CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
30. dub 2013

@sabcacech To je super,myslím na Tebe, stejně jako všichni tady.Já vždy ležela úplně furt,jen na wc a jídlo a teď si říkám,jestli jsem to nepřeháněla.Na netu jsem četla od nějakého doktora z Caru, že to nedoporučuje....že se to tím nijak nepodpoří.Tak nevím.Jaký na to máš názor?

sabcacech
30. dub 2013

@muddledgirl Děkuji, tak já po 1 IVF i po tomto ET budu odpočívat jen ty 2 dny a pak pomaloučku normal fungovat. Nemám náročné zaměstnání a 2 dny je nidace a těhu nevyležíš i to mi můj mudr potvrdil. Je pravda, že jak jsem tam ty 2 hod ležela, domů jsem dojela ospalá, vzala jsem Utrouše/polknout/ a usnula jsem. Od večera zavádím. A nyní sedím u PC a za chvilku jdu opět do postele. Člověk je takovej línej a hlavně se snažím nemyslet jen na to embryjko. Na pokoji jsem ho uvítala a věřím mu. 😀

petrufa86
30. dub 2013

@sabcacech to jo, tak to když je to takový rychlík tak to se určitě krásně uchytí a zůstane u tebe 9 měsíců. Jj, Provazník je fajn, ale Vodička mě přijde lepší. A jak jsou na tom ostatní vajíčka?? jj, souhlasím, já vždycky ležela jen 2 dny a pak normálně fungovala s tím že sem teda nestírala, nežehlila a nevysávala. to se nedoporučuje. těhu si nevyležíš. Jak vždycky říkal Vodička, fungujte normálně jen neskádejte uhlí.

sabcacech
30. dub 2013

@petrufa86 Přesně táákkk, taky nic nedělám ani dnes neproletíme koště 😀 Ostatní nejsou, vzali to 😒 Ale nějak mě to netrápí. Jsem ti taková veselá, že to tentokrát neřeším. Já ti ho měla vloni při utz a dnes transfer a nemohu si stěžovat, říkal mi každý krok, ikdyž jsem mu řekla, že to znám 😀 pogratuloval mi k prcíkoj a mazal na Čáslav, co jsem slyšela a embryoložka chválila, nevím jméno, ale je super 😉 a Vodička je Vodička.

petrufa86
2. kvě 2013

@sabcacech tak aspoň že seš nabitá optimismem že to klapne. To je polovina úspěchu. Mě zase třeba udělal utz, ani ke mě nenatočil obrazovku a bylo to takový hác bác, zato vodička vždy když dělal utz, tak ke mě natočil monitor, řekl mě co vidí a .... Jojo, on má v Čáslavi se svou manželkou gynekologickou ambulanci.

sabcacech
2. kvě 2013

@petrufa86 mas pravdu,taky mi utz neukazal a Vodicka automatika.Aha,to jsem nevedela.nooo,dnes dobrej natah zaludku a slo to ven a zacali mi vadit opet pachy v krame.ale 2 dny mi to prijde hooodne brzko.a to podotykam,ze na to vubec nemyslim.tak asi komplet magorim..

muddledgirl
4. kvě 2013

@sabcacech Ahojky, myslím na Tebe a děkuji za odpověď...mně bylo řečeno ležet naposled...a já tedy ležela...naposled asi týden ze 14-i,ale předtím 2x furt...Já mám taky v poho práci...jen občas přenáším kousek bedny s pivem...což by asi nebylo dobrý?Nebo myslíš, že to neva?Já půjdu znovu v říjnu a nevím...jestli zbytečně jít na nemocenskou nebo to vyřešit výměnami směn..směnuji 4 dny a 4 volno....

muddledgirl
4. kvě 2013

@petrufa86 Ahojky,děkuji za info....Jak se cítíš?Dobrý?Už se Ti to blíží viď?Musíš nás pak poinformovat co to bude, jsme zvědavé 😀

muddledgirl
4. kvě 2013

@sabcacech Taky tomu Tvýmu emryjku věřím 😅

sabcacech
5. kvě 2013

@muddledgirl Dekuji.opravdu nic nesmis tahat,je to napsane i v tom ponauceni co jsem dostala po OPU.

