primář v SY smutně oznamoval, že ten vejcovod museli vzít (já tam šla, aby mi ho vzali 😉 ), ale že naštěstí doba je taková, že můžu otěhotnět i bez nich, tak to bylo úplně o něčem jiným. Takže kdybych měla plánovanou operaci, šla bych už zase do SY s tím, že bych si stejně vyžádala, aby mě operoval můj dr. Normálně až včera doma jsem koukala, jak mám dorasovaný břicho, takový modřiny jsem nikdy neměla. a ještě v nemocnici ve sprše jsem našla šílenou modřinu na pravým boku, tak jestli jsem jim někde spadla nebo co. No zajímavá zkušenost. Snad mám na delší dobu vybráno. 😒 A co Ty, už se chystáš na ket?

petrufa86
7. bře 2013

@martina_81 to si piš že máš. A další KET bude ten vítězný 😉

Jinak velký UTZ nám dopadl na jedničku, měříme 26 cm, vážíme 430 g a máme všechno co má takový miminko mít. takže mě opět spadl kámen ze srdce.

martina_81
7. bře 2013

@petrufa86 No já abych toho neměla málo, tak jsem hned dneska dostala ms, takže si užívám další bolesti, i když proti tam těm je to slabej odvar. 😒 Tak aspoň od Tebe pozitivní zprávy. 😉 To už je pěkný miminko, co? 🙂

sabcacech
7. bře 2013

@martina_81 Ach jooo, oni někdy si tě musí dát do různé polohy, mě tenkrát po revizi bolel celý člověk a taky jsem měla modřiny. Uvidíme, dnes jsem zjistila, že to mám v pondělí dostat, tak budu volat Vodičku a uvidíme jestli budem čekat ještě to imuno, to mi má dojít po plánu na Ket, je to cca 14 dní rozdíl.
@petrufa86 jůůůů, to jste velikánský a hlavně, že je vše jak má být a co to bude víte?? 😀

petrufa86
7. bře 2013

@martina_81 panejo, nějak brzo ta blbá mrcha dorazila,ne?? Jojo, už to vypadá jako miminko a jednu dobu na nás mávalo a dokonce i zívalo a samozřejmě co to bude nevíme
@sabcacech protože bylo zase blbě natočený (stějně jako od začátku) a dr byl rád že zkontroloval to co měl. Takže to vypadá že budeme mít překvápko a dozvíme se to až na sále.

sabcacech
8. bře 2013

@petrufa86 😀 to je lumpík 😀

petrufa86
8. bře 2013

@sabcacech to jo nebo taky lumpice 😀 😀 😀 😀

sabcacech
11. bře 2013

@petrufa86 😀 a nebo lumpice, to je jedno, hlavně, že jste s mimi ok. Já už čekám mrchu a budu volat Sanus na Ket.

petrufa86
11. bře 2013

@sabcacech jojo, je to šumák, halvně že je to zdraví. Tak to je fan že jdete zase na KET. Tentokrát se to určo povede 😉

sabcacech
11. bře 2013

@petrufa86 jj, dnes jsem to měla dostat a opět, když jí potřebuji, tak se zase někde courá. Ale já mám vždy 1-2 dny sekeru, tak jsem v klidu, jen ty příznaky....uffff 😠 😠 Uvidíme, jak se Vodička vyjádří, zda to dáme už nyní podle plánu, nebo to posunem o kousek, kvůli výsledkům imuna, bude to měsíc co jsme tam byli. Ale přinejhorším, to už se dá vydržet, dnes jsem 2 měsíce po revizi a jak to uteklo a to jsem si v lednu říkala ach joooo...

petrufa86
11. bře 2013

@sabcacech jojo, to znám, taky sem to tak vždycky měla. Jednou sem dokonce musela na vyvolávačku 😠 😠 😠 Jste byli na imunu v Hk?

sabcacech
11. bře 2013

@petrufa86 jj, u mudr Malé a je dobrá, vše nám vysvětlila a máme z ní dobrý pocit

petrufa86
11. bře 2013

@sabcacech jen ty čekací lhůty v HK jsou děsný. My byli na imunu v Praze u dr. Malíčkový a objednala nás za 10 dní a za 14 dnů byly vysledky

sabcacech
11. bře 2013

@petrufa86 Nás taky objednali za 10 dní, byli jsme 18.2, ale výsledky cca 6-8 neděl a kdyby něco volala by a bude to měsíc a nic, tak je to snad ok. 24.1 jsem posílala krev do Prahy na trombo mutace a taky nic. a má mi vše dojít domů. A trombo bylo, srážlivost je špatná, už mi jí drží na 2,5, tak uvidíme co na to Vodička

petrufa86
11. bře 2013

@sabcacech to ti normoš vzali krev, dali do obálky a ty jsi to hodila do schránky??? To sem taky posílala, výsledky mě domů nepřišli, přišli do Sanusu a ani nevím jak to dopadlo, ale asi dobře protože Vodička nic neříkal.

sabcacech
11. bře 2013

@petrufa86 😀 jj, přesně tákkkk, ještě mi sestra řekla, že to přijde k nám. Tak jsem z toho jelen a já hlídám poštu...

martina_81
13. bře 2013

@petrufa86 si představ, že už jsem týden doma z nemocnice a propouštěcí zpráva mi ještě nepřišla. 😠 😠 😠 Už mě začínají docela srát. A stehy jsem si nakonec vytáhla sama, protože 2 byly totálně volný, jen jsem za ně zatáhla a byly venku, tak jsem řekla Jirkovi, že kvůli jednomu stehu nepojedu do nemocnice (když jim je totálně jedno, kdo mi to vytáhne), tak mi to Jirka přestřihl a bylo. 😉 Koukala jsem, jaký máš koupený krásný soupravičky. 🙂 🙂

petrufa86
13. bře 2013

@littlemousecz jakpak to s tebou vypadá, termín jsi měla včera, že???
@martina_81 hmm, tak to jsou dobrý blbouni v tom Ústí. Nechápu ty jejich móresy že to posílají poštou. Hmm to jo, to máš pravdu kvůli stehu letět do nemocnice. Já po laparce jela taky do Sanusu do Pardubek na vytažení těch 5 stehů a bylo to asi za minutu hotovo. Vezl mě tam Jarda a když sem za minutu vylezla od sestřičky tak říkal to je jako všechno, jo?? Jojo, je to super letět 30 km tam a 30 km zpět kvůli minutě. Jojo, soupravičky včera dorazily, kupovala sem to přes net. Ještě koupit malý overalky na spaní, ponožky a mám to z oblečení všechno.

martina_81
13. bře 2013

@petrufa86 no počkám do pátku a jinak tam budu muset v pondělí zavolat, protože ve čtvrtek mám jít na kontrolu ke svýmu dr. a potřebuju tu zprávu mít. 😠 Myslíš, že Míša je ještě celá? 😀

petrufa86
13. bře 2013

@martina_81 jsou fakt blbý. to bych tam radši hodinu ztvrdla a počkala na zprávu než čekat jestli přijde nebo nepřijde poštou. Před 3mi dny tady ještě psala, od tý doby nic, tak už je třeba prcek na světě. Jinak my zítra začínáme 6tý měsíc. Šíleně to letí