CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
31. říj 2010

Jo tchýně jsou prostě tchýně 😠
Zlatý naše maminky,že? 😀

lenda01
31. říj 2010

ty brdo, chvilku jsem tu nebyla a koukam, ze jste se tu pekne sesly a poklabosily 🙂 hnedle vas musim docist at se dozvim taky neco noveho 🙂
u nas dnes je k obidku pangasius s bramborovou kasickou a uz ted mam hlad 🙂

@lintea @dasty79 @evik31 jinak citim se dobre, nic na sobe nepocituju, z cehoz mam strach ze je spatny ☹ vcera vecer jsem vstala z gauce a mela jsem takovou blbou krec do vajecniku ☹ chjo doufam, ze to nic nebude ☹ a testit asi budu.. asi nevydrzim jako rvasata 🙂 desaty den mam v patek, ale testit budu o vikendu .. to je ale jeste celej tyden cekani.. se zblaaaaaazniiiiiiiim 😀

evaav
31. říj 2010

@dasty79 -nástup mám 7.11,5.11 jdu ke svému obvodnímu na sepsání a někdy mezi tím na EKG to mě ted došlo,že mě tam budou posílat.
Verunka zatím u zubaře byla v pohodě naposledy si tam i sama sedla do křesla a nechala se v klidu prohlédnout,jenže to jí nic nedělali,já doufám,že ty kazi nejsou nějak hluboké tak snad to bolet nebude,já to asi prožívám proto,že já mám od mala se zubařem co dočinění,vždy tam jdu s velkým strachem,ale nikdy se mnou nebojoval vše jsem zdárně vydržela

dasty79
autor
31. říj 2010

@lenda01 - pangasius - to já taky můžu 😝 a s kašičkou - mňam,mňam
Neboj holky tady psaly,že taky neměli žádnej příznak těhu.
Uvidíš, že za týden nám budeš hlásit krásné // 🙂 a na krev jdeš kdy?Pak v po?

evik31
31. říj 2010

@dasty79 zlatá našla tabulku,ale jak jsem koukala tak jsme tam akorát myco tu pořád drbeme akorát ještě spimy dochází,na téma tchýně se ani nevyjadřuju poněvadž nemám slov,ale někde určo nějaké výjimky budou u nás teda nééééééééé 😠
@lenda01 tak to budem držet palečky,aby tam ta dálnice byla lintea je tu ořád tak sama samotinká,tak at tu chvilku blinká někdo jinej joooooo 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

@evaav - já taky jdu k zubařce pokaždý vybobkovaná.Je to nepříjemný - vrtání, trhání,...
Minulý týden jsem zrovna byla - ráno jsem z toho dostala průjem a pak mě nic nedělala,
jen mě 1 zub čistila - a i to mě bylo nepříjemný.Uvidíš, že to Verunka zvládne 🙂

evik31
31. říj 2010

koukám někdo mě krade občas písmenka 😀

evik31
31. říj 2010

@dasty79 holky zubaře néééé už mě začínaj normálně bolet zuby

lenda01
31. říj 2010

@dasty79 na krev jedu pak az v utery.. juuu to budou zase nervy ☹ me vzdycky dostane, kdyz jsem v cekarne v Sanusu a vychazej ty ubreceny holky.. chjo to je masakr ☹

lenda01
31. říj 2010

@evik31 no v takovym pripade bych blinkala desne rada .. to by mi snad ani vuuubec nevadilo 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

@evik31 - Jako já?Jo já jsem taková zlodějka 😀
To já mám taky úžasnou tchýni - to tady budem muset taky někdy probrat 😀
To je téma na dlouhý pisánkování 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

Já chci taky blinkat 😀 Klidně celej den! 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

lenda01 - jo to jsou pěkný nervičky.
Proto já bych to nevydržela a testila dřív,abych byla připravená 😉

lenda01
31. říj 2010

@dasty79 jenze ja tu mam jen jeden jedinej testik a tak to chci zkusit radsi az jedenactej nebo dvanactej den, protoze kdyby se tam po tom desatym dni co budu mit v patek nic neukazalo, tak bych to do utery neprezila ☹

evik31
31. říj 2010

@lenda01 my ti nějaký testy pošleme chcéééééééééš 😀

evik31
31. říj 2010

@dasty79 ale neříkej,že by tchýně taky občas zlobila 😀 to není možný
hele nejlepší je u nás věta a tu slyším pořád,že se snad nedočká,aby byla bábou a to ví,že jezdíme do sanusu podotýkám a stejně my to předhazuje 😠

lenda01
31. říj 2010

@evik31 budu muset vyslat manzela do lekarny 🙂 ale on na me urco hodi bobek... chce abych vydrzela do nedele..chjoooooo 😀

lenda01
31. říj 2010

@evik31 tak to je od ty tchynule docela trapny, kdyz ti jeste tohle predhazuje.. to fakt cloveku pomuze ☹