muddledgirl
5. kvě 2013

@sabcacech No,což někdy v práci nejde,proto jsem byla vždy na neschopence....Tak uvidím,jak to vymyslím.....Kolegyně drbny....a já už nechci aby to věděly, že zase půjdu......Měj se hëzky 😎

sabcacech
5. kvě 2013

@muddledgirl tak to jedine neschopenku a ty drbny nemusi vedet nic.je jim po tom...prd.je to jen tva vec.

sabcacech
9. kvě 2013

😀 😀 😀 Musela jsem vám to sem fláknout....9 den od ET, odpolední...

holubice.petra
10. kvě 2013

@sabcacech krása potichonku gratuluji 😉

sabcacech
10. kvě 2013

@holubice.petra 😀 děkuji, už síli, tak jsem zatím spokojená a v úterý mám krev

montysek
12. kvě 2013

Zdravím známe i nové tváře 🙂 a zároveň hlásím, že se nám narodil Vojtík s váhou 3795 gr a 52 cm. 🙂

anina32
12. kvě 2013

@montysek Veliká gratulace a hodně štěstíčka a zdravíčka Vojtíškovi i mamince 😉 😉 😉

sabcacech
13. kvě 2013

@montysek 😀 velikánská gratulace

margarita1
13. kvě 2013

Ahojky holky, chtěla bych se vás zeptat, které chodíte do Sanusu v HK, jak to tam chodí, jestli je možné se třeba objednávat na nějaké pozdnější odpolední hodiny, jaké máte zkušenosti apod. Již se nám mimčo delší dobu nedaří, i když už jsem otěhotněla, tak to skončilo potratem. Tak moc děkuji za názory a za rady
Jinak gratulace k miminku 🙂

anina32
13. kvě 2013

@margarita1 Nám se v Hradci povedlo hned první IVF, takže jsem spokojená 😉 S těma odpoledníma hodinama zkušenost nemám, my jsme chodili vždycky ráno. jinak se ptej co potřebuješ vědět 😉

margarita1
13. kvě 2013

a od kolika tam jsou? Já mám od začátku PCO, po clostillu jsem otěhotněla a na konci třetího měsíce potratila, pak jsem sice ještě // našla,ale dorazila ms. A pokoušíme se už docela dlouho, tak to asi zkusíme v sanusu. Podle dr to ani na IVF nebude,ale asi bude problém s nějakejma hormonama si myslím, protože mám jinak nepravidelnou ms.

margarita1
13. kvě 2013

a ke komu jsi tam chodila?
jinak gratuluji 🙂

anina32
13. kvě 2013

@margarita1 U nás byl problém ve špatném spermatu, prakticky okamžitě nám řekli že je u nás jedinou možností IVF. My jsme bývali objednaní mezi 8-10 hodinou, nevím od kolika tam jsou ráno, ale můžeš se zeptat po telefonu až se budeš objednávat, chodili jsme k dr. Dejmkovi.

margarita1
13. kvě 2013

jj, ten mě vyšetřoval, když jsen potratila. Upřímně se mi tam nechce,ale touha po miminku je moc velká

margarita1
13. kvě 2013

Holky a mohu se zeptat, kolik stojí inseminace?

petrufa86
14. kvě 2013

@margarita1 základní cena je 1030 Kč - 1000 kč za katetr a 30 kč poplatek. + já měla ještě stimulující injekce asi za 300 kč.

@sabcacech tak jak krev, povídej, přeháněj. Jsem napnutá jak šňůra u tepláků.

sabcacech
14. kvě 2013

@petrufa86 Ahoojjj, je to tammm 1554 j. 27.5 utz

margarita1
14. kvě 2013

petrufa86 to znamená 2030 kč + injekce? A kolik těch injekcí třeba je?
děkuji za info

sabcacech gratulace 🙂

margarita1
14. kvě 2013

petrufa86 - jé už jsem to pochopila, cena celekm 🙂, maximálně doplatit injekci 🙂, to jsem čekala větší palbu

sabcacech
14. kvě 2013

@margarita1 😀 děkuji a brzko se k nám se // přidáš 🙂