CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
19. črc 2013

@margarita1 já vím LH bývá někdy zvýšený...v Sanusu tvrdí, že hormony mám v pořádku,až pojedu s imuno výsledkama, řeknu si výsledky krve co mě dělali na hormony a štítnou,snad mi to daj...Já jsem tam byla před ms....nebrala jsem nic než jsem tam šla, takže mi dali vyvolávačku,nafasovala utrogestan, clostilbegyt a pak už jsem byla jen myslim 1x na ultrazvuku,jak reaguju a pak byla inseminace... 😀

sabcacech
20. črc 2013

@margarita1 dekuji,vsak jsem si uzila,nedarilo se mudr ho zachytit.vzbudila ho,tak se nastval a utikal ji..

margarita1
22. črc 2013

@martina_81 Ahojda, tak jak to vypadá a jak ti je? myslíme na tebe 😉

margarita1
22. črc 2013

@muddledgirl taky doufám, že nebudou čekat celej cyklus co moje tělo a tak, to by se možná ani nedočkaly 🙂

@sabcacech no je to krasavec 🙂

martina_81
22. črc 2013

@margarita1 ahoooj, no je to pořád stejný, // tam jsou, ale nějak se nevzrušuju, zítra jedu do laborky na krev, tak se uvidí. Celkově to tentokrát s přítelem moc neprožíváme, už těch zklamání bylo dost, takže to berem asi tak nějak s nadhledem. Jak kdyby se vůbec nic nedělo. 😉

sabcacech
22. črc 2013

@margarita1 moooccc dekuji.
@martina_81 ahoj mamko,taky jsem to neprozivala a koukej,kde uz jsem.az po screeningu se mi pomalicku ulevuje.drzim tehotnou oteklou pest.to uz musi klapnout.

martina_81
22. črc 2013

@sabcacech no, z toho zítřka začínám mít docela nervy. 😒 Ale snad ta Tvoje oteklá pěst pomůže. 😀 😀

sabcacech
22. črc 2013

@martina_81 //mas??mas,tak rano jim posli do zkumavky poradnou davku HCG.to bude ok,verim tomu.

martina_81
22. črc 2013

@sabcacech mám, ale víš, že to není rozhodující, bojím se zítra té hodnoty, že to nebude stačit. ☹

margarita1
23. črc 2013

@martina_81 stačit bude a ty nesejčkuj, prcek se hezky vyvíjí a ty co nevidět budeš mít prcka taky u sebe 😉 . Jinak obrovská gratulace !!!!!!

martina_81
23. črc 2013

@margarita1 @sabcacech @muddledgirl @petrufa86 @antana123 a je to taaaam, hcg je 446. 😉 Ale byly to nervy, když jsem čekala, než to tam sestřička najde. Tak snad už tentokrát vážně budeme mít víc štěstí. 🙂

antana123
23. črc 2013

@martina_81 no to je úžasný moc gratuluju 😵 😵 😵

martina_81
23. črc 2013

@antana123 díky moc, snad už to teď vyjde. A co Ty, jak si užíváš těhu? 🙂

antana123
23. črc 2013

@martina_81 to víš že to výjde 🙂
jo zatím vše ok 6.8 jdem na velký UTZ tak pokud bude vše ok tak i něco už koupím

martina_81
23. črc 2013

@antana123 tak to je super. A už víš, co to bude? 😉 Nebo to budeš mít překvapení, jako Petra? 🙂

antana123
23. črc 2013

@martina_81 nevíme chceme překvapení 🙂

martina_81
23. črc 2013

@antana123 To bych na jednu stranu taky chtěla, ale asi bych to nevydržela. 😀 😀

antana123
23. črc 2013

@martina_81 naštěstí i mimčo se neukazuje vždy mělo nohy u sebe 😀

martina_81
23. črc 2013

@antana123 nj, tuší, že chcete to překvapení, tak co vám to bude ukazovat, že jo? 😀 😀

sabcacech
23. črc 2013

@martina_81 superrr,maminko,gratuluji.ted uz to bude ok.Petra uz porodila??musim se mrknout.

martina_81
23. črc 2013

@sabcacech díky, snad jo.😉 Nevím, koukala jsem jí odpoledne do profilu, ale nic tam nemá. 😒 a určitě by nám písla. Tak jen doufám, že je všechno v pořádku.

sabcacech
23. črc 2013

@martina_81 to je urco pysna maminka a chvilku si uziva broucka,nez nam "tetkam" da echo.a jak se citis?

martina_81
23. črc 2013

@sabcacech to si říkám taky, že má určitě jiný starosti, než psát na koně. 😀 😀 Momentálně v poho, jinak poslední dny nic moc, je mi pořád jakoby na zvracení (zatím nic 😉 ) a dneska mě dost bolela hlava, ale jinak nic. A po té hodnotě jsem si trochu oddechla (do UTZ) a jsem v klidu. 😉

margarita1
24. črc 2013

@martina_81 Obrovská gratulaceeeeeeeeeeee, já ti to říkala 🙂

muddledgirl
24. črc 2013

@martina_81 supeeeerrrr

muddledgirl
24. črc 2013

:@margarita1 no, u mě by se nedočkaly..... 😒 Jsem zvědavá co mě v srpnu řekne gyndařka....když utroš už nezabírá...snad mě nebudou kuchat..... 😀

sabcacech
24. črc 2013

@martina_81 taky tak jsem to mela.do krve houpani zaludku,pak parkrat navsteva wc,bolest hlavy taky.a nyni nevim,ze jsem tehule.jen hrudni hrnecek vari az rikam hrnecku dost..

martina_81
24. črc 2013

@margarita1 díky. 😉
@sabcacech z toho zvracení mám strach už teď, úplně to nesnáším. 😖 ale když bude jinak všechno v poho, tak klidně budu zvracet, to je jasný. 😀 😀 Tím hrnečkem myslíš jako pálení žáhy?

margarita1
24. črc 2013

@muddledgirl ale ten je na udržení ne?

montysek
24. črc 2013

Ahojky, tak po dlouhé době nakukuji a nestačím se divit. 😵
@martina_81 Moc gratuluji a budu držet palce, určitě to tentokrát dobře dopadne. 😵
@antana123 Jak je, taky už jsi pěkně pokročila za chvíli bude mrňousek na světě. 🙂
Jinak Petra se včera stala mamčou, narodila se jí Terezka s váhou 3640g a 53cm. 🙂