evaav
31. říj 2010

@lenda01 -držím moc palce také bych byla na nervy a že mě to bude taky ještě čekat pokud půjdu do dalšího posledního pokusu někdy 😒
Já jsem si ted naplánovala až půjdu do práce,tak budem pokud to půjde šeřit a uděláme si novou ložnici,za dva roky možná tři,ale nejraději bych už ted,ale bohužel není penízků na zbyt,se chystáme dělat rekonstrukci u nás v bytě novou koupelnu kuchyn a dost razantní změnu na kterou bude potřeba další půjčky 😒 takže až zaplatime jedno.A právě do té doby bych chtěla našetřit na ložnici na postel novou a tak,aby toho pak nebylo moc.Jen,aby se mi v práci dařilo,aby bylo z čeho šetřit 😉 jenže musím se něčím zaměstnat pokud cesta za miminkem bude hodně klikatá 😔

dasty79
autor
31. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

lenda01
31. říj 2010

@evaav dekuju moc za podporu 🙂 jeste ze jste tu vy.. je to lepsi kdyz na to nejsem sama 🙂 a s tema penizkama to je dalsi vec.. to mi ani nemluv... my si ted taky kupovali novou postel a privezli nam ji den pred tim, nez jsem jela na odber vajicek.. takze ve ctvrtek zaplatit postel a v patek 11100,- v Sanusu.. to byl dobrej financni masakr .. ale nu coz, zijeme jen jednou, ze? 🙂

evik31
31. říj 2010

@lenda01 to víš já mám tchýni hrozně milou,hele a ještě mám jednu perličku od ní ,když jsem se vracela z nemocnice po laparce,manža dělal přesčasy a na takové pečlivé uklízení tedy neměl čas ani na nákupy tak jsme se nejdřív stavovaly u ní doma a první co bylo máš doma pěknej bordel to si dáš,ale hlavně odpočívej né aby mu přišla pomoct uklidit,když byl pořád v práci nechala ho v to vymáchat,ale já se mám šetřit ruku na srdce kdyby jste měli doma binec šly byjste si lehnout ,jemu jsem nenadávala nádobí umyté měl,ale na nějaké stírání fakt už čas nebyl,ale tak aspon mě na to upozornila,že,říkal jsem kdyby mu pak aspon uvařila,když vyjedl zásoby ,ale ani to né 😠

evik31
31. říj 2010

@evaav já někdy říkám,že šetříme pořád a pořád nic nemáme 😀

evik31
31. říj 2010

@lenda01 já chci taky novou postýlku ☹

dasty79
autor
31. říj 2010

@evik31 - já už radči tchýni nic neříkám.Když jsem loni otěhu,tak jak blbci jsme jí to řekli první a ať to ještě nikde neříká.Že to nechceme do 3.měs. říkat atd.A ona ne neřeknu.No samozřejmě, že to vyprdelila a pak do očí říkala, že to nikde neřekla a přitom od té dotyčné vím, že jí to řekla.Tak teď jí neříkám nic.
A je děsně chytrá - furt by radila.Ona se prej taky o druhý dlouho snažila - že už chtěla být těhu a podařilo se až za 3měsíce, než si plánovala....Ale že já přes 3 roky -to je asi stejný 😀
Prostě mám na ní alergii a to když se mě někdy ptají, jestli jsem na něco alergická, tak říkám že ne.
Ale já jsem vlastně pořádnej alergik 😀

evik31
31. říj 2010

myse chystáme asipříští,nebo spíš ten další rok teda podle financí předělávat okna a taky koupelnu tak jsem zvědavá

dasty79
autor
31. říj 2010

A já mám doma truhláře a mám od něj vyrobenou postýlku 😵 heč 😀

lenda01
31. říj 2010

@evik31 tak to je hodne zvlastni.. taky bych nechtela aby mi doma uklizela ale kdyz vi, ze je doma sam a kdyby se mu nabidla ze mu navari nebo tak neco... ale proste to asi bere tak, ze uz je tvuj, tak se o neho musis starat jen a jen ty ☹ jj to souziti je obcas slozity... jsem rada, ze u nas je to s tchynema OK na obe strany ... ufff 🙂

evik31
31. říj 2010

@dasty79 tak to jsme asi na tom stejně 😀 😀 😀 😀
alergije je holt svinstvo měly bychom se jí co nejvíc vyhýbat,aby jsme ji nechytily
hele mě už říkal až bude mimi,že bude u nás pořád no to bude naodstřel,tak už jsem hlásila mamině ,že k ní radši půjdu 4km pěšky než,abych jí tam měla celej den pečenou a výmluva krásnej vesnickej zdravej vzduch než ve městě 😀

dasty79
autor
31. říj 2010

Tak to by ta moje tchýně uvařila, kdyby bylo potřeba.Ale já bych ani nechtěla,aby mě tady uklízela 😠